Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23101) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23100) üzenetére


Vakegérke
veterán

Más kárán tanul az okos. Nem fogok szerelni őstelefont este 11-kor. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23102) aggleány


aggleány
addikt

Szia Mindenki!

Lehet csatlakozni a csapathoz?

(#23103) föccer válasza aggleány (#23102) üzenetére


föccer
nagyúr

Szabadon és kötöttségek nélkül :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23104) aggleány válasza föccer (#23103) üzenetére


aggleány
addikt

Te olyan kedves sárkány vagy! :R

Ha a többiek is így gondolják, majd írok mesét is. :K

(#23105) föccer válasza aggleány (#23104) üzenetére


föccer
nagyúr

Inkább azt mond meg, hogy mi van Geri Bátyóval?

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23106) aggleány válasza föccer (#23105) üzenetére


aggleány
addikt

Honnan tudjam? :F Egy ideje nem láttam a fórumon.

(#23107) föccer válasza aggleány (#23106) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezért kérdezem én is. Viszonylag keveset érek rá mostanában a topikokban forgolódni/olvasgatni, így nem követem az eseményeket.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23108) aggleány válasza föccer (#23107) üzenetére


aggleány
addikt

Tényleg nem láttam pár napja, de legutóbb valami olyasmit mondott, hogy magánélete lett, ezért kevesebbet van a topikokban.

[ Szerkesztve ]

(#23109) föccer válasza aggleány (#23108) üzenetére


föccer
nagyúr

Ok, az ő dolga. Csak tudom, hogy mostanában eléggé mélyponton volt, osztán most ippeg szociálisabb kedvemben voltam és rákérdeztem.

No, reggel meló, szóval cakkát.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23110) aggleány válasza föccer (#23109) üzenetére


aggleány
addikt

Nézd meg az utolsó bejegyzését, ha lesz rá időd, az alapján egészen jól van. :K Igazán nagyon szociális vagy vele. :C

Engem bezzeg akkor találsz meg, amikor kivételesen helyetlenírok. :O

(#23111) föccer válasza aggleány (#23110) üzenetére


föccer
nagyúr

Éppen gyenge pillanatomban vagyok. Lehet túl sok volt mára a Cataflan... :F

Ehh, ez ilyen hosszú :-/

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23112) aggleány válasza föccer (#23111) üzenetére


aggleány
addikt

Igeeeen!!! :C Mármint hogy Cataflam? (Bocs, nem tudtam kihagyni - cserébe a muszájért. :P ) Mire kell neked a Cataflam? Az nagyon erős cucc. :F

(#23113) föccer válasza aggleány (#23112) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem a dobozát olvasgattam sry. Tegnap műtötték ki az egyik rágófogamat, illetve annak a csonkját. 1,5 óra tömör gyönyör a székben. Úgy ismerem magamat, aki egészen jól bírja a fájdalmat, de ezt tegnap egy picit átértékeltem. :) A foggyökérnek ég világon semmi baja nem volt és nem egészen akarta azt amit én meg a fogorvosom. 3x érzéstelenítés 5 öltés 1 fog. A végén úgy remegtem az adrenalintól meg a fájdalomtól, hogy majd leestem a székről. :-(

Egyébként tényleg jó ez a cucc 2-őt bevesz az ember és egész jó kedve lesz tőle. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23114) aggleány válasza föccer (#23113) üzenetére


aggleány
addikt

Jaj, Te szegény! Töredelmesen bevallom, hogy egyetlen fóbiám van, az pedig az odontiatrofóbia - a fogorvostól való iszony. :O Szóval teljesen megértem, amit írtál. Amúgy vészhelyzetben (fogügyben) lehet kombinálni Advil Ultra Fortéval is. :K

[ Szerkesztve ]

(#23115) föccer válasza aggleány (#23114) üzenetére


föccer
nagyúr

Advil ultra kb nem ér semmit. Legalábbis nekem egyszer sem segített. A fogorvosokkal nekem nincs bajom. Sajnos elég sokat járok hozzá. Kiskoromban nem tanítottak meg a fogápolásra és így kb az összes fogam rossz. Több lyuk van a számban mint 1 kiló ementáliban.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23116) aggleány válasza föccer (#23115) üzenetére


aggleány
addikt

Na jó, cizellálom Neked. Egy Cataflam + 1 Advil Ultra Forte már egészen jó hatásfokú tud lenni. Magában az Advil valóban nem ér túl sokat ilyen szituban. A Cataflamra azt mondják, hogy napi 3x1 maximum. Ezzel nem szoktam foglalkozni, néha beszedegettem belőle 4x2-t, ha gubanc volt. :B

