Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) bLaCkDoGoNe válasza aprokaroka87 (#346) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Aha, életszerű forgatókönyvet sikerült felvázolnod: ülsz valahol, éppen nincs mobilneted vagy wifi a közeledben (de még egy nyomorult tévé sincs se közel, se távol a vidéken), és hirtelen marhára kíváncsi leszel a hírekre, ezért bekapcsolod a mobilodon az FM rádiót, és az ún. közszolgálati médiából megtudod a friss híreket. Valóban, ha erre van szükséged, akkor nem az iPhone a te telefonod.

Ezt az alanyi jogot meg végképp nem értem, miért keverted ide.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#352) xmaas


xmaas
őstag

Jo telefon lett de ez a arcedula meg mindig nem indokolt amikor masik gyartonal van olcsobban ugyan ilyen jo minosegu keszulek .
Az meg mindig vicc kategoria egy ekkora arszabasu keszulektol hogy nem kepes megenni minden video formatumot csak konvertalva meg hogy kell kulon programokat telepitgetni hogy ratud rakni a keszulekedre szerintem ennyi penzer ilyen felszereltsegel illene hogy az ilyen muveletek siman mukodjenek rarakod usb re masolod at es mar tudod is nezni/hasznalni .
Meg mindig azon a velemenyen vagyok hogy ahoz kepest amit kinal meretben es felszereltsegben nem lenne szabad tobbet kerjenek erte mint 150 ezer forint koruli arat na de mindegy is a sok fanboy ugyis megfogja venni mert nekik meger kidobni + 50-80 ezret a semmiert tobbi gyarto keszulekeihez kepest csak azert mert eppel na meg persze azert mert a sok tini csajnak nedvesedik a bugyingoja mert almat latnak a kezukbe

(#353) Xero válasza blade zte (#329) üzenetére


Xero
nagyúr

Maximálisan kihasználom a készülékemet és mégis elegendő a 16GB i4S-nél. 5S-ből sem fogok nagyobbat venni.
Egyedül külföldön síeléskor "macera" minden este archiválni a videókat, képeket, de ezt egy 64-es készüléknél is megtenném, hogy nagyobb kijelzőn nézhessük vissza.

(#355) ghost364


ghost364
senior tag

Szerintem is remek telefon,de az apple most is sokat kér.

(#356) ghost364 válasza xmaas (#352) üzenetére


ghost364
senior tag

+1

(#357) madgie válasza Peterson_ (#342) üzenetére


madgie
titán

Ha nem tetszik, nem kell ilyet venni... ezt magyarázza nord vagy 100 hsz óta. Minden platformon vannak hiányosságok, azt kell figyelembe venni, melyik az, ami neked/nekem a legkevésbé kompromisszumos.

Elcsépelt frázisok című előadásunk kábé 465 ezredik részét olvashatták :))

(#358) Cyberpunk válasza Semm1 (#350) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez azért lol számomra, mert én pont Mi2S-ről váltottam. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#359) Touch-ko válasza Csapoati (#250) üzenetére


Touch-ko
őstag

Mennyire tetszik? Most akkor az alapjan megy az eredmeny, hogy kinek mennyire tetszik, vagy az alapjan, hogy mennyire jo?
Emlekszem mikor az iPad 3 es a Samsung ugyanolyan plecsnit kapott es arra is amikor az iPad Mini egy "tetszik" es egy no name kinai 20k-s sz.r pedig "ajanlott"-at kapott

Tovabba az SGS4 is hasonlo arban indult es megis jobb plecsnit kapott mint az iPhone 5S.. Szoval akkor hogyan is megy az ertekeles??

Ha pedig a plecsnin mulnak az eladasok akkor a sokkal jobb plecsnit kapo SGS4 miert nem volt annyira kelendo mint az 5S az elso hetvegen??? Csak en nem ertem amit irsz??:)

[ Szerkesztve ]

(#360) Xero válasza xmaas (#352) üzenetére


Xero
nagyúr

Bármilyen formátumú videot megnézek és még össze sem kell kötni semmivel. Sőt, akár a világ másik végén is lehetek. Varázsszó: Plex.

Az értetlenkedők nagy része egyrészt nem látja át az ökoszisztémát, és az üzleti modellt, másrészről fogalmam sincsen a lehetőségekről.

Egy Mac-es környezetben pont a fasorban sincsen egy bármilyen más OS-t futtató készülék az iOS alapúval szemben. Akkor miért is kellene a gyengébb megoldást választanom? Ez nem fanboyság, pusztán racionális választás.

