Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23201) zoltanz válasza aggleány (#23196) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Sajnos mindenhol családtagok és barátok ülnek.
Komolyan tré, hogy egy szolgáltatónál nincsenek pl tisztában a garincifeltételek törvényi előírásaival pl... (meg milló helyen)
Én is ritkán röhögöm el magam, de amekkora profik vannak ezeknél a cégeknél, múltkor videólejátszási gondra mondtak valami nagy baromságot aszem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23202) netpeti98 válasza Vakegérke (#23200) üzenetére


netpeti98
addikt

Ismételtem egy jó történet! :K

(#23196) aggleány:
Ez is jó! :K

Üdv netpeti98

(#23203) aggleány válasza zoltanz (#23199) üzenetére


aggleány
addikt

Tisztázzuk: arra a kutyára értetted, akiről én tettem fel a képet, és egy kerítés mögött ül?

(#23204) zoltanz válasza aggleány (#23203) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igen, az az okosnézésű eb. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23205) Vakegérke válasza netpeti98 (#23202) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi. Na, akkor még egyet. :)
Cirka ugyanabban az időben játszódik.

Uncsi nap volt, esett az eső. Szomorú volt az idő, mint nagyanyám, amikor elrontott valami kaját.
Fogtam egy poharat, meg egy szívószálat. Irány a fürdőszoba. Víz, körömmel kapart jó sok szappanmorzsalék a pohárba, aztán irány a fotel, és komótosan kavargattam a löttyöt.
Lányom nem kérdezett semmit, rejtett kíváncsisággal leste tevékenységem. Marikám csak somolygott.
Na, elég sűrű a kutyulék, irány az erkély. Csődült utánam a banda, és amikor az első szappanbuborék útjára indult, volt nagy nevetés, tapsikolás. Szépen kavirnyázott az esőcseppek közt a nyolcadikról.
Ó, persze, a lányom is akart buborékot fújni, és némi felvilágosítás után rohant megcsinálni a kutyulékot.
Álltunk az erkélyen, és két öklömnyi buborékokat fújtunk. Ennek is megvan a titka, méghozzá három is.
1., Sűrű folyadék kell hozzá, de nem túlzottan.
2., Lassan kell fújni, hogy ne durranjon ki idő előtt.
3., A szívószál végét négy részbe kell hasítani, és a lemezkéket kihajtani.
Na, szóval szálltak a buborékok a levegőben, szivárványosan csillogtak, és változtatták a repülési irányukat annak megfelelően, ahogy az esőcseppek terelgették őket.

Lakótelep, egyfajta közösség. Egy idő után innen is, meg onnan is, meg amonnan szálltak a buborékok. Mások is gyerekké váltak egy rövid időre, vagy gyermekük kívánságára megteremtették az egyik legegyszerűbb játék lehetőségét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23206) netpeti98 válasza Vakegérke (#23205) üzenetére


netpeti98
addikt

Eszembe juttatta a történeted hogy óvodás koromban hogy szerettem buborékot fújni. :K
Az óvodában úgy csinálták a buborékfújót hogy konyhai mosogató+víz egy kis műanyag pohárba, aztán ép hogy csak felszívni szívószállal és aztán fújni, én egyszer kicsit jobban szívtam a szívószálon keresztül és máris a teli lett a szám a mosogatós vízzel. :DDD
De rég volt már. :)

Üdv netpeti98

(#23207) Vakegérke válasza netpeti98 (#23206) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ugye, hogy ugye? ;)

Megjegyzem ha szappan az alapanyag, akkor nem kell szívni. Elég, ha belemártod a löttybe a csövet. Talán a sampon, vagy a tusfürdő is jó, a lényeg az, hogy eleve habozzon, és buborékokat képezzen.

