Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10001) puttputt


puttputt
őstag

Nagyon szépen köszönöm minden topiklakónak, hogy ilyen kedvesen befogadtak, hiszen nemrég csatlakoztam.

Éljen sokáig a topik és remélem, hogy a másik, társtopikban látható „invencióknál” még tízszer…tízezerszer annyit tudok adni. :D
Illetve, hogy még jobban összebarátkozunk és megismerjük egymást ebben a jó kis közösségben.

A képhez: "Merjünk nagyok lenni a kicsiny dolgokból építkezve is, mert azok is leszünk!" :DDD

Külön örvendetes, hogy nemsokára őstag rangot kapok, ahogy nemrég 2-3 illető a topikban... milyen érdekes egybeesés. :)

#10001

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#10002) Hasek


Hasek
Közösségépítő

10002!

Gratulálni szeretnék a 10000. hozzászóláshoz, amelyet végül Vakegérke vihetett el. Nagy szó! :C

Sajnálom, hogy éppen lecsúsztam a 9990-ről, de úgy gondolom, hogy a legjobb kezekbe került. :K

A csúszást láttam. Megijedtem, de végül megoldottátok. :R

Üdvözlettel: Hasek!

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#10003) geprombolo válasza Hasek (#10002) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kérjük a tervezett hsz-edet a társtopicba betenni, bemoderáltatjuk a helyére, ha van rá mód. :R
majdnem elfelejtettem: Köszönet mindenkinek, aki kívülről drukkolt, vagy akár akarata ellenére távol maradt, a lényeg, hogy senki nem rontotta el kis ünnepünket. Tényleg köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#10004) Psychonaut válasza Vakegérke (#10000) üzenetére


Psychonaut
addikt

#10.004.

Engedd meg, hogy negyedikként gratuláljak a 10.000-hez, és egyúttal megígérhetem, hogy segíteni fogunk az 50.000-ben is. :K

SZERK: és a végére még cizoe is idért... :C

[ Szerkesztve ]

(#10005) Waterfox


Waterfox
újonc

Ez lenne itt egy értelmes sor helye. Most nem jött össze semmi komoly mondanivaló, de attól még örömmel tölt el, hogy idebiggyeszthettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#10006) Vakegérke válasza Psychonaut (#10004) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi szépen. :)

Ez a Birodalom a tiéd is. Ne nekem segíts, hanem építgesd szép szóval, szeretettel, hiszen a sajátod. :K

Csesszemeg, tényleg meghatódtam. Talán most ereszt le bennem a biztonsági szelep. Oldódik a feszültség.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10007) Móci


Móci
addikt

10006

Ünnepeljen mindenki! :C

Én eltűnök egy kicsit, lesz egy kis szerelés, de örülök, hogy sikerült itt lennem a kritikus pillanatban. További jó szórakozást, még visszatérek!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10008) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ezúton hivatalosan is szeretnék mindenkitől elnézést kérni, amiért felelőtlenül belefirkáltam a topikba. Mea Culpa. :R

Csak a Vakegérke-féle 10K volt az eszemben, és azért írtam be, hogy hagy vigye el ő a 10K-t. Utána visszaolvasva láttam, hogy milyen fontos dolgot csesztem el éppen. :O :(

Remélem hogy ettől még nem fogok közutálatnak örvendeni.

Mindenkitől még egyszer elnézést és gratulálok a topik sikeres lezárásához. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10009) Hasek válasza geprombolo (#10003) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nem. Inkább talmida-t szeretném megkérni, hogy írjon egy hsz-t a helyére, és azt tegyük be. Arról sajnos lemaradtam, de mint írtam, a legjobb kezekbe került. Nem szeretném elvenni onnan. Köszönöm, hogy gondoltatok rám, nagyon jó esik, de ha már így alakult miattam, akkor maradjon is így. :K

Én elvittem az 10002. Nekem ez éppen annyira jó. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#10010) Gergő_ válasza Vistaboy (#10008) üzenetére


Gergő_
őstag

nem fogunk utálni, de azt kell gondolnunk(ha jóhiszeműek vagyunk) hogy nem olvastál 10 hozzászólást sem vissza :O :(

[ Szerkesztve ]

(#10011) geprombolo válasza Vistaboy (#10008) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem történt semmi, két emberünk hiányzott. Kicsit átrendeztük és minden rendben van.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#10012) Vakegérke válasza Vistaboy (#10008) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyugi, talán még jót is tettél. Eggyel feljebb került néhány hozzászólás.
No persze ha gamerkiller jelen lett volna, akkor lenne, aki neheztel Rád. Így viszont nem hiszem, hogy lenne.

A topic nincs lezárva. Csak a Birodalom egy fejezete. :)

Szerk: Adósunk vagy. Volnál szíves aktívkodni kicsit? Mondjuk smiley értelmezésként zengj hozsannát rólunk... :B

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10013) Badman 4ever válasza Vakegérke (#10012) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Most jöhet a következő cél, az 50000. Ha kyrabaybee is velünk van, akkor sikerül elérni. :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#10014) Nunder


Nunder
őstag

Gratulálok ehhez a szép számhoz, örülök, hogy ha kevéssel is, de én is hozzájárulhattam a topik fejlődéséhez. Sok remek dolgot olvastam itt, akárhányszor benéztem, mindig találtam valami olyat, ami megnevettetett. Köszönöm nektek srácok, és kitartást a további munkához!

