Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23251) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egy aprócska történetecske.

Nos, ma úgy döntöttem, hogy gulyásleves lesz a vacsora. Már fől, csak arra kell figyelnem, hogy mikor lesz kész. A poén nem is itt van.

Szóval megvettem a tálcázott husit, krumpli volt itthon, az nem kellett. Viszont mi kell még?
Hagyma. Bár van itthon az is, kinéztem egyet a választékból, amely megnyerte tetszésemet. Szakítottam egy nejlonzacskót, beleraktam kiválasztottamat, a zacsi száját elkötöttem.
Sárgarépa. Hú, de szép vagy, gyere, de egyedül. Újabb zacsi, újabb csomó.
Fehérrépa. Zacsi, csomó, veled is nagyobb lesz az örömöm. Csak te kellesz, a többi marad.
Zöldpaprika. Azannya, de drága vagy, de kellesz. Egyetlen darab zacsiba, csomó, kosárba vele.
Paradicsom. Spanyol szemét. Viszolyogva kiszedtem egyet, aztán zacsi, csomót rá.

Irány a pénztár. A két paradicsomlén hamar túl voltunk, csippant a lézeres izé. Utána jött a tortúra. Minden izét külön mért a hölgy, én pedig mosolyogva közöltem vele, hogy azért aprózom el a feladatot, mert minél több időt szeretnék eltölteni a közelségében. Hálás mosollyal nyugtázta szavaimat, aztán dolga végeztével közölte, hogy mennyit kell fizetnem.
Szomorúan néztem rá, és valami olyasmit mondtam, hogy azt hittem, irántam való szimpátiából tevékenykedett, és nagyon nem esik jól, amit mond. Ja, persze, mi férfiak kiszolgáltatottak vagyunk, csak a pénzünk számít...
Nem találok más szót rá, kacagott a hölgy, és még a szemüvegét is levette, hogy felitassa vidámsága könnyeit.

Szép percek voltak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23252) ArchElf válasza Vakegérke (#23251) üzenetére


ArchElf
addikt

Ahogy az öregapám mondta:
- mióta nem áll fel, egyre erényesebb vagyok...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#23253) Vakegérke válasza ArchElf (#23252) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valahogy az az érzésem, hogy szeretnél közénk tartozni, de valami gátol benne.
De mi?

Kedvellek, habár ezt még sehol nem nyilvánítottam ki. Most megtettem.

Van valami akadálya, hogy csatlakozz ehhez a "kicsit" habókos közösséghez? Részemről örülnék neki. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23254) ArchElf válasza Vakegérke (#23253) üzenetére


ArchElf
addikt

Nincs sámmi akadálya - sőt az igazat megvallva már szóltam is itt hozzá - nem is olyan régen :)
Ami a közöséget illeti, egész szimpatikusak vagytok - benéztem már ide korábban is (időről-időre), kiszakadván kicsit az ifjú trollok közül :U

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#23255) Vakegérke válasza ArchElf (#23254) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor hadd mondjam: Isten hozott, érezd magad jól köztünk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23256) ArchElf


ArchElf
addikt

Akkor hogy én is mondjak egy történenet...

Néhány éve sétáltunk fent a Gellért hegyen és megállított bennünket egy francia pár. Én angolul, párom németül beszél, de nem tudtuk velük megértetni magukat. Egyre csak azt kérdezték:
- Büzsölüzsüá? Büzsölüzsüá? Büzsölüzsüá? - Csak forgattuk a fejünket, nem tudtunk mit kezdeni a bejövő információval; így a franciáink szomorúan odébbáltak.
~ 5 perc séta - és egy kanyar - után leértünk a hegytetőről és megláttuk az utca túloldalán:

BÚSULÓ JUHÁSZ ÉTTEREM

Nyelvi kulünbségek, na...

Mindenesetre a régi történeten felbuzdulva (no meg a munkaadóm átutalta a SZÉP kártyámra a kéthavi részt) úgy döntöttünk, hogy ott ünnepeljük meg a születésnapom. Meg kell mondjam, hogy a hely nagyon szép, a kiszolgálás is rendben van, de - a konyhája (és az áraik) miatt - nem hiszem, hogy még egyszer visszamennék (hacsak nem egy külföldi csoportot kell elvinnem - céges költségen - valami puccos helyre).

