Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23601) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Uraim, uraim!

Unják már a húsízt miután a KFCben ettek? Unják hogy nincs szájízük?

Itt a megoldás. Szupermegapofaklíner.

Egyszerű, kicsi, (és csak eddig fizették a szövegírót... :) )

1 bap/5 db. Többet visznek kedvezmény.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23602) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23601) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Szupermegapofaklíner." :C :DD :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23603) geprombolo válasza Vakegérke (#23602) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ezen én is elröhögtem magam. Még valaki elolvassa és pár hónap múlva a teleshoppingban fogjuk viszontlátni. :DDD :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23604) Earl_Muttley válasza geprombolo (#23603) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ritkán büffentek ide, de akkor poénosokat.

Ja és ezt kell ma meghirdetnetek:

legyen egyszerűen egy talicska, de kell a kép ugye :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23605) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23604) üzenetére


Vakegérke
veterán

Uraim!

- Unják, hogy motoros kerti szerszámaik bedöglenek? Csak egy kicsivel drágább, de megbízható árut mutatok önöknek.
- Ohó, ez csak úgy néz ki, mint egy talicska, bár annak is használható. Nézze meg jobban, drága uram. Csavarokkal megerősített szerkezete időtálló, kereke a legnagyobb sárban is teszi a dolgát terepmintájának köszönhetően.
- Nem kell hozzá gépkezelői jogosítvány, nem kell rá rendszám, üzemanyagot nem fogyaszt. Üzemeltetése csendes.
- Ön jár gyúrni? Aha, szép pénzt hagy mások zsebében. Elfelejtheti a nyúzógépeket, ez a csodálatos alkotás gondoskodik kondiban tartásáról.
- Felfigyeltek a színére? Mosolyra fakaszt, ráadásul ködben is messziről látható. Ha időben kapcsol, a tolvaj sem jut vele messzire, hiszen ez a gyönyörűség szinte kiált a gazdájának.
- Az egy dolog, hogy komfortos, kényelmesen lehet benne ücsörögni, de ha elered az eső, csak felfordítják, és alábújnak.
- Részeg a komájuk? Ezzel haza tudják fuvarozni. Megtehetik ezt feleségükkel is, ha otthonuktól távol verték félholtra.
- Soha többé nem kell cipekedniük. Ebben, kérem szépen, még a plazmatévét is haza tudják szállítani erőfeszítés nélkül. Kitámasztó elemeket is adok hozzá, természetesen külön költséget képez.
- Végezetül tekintsék meg kisfilmünket, amely rámutat, hogy sokkal korszerűtlenebb, primitívebb hamisítványokkal is lehet csodákat művelni.

- Csak ezer BAP az alapkészülék. Személyenként legfeljebb tíz darabot adok.
- Kérem ne tolongjanak, mindenkinek jut!
- Hány darabot tetszik parancsolni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23606) geprombolo válasza Vakegérke (#23605) üzenetére


geprombolo
senior tag

Van olyan dolog, ami te nem találsz meg a neten? :)) Állati, amit a srácok művelnek a talicskával! :C
Na, hát én is bedobok valamit, ezt adjátok el! Természetesen mindenestül, nem kifelejtve az ostort! ;] Szegény állítólag IFA volt még lánykorában. :Y

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23607) Earl_Muttley válasza geprombolo (#23606) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Uraim, Uraim!

Ne tolongjanak tovább!

Itt egy 1 LE teljesítményű bio-teherautó.

Esztétikus kék színben, ostorral, minden tartozékkal.

Ezzel benzint spórolhat, csak a kipufogó kissé büdös :DD

5000 BAP kezdőrészletre vihető

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23608) geprombolo válasza Earl_Muttley (#23607) üzenetére


geprombolo
senior tag

Bio-teherautó! :)) :)) :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23609) Vakegérke válasza geprombolo (#23606) üzenetére


Vakegérke
veterán

- Tesókám, dikházzad má meg. Baro kis verda. Ebbe befér a rányi, meg a pulyák, nem úgy, mint egy Merdzsóba. Ez télen is indul, ha felrugdosod az ökröt. Csumidázlak, tesókám, láttál mán ennél szebb kéket?
- Két kereke van, há legalább nincsen annyi veszély, hogy defektet kap.
- Mit akarsz te a gázpedállal? S*ggbe rúgod az ökröt, megy az. Na, dikházz ide. Még ostort is adok ötezeré, az a gyorsító fokozat.
- Öccázé adom, nekem is többe van. Dellázzá, aszt vigyed.

