Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29001) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#29000) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez velem is gyakran van így! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#29002) Picike8 válasza Geri Bátyó (#28999) üzenetére


Picike8
aktív tag

Mélyen megsértettél engem és Karcsit is. :((

(#29003) moonlight115 válasza Vakegérke (#28998) üzenetére


moonlight115
tag

Mr. Fidel, az őrmók-különítmény - kissé paranoiás - parancsnoka szerint Szőr Marcellt el akarja rabolni egy különösen veszélyes, jól felszerelt antimókista csoport. Ezért rendelte a testőrt Marcell mellé, krokinak álcázva, hogy a terroristák ne fogjanak gyanút.

Bátyó Ha véletlenül eszembe jutna még valami véletlenszerűség...majd vélekedek. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29004) Picike8 válasza moonlight115 (#29003) üzenetére


Picike8
aktív tag

Ezek szerint a kisállatom, Karcsi egy... mókus? :Y

(#29005) Vakegérke válasza Picike8 (#29004) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy mondod. Mutatok egy titkos felvételt még az álcázás kezdetéről, de pszt...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29006) moonlight115 válasza Vakegérke (#29005) üzenetére


moonlight115
tag

:C :)) :D :)) :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29007) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#29005) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez hatalmas!! :DDD :R

Hopp, ez meg kerek volt.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#29008) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#29007) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg kerek volt. A harmincezres lesz az igazán kerek, majd ott figyelek, hogy ne vigyem el senki elől. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29009) moonlight115 válasza Vakegérke (#29000) üzenetére


moonlight115
tag

Egérke, boldog huszonkilencezrediket! :C :C :C :DD :DD :DD :DD :C :C :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29010) Vakegérke válasza moonlight115 (#29009) üzenetére


Vakegérke
veterán

Napokban mérve több, mint 79 év. 17 év múlva megbeszéljük. Addig is köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29011) moonlight115 válasza Vakegérke (#29010) üzenetére


moonlight115
tag

Oké!
A harmincezrediket lestoppolhatom? :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29012) Vakegérke válasza moonlight115 (#29011) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt a lényeg: "Én, "első" Vakegérke esküszöm, hogy csakis az 1-essel, vagyis egyessel, és utána csakis nullákkal végződő számokra tartok igényt."
A tízezrest elvittem, tehát a százezrest, utána meg a millióst szeretném elvinni. A linkben már nem él a zene, de nem baj, pótolom. :)
A húszezrest geprombolo vitte el.

Szóval vigyed, és mondhatom, meg is érdemled. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29013) moonlight115 válasza Vakegérke (#29012) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi szépen! És a linkeket is. Kicsit visszaolvasgattam...Nahát, jól bírja szuflával a kis pingvin: [link] :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29014) Vakegérke válasza moonlight115 (#29013) üzenetére


Vakegérke
veterán

Feltételezhetően az első hozzászólásokat is elolvastad. Szerintem senki nem gondolta volna, hogy több, mint négy év múlva is élni fog a topic, évi cirka 7.500 hozzászólás születik, mindez egy olyan személy dicsőségére, aki csak egyszer alkotott valami, az is bugyutaság, egyetlen hozzászólása nincs, és valószínűleg nem is lesz.

Ha ő nincs, akkor nem lenne egy ilyen fincsi kis játszóterünk. De van, úgyhogy az Isten éltesse kyrabaybee "anyánkat". :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29015) moonlight115 válasza Vakegérke (#29014) üzenetére


moonlight115
tag

Január 23-án majd megünnepeljük a szülinapját! Vagyis a topik napját. :D
Persze, sok ősi hsz.-t olvastam, egyszerűen ELKÉPESZTŐ :Y, amit összehoztatok! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29016) Vakegérke válasza moonlight115 (#29015) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hiszem, szerénytelenség nélkül mondhatom, én vagyok az "ősatya". Nélkülem megfulladt volna az egész, talán még tíz hozzászólást sem élt volna meg. Bár én voltam a szerkezetben a rugó, nem lett volna ekkora sikere a topicnak, ha nincs az a sok fórumtárs, akik lelkesen vetették magukat bolondozós játékunkba.
Új idők, új szelek fújdogálnak. Most éppen a mókutykák bundáját borzolják. Vagyunk páran, akik gyermeki lélekkel játszunk, és remélem, hogy leszünk is. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29017) moonlight115 válasza Vakegérke (#29016) üzenetére


moonlight115
tag

Ősgatya Ősegérke, azt én is remélem! :K
Mióta itt vagyok, tavaly május óta, sokféle szellő fúúúdogált itten, bolondhirdetésektől az 5 szavason át a bolondos versekig. Jó most ez a mókutyozás, hála Zöldikének! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29018) Vakegérke válasza moonlight115 (#29017) üzenetére