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#23257) aggleány válasza talmida (#23250) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm. :R

geprombolo

Szerintem is szépen csinálta meg. :K A képet én követtem el telefonnal. :B

(#23258) Vakegérke válasza ArchElf (#23256) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez tetszett, még ha a franciáknak nem is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23259) geprombolo válasza ArchElf (#23256) üzenetére


geprombolo
senior tag

Büzsülüzsüá! Besírtam! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23260) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mai történet.

Fa*zt, fa*zt, visította a nő, és szinte vonszolta a vele lévő cingár férfit. Történt ez a nyílt utcán.
Én sem voltam szomorú, mások viszont hangosan röhögtek. Aztán jött a feloldozás, kiderült, hogy nem trágárságról van szó. Letsz gó, visított a nő, így aki konyít az angolhoz, az kitalálhatta, hogy csak el akarta érni a buszt.

Rövid, de talán belefér a játékba. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23261) geprombolo válasza Vakegérke (#23260) üzenetére


geprombolo
senior tag

Belefér hát! :C
Hatodik olvasásra jöttem rá, hogy mi a büdös fene az egész? Hát ánglusok voltak, oszt a nő kiabálta, hogy Fast, let's go! Ugye milyen zseni vagyok? :DDD :W
Nekem is van sztorim, kicsit belemegy a tizennyolcas karikásba, de csak érintőlegesen.
Van nekem egy kollégám, nevezzük őt Dezsőnek, hát ő valami okból nem szimpatizálja a nőket (nem, nem meleg, csak csalódott, de sokat), szerinte minden nő k*rva. Van egy kolléganőm is, nemrég került közénk, elvált, legyen ő mondjuk Erika. Nos, Dezső barátunk hamar kitalálta (merő unszimpátiából), hogy Erika is rossz lány. Csoportunkból én valahogy jól összebarátkoztam Erikával, sok közös témánk van, meg persze van számítógépe, amihez nem sokat konyít, én meg ugye annál többet, így feljött a téma, hogy kéne fejleszteni a gépén, de nem mer bárkit felkérni, mert a legtöbben vagy kóklerek, vagy trógerek. Ajánlkoztam, hogy én majd megoldom a gondjait, amire Dezső barátunk persze lecsapott, hogy de jó is lesz, majd én "megoldom" férfihiányban szenvedő szegény Erika gondjait. Eljött a nap, amikor végre elmentem hozzá, a gépén tényleg mindent elkövettem, őhozzá persze nem értem egy ujjal sem (nem azért vagyok nős, hogy más nők után mászkáljak). Másnap jött a kérdés, hogy ugye jól elintéztem a dolgot?, mondom neki, hogy minden igényét kielégítettem. ;] Dezső barátunk persze ezt úgy értette, hogy szexuálisan adtam meg neki mindent. Meghagytuk eme hitében, legalábbis egy kis időre. Olyan jó érzés boldognak látni! :DDD Oda van az örömtől! :P Csak tudnám, hogy miért örül? Talán mert van min csámcsognia? :F
Az érdekes az, hogy ez nagyon jó pszichológiai esettanulmány, mert annak ellenére, hogy Dezső ismer, pillanatok alatt elhitte azt, amit nem is mondtam, csak ő hallotta ki a szavaimból azt, amit hallani akart. Jellemző emberi tulajdonság, hogy az ember azt hiszi el a legkönnyebben, amit el AKAR hinni, még akkor is, ha valószínűtlen. :K

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23262) Vakegérke válasza geprombolo (#23261) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dezső örül, hogy nem csalódott hitében. Csak ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23263) geprombolo válasza Vakegérke (#23262) üzenetére


geprombolo
senior tag

Igazad lehet. :K
Más: tudod mi a humán térfigyelő rendszer? Hát ez!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23264) Vakegérke válasza geprombolo (#23263) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kérem én a jó Istent csak arra, csak arra,
valamennyit ragassza le a padra, a kispadra.

;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23265) geprombolo válasza Vakegérke (#23264) üzenetére


geprombolo
senior tag

Abból lesz a nonstop térfigyelő rendszer. :DDD ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23266) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Ismét egy nagyobb kihagyás után jelentkezek (de azért folyamatosan olvasgattam)! Volt most minden, ami kell: költözés, koccanás autóval, lakásavató és pót-lakásavató...