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10015) Vistaboy válasza Vakegérke (#10012) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szívesen tenném, de ebben nem vagyok jó. Félek hogy hülyeség sülne ki belőle. :DDD

Mostanában sűrűn írok a Gamepod-ra, ez miatt néha elhanyagolom a korábbi topikok látogatását, ez tudom nem jó kifogás, de jelen esetben igaz. Nem régóta írok ide, és igazság szerint érdemben nem hinném, hogy bármit is hozzátettem volna a topik színvonalához.

Az aktívkodást illetően megpróbálok kicsit többször jelen lenni, de sajna időhiány miatt nem mindig jutok ide. De majd igyekszem. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10016) talmida válasza Vakegérke (#10000) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Gratulálok!! :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

Hasek Nagyon kedves vagy. :R A másik topikba írjak? :F :B

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#10017) Hasek válasza talmida (#10016) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Szerintem egyúttal a mod.ker.-be írhatnál, és akkor meg is van. :K

Üdv. H

(#10018) talmida válasza Hasek (#10017) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi! :R

IN GOD WE TRUST!

(#10019) Fecogame


Fecogame
veterán

Pont délelőtt gondoltam, be kellene nézni, mikor lesz 10k-dik hsz. És lám, itt van :DD

10019

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10020) Vakegérke válasza talmida (#10018) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha már Racecam atyáskodott felettünk, talán őt kéne megszólítanod priviben.

Szerk: Nunder: Te is tettél asztalunkra, így tiéd is az érdem. :K

Uram Istenem! Jól látom, hogy cirka ezernyi a letöltések száma dél óta? :Y

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10022) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Hajrá gyerekek, remélem senki nem köp a levesetekbe. ;)

(#10023) geprombolo válasza Vakegérke (#10020) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ne csodálkozz, odaát a kis topikban is egeket veri a letöltések száma. :C
Volt itt egy-két érdekes dolog :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#10024) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Gratuláció mindenkinek!
Amúgy általában énis olvasgattam a topikot :B Csak nem írkálgattam.
Az 50.000-be besegítek majd énis!
:R
#10024

[ Szerkesztve ]

(#10025) Mr.Csizmás válasza Vakegérke (#10000) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Sajnos elcsúsztam, egyéb (Kedves) elfoglaltságok miatt...

Szeretnék köszönetet mondani azoknak, akik a tízezer lépést megtették:

Vakegérke, mint segítő szellem, aki odalebben az emberhez, és Kazinczy módjára elregéli az embernek a jót, s jóravalót.

talmida, kinek mindig van egy jó gondolata, idézete a Bibliából, és egy jó szava az emberhez, és lelkéhez, mondhatni az :L topic lelkipásztora. :)

és a többiek...rarri, gabor85, geprombolo, badman_4ever, cizoe, Eastman, Thunderzolee, Hasek, gamerkiller, Liteonka, Gergő_, ,,No Name", Psychonaut, Móci, mephi666, Ice?!, D1Rect, és még azok, akiknek a neve nem jut eszembe, de mindig ittvannak velünk. :)

Külön köszönet Racecam-nak a tech supportért. :)

és mindörökké

:DD :DDD :(( :O ;) :C

!!!!!!

ui.: #10025

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10026) Psychonaut válasza Mr.Csizmás (#10025) üzenetére


Psychonaut
addikt

:L elkipásztor. ;)

(#10027) talmida válasza Mr.Csizmás (#10025) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:DDD Psychonaut LOL Na, megyek is, imádkozni értetek. :D

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#10028) Vakegérke válasza talmida (#10027) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt ez :LO:L ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10029) Fecogame


Fecogame
veterán

Még valami:

Játszottam online CA-t a mai nap, és az egyik csákó írta:

:L

Kezd terjedni? Pedig nem magyar volt. :N

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10030) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Nem piszkítottam bele, aki elolvassa a jelenlegi aláírásom sejtheti is miért.

Addig is gratula nektek-nekünk

(#10031) Psychonaut válasza Csakénvagyok (#10030) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kedves tőled. Az apasághoz pedig gratula a topik nevében! :K

(#10032) Móci


Móci
addikt

Kellemes, ünneppel teli estét ismét!
Látom a hangulat nem lankadt, helyes! :D
Megtörtént a szerelés, beszélgetés, sörözés, úgyhogy megint itt vagyok. Azt viszont elfelejtettem mondani, hogy tényleg ittam egy pohár pezsgőt a Birodalomra!

Csakénvagyok: szívből gratulálok, remélem egyszer én is apa leszek!