- Hogy mit akarsz? Öccázé a verdát vetted meg, tesókám. Az ökör kéccáz, de csak akkor, ha az ostort is megveszed. Ha nem, akkor kéccázöt. Dellázzá, aszt ereggyé mán haza.
- Azzal fogod be az ökröt, amivel akarod. Fogd a farkát, aszt húzassad magadat a verdával. A hám, meg a kötelek is eladók százé. Dellázzá, azt húzzá mán innen.

- Csumidázom a családodat. Ilyen jó üzletet még nem csináltál, tisztára kifosztottál. Dzsanázod, tesókám?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23610) geprombolo válasza Vakegérke (#23609) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nagyon megy ez neked! :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23611) Vakegérke válasza geprombolo (#23610) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van bennem egynyolcad vér. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23612) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Új kihívás. Na, ezt adjátok el.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23613) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23612) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Öngyilkos akar lenni?

Vagy mást akar éppen kinyuvasztani?

Megvan a megoldás! Aksztófa, hagyományos kivitel.

Szériafelszereltség:

-Lépcsők
-Lábak
-Kötél

10000+posta :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23614) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23613) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem rossz. :)

Én is teszek egy próbát.

- Látják ezt, emberek? Stabil építmény, ellenáll az időjárás szeszélyeinek. Egyetlen deszka sem görbült meg, és tessék, nézzék csak, a kötél is állja a próbát.
- Mit kérdezett? Ó, persze, kiakaszthat rá bármit. Esőben a mosnivalót, megkíméli magát a munkától. Száraz időben pedig húst füstölhet. Univerzális találmány.
- Mit mond? Szóval a haragosa megszólná, ha megveszi? Ugyan kérem! Hóhér is bérelhető nálam, ő kiszárítja a haragosát ezen az univerzális eszközön. Csoportos megrendelés esetén kedvezményes árakon dolgozik.
- Igen, saját kezűleg is kiszáríthatja anyósát, de azért a szakértelem méltánylandó. Béreljen hóhért, a siker biztos.
- Tessék emberek, egyszeri alkalom. Gondolják meg. Ha önöknek nincs is ellenségük, másoknak van. Mekkorát kaszálhatnak, ha kiadják bérbe ezt az építményt?
- Mit kérdez? Hát persze! El is takarhatja, ha megvette. Aki látni akarja az akasztást, fizet érte. Az árat ön szabja meg.
- Tízezer először...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23615) geprombolo válasza Vakegérke (#23612) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát ez hatalmas! :C Holnap én is eladom!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23616) Vakegérke válasza geprombolo (#23615) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez az igazi akasztófa humor. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23617) geprombolo válasza Vakegérke (#23616) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mégsem adom el, megveszem! Tele vagyok egymást szerető szomszédokkal! Milliomos leszek! Mennyibe is kerül? :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23618) Vakegérke válasza geprombolo (#23617) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam licit tárgya, anevemearl viszont fix 10.000+postaköltségért adja. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23619) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23618) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Gyorsan akarok szabadulni tőle :K

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23620) geprombolo válasza Vakegérke (#23618) üzenetére


geprombolo
senior tag

De 10000 micsoda? Olasz líra, vagy BAP? ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23621) geprombolo


geprombolo
senior tag

Fiúk-lányok, lehet szavazni a júniusi játékra itt. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23622) geprombolo


geprombolo
senior tag

Éljen, Vasegér átvette tőlem a vezetést!
Ez csak annyit jelent, hogy számoltam. Végre! :W
És anevemearl kolléga is nagyon feljött, már dobogós, de még van pár nap, akár első is lehet! Na húzzunk bele elvtársak! :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23623) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Mai eladnivaló:

Motorola DynaTAC 8000x :K

Na, kezdem én.

Unja már az iPhone áradatot? Súlyemelő talán?

Itt a megoldás.

3tonnás retro-phone! Vegye, vigye! Ja, mai kártyákkal nem használható, úgyhogy tényleg csak egy súlyzó :P

25000 BAP/db (akku, töltő)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23624) Vakegérke válasza geprombolo (#23621) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szavaztam, ha annak lehet nevezni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23625) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23624) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Szintén.

Szavazzatok dalszövegparódizálós gamemre :R :DD

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23626) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23625) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne kampányolj, te! :N

Biztos sorra fog kerülni, csak az a kérdés, hogy mikor. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23627) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23626) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Há most mé'ne.

Holnap megkapjátok azt hirdetnivalónak :K

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23628) netpeti98 válasza Earl_Muttley (#23623) üzenetére


netpeti98
addikt

Ez egy csodatelefon mindent lehet vele amit egy maival: telefonálni, netezni, smsezni. A telefonálást egyszerűen megoldhatja, az sms, net, már csak egy morze jelekre hasonlító jelrendszerrel. De ne féljen mellékelünk egy kézikönyvet is. Ezzel a telefonnak igazi egyéniség lehet, és még súly emelő is válhat magából.