Egyébként nem kell, hogy emlékké váljon. Fújhatsz most is buborékokat, és idővel megtaníthatod gyermekeidnek is az efajta "művészetet". :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23208) geprombolo válasza Earl_Muttley (#23194) üzenetére


geprombolo
senior tag

Márhogy ez legyen a jövő havi játékunk? Jól megszerkesztve nem is rossz 5let! :C
Gyorsan be is írtam a játék oldalának aljára. :R
aggleány: én is besírtam volna, pedig nem vagyok telefonbuzi, de a reklámok teleüvöltötték az emberek fejét a Spicával, meg az Androiddal, meg hogy milyen jóóóó... :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23209) geprombolo válasza Vakegérke (#23205) üzenetére


geprombolo
senior tag

Istenem, mennyi csodás emléked van! Szerintem te egy boldog ember vagy! :K :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23210) Earl_Muttley válasza geprombolo (#23208) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Köszönöm :R

(És az a poén hogy nem is ez volt a célom, hanem az álló topic fellendítése. :DD ;) )

Ma este van időm, s kedvem sztorizgatni. No meg most belefér egy, válasszatok melyik:

-Szóbeli felvételim
-Legcikisebb élményem ebben az évben
-Velem megtörtént (poénos, de igaz) esemény itt ph-n

Tessék csak, tessék! ;) (Most csak egyet lehet választani, mert majd lesz egy rohanásom itthonról) ;)

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23211) geprombolo válasza Earl_Muttley (#23210) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mindhárom! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23212) Earl_Muttley válasza geprombolo (#23211) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

este majd, mert most telorol vagyok

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23213) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Az elsőt megkapjátok.

Szóbelim:

Február elején kapom a levelet hogy 28.-án 14 órára toljam be a nagy arcomat oda ahova remélhetőleg fel fognak venni, (ami a napokban ugye megtörtént :C ,de ezt már tudjátok) csak ehhez kell egy "ismerkedő elbeszélgetés". No telnek a napok, aznapra kivettem egy pihenőt, mert nem is értem volna ki a XI.kerből ha 13:50-ig vagyok, meg így előző este tudtam lazítani, ami mint kiderült mit sem ért. Szóval ott vagyok, már aznap a harmadik tábla csokit és társait nyomom be, hogy lehetőleg ne lapáttal kaparjanak össze, mert elájulok.

Na behívnak. Egy idősebb nő a kínvallatóm. Kéri üljek le, ekkor már forgott a világ, és egyre inkább úgy éreztem hogy a padló vonz. Nade, leültem végül. Szokásos kérdés: Izgulok-e? Nem akartam mondani hogy kérném a költői kérdéseket mellőzni, mert csak itt dőlt el a jövőm. Kérdezik hogy miért pont ez a suli? Mondom, jár ide ismerősöm, jókat hallottam róla, mellesleg közel is van. Erre jön a kérdés; hogy ki az az ismerősöm? Benyögöm a nevet, erre kapom a választ XY úr nem hinném hogy élvezné ezt az iskolát, persze nevetve, hogy kicsit a padlóról felhozzon. Akkor kéri hogy mondjak egy-egy kül-és belpolitikai eseményt a jelenből. Úgy le voltam blokkolva, mint egy régi Audi 140-ről 0-ra fékezéskor. Mondom a Costa Concordia, és a Hummer a Balaton jegén (jobb nem jutott az eszembe akkor). Kapom a választ, miszerint aránylag értesült vagyok események terén.

Aztán kapom a további kérdéseket, hogy mit olvasok mostanában, mi a kötelező olvasmány, melyik filmet néztem utoljára, melyik színdarabot láttam utoljára, stb, Sajnos én hülye (legalább is akkor úgy éreztem magam) benyögtem hogy Stephen King Christine című művét olvastam, és hogy utoljára a Jószomszédi Iszony c. vígjátékot láttam, színdarabból meg valami ötödikes koromban látottat mondtam. Füzetemet ellenőrizte, azt mondta megfelelő hívjam XY-t be. Kérdem ennyi? Erre kiderült hogy már 50 perce kínoztak. Végül amint kiértünk az épületből elüvöltöttem magam hogy mekkora barom vagyok, és angol nyelven is tettem hozzá pár ékes kifejezést. Kár volt, vagy legalább is fölösleges ;)

Néhol hiányos e visszaemlékezés, aminek az oka a stressz.