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10033) Csakénvagyok válasza Psychonaut (#10031) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Köce. Neked is Móci

[ Szerkesztve ]

(#10034) Badman 4ever válasza Csakénvagyok (#10030) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Sok boldogságot a kicsihez! :)) Tudható-e, hogy fiú avagy kisleány a jövevény? :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#10035) Prof01


Prof01
veterán

Ti betegek vagyok. :DDD ;]
Grat a hsz-ekhez! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#10036) Kasza08 válasza Csakénvagyok (#10030) üzenetére


Kasza08
őstag

Neked is egy nagy grat! külön,
meg a topik lakóknak és Vakegérkének!

amikor ide belestem, valahol 1700 körül jártatok. Én sejtettem, hogy nem fog ez abba maradni. De a végén ez a megszervezés, ez is példás! Jó kis csapat vagytok:R

(#10037) D1Rect


D1Rect
félisten

Ehh-ehh, teljesen el is felejtettem.
Grat mindenkinek. :))

(#10038) geprombolo válasza Csakénvagyok (#10033) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szóval azért maradtál le a gonoszkodásról, mert apát csináltál magadból... ;]
Na jó, gonosz voltam. Bocsi és gratulálok a babához. Vigyázzatok rá és neveljétek szeretetben. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#10039) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Barátaim!

Megnyugodtam.
Nem volt könnyű, hiszen "két malomban őröltünk", hogy elérjük a kitűzött célt. A problémák immár semmivé váltak, és itt újra meg kell említenem Racecam barátunkat, akinek segítsége nélkül nem ott tartanánk, ahol tartunk.
Köszi szépen! :R

Mertünk álmodni egy nagyot. Mertünk bízni valamiben, mertünk hinni valamiben. A hit pedig hegyeket mozgat meg.
Ki gondolta komolyan fél éve, hogy ezt a napot is megérjük? Bár bizakodó voltam, csak remény szintjén gondoltam a dologra.
Bekövetkezett.

Lemorzsolódtak néhányan, és ez kicsit beárnyékolja örömöm. Kár, hogy nélkülük gyújtunk örömtüzet. Ám ha benéznek ide, talán jó érzéssel veszik tudomásul, hogy ennek az örömnek ők is joggal részesei.

Végezetül szeretnék mindenkinek megköszönni bármi apróságot, ami megköszönhető.
Köszönöm! :R

Csakénvagyok: Istenke éltesse a picit!

Üdvözlettel: Vakegérke, Birodalmi Szóvivó és Békenagykövet.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10040) Pisztillus válasza Vakegérke (#10039) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Örülök, hogy sikerült elérni azt, amit olyan nagyon szerettetek volna. Azért fél szemmel én is figyeltem az eseményeket, de minden rendben alakult. És ez így a jó.

Még mielőtt felmerül a kérdés: Ez a pingvin meg kicsoda, hát én hoztam nemrégiben rarri hogylétéről a hírt.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10041) Vakegérke válasza Pisztillus (#10040) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olyan nicked van, amit nem megjegyezni, hanem elfeledni nehéz. :K
Köszönjük. :)

Ha pedig játszani, vagy csak dumcsizni támad kedved, várunk szeretettel. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10042) Pisztillus válasza Vakegérke (#10041) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ó, a nickem az szakmai ártalom eredménye. Patikus vagyok, és a nevem egy patikai eszköz neve is egyben.

Már gondolkodom egy jó kis kódfejtésen, hamarosan jelentkezem. Addig is minden jót, és hajrá a következő tízeshez! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10043) Vakegérke válasza Pisztillus (#10042) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pisztillus.
18.5 évig dolgoztam kórháznál, így értek pár dolgot, amit más nem.
Miniszteri Dícséret-et is kaptam munkámért.
Úgy kirúgtak, mint a huzat, mert megszűnt a munkaköröm.

Ez nem az a tropic, fogd be a szád, Vakegérke!
Egyelőre vedd figyelmeztetésnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10044) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Gratula Vakegérke!

...és gratula minden :L totyik lakónak!

A 10044 az enyém lett! :P

Meg a #50 is! ;)

[ Módosította: philoxenia ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10045) Kasza08 válasza Vakegérke (#10039) üzenetére


Kasza08
őstag

Ennél szebb csak az lett volna, ha kyrabaybee írta volna a 10.000-et:)

(#10046) Gergő_ válasza Vakegérke (#10043) üzenetére


Gergő_
őstag

mi ez az off-topic rész a kommentárodban? nem igazán értem :(

(#10047) Prof01 válasza Vakegérke (#10039) üzenetére


Prof01
veterán

Ő lesz az új avatarod? :)
Megkérdezhetem miért ezt a nicket választottad magadnak? :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#10048) Eastman válasza Eastman (#10044) üzenetére


Eastman
őstag

...meg a #500 is. :) Anno lúzerrel és Hasekkel kezdtünk rámenni a kerek hsz-ekre. :K

...de ez már történelem...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10049) Móci


Móci
addikt

Én sejtem, hogy mi a 'moderálás' célja... ;)
Amúgy igen, mostantól már valóban történelem a topic régi élete.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10050) Eastman válasza Pisztillus (#10042) üzenetére


Eastman
őstag

Én a dörzstálat használom napi rutinnal. ...bár nem rendeltetésszerűen. :N

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.