Vakegérke
veterán

Uralkodónk robbantotta ki a mókutyozást. Ez persze nem homályosítja el Zöldike elavulhatatlan érdemeit. :)

Lám, már karbantartó részlegünk is van. Valamelyik lakónk berezelt, méghozzá nagyon. Eldugult a klotyó, de a szakit ez nem hozza zavarba. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29019) moonlight115 válasza Vakegérke (#29018) üzenetére


moonlight115
tag

Szakimók az 1000mester! :D

Nárciszmókunk is van: Tükröm, tükröm...

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29020) Vakegérke válasza moonlight115 (#29019) üzenetére


Vakegérke
veterán

Első kukkra valami szőrdúsító kéne neki. Ha szelektálni is lehet, farokszőrdúsító. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29021) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#29019) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A tükröm, tükrömről eszembe jutott valami.
Az ex-feleségem kereste a kis kinyitható piperetükröt a táskájában, de nem találta, én meg benyögtem: - Tükröm, tükröm, mondd meg nékem, hol a francban vagy most éppen!

Úgy megsértődött, hogy egész nap nem szólt hozzám! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#29022) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#29021) üzenetére


moonlight115
tag

:)) Ezen megsértődni...?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29023) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#29021) üzenetére


Vakegérke
veterán

Faramuci feleséged volt. Ilyenen nem megsértődni, hanem nevetni kell egy nagyot. :)

Az enyém tréfásabb volt, ő is tudott ám rosszalkodni, nem csak én. Egy reggel mentünk melózni, és a buszon kért pénzt, mert ugye elfelejtett hozni. Adtam neki egy ezrest, amit meglobogtatott, és fájdalmas hangon, szemrehányóan, jó hangosan azt mondta: ilyen mámoros éjszaka után csak egy ezres?
Mit mondjak, rivaldafényben éreztem magam. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29024) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#29023) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Valljuk be, tényleg bakot lőttem vele. :(

Szerencsére a párom hasonlóan jó fej, mint asszonyod volt! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#29025) geprombolo


geprombolo
senior tag

Bekotyogtam a Geri tesó topicjába. Reggel óta kicsit leült, így remélem a hívőket kicsit felráztam a trollkodásommal. ;]
Ja, meg tudjátok vannak a fotogén mókutyok, a nagyon fotogén mókutyok és a rámenősen, akarom mondani belemászósan fotogén mókutyok. Mint ő itt:

Katt a képre a nagyobb méretért. :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#29026) talmida válasza geprombolo (#29025) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szia, geprombolo! :D Mókus a téma?? Bocs, de nem olvastam vissza mind a 29ezer hsz-t.

IN GOD WE TRUST!

(#29027) Vakegérke válasza talmida (#29026) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bocs, hogy beleszólok, hisz' nem engem kérdeztél. Éppen mókutykodunk. Nem mókus, hanem mókuty. Így aranyosabb. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29028) talmida válasza Vakegérke (#29027) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszönöm, hogy beleszóltál! :DDD Nálunk túl sok a mókutyi :K

IN GOD WE TRUST!

(#29029) Vakegérke válasza talmida (#29028) üzenetére


Vakegérke
veterán

Innen indult az őrület. Ha időd engedi, fusd át az eddigieket, szerintem jól fogsz szórakozni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29030) talmida válasza Vakegérke (#29029) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi! Szóval csak 675 hsz-t kéne elolvasnom. :DDD A képeket valószínű, hamarabb átfésülöm. ;]

IN GOD WE TRUST!

(#29031) Vakegérke válasza talmida (#29030) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azoktól is lehidalsz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29032) geprombolo válasza talmida (#29028) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szia! Rég jártál felénk! Igen, most mókutyolunk. Újabban a játékaink elferdülnek valami egyéb irányba, ami jobb buli lesz, mint az eredeti 5let. Mint mondjuk ez, ami már nem is tudom miből fajult idáig.
Mi az, hogy túl sok a mókuty? Ha sok van, itt van a helyük, a mókutytanya férőhelyei korlátlan számban állnak rendelkezésre. Fő szponzor a Kincstár. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#29033) talmida válasza Vakegérke (#29031) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Látom néha elkapott benneteket a "gépszíj" és egyesek versbe-fakadtak. :DDD

geprombolo Ezek itt teljesen hétköznapi mokutyok, de tele van velük a környék. Van, aki puskával védekezik ellenük. :DDD Különben leeszik a diót, fügét, mindent!

