Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23901) moonlight115 válasza Vakegérke (#23856) üzenetére


moonlight115
tag

Vakegérke, itt is gratulálok az újdonsült pofikádhoz, nagyon tetszik ! :C

A bakfittyhez is hozzá akartam szólni, de meggondoltam. Eszembe jutott a kölcsönkenyér esete, és a fityisz ! ( a fityiszről majd én írok mesét :-))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23902) moonlight115 válasza Vakegérke (#23900) üzenetére


moonlight115
tag

Yesssss, áll a buli ! :)

Ha nem illik ilyet mondani, akkor miért mondtad ????????? Megyek is a babasarkomba, duzzogni. ( kivéve, ha a békára értetted a "nem igazán fiatal"-t.)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23903) Vakegérke válasza moonlight115 (#23901) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először is (itt is) köszönöm. :)

No majd figyelek, várom a fityisz történetét. De megírd ám, mert ha nem teszed meg, lenyúlom előled. :K
Megjegyzendő a bakfitty esete is ebből a topicból származik. Bizonyára fölösleges volt mondanom, nem véletlen az írás címe. ;)

Ami pedig a békuci eladását illeti, kicsit rá kellett játszanom, hogy el tudjam adni. Mindegy, hány éves a hölgy, éreztetnem kellett vele, hogy lekési élete nagy lehetőségét.
A békuci szinte még gyerek. Ez lehetőséget ad arra, hogy akár korai tini csajok is megvegyék, hiszen mire éretté válnak, a herceg is délceggé válik. Ami meg a lóvét illeti, van apucinak elég, majd kihisztizi belőle a kiscsaj. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23904) moonlight115 válasza Vakegérke (#23903) üzenetére


moonlight115
tag

Bocs, félre értettem, mivel az én hsz.-emre írtad az eladást, azt hittem, nekem akarod eladni. :U

A bakfittyet meg te értetted félre, azért nem szóltam hozzá, mert kölcsön kenyér visszajár, ugyebár. Az " Álmaim mobiljára " céloztam, ha nem esett volna le ! :P De mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23905) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Én meg mostantól új mobillal nyomom, egy Nokia E52 lett a kicsike, egy 2 dolláros tokot kéne rá szereznem, mert csóróság ide vagy oda, védeném a kicsikét.

Ezt hirdessétek! :K

Méretért bocsi :)

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23906) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Önreklám:

[link]

Lessetek rá, ne bolondozzatok kérlek, pár véleményt szeretnék :)

Danke

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23907) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#23906) üzenetére


moonlight115
tag

Rálestem, ez tényleg nem volt szép tőle, de hát.....vannak ilyenek, mindenhol.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23908) Earl_Muttley válasza moonlight115 (#23907) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

valamelyik nap láttam pár percre, fel se ismert... arrogáns >#&Đa

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23909) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#23908) üzenetére


moonlight115
tag

Jól rá kellett volna kukorékolnod, így : Kuukkuuuríííkúúúúúúúúúúú !!!!!!! Add vissza a gyémánt félkrajcárom ! :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23910) Earl_Muttley válasza moonlight115 (#23909) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Rákukorékolok egy úthengerrel :D

A MERCIMET MEG NEM AKARJA SENKI ELADNI? :O :O

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23911) geprombolo


geprombolo
senior tag

Wikipédia : "En mindent tudok'"
Google : "Én mindent megkeresek"
Facebook : "Én mindenkit ismerek"
Internet :"Nélkülem szarba lennétek"
Villany : ..le lehet ám nyugodni,ok ?!..."
:DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23912) moonlight115 válasza geprombolo (#23911) üzenetére


moonlight115
tag

Mondja mindezt egy geprombolo ! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23913) moonlight115


moonlight115
tag

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23914) geprombolo válasza moonlight115 (#23912) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát ki más mondhatná? ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23915) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23905) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eladó egy Trabant 601 Tornado!