Egy sztorival én is beszállok: Az eset, amikor életem legnagyobb pofonját vártam...
Anno főiskolás koromban minden nap busszal jártam be Székesfehérvárról Dunaújvárosba. Ez egy kb. 65km-es út, bő egy óra, ez alatt mást nem nagyon tudtam tenni, mint aludni. Egyik alkalommal még Újvárosban leültem, el is bóbiskoltam. Szálltak fel még jópáran a következő megállókban, igazi falunéző járat volt, a város szélére telt házzal. Egy élesebb kanyarban a rutin ellenére mégis elbillent a fejem oldalra, a busz belseje felé, ahol végig álltak. Fel is riadtam arra, hogy dőlök, de hirtelen valami kellemesen puha megtartott. Kinyitom a szemem és akkor jöttem rá: éppen egy eléggé szemrevaló leányzó szépen kipakolt dekoltázsán landolt a fejem! :DDD Ennek ellenére az első gondolatom az volt, hogy ez fájni fog (de megérte)! ;] Ennek ellenére békés vége lett, szegény lány teljesen átment vörösbe, szerintem én is... Akkor a hátralévő 45-50 percben már inkább nem aludtam! :N

@(#23263) geprombolo: nem lenne ez rossz, csak a megbízhatósága gyatra. A mi régi rendszerünk volt, hogy húsz év ottlakás után megkérdezte, hogy ki vagyok és mit keresek ott? Akit viszont el kellett volna hajtani, azzal olllllyan kedves volt, éphogy nem ő hívta be! :(((

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#23267) geprombolo válasza PhoenixK (#23266) üzenetére


geprombolo
senior tag

Velem ilyen szép dolog soha nem történt! :O ;]
Viszont az éjjel élményem volt a gps kütyüvel, elmesélem: hajnali 2 körül a bolond gps felébredt magától és azt mondta, hogy "újratervezés!" :W . Az idióta kütyü felébredt készenlétből (sokszor csak készenlétbe kapcsolom ki, hamarabb indul újra), frissítette az időt, majd folytatta ott, ahol abbahagyta, amikor legutóbb kimozdultam vele a házból és megállapította, hogy nagyon nem vagyok a célnál :DDD . Persze felébredtem, kikapcsoltam. Az asszony azt hitte, hogy csak álmodik :)) , csak az előbb, amikor említettem a dolgot, akkor jött rá, hogy mégsem álom volt az egész. :D

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23268) PhoenixK válasza geprombolo (#23267) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha már GPS... Megszokott utamon mentem volna hazafelé melóból (BP-Székesfehérvár), de gondoltam megnézem, merre vinne a GPS ha a leggyorsabb útra állítom! +2km táv, belefér, hátha jobb utat mondd... Első jobb kanyar: behajtani tilos tábla! (friss térképekkel persze) Továbbmegyek, erre újratervez a kütyü: +20 km! Ki akart vinni az M0-ra, mert szerinte az sokkal gyorsabb, mint másfele kijutni a városból! Úgy döntöttem, jó lesz nekem a megszokott utam, marad a régi beállítás (lerövidebb)...
De azért kísérletezek tovább, hátha! Következő alkalommal a táblák alapján mentem: Így tényleg sikerült majd' 20 km-t tenni a megszokott utamra! Ez a két eset megmutatta, hogy a mai benzinárak mellett nem érdemes kísérletezni, avagy: "Járt utat a járatlanért el ne hagyj!"

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#23269) geprombolo válasza PhoenixK (#23268) üzenetére


geprombolo
senior tag

Engem friss térképekkel Esztergomból Párkányba Komáromon keresztül akart vinni, pedig ha felmérgelődöm, átszaladok a hídon és már ott is vagyok. LOL! :)) :)) :)) :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23270) Vakegérke válasza geprombolo (#23269) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem az éjszakai "újratervezés" jobban tetszik. Vajon mire utalt? Merre kellett volna fordulnod, és mekkora távolságot kellett volna megtenned?
Lehet, hogy a házasságodat akarta élményekkel gazdagítani. ;) :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23271) geprombolo válasza Vakegérke (#23270) üzenetére


geprombolo
senior tag

116 kilométert. :DDD Jó nagy vargabetű! :Y

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23272) Vakegérke válasza geprombolo (#23271) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem semmi, de az éjszaka közepén elég izgi. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23273) aggleány válasza geprombolo (#23261) üzenetére


aggleány
addikt

Ez nagyon jó! :C Sajnos már én is tapasztaltam ilyesmit, nem is egyszer. :(

(#23274) geprombolo válasza aggleány (#23273) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát igen, a nőkből elég hamar rosszlányt csinálnak az irigyek. :((