IN GOD WE TRUST!

(#29034) Geri Bátyó válasza geprombolo (#29025) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nagyon helyes! :K Bármikor belekotyoghatsz! Jöhetnek az érdekesebbnél-érdekesebb életből vett történetek is!

Amúgy én örülök neki, hogy "elferdültek" a játékok. Jót tesz egy kis spontaneitás! :K Igazából már a főzőcskézős játékban is benne volt, csak bizonyos keretek között. Azóta kicsit elszabadult, de ez egyáltalán nem baj! :N

Talmi: Európában egyre kevesebb a mókus. Ráadásul bizonyos országokban elszaporodott az amerikai, vagy szürkemókus, ami nagyobb és erősebb a vörösnél, így azok ott szinte már teljesen kipusztultak. :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#29035) geprombolo


geprombolo
senior tag

A Mókutyház raktárosa jelentette, hogy valaki dézsmálja a napi mogyorókészletet. Miután mindenkit kikérdeztek, találtak egy tanyán kívüli egyént, aki ugyan mindent tagad, de a bizonyítékok megtorpedózhatatlanok. A rögtönítélő bíróság kíméletlen volt, a tolvajnak meg kell lakolnia bűnéért: ő és teljes családja egy hétig kötelezően pukkadásig kell egye magát minden étkezésnél (és ahányszor megéheznek), tehát vendégünk van!!!!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#29036) greenity válasza geprombolo (#29035) üzenetére


greenity
aktív tag

Vendégeinket teljes ellátásban részesítjük, ha kívánják, akkor maradhatnak még :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#29037) moonlight115 válasza geprombolo (#29035) üzenetére


moonlight115
tag

A raktár biztonsági kamerája rögzítette a tettest, elkövetés közben. Milyen meglepetten néz...mintha tudná, hogy rajtakapták. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29038) Vakegérke válasza moonlight115 (#29037) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem épp akkor kapták el, azért néz döbbenten. :K

Jó sora lesz, soha többé nem kell lopnia, akár hasznos tagja is lehet a Mókutyotthonnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29039) Picike8 válasza Vakegérke (#29038) üzenetére


Picike8
aktív tag

Örökbefogadhatom?

(#29040) greenity válasza Picike8 (#29039) üzenetére


greenity
aktív tag

Miért ne tehetnéd meg?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#29041) Picike8 válasza greenity (#29040) üzenetére


Picike8
aktív tag

Nem ismerem az örökbefogadási szabályokat. :B :N

(#29042) greenity válasza Picike8 (#29041) üzenetére


greenity
aktív tag

Igazából az egész családnak kéne valaki, egyenként nem olyan jó :(
De nyugodtan megteheted.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#29043) Picike8 válasza greenity (#29042) üzenetére


Picike8
aktív tag

Akkor legyen nálad, én meg majd belesek néha, jó? ;)

(#29044) moonlight115 válasza Picike8 (#29041) üzenetére


moonlight115
tag

Írj egy közjegyzővel vagy 2 tanúval hitelesített nyilatkozatot, névvel, címmel stb, amelyben kijelented, hogy életed végéig gondoskodni fogsz a mókutyról, vagy az egész családról. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29045) Picike8 válasza moonlight115 (#29044) üzenetére


Picike8
aktív tag

Az egész család sok lenne, egyet meg nem kérnék el, szóval meghagyom a nagybetűs alapítónéninek. :K

(#29046) Vakegérke válasza Picike8 (#29045) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sztánakkó mi a görcs lenne, ha gyarapítanád a Mókutyotthon személyzetének létszámát? Dadusra mindig szükség van, no meg akár kedved szerint is választhatnál munkakört.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29047) Picike8 válasza Vakegérke (#29046) üzenetére


Picike8
aktív tag

Ha szabad, akkor ez lennék. :B

és ez volt az ezredik blogos hozzászólásom

(#29048) Vakegérke válasza Picike8 (#29047) üzenetére


Vakegérke
veterán

Támogatom felajánlásod, de Zöldike mondja ki a végső döntést. :)

Nekem csak ebben a topicban 4.969 hozzászólásom van ezzel együtt. No persze bábáskodtam kyrabaybee hagyatéka felett eleget. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29049) Picike8 válasza Vakegérke (#29048) üzenetére


Picike8
aktív tag

Olyan nehéz érintőképernyőn írni. :N

Remélem Greenity is belemegy. :) És ha jól meg, akkor megkaphatom majd a cateringet és a rehabot? ;)

(#29050) Vakegérke válasza Picike8 (#29049) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, ezt a catering meg rehab dolgot nem értem. Miről van szó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.