Többít később, véleményeket szivesen várom :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23214) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23212) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megelőzlek, féltem a pozíciómat. ;)

Nos, én még voltam besorozott katona. Vigyázz, balra át, meg ilyenek. Tudtuk a leckét, nem volt gond. Mármint velünk...
Egyszer jött egy "nagyfejű" a laktanyába, tehát fűszálak kiegyenesítve, leolajozva, kavicsok sorrendbe szedve. Gyakorlatoztunk napszámba, probléma már nem is lehet.
Állt a század alakzatban, velünk szemben az "ész", a mindenható parancsnok, aki még azt sem tudta megmutatni a térképen, hogy hol van Dél-Amerika. Értendő ez szó szerint. Arra viszont jó volt, hogy kitapossa a sorállomány belét.
No, megjelent a "nagyfejű", és komótosan elsétált a századok előtt. Mikor hozzánk ért, a "mi eszünk" kivirult, na, most megmutatja, hogy ő is tud valamit.
- Század, viii-gyázz! Balra... elb*sztam, jobbraaa nééézz!
Csak azt nem vette figyelembe a szerencsétlen, hogy a század szempontjából kell dirigálnia az irányt.

Még egy adalék hozzá.
Van egy olyan parancs, hogy balra-jobbra kanyarodj. Menet közben adják ki, és a vége az, hogy indulj. Tehát (mondjuk) balra kanyaaa-rodj!
Persze össze-vissza kanyarodtak az elől menetelők, így az észlény álljt vezényelt, és megmagyarázta a lényeget.
- Ámbörök, katonák! Nem akkor van roggy, amikor kanyar, hanem akkor van kanyar, amikor roggy!
Ennyire volt képes.

Szerk: Hopp, nem sikerült, de nem baj. :N
Jó kis stresszes történet. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23215) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23214) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ez nem ééééér, csúúúúnya vaaagy :O Csúúúnyabáácsi :O :DD :P

Amúgy a történet jó :)

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23216) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23215) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne ríjjá mán, egy szekéren utazunk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23217) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23216) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ma még úgyis ííííírok :D :P

Bebebeeee ;) ;]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23218) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23217) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úccse pipálsz le, bibibiii... :N

No persze áll a zászló, és a szorgalmasabb győz ebben a játékban.
Faramuci dolog, de büszke vagyok rád, mert képes voltál arra, hogy felvedd a kesztyűt, és beszállj a versengésbe.
Küzdj, harcolj mindannyiunk örömére. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23219) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23218) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Végülis annak ellenére hogy még 13 nap híján vagyok 14 elég sok vicceset, vagy épp találót, gondolkodtatót láttam ;)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23220) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23219) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Faramuci dolog, de büszke vagyok rád..."

Gondolod, hogy véletlen írtam? Érdemtelenül nem dicsérek meg senkit. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23221) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23220) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Köszön öm elismerésed :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23222) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23221) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne ömlengj, cimbora, hanem nyomasd a meséket, történeteket. :K

Egyébként kiérdemelted a dicséretet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23223) geprombolo válasza Vakegérke (#23218) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na azért én is beszólok néha, nem akarok utolsó lenni!
Tegnapelőtt lezúztam laza 700 km-t, becsülettel megtankoltam kedvenc kutamnál indulás után, visszafele már Pest előtt láttam, hogy pirosban van a tank, mondom húzós lesz... Kedvenc kutamtól párszáz méterre az emelkedőn elkezd a kocsi rángatni, mondom annyi, ez már porzik! Felértünk a tetőre, lehúzok félre, mondom előkapom a kannát és töltök egy fél decit, erre a drága nem erőre kap? :C Na, mondom, akkor hajrá!, menjünk tovább, imával jól feltankoltunk, lejtő következik, mehet! Igen ám, de volt még egy emelkedő, előtte kicsit rákapcsoltam, éppen felértem, lefulladt. Vízszintbe kerülve önindítóztam, mondom lesz, ami lesz, ezt a száz métert már önindítóval is megteszem! Erre a drága megint beindult, köhögött, de ment. Begurultam a benzinkúthoz, még egyet tüsszentett a kipufogó és elfogyott az utolsó csepp is. Szépen megtankoltam, közben hálásan simogattam öreg verdámat, hogy nem kellett a csomagtérajtót kinyitni, mert az felért volna egy kisebb katasztrófával a rengeteg cucc miatt, ami kizúdult volna, amint megpattintom az ajtót.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23224) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Most nézem, elég szép számot vittem el: 23222.