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23275) aggleány válasza geprombolo (#23274) üzenetére


aggleány
addikt

Ismerem a fílinget. Régebben én is voltam minden, főleg savanyú a szőlő alapon. :K

(#23276) geprombolo válasza aggleány (#23275) üzenetére


geprombolo
senior tag

Sajnos sokan úgy gondolkoznak, hogy "ha nem vagy az enyém, akkor k*rva vagy, ha meg az enyém leszel, akkor még nagyobb" :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23277) geprombolo


geprombolo
senior tag

A játék oldala megint frissült (éppen ideje volt :B ), örülök, hogy új játszótársaink vannak :C . Vasegér vezet, de még van egypár nap a hónapból, aki meg akarja nyerni, az húzzon bele! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23278) ArchElf válasza geprombolo (#23277) üzenetére


ArchElf
addikt

Wow én kétszer vagyok, összesen három ponttal :DDD

Én mesélni annyit tudnék - csak egy részét le sem merem írni, a másik részét meg asszem túl lusta vagyok :)

De hogy legyen történet is... még egy nyelvészet.

Még süldőmalac koromban - mivel pesten laktunk és itt is voltam kollégista (nálunk kötlező koli volt), elég sokat voltam otthon és csak éjszakába mentem vissza otthonról.
Egy alkalommal a koliba menet épp átsétáltam a Március 15. téren, amikor megállított egy Külföldi pár és megkérdeztték, hogy hogyan jutnak el a Deák térre. Pillanatnyi gondolkodás után úgy döntöttem hogy túl bonyolult lenne magyrázni nekik, így leráztam őket, hogy "Sajnálom, de nem beszélek angolul"... Legalábbis úgy gondoltam. Továbbmenet - már lefelé a metróba a Ferenciek terén - bevillant az eszembe a döbbent képük, ahogy otthagytam őket - és rájöttem mi volt a hiba a képben: ékes angolsággal ráztam le őket. :)

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#23279) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sziasztok!

Hosszabb szünet után újra itt vagyok és egyből egy rövid történettel jelentkezem.

Egy jóbarátommal összebeszéltünk pár éve, hogy elmegyünk a középiskolai öregdiák-találkozóra. Korán indulunk, hogy előtte még benézhessünk Vértesszőlősre is, mondván, hogy itt a tavasz, szép idő van, kicsit sétálgatunk. Mondanom sem kell, hogy reggel borult, palaszürke ég fogadott minket, de azért elindultunk, hogy majd csak kiderül.
Elhagytuk Bicskét de még mindig ugyan az a szürkeség volt mindenhol, mikor egyszercsak a barátom megszólalt: - Ott jobbra már majdnem süt a nap.
Kapásból rávágtam: - Az én f@rkam meg majdnem 50 centi! :DDD
Vértesszőlősig röhögtünk.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23280) geprombolo válasza ArchElf (#23278) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hoppá, jó hogy szólsz, valahogy átsiklottam feletted, máris javítom, hopgy csak egyszer legyél. Meg a mostaniért is megkapod a pontodat. :C
Geri: gurultam, nagyon jó! :)) Örülök neked, tényleg rég voltál errefele, remélem minden szép és tavasz van nemcsak kint, hanem a szívedben is. :R Te is megkaptad a pontodat!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23281) Geri Bátyó válasza geprombolo (#23280) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Bizony-bizony, tavasz van mindenhol! :K