(#362) manchester85 válasza Semm1 (#350) üzenetére


manchester85
addikt

"akkor a következőre már kipróbálom az Almát, csak az eggyel régebbi szériát ami már nem olyan drága."

Ez régebben jó logika volt, de most már sajnos nem. Ennek két oka van.

1. az eggyel régebbi is iszonyat drága

2. úgy néz ki, hogy ezeket a modelleket most már gumibugyiba akarják csomagolni.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#363) Cyberpunk válasza xmaas (#352) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nos valakinek nyilván megér ennyit ez, és nem csak azért mert felvághat a szomszédnak vele, főleg nem akkor, amikor már egyáltalán nem "nagy cucc" iPhone-t birtokolni, mert már a szomszéd 10 éves Pistikének is az van. ugye nehéz megérteni, hogy másnak lehet ez jó? Imádom ezeket a hozzászólásokat.:) Nekem nem jó, ezért egy nagy rakás szar, és csak idióta fanboyok veszik meg.:( De a többség ezt úgy nyilatkozza, hogy olvasott róla, de nem használta. Ez jól látszik a videós példádból.;) Okostelefon, szerinted minek van az a fránya AppStore? Nyilván tud valamit, ha ennyien veszik nem?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#364) blade zte válasza Xero (#353) üzenetére


blade zte
őstag

640kbyte mindenre elég... :N

Az már ne is legyen az applenél nézöpont, hogy aki tud, az feleannyiért vesz 64 gigás vadiúj csúcstelót 1-2 hónap múlva, amikor megjelenik az. Szerintem, ha elég, akkor már ne is fejlödjön tovább az emberiség, üljünk le, és rubikkockázzunk unalmunkba.

Jólvan iphone 4s, 2 éves telefon. Csak az a gond, hogy amire egy iphone tudását használni lehetne (videózás fullhd-ban, 3d-s játék, nagy képek készítése, jó minöségü videók nézése), arra nem lesz mindig elég már, ugyanis mindegyik kihasználási módnak elég gyorsan nö a tárhelyigénye. GTA 3? ~1gb, de a telefon grafikai tudásának a töredéke mellett. Ha beleférsz, oké. De remélem nem lesz hirtelen meglepödés egyeseknek, hogy a 16-ból van 12 szabad, és hopsz, 4-5 alapprogram, 5-6 casual játék, és mondjuk 2 3d grafikás újonnan kiadott játék mellett nem lesz hely multimédiára.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#365) madgie válasza helixP (#361) üzenetére


madgie
titán

Hogy is volt ez nemrég? Ne alkalmazkodjon már a többség a DT billentyűséhez? :P

Elmégy évente egyszer táborozni jobb esetben... én hetente kétszer rádugom az iRig-gel a hangszert a cuccra. Most akkor a te igényeid hirtelen nem is olyan fontosak? (a mai hozzászólásod alapján) :DDD

blade zte: ezt már a PC-s játékoknál sem értettem... az öcsém is mindig felpakol tíz játékot. Mi a francnak? Ha engem a GTA meg mondjuk a PvZ érdekel, felrakom azokat. Miért kell minden megvett játéknak a készüléken lennie? Ahhoz a világ összes tárhelye nem elég... szépen is néznék ki, ha az összes steam játékom le lenne töltve. Persze ettől függetlenül szerintem is illene már 32 gigának lenni minimum (nem nyócgigásban kiadni a 4S-t is...)

[ Szerkesztve ]

(#366) rbalint88


rbalint88
addikt

Yo, megvan a 4S utódja (majd fél év múlva, értelmes áron), de addig is. iOS7 alatt, lezárt képernyőnél beérkező hívást hogy a viharba lehet elutasítani?

(#367) Cyberpunk válasza helixP (#361) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem ha valaki el akar menni túrázni, pont leszarja mi a világ gondja.;) Én legalább is örülök, ha csak pár napra, vagy órára hátam mögött hagyhatom ezt a ...-ot.

blade zte: nem csak 16GB-os modell létezik. Igaz a többi drágább, de ha kell hát van.

rbalint88: kikapcsolod a kijelzőt.;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#369) CharlieDrop válasza Cyberpunk (#367) üzenetére


CharlieDrop
veterán

féloff

bár mostanság ritkán túrázok, de szeretek rádiót hallgatni

iPhone-t meg pont a zenei képessége miatt vettem (igaz beletörődtem, hogy nincs rádió, de hiányzik, no)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#370) Cyberpunk válasza CharlieDrop (#369) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Erre a tökéletes válasz én is szeretek túrázni, és hallgatni is valamit. Jó minőségben a saját zenéimet.;)

Látod nem nélkülözhetetlen az a rádió. hozzáállás és igény kérdése, ha létfontosságú nekem, akkor olyat veszek, amiben van, vagy veszel egy kis hordozhatót. Még mindig jobb, mint egy drága szifont "túráztatni".;) Én sem viszek mobilt DH-hoz.:D Vagy legalább is nem egy szifont.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#371) ZooLee válasza rbalint88 (#366) üzenetére


ZooLee
őstag

iOS7 alatt, lezárt képernyőnél beérkező hívást hogy a viharba lehet elutasítani?