Anno el sem hittem volna, hogy idáig eljutunk, hiszen 2009 január 23 ennek az értelmetlen blogbejegyzésnek az időpontja, és ma ugye több, mint három évvel előrébb járunk.

Nem kívánom magam fényezni, nem erről van szó, de megcsillant előttem a játék örömének lehetősége, és én lecsaptam rá. Innen indult a lavina, amelyben sokan lemorzsolódtak, és amelybe sokan beleszédültek.

Játszani jó, nagyon jó. Minden gyermeki lélek ezt vallja, és legyen az illető gyerek, vagy felnőtt, ártatlan érdeklődéssel, ártatlan vággyal játssza játékunkat.

Közeleg a bűvös huszonötezres szám.
Tudom, odébb van, de mégis. Vajon kié lesz?
Nekem nem kell, én csak az egyessel kezdődő, és nullákra végződő számokra vágyom.
A tízezrest meg is kaptam. Következőleg a százezres lenne a cél, ha eljutunk odáig.

Anno volt egy mentorunk Racecam személyében, aki pátyolgatta ezt a közösséget, és ha kértünk valamit, teljesítette, ha ésszerű volt a kérés.

Ma figyel ránk valaki? Van, akire számíthatunk?

Valaki(k) figyel(nek), ez nem vitás. A 23180-as hozzászólás ködbe vész, töröltetett, önreklámot tartalmazott.
De figyel akkor is a törlést elkövető moderátor, ha kéréssel fordulunk hozzá?
Ha igen, akkor szépen kérem, hogy ezt akár priviben, de jelezze.
Kicsinyes dolog, a 25 ezres hozzászólás, és azt megelőző tízes sorrendjét kéne biztosítani, mint ahogy az a tízezresnél történt.

Akad mentorunk az elveszített helyett?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23225) tildy válasza Vakegérke (#23224) üzenetére


tildy
nagyúr

Tiszta Stohl Bucis komment:D:D
Vajon kie lesz a 25 000. Komment, vajon ki nyeri meg a jatekot? Vakegerke vagy valaki mas? Mar nem kell sokat varni az eredmenyre...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23226) geprombolo válasza Vakegérke (#23224) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha nem lesz mentorunk, akkor megoldjuk, mint a huszast. :K
Na, kinek kell a 25000?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23227) Vakegérke válasza tildy (#23225) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyallymá, ne hasonlíts olyan személyhez, kérlek, akit nem tudok becsülni. Persze ha csak ennyit érek, hát tedd kedvedre.

Vakegérke nem tart igényt a következő nagy durranásra, ezt mondtam is. Amit elértem, az több volt annál, mint amire számítottam.
Miért kaszálnék le (immáron) könnyedén elérhető trófeát? Kínosan fogok rá ügyelni, hogy még a közelében se legyek.

Engem a százezres hozzászólás érdekel, azt szeretném elvinni. Utána pedig a millióst.
Nagyravágyó tervek, tudom. Talán életemmel még mérhető a százezres, hogy aztán a millióst ki viszi el, azt a túlvilágról nézem mosolyogva.