Üdv netpeti98

(#23629) moonlight115 válasza Vakegérke (#3) üzenetére


moonlight115
tag

" fogatlan orális szex..". ? :Y :( :U :F :R :K :DD LOL !

M.M. Meggyőzhető Maris sk.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23630) Vakegérke válasza moonlight115 (#23629) üzenetére


Vakegérke
veterán

Üdv a lököttek táborában! :)

Lám, sok célozgatás után csak ide találtál. Jól van ez így.
Szerintem olvasd el az első száz hozzászólást, hogy képben legyél. No meg az utolsó ötvenest. Ha pedig kérdésed van, készséggel tájékoztatunk. :K

Amúgy nagy szükségünk van egy olyan lököttre, mint amilyen például én vagyok. Képes vagy megfelelni a feladatnak?
Nem nagy kunszt, csak például el kell adni egy akasztófát.
Vagy ugye ezt a dögöt.

Játszunk, mert játszani jó.
Játszótársunk mondd, akarsz-e lenni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23631) moonlight115 válasza Vakegérke (#23630) üzenetére


moonlight115
tag

Rátapintottál. :C
a F.O.SZ. ( lásd fentebbi hsz-em :-) után a Játék, így, nagybetűvel, ami a kedvenc foglalatosságom. :DD Minél lököttebb, annál jobb ! :K

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23632) Vakegérke válasza moonlight115 (#23631) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha minket túlszárnyalsz lököttségben, az csoda lenne. :K

Idő van, oldódj fel a közösségben. Tájékozódj, és ha valamit nem értesz, kérdezz, és kapsz választ. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23633) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#23623) üzenetére


moonlight115
tag

MOTOROLA ........Csupa troll, csupa laaaa.....! Éééééés.....RETRO ! Ez a tulajdonsága teszi őt igazán kívánatossá. Ért a nők nyelvén. Beépített automatikája ( lélekprocesszor )
az ön modern, rekedten ordítozó, útszéli, legcifrább trágárságait búgóhangú ( Elvis, BuddyHolly ) , andalító trubadúr trillákra fordítja. Ezzel a csodakészülékkel a hódítás gyerekjáték.
Szenzora érzékeli a legapróbb eltérést is. Szexuálisan túlfűtött hörgéséből egy szempillantás alatt kedvese után vágyakozva sóhajtozó szerelmetes amorózó hangot varázsol.
A szövegre is érzékeny : " hééé, kisanyám, ne jáccad má' meg magadat, gyere, qrjunk má' egy jót " - ból .." .drága angyalom, jöjj hajlékomba, rózsaszálam, ohhh, ajkaim kiskacsód érintésére vágynak "...lesz. És ha még ez sem elég a vonal túloldalán tartózkodó, még tartózkodó hölgynek, hát a lehetőségek tárháza szinte végtelen.
Csak ma, csak most, AKCIÓS, bevezető áron kínáljuk a retro technika e gyöngyszemét !

Felhívjuk vásárlóink szíves figyelmét ( apróbetűs! ), cégünk elmaradt aktusokért felelősséget nem vállal ! A készülék nem rendeltetésszerű használata ( pl. vibrátorként ) a vásárlót minősíti, így minőségellenőr igénybevétele részünkről kizárt.

:))

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23634) geprombolo válasza moonlight115 (#23633) üzenetére


geprombolo
senior tag

Júúúúújjjjj!!!!!!!!!! Trollfordító telefon! Óriási! :C :C :C
Ja, te is szavazhatsz a pár hsz-szel feljebb jelzett helyen, minden infót megtalálsz. Még egy hét és június, ami új játékot jelent! :K
Isten hozott! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23635) Vakegérke válasza moonlight115 (#23633) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szinte már vágyom egy ilyen telcsire. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23636) moonlight115 válasza geprombolo (#23634) üzenetére


moonlight115
tag

Kösz a szíves invitálást, szavaztam, de mivel nehéz felfogású vagyok ( nem szégyen, van ilyen ! ) és kb. annyira vagyok hájtek, mint egy feszítővas, ne várjatok tőlem sokat, ha hibázom, javítsatok ki, plíz. ! Például, most azt se tudom, hogy az előző hsz-emre kaptam már pontot? Ha nem, az se baj, számomra a játék a lényeg. És ez az :L betűs szabály most is érvényes ? Ha valaki reagál a hsz-emre, és én meg az övére, az szabályos ?
( Nem nagyon szeretem a szabályokat, de majd igyekezni fogok betartani őket.) :R
Szerkeszteni sem tudok, próbáltam, de nem sikerült. :U
Áááááh, mégis sikerült ! :DD