Gyűjts össze sok-sok pénzt, és menj el altatásban fogászatra. Mindent megcsinálnak egyszerre, de megkérik az árát. Nekem megérte. :K

[ Szerkesztve ]

(#23117) föccer válasza aggleány (#23116) üzenetére


föccer
nagyúr

Hmm, ez nem rossz ötlet. Bár alapvetően tényleg nincs bajom a fogászattal. Fúrás faragás tömés jöhet kilószámra. Csak a tegnapi nap egy kicsit sok volt. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23118) aggleány válasza föccer (#23117) üzenetére


aggleány
addikt

Ez egy nagyon jó ötlet. Nekem legalábbis biztosan. Ha várnom kell, és meghallom, hogy bent megy a fúrás-faragás, rögtön ezer a pulzusom, és para indul. :O

Lassan araszolok alvásirányba, holnap (ma) korán kell kelnem.

Elnézést a topiklakóktól a sok offért. :R

(#23119) zoltanz válasza aggleány (#23116) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én tartok az altatástól mint a tűztől nemtudom miért. :U
És ha közbe visszaélnek a helyzettel metán? :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23120) ArchElf válasza zoltanz (#23119) üzenetére


ArchElf
addikt

Engem már kétszer műtöttek altatásban (ja üdv itt is mindenkinek :)), nem volt vele semmi gond. Sőt az első olyan "jól" sikerült, hogy - bár ébren voltam még, amikor kivittek - arra sem emlékszem, hogy van a műtő a kórházban :)
Ja akkor orrsövény és most tárdműtétem volt.

Milyen helyzettel élvnek vissza? Lefotóznak meztelenül és felrakják a kukidat/puncidat a netre?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#23121) zoltanz válasza ArchElf (#23120) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Meg kérdés eltudnak-e altatni, és hogy nem csak nevetek tőle. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23122) ArchElf válasza zoltanz (#23121) üzenetére


ArchElf
addikt

Általában manapság az altatás nem gázos, hanem injekciós (pontosabban a kanülbe kapod a szurit, nem szúrnak meg többször). Tutira elalszol tőle (nekem most ez kb 10 mp alatt sikerült).

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#23123) zoltanz válasza ArchElf (#23122) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Rám nehezen hatnak a gyógyszerek, egyszer megittam egy liter kávét is, szinte semmi nem volt. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23124) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Helló mindenkinek!

Üdv köreinkben aggleány! :C

Mesélgetünk, mesélgetünk, én meg még nem írtam semmit. Szégyen és gyalázat! :((( Van néhány jó sztorim és ha már fogorvoskodásról volt szó, akkor egy ilyet tennék közkinccsé.

Még bőven középiskolás voltam, amikor letört az egyik alsó metszőfogam. Jól be is dagadt a képem, így mindenképpen fogorvos kellett, de mivel nem szeretem az SZTK-s sintéreket, egy ismerős által javasolt maszek fogorvoshoz mentem.
Meg is csinálta, amit kellett: gyökérkezelés, fogpótlás (persze ez egy több alkalmas projekt volt), de 2 hét elteltével, megint feldagadt. Elmentem megint, mire azt mondta, hogy nincs semmi gond, ekkora ütésnél előfordul, hogy később is begyullad. Megfúrta a pótlást és a megfelelő eszközzel megpróbálta megint kitisztítani, de megszorult. Mondta, hogy kicsit erősebben meghúzza. Így is tett és hallottam, hogy megzörren mögötte az ablak. Odanézett és ennyit mondott: Ez elment vadászni! (A fogpótlás ugrott le)
Nehezen bírtam ki röhögés nélkül. :DDD
Utána csinált egy új pótlást. Amikor elkezdte, csak annyit mondott: Most kicsit szobrászkodok. Nem lesz egy milói vénusz, de azért megteszi!
Kb. a fülemen vettem a levegőt, hogy visszafogjam a röhögést. :DDD