Köszönöm, hogy megszólaltál, és nem is először. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23228) netpeti98


netpeti98
addikt

Itt az :L időgép már a jövőbe mutat:[link], konkrétan a 25000. hszre.
Majd meglátjuk kié lesz. ;)
:DD :DDD :(( :O ;) :C

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#23229) tildy válasza Vakegérke (#23227) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondhattam volna Lilut is, nem a szemely, hanem a stilus a lenyeg:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23230) geprombolo válasza netpeti98 (#23228) üzenetére


geprombolo
senior tag

Majd csinálunk egy 50000-est is. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23231) aggleány válasza geprombolo (#23208) üzenetére


aggleány
addikt

Többek között nekem is azért volt furcsa, hogy egy "elvileg" hozzáértő miért nem tudja, hogy miről beszélek. :F

(#23232) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ébren vagyok még emberek.

Legcikisebb élményem.

Reggel a buszon a tipikus tülekedés,heringeffektus, zaj. Hogy ezt kizárjam, szól a fülemben valamelyik rádióadó ébresztő jellegű műsora. A legtöbb poén borzalmas, de amikor levegőt venni sincs hely, nem hogy a szám elé kapni a kezem, akkor persze kifejezetten jó a műsor. Sajnos túl jó volt az egyik poén. Hallgatom... Hallgatom... Egyszer csak DURR!!! kitört belőlem a röhögés, de úgy hogy akaratomon kívül nyáltengerrel árasztottam el az utastársaimat... A véletlen után persze én voltam a szemtelen fiatal... De megérte ;)

Ez ilyen rövidke, de itt a ph!-s.

Szokásos unalmas nap, böngészgetek. Egyszer csak egy új üzenet, egy ezeréves hirdetésemre ami 2-3 hete érintetlen. Tipikus újonc, aki már nagy nehezen lelkes újonccá edzette magát, kerek 357 nap alatt. Nem konkrét az üzenet, csak példa.

menyitengedsz a sony mobilbol ? (Köszönés?)

Visszaírok tisztességesen. Erre, kitalálja, hogy vigyem ki neki valahová az I. kerületbe. Írom neki hogy a 4-6os vonaláig elmegyek, mert 2500 ft-ért megéri nekem. A helyesírás változatlan, "neki nemjo a dólog" annyit írok neki "jóvan". Erre eltelik 1-2 óra, és kapok egy PM-et, hogy Ne haragudjak, a 11 éves fia írta a levelet, és hogy postát fizeti, mert nem jó neki a környék... A telefon azota is a polcomon van... Az apuka levele volt benne a vicc... ;)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23233) geprombolo


geprombolo
senior tag

Mutatok nektek valamit: virtuális Székelyföld. Itt érdemes elnézelődni, nagyon szép panorámák vannak. Amit személyesen is láttam, az a gyergyószentmiklósi örmény templom. Különlegessége, hogy ez a világon az egyetlen keresztény templom, ahol a Sátán ábrázolva van, méghozzá a szószék tetején, amint Szent Mihály éppen legyőzi. Érdemes megnézni, nagyon szép kis templom. Kellemes panorámázást mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23234) Vakegérke válasza geprombolo (#23233) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szép kis túra, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23235) aggleány


aggleány
addikt

Újabb rövidke történet, tegnap és ma történt:

Két éve egy kedves rokonnál voltam Amerikában. Elmentünk Floridába, ahol nekem legjobban Pensacola tetszett (ez a mázlista Talmida!!! :)) ). Ez a rokon most van itthon látogatóban, és hozott nekem Pensacolából, a tengerpartról egy kicsi csigaházat, amit ő maga látott el egy láncra fűzhető akasztóval (fogtechnikus, ezért tudta megcsinálni). A kagyló is és a foglalat is szép, de az igazi értéke az, hogy direkt azért ment el Pensacolába, a tengerpartra csigaházat keresni, hogy onnan legyen, ahol nekem annyira tetszett minden. Ráadásul ő saját kezűleg csinálta hozzá a foglalatot. :K