Hamisítatlan tartalom látszólagos külsővel. Optikai tuningnak köszönhető a kinézete.
Motorházában a megbízható kétütemű motor duruzsol. Van hely körülötte bőven, így beszereltünk még kilenc benzintankot. Van ideje megtalálni, hogy hol tankolhat olcsón, mert legalább 4.000 kilométert autózhat egy tankolással.
Megtévesztésig hasonlít egy korszerűtlen autóra, bár szépsége vitathatatlan. Ezt nem fogják ellopni. Ha pedig sznob társaságba megy, nem fogják lenézni az autója miatt.
A karosszéria kis súlyú, mivel vékony műanyagból ragasztottuk össze. Mondhatni a festék adja a súlyát. Engedi érvényesülni a 26 lóerőt, és ha ez nem lenne elég, az utasülések előtt pedálok vannak, amelyek láncmeghajtással kapcsolódnak az erőátvitelhez. Családja, utasai aktív résztvevői lehetnek a felhőtlen száguldozásnak.
Ha gyorsan akar megállni, az sem gond. Felbillenti a padlólemezt, amelynek hatására a tartozék vasmacska kiesik az útra, és hatékonyan segíti a fékezést.

Limitált kiadás, jelenleg csak ez az egy van. Úriember ilyen ritkaságnál nem alkuszik. Nyissa ki a táskáját, én pedig kiemelem belőle az eladási árat.
Úgy, köszönöm. Én most megyek. Ön várjon még tíz percet, addig ne üljön bele, ez amolyan rituálé...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23916) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tessék, egy doboz széntabletta. Ki adja el?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23917) moonlight115


moonlight115
tag

ELADÓ !

Lelki békédet keresed, de mindhiába ?
Vedd meg brekit, és megtalálod! Leveli béka helyett lelki béke!
Működési elve egyszerű : Csak figyelned kell vidám ugrabugrálását, hallgatnod jókedvű kuruttyolását, smaragdzöld külseje reményt ébreszt, háborgó lelked békére talál a kis lelki békatársban.
Figyelem ! Ez egy igazi béka, csókolgatása teljesen felesleges, bár......Mivel még senki nem csókolta meg, te lehetsz az első! Kalandra fel! Egy próbálkozást megér. Még világbéka is lehet, ha szépségkirálynővé változik. Ha rút varanggyá, az is a tiéd lesz. Mea culpa, béka poraira! Elfuserált csókokért felelősséget nem vállalunk!
Ha még ma megveszed, szupertitkos meglepit kapsz ajándékba!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23918) Vakegérke válasza moonlight115 (#23917) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez jó. :C

A fityisz meséről nem feledkeztél meg, ugye? Nagyon várom. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23919) moonlight115 válasza Vakegérke (#23918) üzenetére


moonlight115
tag

Kösz. :B

Ha jön az ihlet, jön. Ha nem, nem. Fityiszre még várni kell. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23920) geprombolo


geprombolo
senior tag

Várom a további szavazatokat a júliusi játékhoz. Még csak kettő jött be.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23921) Vakegérke válasza geprombolo (#23920) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha valaki nem tudná, itt lehet szavazni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23922) moonlight115


moonlight115
tag

Szavaztam.

Ha egy jót akartok röhögni, katt. a blogomra! :P

A szenet holnap eladom. ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23923) geprombolo


geprombolo
senior tag

Ezt hallgassátok meg! Nagyon tud a krapek! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23924) moonlight115 válasza geprombolo (#23923) üzenetére


moonlight115
tag

Én ezt zongorán játszottam, minden hangját ismerem.
Tényleg tud a fazon, bár 1-2 hang kimaradt, de így is érthető :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23925) Vakegérke válasza geprombolo (#23923) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valóban tud. De hatalmas körítés kell ahhoz, hogy tudását bemutassa.
Mutatok egyszerűbb megoldást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23926) moonlight115 válasza Vakegérke (#23925) üzenetére


moonlight115
tag

Hát ez meg mijagörcccs????? Eccerű de naccerű ! :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23927) Vakegérke válasza moonlight115 (#23926) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dorong. Ja nem, doromb! :K