Nem csak errefelé voltam régen. Úgy 2 hete nem jártam a fórum közelében. Sok dolgom volt és mellette nem volt energiám erre.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23282) geprombolo válasza Geri Bátyó (#23281) üzenetére


geprombolo
senior tag

Remélem nem hiányoztunk nagyon, volt kivel betölteni az űrt... :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23283) aggleány válasza geprombolo (#23276) üzenetére


aggleány
addikt

Valahonnan ismerős. Azóta is emiatt sírom vizesre a párnám. :DDD

Este jövök sztorival is. :K

(#23284) ArchElf válasza geprombolo (#23280) üzenetére


ArchElf
addikt

Akkor még egy régi történet...
Kb 10 éve egy kis cégnél dolgoztam, ahol a határőröknek szállítottunk be "érdekes dolgokat". Épp tartottunk hazafelé az ukrán határtól három céges autóval, amikor egy utánfutós (egy autús tréleres) idióta bevágott közénk - kanyarban 140-el előzött és az utánfutójával éppen befért* az autók közé.
(* gyakorlatilag lekapta a festéket a jökhárítónkról, úgy, hogy a mi sofőrünk belelépett a fékbe és lecsúsztunk a padkára is egy pillanatra).
Elöttünk is tőlünk ment egy autó, akik észre is vették a szitut és meg akarták állítani az idiótát. Ez sajna nem mert, mert megállni semmi pénzárt nem akart, így csak egyszerűen nem engedték újra előzni (gyakorlatilag a kolléga beállt a felezővonalra, kivéve, amikor jöttek szembe). Ez eltartott egy jó 5-10 percig.
Hirtelen megjelent szemből egy szirénázó rendőr és elhúzott mellettünk - vicceskedtünk rajta, hogy most pont jól jött volna, kár hogy ilyen gyorsan eltűnt.
Két perc múlva viszont újra megjelent mögöttünk és megállíttatta az egész sort. Kiderült, hogy az első autóban ülő határőr őrnagy telefonált be Miskolcra és onnan küldtek ki egy kocsit a rendőrök. Felvették a jegyzőkönyvet, mi pedig leléptünk 5 perc múlva...
Nem lettem volna az utánfutós idióta helyében.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#23285) geprombolo válasza ArchElf (#23284) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szép művelet volt! :C
Autós élményeim egyike az, amikor a főúton jöttünk este a sötétben, az egyik kollégám vezetett, tolta rendesen neki vagy 140-el (tiszta őrült a srác), mikor egyszer csak padlófék, egy bekötőútról részeg fiatalok minden kivilágítás és előzetes figyelmeztetés nélkül felhajtottak a főútra, a haver orra elé. A poén az, hogy mindezt egy kabriósított trabival csinálták! Centikre voltunk tőlük. :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23286) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ismét egy régi történet. Apám mesélte.

Egy kis bakonyi faluban lakik és Tapolcára kellett mennie. Autóba pattant és elindult, de már túl volt a félúton, mikor rájött, hogy a másik kabátjában felejtette az összes iratát. Különösebben nem aggódott, mivel akkoriban még nem volt annyira gyakori a közúti ellenőrzés, mint manapság. Igen ám, de ahol le kellett volna térnie Tapolca felé, mégiscsak belefutott egy igazoltatásba. Már messziről észrevette a rend őreit, így volt ideje kigondolni a stratégiát. Már letekert ablakkal állt meg és mielőtt a rendőr megszólalhatott volna, nagy lelkesen így szólt: - Biztos úr, de jó hogy itt vannak! Hol kell lefordulni Tapolca felé?
A rendőr mutatta, hogy pont itt, mire apám : - Köszönöm! Viszlát!
És elhajtott. A kanyar után, a fák mögül visszanézett és látta, hogy a rendőr tarkóra tolt sapkával vakarja a fejét. :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23287) föccer válasza Geri Bátyó (#23286) üzenetére


föccer
nagyúr

Lol, ezt egyszer megpróbálom elsütni :D

Már csak a poén kedvéért is.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23288) geprombolo válasza Geri Bátyó (#23286) üzenetére


geprombolo
senior tag

Talpraesett faterod van! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23289) Shallamea válasza geprombolo (#23263) üzenetére


