Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33001) #81733120 válasza Geri Bátyó (#32998) üzenetére


#81733120
törölt tag

Viszont.:)
Majd elfogy.:D Nálunk is ez volt a menü.

[ Szerkesztve ]

(#33002) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Tetőfedő-forgácsoló

Tiszta Windows rendes ház

(#33003) moonlight115 válasza Gyok2 (#33002) üzenetére


moonlight115
tag

Lókötőfék szabász
music :DD

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#33004) Geri Bátyó válasza Geri Bátyó (#33000) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Némá! Észre sem vettük, hogy kerek szám! :o :DDD

ászkálódó drááágaszág keresző

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33005) customer114 válasza Geri Bátyó (#33004) üzenetére


customer114
senior tag

Az én szám inkább olyan lapos elipszis alakú. Küldesz képet a tiédről? ;]

szőkenő szőkítő

(#33006) Geri Bátyó válasza customer114 (#33005) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

:P

tőrőlmetszett szőlőtőke ápoló

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33007) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Pólóápoló

Tiszta Windows rendes ház

(#33008) geprombolo válasza Geri Bátyó (#33000) üzenetére


geprombolo
senior tag

Gratulálok a kerekhez! :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#33009) geprombolo


geprombolo
senior tag

lókötő felkötő

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#33010) frem1790 válasza geprombolo (#33009) üzenetére


frem1790
tag

kötőtű hegyező

Procol Harum A Whiter Shade of Pale

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#33011) Geri Bátyó válasza frem1790 (#33010) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

zörgésmentes csapágy fabrikátor

Rombi: Köszi! Véletlen vót! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33012) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#33011) üzenetére


moonlight115
tag

Orkánképző széllel bélelő szaki

Gratulálok! Fura, hogy nem vettük észre. :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#33013) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#33012) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

kifordított bundakesztyű-készítő

Nem erre figyeltünk. :N Jó a játék és pörög a topic.

Mielőtt még megkérdőjelezed a kötőjel helyét: Így viccesebb! Amúgy tényleg Pom-Pom volt az ötletgazda.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33014) geprombolo


geprombolo
senior tag

Miért van az, hogy gyermekkorunkban a tél normál velejárója volt a hó, senki nem pánikolt, ha hetekig hó takart mindent, most meg világpánik tör ki, ha meglátunk az ablakban pár centi havat, ami két nap alatt elolvad? :F :F :F

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#33015) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Törökmogyoró-szinkronizáló

[ Szerkesztve ]

Tiszta Windows rendes ház

(#33016) moonlight115 válasza Gyok2 (#33015) üzenetére


moonlight115
tag

Lópatkó szerencsétlenítő fizikus

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#33017) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Az egyik cikkem 15-én, a másik 19-én jelenik meg. Nem ugyan azon a napon, de kint lesznek egyidőben. :))

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33018) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#33017) üzenetére


moonlight115
tag

:C :C :C :DD Eeeeez igen! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#33019) #81733120 válasza Geri Bátyó (#33017) üzenetére


#81733120
törölt tag

Wow :C

(#33020) geprombolo válasza Geri Bátyó (#33017) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez a nemsemmi! Minden elismerésem! :R :R :R :R :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#33021) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Kicsit elakadtunk :D

Kúszóáram-lefülelő

[ Szerkesztve ]

Tiszta Windows rendes ház

(#33022) Vakegérke válasza Gyok2 (#33021) üzenetére


Vakegérke
veterán

Előételt utólag szervírozó pincér

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33023) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Cérnametélt-gombolyító

Tiszta Windows rendes ház

(#33024) Geri Bátyó válasza Gyok2 (#33023) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

tótágas-gallyazó

Köszönöm a gratulációkat, de még várjuk ki a végét! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33025) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#33024) üzenetére


moonlight115
tag

Zokszóbányász

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#33026) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Aszfaltrajzfestő