A történet tanulsága, hogy megfelelő fogorvossal az ilyesmi is lehet élmény! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23125) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#23124) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még a kellemetlenség is könnyebben elviselhető, ha humoros a doki. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23126) aggleány válasza zoltanz (#23119) üzenetére


aggleány
addikt

Én sajnos anno elég jól "megszoktam" az altatást, háromszor altattak muszájból. Ha felébredsz, minden rendben. Ha nem, akkor meg sírjanak a rokonok. :DDD Csak nem élhetnek vissza a helyzettel csoportosan. :Y

ArchElf

Jó neked, hogy jól sikerültek az altatások. Nekem az első és a harmadik rendben volt, de a másodiknál úgy tértem magamhoz, hogy le voltam kötözve, és meg sem tudtam mozdulni. Később derült ki, hogy már felébredtem egyszer, de felrúgtam a nővérkét a falra, és mindenféle csúnyaságokat kiabáltam. Elcseszték az altatót. Mondjuk az is érdekes, hogy csak az attrocitált nővérkének és egy kezdő orvosnak jutott eszébe, hogy az altatással volt a hiba - mindenki más engem szidott, hogy hogy viselkedtem, hiába mondtam, hogy nem is tudok róla. :F

(#23127) zoltanz válasza aggleány (#23126) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nekem két alkalommal adtak gerincbe érzéstelenítőt, ez első után volt egy kis fejfájás, rá 3 órával.

Hallottam olyat, hogy valaki altatás közben felállt és kiugrott az ablakon. :DDD

Spoiler

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23128) geprombolo


geprombolo
senior tag

Hát nagyon durvák vagytok! :DDD itt szenvedek a tegnap este óta a fogammal, ti meg jösztök a fogdokis sztorikkal. Na szép! ;] Tökéletes időzítés. Amúgy nekem is frászom van a fogorvostól, mint mindenkinek, akit már kínzott meg egyszer is fogorvos.
Geri: ez elment vadászni. :)) :)) :)) behaltam rajta, majdnem sírtam, gyorsan el is meséltem az asszonynak :C
aggleány: Isten hozott köztünk, remélem sokáig maradsz (mondjuk míg el nem érjük a milliós hsz-t :D )
zoltanz: gerincbe? Inkább a halál! Az én gerincemet ne matassák méteres tűkkel! :(

szerk.: a helyzettel sokféleképpen lehet visszaélni, mondjuk lehet, hogy nem minden hím egyén bánná, ha altatásban "megerőszakolná" egy néhány csinos nővérke. Csak azt bánná, hogy nem tud rá emlékezni. :DDD :P

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23129) aggleány válasza zoltanz (#23127) üzenetére


aggleány
addikt

Ó, engem gerincügyileg csak meglumbáltak. :O Nem olyan vészes az sem: fognak egy 20 centi szer fél centis tűt, össze kell kuporodni egy sámlin, és kedvesen megmondják, hogy bár ez nagyon fog fájni, nem szabad megmozdulni, mert akár meg is bénulhatsz. :Y

geprombolo

Köszönöm a szíves fogadtatást! :R Mindjárt írom is Neked az én fogorvosos sztorimat, hogy még aktuális legyen. :DDD

(#23130) zoltanz válasza geprombolo (#23128) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem érzel semmit, a tűből ne aggódj, szűk csigolyaközök, meszes gerincnél nem tudjál beadni. A fejfájás attól van, hogy néhány csepp agyvíz a tűn keresztül szinte mindig távozik.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23131) aggleány


aggleány
addikt

Ímhol az én fogászatos sztorim:

