Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23001) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#23000) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ugye, hogy ugye!?
Még nátha ellen is ideális ez a diéta! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23002) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#23001) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erre a mellékhatásra viszont én mutattam rá. :K

Nem saját fejemből pattant ki, Alfonzó mondta, hogy a hashajtó jó módszer a köhögés elmulasztására. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23003) geprombolo válasza Vakegérke (#23002) üzenetére


geprombolo
senior tag

Asszony köhög napok óta, megyek megmondom neki, hogy igyon olivaolajat. :C :DDD
Timocicu: Nem rossz, egy pontot megér, bár nem annyira őrült.... bár, ha belegondolok, elég őrültség kell ilyen időben babakocsit tologatni. :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23004) geprombolo


geprombolo
senior tag

Szerelmes vagyok :DDD :DDD :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23005) Vakegérke válasza geprombolo (#23004) üzenetére


Vakegérke
veterán

Wazzeee, kedvenc zenéim közé tartozik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23006) geprombolo válasza Vakegérke (#23005) üzenetére


geprombolo
senior tag

És ez? Aranka szeretlek. :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23007) Vakegérke válasza geprombolo (#23006) üzenetére


Vakegérke
veterán

:C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23008) netpeti98


netpeti98
addikt

Hogyan kössük össze a netes rendelést a fogyókúrával?
Rendeljünk Kínából!
1. Lépés ürítsük ki a hűtőt
2. Rendeljünk kaját Kínából (nem, nem kínai kaját rendelünk a szomszédos utcából, hanem Kínából kínai kaját :DDD )
3. Lépés addig ne együnk amíg ki nem hozzák
4. Fogyasszuk el, valószínűleg ekkor már a romlott 3 hetes kínai kaját is megesszük olyan éhesek leszünk. ;]

Üdv netpeti98

(#23009) Vakegérke válasza netpeti98 (#23008) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglepő, és mulatságos. :K

Mondd, hogy fér a fejedbe ennyi ész? Nyithatnál egy fogyókúrás szalont. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23010) netpeti98 válasza Vakegérke (#23009) üzenetére


netpeti98
addikt

Hát nem tudom lehet az első hét után már menekülnének a vendégek a kínai kajától ami még meg se érkezett, hát még ha megérkezik. ;]
Bár a többi módszer kíméletesebb. :D

Üdv netpeti98

(#23011) Vakegérke válasza netpeti98 (#23010) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kíméletesebb? Ja, rágjuk át magunkat a recepteken. Nálam idáig ez volt a csúcs. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23012) föccer válasza netpeti98 (#23008) üzenetére


föccer
nagyúr

Bónuszként az a kevés ami esetleg a 3 hetes koplalás után még a gyomrunkban van tuti, hogy kifossuk a romlott kaja hatására... :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23013) Vakegérke válasza föccer (#23012) üzenetére


Vakegérke
veterán

Wazzeg, tudsz hozzátenni a dologhoz. :K :D :DDD :DD :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23014) föccer válasza Vakegérke (#23013) üzenetére


föccer
nagyúr

És ha azt mondom, hogy elcseszted az arcocskák sorrendjét és ki is hagytál belőle egyet? :))

Muszáj néha a dolgok mögé látni. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23015) Vakegérke válasza föccer (#23014) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érzéseimet, hangulatomat közöltem, és csak azért sok a smiley, mert ez egy ilyen topic. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23016) föccer válasza Vakegérke (#23015) üzenetére


föccer
nagyúr

:R

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23017) netpeti98


netpeti98
addikt

(#23011) Vakegérke: Nekem ez:[link] :)

(#23012) föccer: :DDD

Üdv netpeti98

(#23018) geprombolo válasza netpeti98 (#23008) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nagyon jó! :C Lehet mindenféle országból rendelni, a közelebbi országokból ajánlott biciklis futárral rendelni. ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23019) netpeti98 válasza geprombolo (#23018) üzenetére


netpeti98
addikt

Azért hogyha a fogyókúrázó az osztrák határnál lakik ne Ausztriából rendeljen. ;]