Tiszta Windows rendes ház

(#33027) Geri Bátyó válasza Gyok2 (#33026) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

tőgytisztító fejőlegény

Úgy érzem, hogy kicsit kifulladtunk. Kellene valami új játék lassan. :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33028) #81733120 válasza Geri Bátyó (#33027) üzenetére


#81733120
törölt tag

Valóban kéne valami új, már szerintem mindenki megunta ezt. :)

(#33029) #81733120


#81733120
törölt tag

Megírtam egy kis bejegyzést, most elsőnek számít a blogomon. Valamiért mindig töröltem a bejegyzéseim. Vagy nem olvasta senki, vagy hülyeségnek találtam, vagy bármi más, de ezt most kinn szeretném hagyni... :)

(#33030) Geri Bátyó válasza #81733120 (#33028) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem feltétlenül meguntuk, csak kifogytunk az ötletekből.

A zenédhez nem akartam hozzászólni, mert nem az én stílusom. Nyilván, ha valahol hallanám, nem szaladnék el sikoltozva! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33031) #81733120 válasza Geri Bátyó (#33030) üzenetére


#81733120
törölt tag

Ja, elég nehéz amúgy kitalálni értelmes szakmákat, meg egy idő után egyhangú. :( :DDD

Értem. Csak megtaláltam, eléggé mélyen érintő dalocska, és az említett személy helyére mást is oda lehet képzelni.

(#33032) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Gondolkodtam kicsit a következő játékon és felrémlett régi kedvencem, a főzőcskézős játék (aki nem ismeri, az olvasson vissza, mert nagyon jó kis játék volt). Persze most nem főzni akarnék, de felhasználnám az alapelveket. Ott képeket linkeltünk az összetevőkből és abból kellett főzni. Nyilván ment a szivatás rendesen és érdekes receptek/menüsorok születtek.
Most én inkább valami történetet fabrikálnék a berakott képek alapján. Kerek, egész történetet. Ugyanakkor a képek alapján lehetne asszociálni is. Mondok egy példát. Valaki berak egy darab gyömbért (csak hogy maradjak a főzésnél, mint kiindulási alap).

Erre lehet azt írni, hogy: ...és tettem a kajába egy darab gyömbért is. Ez adja magát.
De az is lehetne: Reggel az a gyökér szomszéd megint az udvaron flexelt. A gyombér egy gyökér, úgyhogy ez is jó!
Vagy akár: Gyönyörű volt az a lány a győmbérszínű hajával és a szeplőivel! Egy kis romantika is belefér!
A képeket megint úgy lehetne, hogy egyszerre csak egyet és meg kell várni a következővel, amíg valaki más is betesz egy képet. Mondjuk este 6-ig lehetne képeket pakolni és utána jöhetnek a történetek. Most nem korlátoznám, hogy aki a leggyorsabb, hanem írja meg mindenki a saját történetét.
Persze, ha túl kevés a kép, az nem jó, úgyhogy kellene legalább 8-10, hogy jó történet (és sok szórakozás) legyen. Ha kevés a kép, akkor másnap írjuk a történetet.
Másnap a képek linkelésekor lehetne szavazni az előző napi sorrendre (1., 2., 3. hely 3, 2 illetve 1 pont) és a játék végén lehet eredményt hirdetni. Persze ehhez az is kell, hogy uralkodónk számolgassa a pontokat és a végén bekerüljön az eredmény a megfelelő helyre! Igen Rombi, ez neked szól!!! :P
Nem szabnék határidőt, addig menne a játék, amíg van kedvünk hozzá.

