Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#941) palesz53


palesz53
senior tag

ma megvettem a samsung gyári "navigation kit"-jét (tartó + töltő) - talán csak a töltőkábel rövidsége, ami sztem negatívum (mondjuk nálam a szivargyújtó a kézifék mellett van)

meg nyomogattam egy kicsit néhány telót is - az sgs2 piszok gyors, pillekönnyű - nekem nem szimpatikus, ha egy akkora készülék ilyen könnyű; törékenynek, kissé értéktelennek hat...

pláne miután megtapiztam pár htc-t is (sensation sajnos nem volt)... na az minőség érzetét kelti!

wp7 oprendszer - hm... nem tudom miért, de ha nem tudnám hogy ms, akkor is egyértelmű, ki a gyártó, a megoldásokból süt a microsoft gondolkodásmódja! nem mondom, hogy rossz, de én sokszor unom már asztali gépen is a rugalmatlan windows oprendszert, és a telefonos változat is erre emlékeztetett...
érdekes módon úgy érzem, valamiért passzol a nokiákhoz a wp7 szellemisége - talán mégis jó párosítás lesz belőle?

na nem mondom, hogy az ios a szívem csücske, de szó nélkül azt választanám az ms termékeivel szemben! pláne az ipad-et - beleszerelmesedtem... telóban viszont nálam az android - mégha nem is olyan smooth, mint az iphone -, mégis jobban bejön, mint az almás teló...

de most már legalább el tudom fogadni, ha valaki mást választ... de azt most még kevésbé tudom tolerálni, ha valaki leszólja a másik 2 rendszert, mert alapvetően egy gondolatmenetet valósít meg mindhárom, csak kissé más-más dolgokat kihangsúlyozva...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.