Talán érdemes lenne ezt megkukkolnod. De kattints ám a képre. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23928) moonlight115 válasza Vakegérke (#23927) üzenetére


moonlight115
tag

Ügyes a fickó :)
A gyökerek-hez : Én nem tudom, milyen vér csörgedezik ereimben, de a néptánc, népzene nem hoz lázba. ( kicsit szégyellem is ) Nem vagyok mindenevő. Klasszikus zenén, Bach, Mozart, Beethoven, nevelkedtem, talán ezért, nem tudom. Még ált.iskolában kórustag voltam, versenyt is nyertünk, azt szerettem. A népzene valahogy kimaradt.

Ha már ősök, Egérke, adós vagy egy válasszal. Szóval....mikortól is számít valaki ősödnek?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23929) geprombolo válasza Vakegérke (#23927) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na jó, akkor mutatok még egyet! Ehhez már ketten kellenek. És Sting zenéje hatalmas! Így meg már a vájtfülűeket is kielégíti. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23930) Vakegérke válasza geprombolo (#23929) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bámulatos. :K

De ha már fragile, akkor Drupi. :)

moonlight115: Ősöm az apám is, aki jobb karját hagyta a fronton. Ősöm mindenki, aki szívből magyar volt.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23931) moonlight115 válasza geprombolo (#23929) üzenetére


moonlight115
tag

Ez tetszik. :K

És ez is.
Robin Gibb a frankfurti szimfonikusokkal, mesés.... :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23932) moonlight115 válasza moonlight115 (#23931) üzenetére


moonlight115
tag

Már értem. Apukád minden tiszteletet megérdemel.

Jó ez a Drupi! :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23933) moonlight115


moonlight115
tag

kedvencem , mert vidám, egy kis vadnyugati beütéssel :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23934) Vakegérke válasza moonlight115 (#23932) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kár, hogy anyámmal nem volt kíméletes. Hasba rúgta, így jöttem világra idő előtt 1 kiló 35 dekával. De a hajam már akkor is hosszú volt. :)

Drupi jó csávó. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23935) moonlight115 válasza Vakegérke (#23934) üzenetére


moonlight115
tag

Huhh, ettől most ledermedtem. Visszaszívom az előzőt.

Hosszú haj, hosszú....orr, vagy ész, vagy mifene.... :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23936) moonlight115


moonlight115
tag

Ha igazi zenére vágytok, hallgassátok meg ezt Kicsit hosszú, de ha rászánjátok az időt, nagy élmény.
A végén az a jelenet, mikor Bernstein puszit ad Zimerman buksijára......igazán megható. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23937) Vakegérke válasza moonlight115 (#23935) üzenetére


Vakegérke
veterán

Személyes sorsomtól, anyám fájdalmától eltekintve megérdemli a tiszteletet, hiszen áldozatot hozott a magyarság oltárán.

Mindegy.
A széntablettákat nem akarod véletlenül eladni? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23938) moonlight115 válasza Vakegérke (#23937) üzenetére


moonlight115
tag

Dehogynem, akarom én, de most nem jön az ihlet. Leállt a poéngyártó agyam. De bekapcsolt a Beethoven 5. zongoraversenyét élvező másik agyam. :B
Néha nehéz eligazodnom a sok agy közt, de majd rendet csapok, karikás ostorral... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23939) Vakegérke válasza Vakegérke (#23916) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nem mozgatta meg agytekervényeiteket a feladat, legalább nekem illendő eladnom.