Két éve ősszel Amerikaországban jártam. Egy rokonnál lakoztam Chicagoban, akivel megbeszéltük, hogy leruccanunk Floridába is. Megérkeztünk Floridába, és Pensacolában megálltunk aludni egy útmeni motelben. Reggelre elkezdett sajogni az egyik hátsó fogam. Felkészült gyerekkén volt nálam Cataflam, gyorsan be is vettem egyet, elvégre is nem akartam Amerikában fogászatra menni. Gondoltam, majd elmúlik a fájás. Nem múlt el. A következő napon erősödött a fogfájás, én meg szorgalmasan eszegettem a Cataflamot, természetesen egyre többet. Kezdett gyanús lenni, hogy nem lesz elég a nálam lévő adag még két hétig. Harmadik nap elkezdünk nyomozni egy fogorvos után, mivel neccesedett a helyzet. A motel portása ajánlott valakit, aki nem tudott vállalni, de adott egy számot, ahol tudtak fogadni sürgős esetet is. Odamentünk, én meg frászt kaptam. Egy egészen kicsi, kocka fazonú épület előtt álltunk meg, ami nem volt túl bizalomgerjesztő. Belépve már jobb volt a helyzet, minden tiszta, modern, szép váró, mindenféle újságok az asztalon stb. Ott helyben csináltak egy panorámaröntgent, és már mehettem is be a dokihoz. Mivel a biztosításom nem terjedt ki sokmindenre, ezért a húzás lehetőséget választottam, mint egyetlent. Kaptam egy kis vattanyomogatást az ínyemre, amitől már a szurit sem éreztem. A doki egy nagyon szimaptikus 40-45 éves fickó volt, mondta, hogy szóljak, ha fáj. Én persze rutinból végig nyöszörögtem. Amikor azt hittem, hogy na majd most lesz végem, mert elkezd tényleg csinálni valamit, kiderült, hogy már készen is vagyunk. :Y Megdícsért, hogy milyen bátor voltam, én meg csak ültem a nyakamat behúzva, mivel nem éreztem magam nagy hősnek. Adtak egy kis füzetkét, amiben precízen le volt írva, hogy mit kell csinálni foghúzás után. Két nap múlva újra élet- és járásképes voltam, és folytattam az utazgatást. :K

Így hát most már tudjátok, hogy személyemben igazi különlegességet fogadtatok be a topiikba: otthagytam a fogam Floridában, és mégis itt vagyok! :DDD

(#23132) geprombolo válasza aggleány (#23129) üzenetére


geprombolo
senior tag

Meglumbáltak? :Y na, akkor már tényleg inkább a halál! :W
Várom a fogdokis sztorit! :C
Hoppá, meg is van! :C
Azon mind gondolkodom, hogy melyik topicban láttalak még?... :U

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23133) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23101) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ne is tedd :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23134) aggleány válasza geprombolo (#23132) üzenetére


aggleány
addikt

Ahhoz képest, hogy azt mondták, hogy a lumbálás nagyon fog fájni, csak annyit éreztem, mintha valaki belülről vakargatná a gerincem. Azt persze csak utána merték megmondani, hogy utána két hét teljesen vízszintes (tehát no párna) fekvés kötelező, különben nagyon fog fájni a fejem. :W

Láthattál az

- Ezt pedig azért, mert...
- Szabad szeretni?
- Padló
- Milyen az igazi nő!?

címűekben itt a Logouton, vagy a Mobilarénán az androidos szakmai topikokban. A Logoutot csak mostanában fedeztem fel magamnak, régebben csak a Mobilarénán voltam a szakmai részen. :K

[ Szerkesztve ]

(#23135) ArchElf válasza geprombolo (#23132) üzenetére


ArchElf
addikt

Ahova én járok ott egy kis zselé az ínyre, szuri, amit már alig érzek, kb 2 perc múlva már bármi jöhet. Legutóbb két bölcsességfohat húztak - a nehezebbik majdnem egy percig eltartott :) Volt gyökérkezelésem is, semmit nem éreztem a kezelés alatt, pedig elötte való nap már aludni is alig tudtam.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#23136) talmida válasza aggleány (#23131) üzenetére


talmida
Közösségépítő

2 éve itt voltál?? :Y Sajnálom, hogy fogfájós floridai élményed is lett Pensacolában. :O

Amúgy mi ez a sok orvosi téma? :Y Nem vagyok képben. :B Ez lenne az új játék? :F

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#23137) aggleány válasza talmida (#23136) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, de akkor még nem olvastam az írásaidat. Ha már akkor is tudom, hogy Te ott élsz, biztosan megpróbáltam volna összefutni Veled. :K

Nem ez az új játék, csak így alakult. Az új játék a MESE. Történeteket kell írni. :K

(#23138) Vakegérke válasza aggleány (#23137) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, a mese a lényeg, a játék sava-borsa, témája. A tiéd is jó volt, utólag már nem gond a fájdalom. :)

Bár máshol már leírtam, bizonyára vagytok páran, akik nem olvastátok. Hadd meséljem el újra.

