Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#607) Robertoq válasza Parallaxis (#596) üzenetére


Robertoq
őstag

Ugye nem gondolod komolyan, hogy a Google nem tesztelteti le a rendszerét kiadás előtt? Pont ugyanúgy van bétateszt több tízezer fejlesztővel és belsős emberkével, mint iOS-en.
Nem azt mondtam, hogy nincs, de iOS-hez nagyságrendekkel több. Sose olvastam olyat, hogy elérhető az Androd x.y verzió béta 1 a fejlesztőknek. És ez még csak a stock android, a gyártó által módosított Androidod hány ember teszteli le vajon.

Mulitask:
ez a lényeg, hogy az iOS jobban bánik az erőforrással, ezért elég neki gyengébb vas is, cserébe nincs akkor átjárás az appok között, multiwindow sem. Nem mondom, hogy ezek döntő tényezőek, de markáns különbség a két rendszer között.

billentyűzet:
dehát pont az a lényeg, hogy nem kell gépelni. :) swype nagyon jó aránnyal javít, ha nem találod el az adott betűt húzás közben:
Swype Versus iPhone
4 évvel ezelőtti videó!!! több oldalnyi szöveg begépelésekor mennyi időt jelentene...

Az éremnek két oldala van, baj, mert maga a rendszer kevésbé bővíthető ki (max jb után), de előny, mert nem is lehet szétcseszni a rendszert egy ilyen jellegű hibás alkalmazással, ami viszont Androidon nem túl nehéz (a kártékony trójai, malware és egyéb megoldásokról nem is beszélve, ami iOS-re nem igazán jellemző).
Sem a swype billentyűzettel, sem a Nova launcherrel nem csesztem szét a rendszert, sőt!
Androidra kártékony 9x%-ban wrezből jön és nem a playből. Aki olyan meg is érdemli... Plusz nézni kellene mihez fér hozzá az app.
AppStore se tökéletes: Apple: lopják a telefonkönyved, Hamis Camera+ alkalmazás az AppStore-ban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.