Shallamea
újonc

Ezt már láttam nemrégiben, akkor is jót röhögtem rajta. :D

Az animációs dolgot feladtam egy időre, mert nagyon pepecses. :O

És ha már az autózásnál. meg a GPS-nél járunk, akkor nekem is van egy sztorim.
Anno néhány évvel ezelőtt úgy döntöttünk, hogy nem vonattal megyünk Kadarkútra, hanem autóval(Ózd-Katarkút távolság vonattal, több átszállással jó 9 órás út). El is indultunk két autóval. Az egyik autót egyik barátnőm hőn szeretett apukája, Bandi bá' vezette, a másikat egy szintén közeli ismim anyukája. Bandi bá' ment elől, nála volt GPS, én a másik autóban ültem. Pesten a nagy dugóban a két autó közé befurakodott egy hatalmas fekete kocsi, amitől a Bandi bá'ét nem lehetett látni, holott az övé sem kicsi. Egy idő után azonban a fekete kocsi elfordult valahol, mi pedig meglepetten észleltük, hogy a másik autó sincs sehol, amit nekünk márpedig követni kéne. :F
Az egyik elágazásnál aztán megálltunk és felhívtuk Bandi bá't, hogy akkor mi van? Kiderült, hogy a GPS elirányította őket valahova egész máshova. :DDD Onnan fordultak vissza és értek be minket. Mi meg közben megebédeltünk a magunkkal vitt kajából. :D
Na, Bandi bá'ék megvoltak, folytattuk az utat. Hát egy idő után olyan nevesincs falvakon mentünk keresztül! Ráadásul a rekkenő nyári hőségben különösen kellemes volt így, döcögve utazni. Aztán végül csak sikerült elérni az úti célt, ami, mint kiderült, nyolc órába telt. :DDD
Azóta sem mentünk újra kocsival táborozni! :D

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#23290) Shallamea


Shallamea
újonc

Valamelyik nap ezt csináltam:

Igazából már maga a kép megvolt, csak lusta voltam kiszínezni. Hát most megtettem. :D

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#23291) Vakegérke válasza Shallamea (#23290) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aranyos, tetszik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23292) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sziasztok!

Egy tegnapi esetet írtam le itt, de utána rájöttem, hogy ez a történet ide is megfelelő, ezért bemásolom.

Tegnap eléggé nagyot csalódtam. 2 éve vettem a Salomon márkájú túracipőt. Szép is, jó is, tartós is, de azért lassan nem árt utódot keresni. Mivel nagyon jól bevált, gondoltam maradok ennél a márkánál, már csak azért is, mert az ára is elfogadható. Föl is próbáltam többféle cipőt, de egész egyszerűen kényelmetlenek. Teljesen átformálták a belső kialakítást. Az orra lapos, így nyomja a körmeimet, a sarokrész magasabbra került, ami eléggé szokatlan és ráadásul keskenyebb is lett, miáltal körben nyomja a sarkamat. 2 lépés után már kényelmetlen.
Nem értem, hogy miért volt erre szüksége a gyártónak. Teljesen átlagos felépítésű lábfejem van, az átalakítások után viszont számomra hordhatatlanok a cipőik.

A kedvesem is felpróbált egyet és neki is kényelmetlen, úgyhogy nem velem van a baj. :(

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23293) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#23292) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az árát viszont megkérik jócskán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23294) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#23293) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem olcsó, de nem is vészes. Legalábbis a többi hasonló márkához képest (Merell, Asolo, Lafuma, stb.). Azok 25-40 K, a Salomon 18-25K, de akciósan 12-13K. Ez utóbbi ár határozottan jó, különösen akkor, ha figyelembe veszem azt, hogy 2 év intenzív használat után még mindig cipő.
Pont ezért sajnálom, hogy hordhatatlanok az új típusok.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23295) ArchElf


ArchElf
addikt

Kis történet (IT munkás topicban jutott eszembe).
2000-ben végeztem, a diplomámat Augusztus 20-án kaptam kézhez (gondolom van aki érti az összefüggést) :)
Munkaszerződésem volt már kb Július közepe felé, de csak November 1.-től tudtam elkezdeni dolgozni (addig ügyintézés volt). Egy hónappal a kezdés elött benéztem a céghez, megbeszéltük, hogy elküldenek majd külföldre 3 hónapos tréningre, meg mondták, hogy épp költöznek, szóval ha majd kezdek, ne oda menjek már, hanem az új címre. Két hét múlva benéztem az új címre, beszélgettünk még egy kicsit, aztán leléptem.
Pár nappal a kezdés elött gondoltam benézek az új irodába, dumálni, meg miegyébb.
A kapuban mondom, hogy az XY céghez jöttem. A portás kérdezi, hogy a postát vinném el? Értetlen fejet vágtam - és elkezdtem neki magyarázni, hogy a következő hétfőn kezdek, meg itt fogok dolgozni, meg miegyéb. Erre mondja nekem a portás, hogy a múlt hét végén csődöt jelentettek, már be is zárták az irodát és csak a napi postáért jön valaki...
Első munkahelynek annyi.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#23296) geprombolo válasza Shallamea (#23289) üzenetére


geprombolo
senior tag

Lehet, hogy jobban jártatok volna, ha a gps-ben a "gyors" beállításon számolja ki a cucc az utat, nem pedig a "röviden". Gondolom ez volt a gond, de így legalább lett egy jó kalandtúra belőle! :DDD
Szép a rajzod, tetszik. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23297) Vakegérke


Vakegérke
veterán

ArchElf történetéről eszembe jutott valami hasonló.