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23637) Vakegérke válasza moonlight115 (#23636) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szavaztál, én pedig megmutattam, hogy mi az "ötletelős" játék lényege. Kukkold meg. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23638) moonlight115 válasza Vakegérke (#23635) üzenetére


moonlight115
tag

Nocsak, nocsak......Hódítani akarsz ? ;)
( Ezt a "hódítani "-t már a trolltelefonom fordította ! :K )
Most adtál egy jó 5letet. Meghirdetem virtuális trolltelefon kölcsönző szolgáltatásomat.
Tarifa : 1 szmájli. Ilyen : :K
Igénybe veheti bárki, akinek nehézsége támad a " hódítással ". :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23639) Vakegérke válasza moonlight115 (#23638) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha már bérelhető, legyen bérelhető mucuska is. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23640) moonlight115 válasza Vakegérke (#23639) üzenetére


moonlight115
tag

Virtuális cégem szolgáltatása teljes körű. Íme a választék :
1. Szőke mucuska, celeb típus, 1 bites aggyal, 3 :K
kizárólag hálószobai célokra használható,
istenien bámulja a tévét, már nézni is élvezet!

2. Vörös mucus, plázacica,2 bites aggyal, 2 :K
wellness, shopping, műköröm témában
járatos, specialitása a lábujjköröm-lakkozás,
de kívánságra le is rágja !

3. Gesztenyebarna mucus,1 millió bites aggyal. 1 :K
szakterülete: atomfizika, asztronautika PhD.
spec.szexuálpszichológus.
Haverok előtti villogásra kiválóan alkalmas.
Áramvonalas, sokkoló csábmosollyal.

Ha ajánlatom felkeltette szíves figyelmét, az nem véletlen ! :U
Megrendelés esetén virtuális futárszolgálatunk teknőcfordultával elérhető !
Email : trollmucus@logi.hmm

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23641) Vakegérke válasza moonlight115 (#23640) üzenetére


Vakegérke
veterán

5 :K-t adok egy feleség-háziasszony típusú, az ideális súlynál 5-10 kiló fölösleggel rendelkező, de arányos, amolyan "teltkarcsú", bögyös-faros, jó kedélyű modellért.

Már csak az a kérdés, hogy mennyi időre bérelhető.
Ha életem végéig, az előny, csak ne legyen lestrapált. Szervízkönyv előny, friss olajcsere, tökéletes szimmeringek, kommunikációs eszközök hibátlansága követelmény. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23642) moonlight115 válasza Vakegérke (#23641) üzenetére


moonlight115
tag

Huhh.... Vakegérke, maga nehéz kuncsaft.... :F Igazi kihívás !
Tudja mit ? Felajánlok magának egy fejlesztőmérnöki állást, bérezés : 10 :K / nap.
Meglévő készletünkből választ egy tetszőleges mucuskát, és a kívánt formára alakítja.
Mesélőképessége, főzési zsenije, empatikus hozzáállása önt kiválóan alkalmassá teszi,
hogy a 3 :K -s mucuskából 5 :K -sat faragjon.
Ajánlatunk visszavonásig nem érvényes ! :B

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23643) Vakegérke válasza moonlight115 (#23642) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnos nem tudom vállalni.
Nem értek az agyzsugorításhoz. :(

Egyébként se lennék hűséges munkaerő. Ha kifejlesztenék egy megfelelő modellt, azt megtartanám magamnak. Egyszerű önzőség, semmi más. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23644) geprombolo válasza moonlight115 (#23636) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ööööö... kicsit akadozik a RIOS. Sebaj.
Irtó jó szövegelő vagy, pazar fantáziád is van! Kezdek nagyon örülni, hogy nálunk villogtatod tudományodat, új színfolt vagy az :L egén! Remélem sokáig leszel társunk az ökörködésben! :C :R
Ha valami kérdésed van, akkor nyugodtan kérdezd meg priviben Vakegérkétől, vagy tőlem, de szerintem ő hamarabb válaszol és mindent tud, amit én.
Előző hsz-edre még nem kaptál pontot, pontokat akkor számolok, amikor ráérek, az meg előfordul, hogy csak egyszer van egy héten, de senki nem marad pont-atlanul. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23645) moonlight115 válasza Vakegérke (#23643) üzenetére


moonlight115
tag

A hűség és önzetlenség nem feltétel. Viszont az agyzsugorítás elengedhetetlen az állás betöltéséhez. De semmi baj, erre is van megoldás !
Ezennel meghirdetem okl.agyzsugorító tanfolyamunkat. A képzés önköltséges. Királyunk nem támogatja finanszírozását, ezen a szakon jelenleg is túlképzés folyik. (mellesleg, fél a konkurenciától ! ) Önjelölt agyzsugorítókban sincs hiány. A kontárok félresikerült tevékenysége már eddig is felbecsülhetetlen károkat okozott. A delikvens beiratkozik egy
egy ilyenhez, aztán megnézheti magát a 3 diplomájával, píéjcsdíjével ! Mire észbe kap,
már mucuskának se veszik fel, még virtuálisan sem !