Kérem tisztelettel, nem mindennapi terméket árulok. Nem haszonra törekszem, nekem az önök egészsége fontosabb annál.
Először is mindenki kap egy pohárka itókát. Egészségükre, gallér mögé! Úgy. Hamarosan érezni fogják, hogy meg kell venniük ezt a remek terméket.
Igen, szén. De milyen? Szép a formája, határozottan gusztusos.
Igen, tüzelni is lehet vele, és aki megteszi, elmondhatja magáról, hogy ő aztán igazán gazdag. Ez az igazi státuszszimbólum.
Dámát is játszhatnak vele, csak akkor egy részét át kell festeni.
Napfogyatkozásnál is jól jön. A szemük elé tartják, és teljes nyugalommal szemlélhetik a tablettát, kiszűri a káros fényeket.
Sportolás céljából is kiváló vétel. Iszik egy pohár hashajtót, lejtőn elgurítja a tablettát, aztán ha utoléri, nyert. Nem is gondolnák, hogy milyen gyorsan tudnak futni.
Hogy mi volt az italban? Jobb, ha nem tudja. 10 BAP ide a kezembe, máris gurítok egy tablettát, csak utol kell érnie. A dobozban lévő maradékot postán kapja meg.
Nono! Nem ám rohanunk a WC-re! Annak használati díja nálam fizetendő, 20 BAP!
Ne tolakodjanak, van elég...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23940) moonlight115 válasza Vakegérke (#23939) üzenetére


moonlight115
tag

Egérke, :C

Nekem csak ez jutott az eszembe :

Carbo activatus : carbonara spagetti. Egészségedre! :P

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23941) Vakegérke válasza moonlight115 (#23940) üzenetére


Vakegérke
veterán

Guszta. :K

Amúgy azok a fekete izék a kaján légypiszkok, vagy letámadták a hangyák? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23942) moonlight115 válasza Vakegérke (#23941) üzenetére


moonlight115
tag

Bors, vagy bazsalikom, vagy valami más fűszer. :))
Vagy carbo activatus..... :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23943) geprombolo


geprombolo
senior tag

Még mindig csak két szavazat érkezett, kezdek aggódni, hogy én kell majd eldöntsem a júliusi játék sorsát. Az is szavazhat, aki inkább csak olvasni szeret, játszani kevésbé, mert az is fontos, hogy a játékainkat valaki el is olvassa! Hát neeem? :C
Vasegér: aktív szén az aktív élethez :C ;]
Meg egy vicc úgy reggeli után:
Gyerek megkérdi az apját este lefekvés előtt:
-Apu, játszunk fekete-fehér-igen-nemet?
-Ebben az órában, fiam?
-Igen!
-Vesztettél, mars az ágyba! :DDD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23944) föccer válasza geprombolo (#23943) üzenetére


föccer
nagyúr

És ha véletlenül valami szalmonella lenne benne, akkor hasfogónak sem lenne utolsó ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23945) Vakegérke válasza geprombolo (#23943) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már három az a szavazat. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23946) geprombolo


geprombolo
senior tag

Látom, ahogy elnézem, sztorizni fogunk. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23947) moonlight115 válasza geprombolo (#23946) üzenetére


moonlight115
tag

Hurrrrááááá ! :DD :C
Csak nem én vezetek ?????? :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23948) geprombolo válasza moonlight115 (#23947) üzenetére


geprombolo
senior tag

Már egy ideje....

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23949) moonlight115


moonlight115
tag

Ezt kéne eladni:

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23950) Vakegérke válasza moonlight115 (#23949) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eladó egy zanzásított mese!

Ha ön ezt a képet megveszi, egyrészt gyönyörködhet benne, másrészt eljut a mese varázslatos birodalmába. Bizton állíthatom, hogy még álmában is felrémlik majd a kép, és az általa megörökített világban érzi magát.
Miért foglalna helyet a polcon a könyv? Mesél ez a kép, és még olvasnia sem kell.
Csak most, csak itt 50 BAP!

Aki mégis elolvasná a könyvet, az forduljon bizalommal moonlight115 birodalmi társunkhoz. Bizományban forgalmazom a képet, neki segítek vele. Bizton állíthatom, hogy ki tudja elégíteni igényeiket.

Hova rohan? Előbb meg kell vegye a képet, majd utána adok elérhetőséget...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.