Üdv netpeti98

(#23020) geprombolo válasza netpeti98 (#23019) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mééne? Csigafutárral, vagy a kínai riksással! ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23021) netpeti98 válasza geprombolo (#23020) üzenetére


netpeti98
addikt

Vagy Ausztria helyett Ausztráliából rendeljen. ;] :DDD

Üdv netpeti98

(#23022) Vakegérke válasza netpeti98 (#23021) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha közben éhen hal a fogyókúrázó, ki fizeti ki a kaját, meg a futárt? :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23023) Timocicu válasza netpeti98 (#23021) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Kenguru stoppal??? :D

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23024) netpeti98 válasza Vakegérke (#23022) üzenetére


netpeti98
addikt

Hát...végső esetben ehet valamiből egy keveset és máris tud fizetni. :K

;]

(#23023) Timocicu: Ja :DD

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#23025) föccer válasza Timocicu (#23023) üzenetére


föccer
nagyúr

Még mindig jobb, mint 4-es metróval... :U

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23026) Timocicu válasza föccer (#23025) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Valószínű, mert az ebben az életben sem fog elkészülni, ahogy halad ... :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23027) föccer válasza Timocicu (#23026) üzenetére


föccer
nagyúr

Már a gépészetet szerelik, nem kell aggódni. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23028) Timocicu válasza föccer (#23027) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Mióta leköltöztünk nem követem az eseményeket ...

Remélem egyszer úgy hozza az Élet, hogy Bp-en lakunk majd és utazhatok vele. ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23029) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ha már szóba került, hogy átrágni magunkat a recepten és a Kínából kaját rendelni, jó fogyókúra lehet az is, hogy az ember megeheti bármilyen kajának a receptjét! :DDD Hogy emészthető legyen, rizspapírra kell felírni, amit az ázsiai országokban például tavaszi tekercs elkészítéséhez használnak. A recept átmásolása a rizspapírra unaloműzőnek sem utolsó! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23030) geprombolo válasza Geri Bátyó (#23029) üzenetére


geprombolo
senior tag

A rizspapír az finom! :K szeretem, pláne, ha törökméz van bele csomagolva! :C
Tegnap a kisebbik fiam szándékán kívül tökéletes ötletet adott nekem a fogyni vágyók megsegítésére. El kell készíteni a finomabbnál finomabb levest, azt jó forrón tartani és fölé lehet hajolni, mert a fogyni vágyó nem kap kanalat. Lehet inhalálni! :C Öööö... lehet, hogy így készül a leveskocka? :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23031) Vakegérke válasza geprombolo (#23030) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szőrös torkúak beszürcsölik forrón is a levest. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23032) geprombolo válasza Vakegérke (#23031) üzenetére


geprombolo
senior tag

Azért megnézem, hogy azt hogyan, ha 100 fokos! ;] Különben is, kell egy bazi nagy kondér, amit nem tudnak megdönteni. A szájuk széle meg nem szőrös, az megég, ha úgy akarnák magukévá tenni a kondér tartalmát. :DDD :DDD :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23033) geprombolo


geprombolo
senior tag

Aki azt hitte, hogy március megint játék nélkül marad, az téved! Itt az új játék, a

MESEHÓNAP!

A lényeg dióhéjban, hogy történeteket kell mesélni, mindegy, hogy az kivel történt meg. Természetesen nyomdafestéket nem tűrő sztorikat (alkoholos mámorban elkövetett csínyek/szexuális történetek) nem veszünk figyelembe, de minden jöhet, amin nevetni, sírni, mosolyogni, tapsikolni, kacsintgatni lehet.
Hajrá!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23034) Vakegérke válasza geprombolo (#23033) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, akkor kezdem.

Anno nagy divat volt a patentos szoknya. Tulajdonképpen egy "lepedő" volt, derekára tekerte a lány, és a függőleges sorba rendezett patentokkal rögzítette.
Busz, tömeg, leszállni készült a lány. Megállt a busz, a lány le is libbent róla, csakhogy a szoknyája valamibe beakadt, a patentok pedig azt hitték, hogy este van, vagy mi, és oldották a kapcsolatot.
Szegény lány ott állt a megállóban, blúz, és bugyi volt az öltözéke.
Természetesen pillanatok alatt megkapta a szoknyáját, amely piros volt, de nem annyira, mint az arca.
Egyébként fincsi csemege volt. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23035) geprombolo válasza Vakegérke (#23034) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nagyon jó, még sok ilyet szeretnék olvasni! :C :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23036) Vakegérke válasza geprombolo (#23035) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, akkor egy személyes történet.