Anno a XVII. kerület központjában, közismert nevén az "elág(azás)nál" volt egy becsület süllyesztő üzemegység, amolyan "köpködő". Időnként betértem egy málnaszörpre, vagy ha kollégákkal mentem, akár egy feles barackot is megengedtem magamnak.
Este volt, irány a meló. Leszálltam a buszról, és mivel volt idő a csatlakozás indulásáig, irány a málnaszörp. Megvolt, jól esett, csak mivel sok volt már bennem a folyadék, lementem az alagsorba, ugyanis ott volt a klotyó.
Álltam a piszoárnál, szabadultam a fölösleges löttytől. Egyszer csak valaki meglökte a vállam, én persze odakaptam a fejem. Valami melós fajta elkezdett mondani valamit, röhögve kezdett hozzá, hogy valami haverja megviccelt valakit. Semmi kedvem nem volt meghallgatni, így szabad kezemmel a számra és fülemre mutattam, aztán nemet intettem, mint a NyalóVilágban Kinga, amikor üdvözölte a többieket párbajról való visszatérésekor.
Aha, mormogta a manus, én meg ismét a piszoárt bámultam. Nem nyertem nyugtot.
Tudok én így is, mormogta a manus, és megint meglökte a vállam. Ránéztem, ő pedig lelkesen mutogatott, zümmögött, brummogott, és bár egy kukkot sem értettem belőle, nem volt sem okom, sem szívem megszakítani az előadását. Még élveztem is, mert egész testével játszott, mimikája élvezetes volt, és ahogy hadonászott, mutogatott, az minden pénzt megért.
Mikorra megmostam a kezem, véget is ért a történet, amelyre végig bólogattam, és amikor úgy láttam, hogy poént közöl, még vigyorogtam is.
És kibújt belőlem a kisördög.
Hangosan elnevettem magam, és nem a manust nevettem ki, hanem mondjuk úgy, a produkcióját jutalmaztam vele. Idáig rendben is lett volna, hiszen elégedetten vette tudomásul tetszésem. Azonban meg is szólaltam.
- Jó kis történet volt, köszönöm. Viszont látásra.
Soha nem fogom elfelejteni a manus arcát. Kattogtak agyában a kerekek, és még akkor is megdöbbenten nézett, amikor feljöttem a lépcsőn.

Többé nem találkoztam vele, pedig meghívtam volna kedvenc italára, és dumcsiztunk volna egy jót.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23298) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Frissítettem a tetoválós bejegyzésemet. Gondoltam, talán érdekel titeket is, hogy milyen lett a végleges változat.

Ráadásul érdekes összefüggések is vannak ezzel kapcsolatban.

Az egy dolog, hogy én már nagyon régóta terveztem egy tetoválást (nem ezt, hanem az elsőt) és egy véletlen folytán találtam rá arra az emberre, akire rá mertem bízni a bőrömet. Viszont, mint kiderült, a kedvesem már régóta gondolkodott azon, hogy elfedi egy nagyon régi és megkopott tetkóját. Ő sem szívesen bízta volna akárkire, viszont általam megismerte ezt az embert és Ő is megcsináltatta vele nemrég, amit tervezett.
Az egybeesések viszont, itt még nem érnek véget! Talán emlékeztek még a bókolós bejegyzésemre. Ebben a gyűrűm, de leginkább az ékszerész a főszereplő. Kiderült, hogy a kedvesem is ehhez az ékszerészhez jár, már hosszú évek óta!
Erre mondom azt, hogy véletlenek nincsenek! :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23299) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#23298) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérlek szépen, ez így volt megírva. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23300) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Mi ez a pangás? Ebben a hónapban nem lesz játék?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.