Persze ez csak egy alapötlet. Bármi kiigazítást, vagy pontosítást szívesen látok, de ha van jobb ötlet, abban is benne vagyok! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33033) customer114 válasza Geri Bátyó (#33032) üzenetére


customer114
senior tag

Jó ötlet, ha hazaértem írok is egy ilyen sztorit. Annyi baj van vele, hogy utána már nektek felesleges lesz bármit is írni, mert az enyém a legjobb. ;]

(#33034) Geri Bátyó válasza customer114 (#33033) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Még nincs miről sztorit írni! :P
Amúgy, ha már ennyire magabiztos vagy, kíváncsi vagyok, mire mész Vakegérkével! Sztorizgatásban ő nagyon jó! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33035) customer114


customer114
senior tag

customer114: Gyógyulás

Egyszer volt hol nem volt volt egyszer egy customer114, aki annak ellenére, hogy csúnyán meg volt fázva mégis elment a barátaival a közös helyükre. Ott remekül érezte magát, többnyire a ház által felszolgált egyedi választék okán.
A torokgyulladás egy héttel ezelőtt kezdődött és annak szokott fokozatosságával a hét végefelé tetőzött. Mint minden rendes fogyasztó ebben a társadalomban, customer114 is rendesen bevásárolt a javasolt gyógyszer kvótából, hogy csillapítsa fájdalmát. Sajnos ez nem segített.
Mindezek alapján, a remény veszett customer114 végül úgy határozott, hogy kedvenc légiforgalomirányítójától származó jelmondattal: "Egyszer élünk C", elmegy a baráti rendezvényre és megpróbálja jól érezni magát, annak ellenére, hogy beszélni alig tudott.
Telt múlt az este, szilvát követte barack, barackot követte eper, epret követte körte, körtét követett ismét szilva. Minél több gyümölccsel találkozott customer114 torka, az annál kevésbé fájt. A fájdalomérzet tompulásával customer114-ből egy ismert stádium megszokott jelei kezdtek előbújni és hangját is kezdte visszanyerni. Az este kezdetén elhangzott, rekedtes: " -Köszönöm, én is kérek, ha mindenki kér." átalakult "töcsémégnesajnáldbzmgmivanmi" foszlányokká.
Azt tudni kell, hogy customer114 gyümölcsérzékeny. Egy, a szervezete által meghatározott volumen után, az elkezdi üríteni a felgyülemlett többletet.
Szerencsére ez a szóban forgó estén nem történt meg. Hajnalban azonban igen.
- HAUBLLAEEAEUEAEAELEEEEAAELEEE - mondta customer114.
- Jól vagy? - kérdezték a többiek.

Másnap délelőtt - miután felruházta magát a 20 kilométerre történő teleportálás pillanatszerűen végrehajtható képességével - customer114 (aki az éjszakai menetfelszerelést még kabátostól magán viselte saját ágyában) furcsa dologra lett figyelmes. Nem fájt a torka, sőt, annyira egészséges, mint általában szokott lenni.

Tanulság: a szén, hidrogén és oxigén atomok megfelelő együttállás esetén kiváló fertőtlenítő hatással bírnak.

(#33036) Geri Bátyó válasza customer114 (#33035) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A(z ex) sógorom is esküszik a vegyes gyümölcspálinkára (ahogy ő hívja: vegyigyümi). Egy körte, egy barack, egy szilva... :DDD

Minden esetre a játékot nem így képzeltem el, de kezdetnek nem rossz! :DD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33037) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Bakker [link] 9:48-tól amit a csaj művel a tésztával, az felér egy RSG szalaggyakorlattal!! :DD

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33038) #81733120


#81733120
törölt tag

Roaming: A süti

Egyik nap Roaming elhatározta,
előveszi az alapanyagokat, melyeket elraktározta.
Süt egy finom, csokis sütit,
valami rendkívülit!

Katt a netre,
a legjobb receptre,
letöltés és nyomtatás,
patron-koptatás.

Elő a tál,
s minden más,
mi alapanyag,
mindenből egy kis adag.

Összekavart mindent,
közben kicsit megpihent.
S folytatta tovább,
a kis munkát.

A massza kész lett,
a mikróba mehet!
De Roaming figyelmetlen volt,
saját lábában elbotlott.

A tál leesett,
Jól berepedt,
Sőt, szét is tört!
Teljesen eltört!