Ha ajánlatunk nem keltette fel érdeklődését, egyszerű a megoldás. Jelentkezzen hamarosan induló új képzésünkre. Ami lehet bármi. Javaslatokat a mucus@juhé.hmm -ra várjuk.
:P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23646) Vakegérke válasza geprombolo (#23644) üzenetére


Vakegérke
veterán

Le fog tarolni minket, meglásd. :K

Érdekes személyiség.
A faxbúkon ilyen zenéket linkelt, mint például Rory Gallagher - For The Last Time, vagy Tears of the Dragon - Bruce Dickinson.

Nem árulhatok el többet, a privi szent dolog. Az viszont tény, te is láthatod, jó társra találtunk személyében. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23647) moonlight115 válasza Vakegérke (#23646) üzenetére


moonlight115
tag

Héééé..! Vakegérke, itt vagyok, fülelek, te meg úgy beszélsz rólam, mintha
nem látnál, csak a faxbúkon ! ITT vagyok !!!!!!! :Y
" érdekes személyiség "-nek titulálsz. Lefordítva : csúúúnya vagyok ! (szerinted ) :U
És a felsorolásból kihagytad Yngwie J. Malmsteen-t ! Ezt a sértést....! ;]
Na, most rendeld meg azt a trolltelefont, tuti nagy szükséged van rá ! Akkor,
de csakis akkor, megbocsátok. :R

PS : hívj az új telefonodon, és......hmm....a mucuskád AKKOR se leszek !!!
:))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23648) Vakegérke válasza moonlight115 (#23645) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nem tudnád, ez itt a Galaktikus Pingvinbirodalom, amelyet geprombolo, bölcs uralkodónk kormányoz.
Saját pénzünk is van, a BAP. Egyetlen valuta sem veszi fel vele a versenyt. Értékálló, nem érintik a pénzügyi válságok árfolyamát.

Szerintem a Birodalom szponzorálja a tanfolyamot. Már csak az a kérdés, hogy hány BAP-ot igényelsz.

Hoppá, adódik a kérdés, hogy mennyit ér egy BAP, ugye?
Játszunk? Játszunk.
Játsszuk azt, hogy beleturkálsz múltunkba, és felfedezed pénzegységünk mértékét. Hasznos lehet a balra fent található kereső ablak. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23649) Vakegérke válasza moonlight115 (#23647) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyugi, nem sugdostam, persze, hogy hallhattad mondanivalóm. :)

Nálam nem pejoratív értelmű az "érdekes" jelző.
Persze, ismerem a buta poént, érdekes arcú, ja, érdekes, hogy ezt arcnak lehet nevezni...
A csúnya én vagyok, de ugye ha csak egy fokkal szebb vagyok az ördögnél... ;)

Minek nekem a trolltelcsi? Téged nem tudlak elcsábítani, más pedig közel-távol nincs, aki szóba jöhetne.

Ha pedig zene, ez belefér?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23650) moonlight115 válasza Vakegérke (#23648) üzenetére


moonlight115
tag

Balra fent itt én csak egy Vakegérke fotót látok ! :Y
Turkálóba pedig nem megyek ! A pénz nem érdekel ! :U
A Birodalom Géprombolója meg finanszírozzon neked inkább egy felbecsülhetetlen értékű mucuskát ! Ha pingvinlány, hát legyen ! Megfelel kívánalmaidnak, már ami a testsúlyt illeti.
Gömbölyű is, főzni is tud ( még jégkockából is, fincsi leveskét varázsol ! ),kicsit frakkos, ugyan, de egy cuki nájlonotthonkában is jól mutat ! :U Őt aztán kedvedre zsugoríthatod,
természetesen a tanfolyam elvégzése után. :K
Mint már megjegyeztem, nehéz felfogású vagyok. Még ha ki is deríteném a BAP ( ez valami baptista furfang ??? ) értékét, seperc alatt elfelejteném. A pénzt csak költeni szeretem, számolatlanul. Ha van. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.