Újdonsült házasok voltunk, és a 35-ös busszal utaztunk Kispestre. Ma már más útvonalon közlekedik ez a járat, akkor még a Nagyvárad tér és Béke tér között ingázott.
A Hunyadi mozinál leszálltunk, és irány a mellékutca.
Valahogy fura volt, hogy mindenki minket bámul. A nők zavartan, a férfiak alig leplezett vigyorral. Tisztán emlékszem egy munkásőrre, aki huncutul somolygott, és megpödörintette a bajuszát.
Elengedtem Marikám kezét, megálltam, ő még lépett egyet, nem számított megtorpanásomra. Ennyi elég is volt, hogy fény derüljön a titokra.
Nos, én mindig baloldalon mentem, így nem vettem észre, hogy miközben Marikám a jobb kezében tartott táskáját a vállára vette, az a tróger tatyi a derekára emelte a szoknyáját. Szóval baloldalon rendben volt, átlósan viszont már a derekán. Combközépig érő szoknya lévén a fél feneke közszemlére volt kitéve. Elől már nem is részletezem.
Jót nevettünk, a szoknya a helyére került, a munkásőrnek kacsintottam, ő tisztelgett, és mentünk dolgunkra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23037) geprombolo válasza Vakegérke (#23036) üzenetére


geprombolo
senior tag

Istenem, azok a szép emlékek! Holnap én is írok valamit, de most fexem le, mert épp az előbb értem haza a melódiából.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23038) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ez a topic a néhány smile nélkül meg sem született volna :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23039) geprombolo válasza Earl_Muttley (#23038) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ahogy mondod! És látod, mire képes hat kis vigyori? :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23040) Earl_Muttley válasza geprombolo (#23039) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ha 7 lenne akkor mi lenne? :DD

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23041) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23040) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor? Hetet egy csapásra! Az is menne nekünk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23042) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23041) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

De hát nem rajtunk múlik :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23043) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23042) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem. De szerintem az is egyedi dolog, hogy "anyánk" pont hat smileyt hagyott ránk, és tényleg ránk hagyta.
Mi pedig élünk örökségével. :K

Ha még nem tetted meg, olvasd át az első 50-100 hozzászólást. Megéri. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23044) geprombolo válasza Earl_Muttley (#23042) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kyrabaybee úgy gondolta, hogy a hat vigyori elég tág érzelmi skálát mutat meg, így hat lett. Mi elvagyunk, mint a befőtt, mert ő itt hagyta nekünk ezt a játszóteret, hogy értelmezzük a szmájlikat, ahogy tetszik.
Na persze ehhez kell egy néhány "idióta", aki mindig továbblöki a szekeret. :C :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23045) Vakegérke válasza geprombolo (#23044) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, most már tuti, hogy "anevegróf" köztünk marad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23046) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23045) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Maradok :)

De a grófságról csak annyit hogy aki képes szombat délután lemenni valamelyik sóherközértbe olcsókólával feltankolni az inkább pór :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23047) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23046) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor Isten hozott köztünk. ;)

Ha kólára telik, akkor nincs is rossz dolgod.
Képzeld el, hogy kecskepásztor vagy, és egy évben egyszer kapsz fizetést. Akkor kólázhatsz, de két fizu közt nincs más, mint kecsketej, vagy víz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23048) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23047) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nem kaptam kólát, de kemény 120 forintért vettem 2,5 literes kannás gagyitonikot :D

fizum meg akkor van amikor elvisznek valamit :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23049) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23048) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kibírsz egy próbát? Értelmezni kéne a smiley-kat. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23050) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23049) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Persze, várj néhény percet kérlek. :)

Addig is tekintsd meg az éppen most frissült blogomat :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.