A sütinek annyi,
Sikerült jól elszabni. :DD

(#33039) customer114 válasza #81733120 (#33038) üzenetére


customer114
senior tag

Katt a netre,
a legjobb receptre, icérom
letöltés és nyomtatás,
patron-koptatás. pucéron

Elő a tál,
s minden más, icérom
mi alapanyag,
mindenből egy kis adag. pucéron

Összekavart mindent,
közben kicsit megpihent. icérom
S folytatta tovább,
a kis munkát. pucéron

A massza kész lett,
a mikróba mehet! icérom
De Roaming figyelmetlen volt,
saját lábában elbotlott. pucéron

A tál leesett,
Jól berepedt, icérom
Sőt, szét is tört!
Teljesen eltört! pucéron

A sütinek annyi, icérom
Sikerült jól elszabni. pucéron

;]

Jó lett egyébként. ;)

(#33040) #81733120 válasza customer114 (#33039) üzenetére


#81733120
törölt tag

:C
:R

(#33041) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nem mondom, hogy nem vagytok szórakoztatóak, mert de :K , de tényleg nem így gondoltam a játékot. Az lenne a lényeg, hogy a mindenki által összedobott, esetlegesen össze nem illő képek alapján kell történetet írni.

Minden esetre várjuk meg a többieket és hallgassuk meg a véleményüket.

customer114: Még mindig nem szoktál le az offolásról! :P Itt nincs off téma! :N

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33042) customer114 válasza Geri Bátyó (#33041) üzenetére


customer114
senior tag

Értettem

Megbeszéltük, hogy egymás után írunk.

[ Szerkesztve ]

(#33043) #81733120 válasza Geri Bátyó (#33041) üzenetére


#81733120
törölt tag

Sorry. :B

Szerk.: nem beszéltünk össze, de szinte egymás után van a két hsz. :DD

[ Szerkesztve ]

(#33044) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ti most szórakoztok velem! :DDD Nyaljátok ki a szemfenekem mindketten! :P

Hódika, Egérke, Rombi! Segítsetek! El vagyok nyomva! :O

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33045) #81733120 válasza Geri Bátyó (#33044) üzenetére


#81733120
törölt tag

:O

;]

(#33046) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#33044) üzenetére


Vakegérke
veterán

"A képeket megint úgy lehetne, hogy egyszerre csak egyet és meg kell várni a következővel, amíg valaki más is betesz egy képet. Mondjuk este 6-ig lehetne képeket pakolni és utána jöhetnek a történetek. Most nem korlátoznám, hogy aki a leggyorsabb, hanem írja meg mindenki a saját történetét.
Persze, ha túl kevés a kép, az nem jó, úgyhogy kellene legalább 8-10, hogy jó történet (és sok szórakozás) legyen. Ha kevés a kép, akkor másnap írjuk a történetet."

Ebben a szövegben benne van a lényeg. Én annyi módosítást javaslok, hogy 5 kép már elég legyen, annyiból is ki lehet hozni egy kisregényt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33047) #81733120


#81733120
törölt tag

Akkor teszek be képeket. :)

[ Szerkesztve ]

(#33048) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#33046) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Részemről rendben van az 5 kép is! :K

Belefutottál a Digi karbantartásba, hogy ennyi ideig nem voltál? Már kezdtünk aggódni!

(#33047) Roaming: Egyszerre csak egyet! Amikor valaki más is tesz be képet, akkor jöhet a következő!

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33049) Vakegérke válasza #81733120 (#33047) üzenetére


Vakegérke
veterán

Netene, hóhahó!

Csak egyet tehetsz be, majd más a következőt, utána megint tehetsz, de csak egyet.

Szerk: Igen, tréfálkozott a DIGI. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33050) #81733120 válasza Vakegérke (#33049) üzenetére


#81733120
törölt tag

Bocsánat, ki is szedtem őket. :B

Geri Bátyó: én is aggódtam, azt hittem, hogy már valami baj van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.