Volt egy kollégám. Ő villanyszerelő volt, én meg sofőr, de egy kenyeret ettünk, azonos volt a gazda. Megosztottuk egymással örömünket, bánatunkat.
Egy reggel szomorúan jött be melózni, én meg bizony nem szeretem, ha valaki szomorú. Kérdésemre hamar jött a válasz: anyukája kórházban van.
Esetemben nem nevezném sablonosnak a vigasztaló szavakat, hiszen szívem minden melegét beleadom. Talán sikerült egy kis terhet levennem a lelkéről.
Teltek a napok, anyukája gyógyult szépen.
Közben azt is megtudtam, hogy nem volt váratlan a kórházi ápolás. Beutalták. Volt idő rá, hogy bumfordi kollégámat kioktassa anyukája az egyedüllét teendőire. A takarítás egy dolog, de főzni is kell, ha nem hideg kaján akar élni az ember.
Kollégám jegyzetelte szépen a főzés rejtelmeit, és mikor anyukája befeküdt a kórházba, egyedül maradván aprított, pucolt, hámozott, pirított, meg minden ilyen.
Egy reggel savanyú képpel a következőket mondta, nem szó szerint:
- Te, Józsi, pocsék lett a lecsó. Pedig nem égettem le a hagymát, nem égettem le a paprikát, nem égettem le a rántást...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23139) Shallamea


Shallamea
újonc

Helló mindenki! Most egy kicsit szüneteltetem a rajzolást, meg ilyesmit, hát gondoltam, benézek. Örülök, hogy idegeneket is látok, akik csatlakoztak hozzánk. :D
Ha már a fogorvosoknál/orvosoknál járunk, nekem is van egy sztorim.

Még általános iskolába jártam, amikor egyszer nagyon megbetegedtem és egy héten hat szurit is kaptam(napi egyet). Az egyik nap azonban a gyerekorvos nem rendelt, anyuéknak meg el kellett menni, így a nagymamámra lettem bízva. Egy helyettes dokinéni jött el beadni az aznapi adagot, azonban én, mikor megláttam az idegen kocsit a ház előtt, rögtön tudtam, mi fog történni. Mivel ezt nem akartam(mert utálom a tűket), bebújtam a szekrénybe, míg mama kiment a dokihoz, hogy beengedje. Bejönnek, sehol senki, mama szólongatni kezdett és keresett, még a szekrénybe is benézett, de olyan jól elbújtam a sok holmi között, hogy nem szúrt ki. Kénytelen volt azt hazudni, hogy már elment a néni, hogy kimásszak rejtekemből. :DDD A szurit persze muszájból megkaptam, de ez egy élmény maradt. Tán még maga a doki is meg-megemlítette másoknak az esetet.

Egy kis off: Figyelem! Aki ráér június 1-3-án és fel tud menni Pestre, a Papp László Sportarénába; és aki szeretne látni egy ezer tagú kórust, egy hatvan fős zenekarral fellépni, az jöjjön el a Reménység Fesztiválra!(A kórus szombaton és vasárnap fog énekelni)
Megj.:Én is ott leszek köztük, mint énekes, így személyesen is láthattok és talán még beszélgetni is tudunk majd. :D

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#23140) Vakegérke válasza Shallamea (#23139) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó kis történet. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23141) talmida válasza aggleány (#23137) üzenetére


talmida
Közösségépítő

De jó lett volna! :B

IN GOD WE TRUST!

(#23142) geprombolo válasza aggleány (#23134) üzenetére


geprombolo
senior tag

Lehet, hogy a Mobilarénán láttam egy néhány hsz-edet...
Gyerekek, óriási!:C Pontosan ezt szerettem volna, hogy felvetődjön egy téma és mindenkinek eszébe jusson valami róla, persze meg is ossza velünk! Az már egy másik dolog, hogy éppen a dokis téma az... Persze nem kell itt leragadni, jöhetnek kutyák-macskák, szerelmek, bármi.
Pezseg a topic, ez nekem a legfontosabb. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23143) aggleány válasza talmida (#23141) üzenetére


aggleány
addikt

Mivel még nem mondtam le arról, hogy valahogy ottragadjak egyszer, lehet, hogy jó is lesz. :K

(#23144) aggleány


aggleány
addikt

Újabb történetecske következik kutyás témában:

Anno egyedül éldegéltem, és arra gondoltam, hogy jó lenne nekem egy kutyi. Valami szobacirkálóra gondoltam, mivel nem volt kertem. A mopszra esett a választásom - aki ismeri a márkát, az tudja, hogy miért.