Természetesen amint megkaptam, ráfűztem egy bőrszíjra, de nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy az a nyiszlett kis szíj nem megfelelő egy ilyen értékes ajándékhoz. Találtam egy fekete fonott bőrszíjat, ami nagyon klassz, de sajnos a végénél lévő csatrész nagyon nagy, nem akart beleférni a csiga akasztójába. Agyalás indul, aztán a kedvessel elkezdtük "megszerelni" a lukat. Egy vágódeszka, egy lapos fakanál, egy kalapács és egy hengerfogó segítségével szépen óvatosan addig tágítottuk a lukat, hogy már rá lehetett tenni a medált a láncra. Akkor kitaláltam, hogy mégsem lesz jó, mert a csigaház halvány narancsszínű, a bőrlánc meg fekete. Túl nagy a kontraszt. :O Nyomás, be a kocsiba, azonnalderögtön szerezni kell egy barna bőrláncot, majd az jó lesz. Bőrlánc beszerezve, luk kicsi. :W Új kört indítottunk luktágításból, és potom két óra megfeszített munka után most itt ülök büszkén, nyakamban a barna bőrláncon az ajándék csigaházzal. :C

(#23236) Vakegérke válasza aggleány (#23235) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aranyos történet. :K

Fotót tudsz mutatni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23237) aggleány válasza Vakegérke (#23236) üzenetére


aggleány
addikt

Lásd kivel van dolgod, csináltam róla Neked egy képet. :D Itten van:

(#23238) Vakegérke válasza aggleány (#23237) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez szebb, mint amit képzeltem róla. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23239) aggleány válasza Vakegérke (#23238) üzenetére


aggleány
addikt

:R Naná, hogy szebb! Elvégre is én kaptam. :K

Írtam a "pasis" írásodhoz. :DDD

(#23240) Vakegérke válasza aggleány (#23239) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, olvastam, köszönöm. Meg kell fontolnom szavaim, mert nem csak neked szól válaszom, hanem mindazoknak, akik betévednek hozzám. Elnapolva, holnap friss ésszel könnyebb lesz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23241) aggleány válasza Vakegérke (#23240) üzenetére


aggleány
addikt

Ok, én ráérek. :K

(#23242) talmida válasza aggleány (#23235) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Na, ha legközelebb errejársz, egy egész zacskó tengeri kincset kapsz tőlem. ;) Én is nagyon szeretem a kagylókat. Pláne szedegetni! :B

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#23243) aggleány válasza talmida (#23242) üzenetére


aggleány
addikt

Szeretnék mondjuk naponta arra járni. Nem tudsz valami jó állást egy jogi asszisztensnek? :D

(#23244) Vakegérke válasza aggleány (#23243) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerzel egy hétmérföldes csizmát, és máris megoldott a probléma. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23245) aggleány válasza Vakegérke (#23244) üzenetére


aggleány
addikt

Az kicsit kevés lenne, úgy elég sokat kellene gyalogolni. :O

(#23246) ArchElf válasza netpeti98 (#23228) üzenetére


ArchElf
addikt

Elloptad az időgépem az újoncos toppicból. Egyébként azt is azért kellett törölni (az NSA nyomására)... ;]

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#23247) geprombolo válasza aggleány (#23237) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hogy ez milyen gyönyörű! :C :C :C Mintha valami profi csinálta volna! A kép is nagyon jól sikerült! :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23248) netpeti98 válasza ArchElf (#23246) üzenetére


netpeti98
addikt

Ne perelj be :DDD
Akkor azért rémlett hogy valahol már láttam hasonlót, csak nem tudtam hogy hol. :)
Mondjuk igaz 0 hozzászólásom volt abban a topikban és vagy 1-2szer olvastam bele abba a topikba.
Akkor tegyük hozzá az eredeti gép kifejlesztője: ArchElf :K

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#23249) netpeti98 válasza netpeti98 (#23248) üzenetére


netpeti98
addikt

Lejárt a szerk a mondat kiegészítve: Akkor azért rémlett hogy valahol már láttam hasonlót és nem tudtam kitől. :)

Üdv netpeti98

(#23250) talmida válasza aggleány (#23243) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Sajnos nem tudok, de majd nyitott szemmel járok,...meg kérdezősködök :B

IN GOD WE TRUST!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.