Elkezdtem kiskutyát keresgélni, és találtam egy szimpatikus gazdit Gyulán (én Pesten lakom). Még csak 4 hetesek voltak a kicsik, amikor először meglátogattam őket. Később, mikor vittem haza a szörnyet, már nagyobbacska volt a jószág, majdnem egy kiló. Másnap Karácsony, gondoltam, meglátogatjuk anyámat. Megérkeztünk, anyám aludt. Elkezdtem keltegetni, mondván, vendéget hoztam. Rögtön felpattant, és Jaj, hogy áll a hajam! felkiáltással eltűnt a fürdőszobában. Mikor előkerült, mutattam neki az utazódobozt, amiben az állatka várakozott. Először nem is vette észre, mert a vadállat behúzódott a doboz sarkába. Előszedtem, mire anyám: Mi ez, macska??? De ronda kis nyomott orra van! Nem vagy normális! Minek kellett egy kutya? stb.

Kb. 10 perc múlva anyám feküdt az ágyon a hasán a kutyakezdeménnyel, és azt magyarázta nekem, hogy mennyivel jobb dolga lenne a szörnynek nála, mert ott mégis van kert, és ő egész nap otthon van, tudna vele foglalkozni. :DDD

(#23145) Vakegérke válasza aggleány (#23144) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon jó. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23146) aggleány válasza Vakegérke (#23145) üzenetére


aggleány
addikt

:R

Van jobb is. :DDD

(#23147) Vakegérke válasza aggleány (#23146) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor ki vele gyorsan. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23148) aggleány válasza Vakegérke (#23147) üzenetére


aggleány
addikt

Majd délután vagy este, most elég ócska billentyűzet előtt ülök, és nem óhajtom tönkretenni a kezem. :U

(#23149) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Van egy jópofa sztorim még a kollégiumi időkből, ami a télhez kapcsolódik. Gondoltam, most, hogy talán már jön a tavasz, jó lesz búcsúztatónak.

Talán '92-'93 telén történt, hogy hatalmas hó esett 1-2 nap alatt. Lehetett vagy fél méter. Ráadásul a domboldalban teraszosan kiképzett focipálya támfalához összehordta a szél a havat, így minimum derékig ért.
Elkezdtünk arról beszélgetni, hogy mekkora poén lenne lemenni és meghempergőzni benne. Persze jöttek a kifogások, hogy csupa víz lesz minden ruhánk és akkor nehézkes lesz másnap suliba menni. Valamelyik féleszű erre fölvetette, hogy fürdőgatyában kell hóban hempergőzni, az nyugodtan elázhat. Kaptunk is az ötleten és úgy öten-hatan levonultunk fürdőgatyában, strandpapucsban, törölközővel a nyakunkban. Kicsit furcsán néztek ránk. :DDD
Hempergőztünk vagy fél órát és végül lilára fagyva mentünk vissza az épületbe. Persze addigra már legalább 50 ember volt körülöttünk télikabátban és vagy 100-an figyeltek minket az ablakból.
Amikor beálltunk a zuhany alá, a csaphideg vizet is forrónak éreztük! :D
A történethez még az is hozzá tartozik, hogy senki sem betegedett meg! :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23150) geprombolo válasza Geri Bátyó (#23149) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nagyon jó :C , hallottam már hasonló sztorit, de azt Székelyföldön, ahol az ilyesmi nem számít ritkaságnak. Apámék, amikor gyerkőcök voltak, sokszor csináltak olyat, hogy a méteresnél nagyobb hóba kiszaladtak egy szál gatyában, kergetőztek egy sort, csináltak néhány csapást, meg barlangot, aztán ahogy ki, úgy vissza mind a házba! Aki a kerítésen kívülről nézte, az csak pár gyerekfejet látott, amint ide-oda mozognak a nyakig érő hóban.
aggleány: szeretem a kutyusokat, anyukád reakciója is nagyon szimpi! Először "minek az a dög", utána meg "hadd tartsam meg magamnak" :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.