Power gomb. Kétszer. Hogy az elutasít gombot miért vették ki, azt ne kérdezd. :(

Hát ebbe az új 5s-be bele fog bukni az Apple :DD

Bele hát, már elindult a lejtőn.

(#372) Xero válasza blade zte (#364) üzenetére


Xero
nagyúr

Akkor elmondom nálam mi újság:
Komolyabb program:
Asphalt 8 - 1.4GB
RealRacing 3 - 1.2GB
Photo & Video - 333MB
Navigon Europe - 308MB (Mindig az aktuálisan szükséges térkép van csak rajta.)
stb...

Van jelenleg 6GB szabad tárhelyem. A zenéimet, filmjeimet, sorozataimat bármikor, bárhol elérem online.
A jövő nem a lokális tárolásé ezt tessék elfogadni.

Mint mondtam el tudnék viselni 64GB-t, de nem létszükséglet, sőt!

Van perpill amúgy 12 alap játékom, 4 3D-s, 12 multimédiás app-em, 5db fotó-video és még kb 20-30 egyéb. Elférek. Érdekes. :U

A 4S pedig pont ugyan olyan méretű fotót-videót lő, tehát innentől kb pont mindegy mikori. Tőlem vehet bárki bármit, én úgy látom az én igényeimnek és használati szokásaimnak bőven elég lesz a 16-os 5S is.

[ Szerkesztve ]

(#373) dzsonesz válasza grosy (#368) üzenetére


dzsonesz
tag

Azért szerencse, hogy vannak itt még nagy mókamesterek. :)

(#374) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Amit egy negyedmillió forintos telefonnál kicsit gáznak tartok:
- a készített fotók kissé elmosottnak, életlennek tűnnek
- nincs FM rádió
- külön videólejátszót kell telepíteni

És a GUI elég feminin. :U

Redmi Note 9 Pro

(#375) Csapoati válasza Touch-ko (#359) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát ha egy 20 ezres kínai szarnak jobb az ár/értéke... Amúgy igen, az alapján kapnak plecsnit, hogy mennyire tetszik a telefon és ehhez képest milyen árban van. A "jóság" nehezen mérhető számokban. Persze lehet fényerőt mérni, magokat számolgatni, de mi számít a végén? A használat és az ehhez mérhető ár. Ugye nem kell mondanom, hogy Magyarországon melyikkel van gond az Apple-el kapcsolatban? A példáidból egyedül az S4-nél érzem én is azt, hogy talán indokolatlan az ajánlott plecsni, bár szerintem egy átlagfelhasználónak a tekintetfigyelés hasznosabb dolog, mint az ujjlenyomatos feloldás, de ez már egy másik vita tárgya lehetne. :)
Én továbbra is azt mondom, hogy szubjektív valamilyen szinten az összes MA-s teszt, innentől fogva szépen ki tudja mindenki sakkozni magának, hogy melyik telefont szeretné mennyiért, nem a plecsni fog dönteni.
Az utolsó bekezdésre egy egyszavas válaszom van: irónia. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#376) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Számomra elég sokáig antipatikus volt az Apple, mert az egyik legtenyérbemászóbb cégnek tartottam, főleg Jobs idején (bár a fickó karakterét és az általa létrehozott értékeket elismerem), de ez a telefon nem semmi, még nekem is kéne.
Feltéve, ha szimbiózisban élnék mindenféle közösségi oldalakkal, és érdekelne a telefonon való játék.. de le a kalappal, a maga kategóriájában ez szerintem kikezdhetetlen.
Nekem az új iOS is szebbnek hat a réginél, bár a WP is tetszik, így ez nem meglepő talán.

[ Szerkesztve ]

(#377) Peterson_ válasza helixP (#344) üzenetére


Peterson_
addikt

Szerintem ez annyira egyértelmű, de komolyan.
Ennek ellenére a 4 évem alatt itt a fórumon annyi de annyi klasszikus példával találkoztam.
-Sőt, biztos én is beleestem ebbe a hibába, de akkor próbáltam kapcsolni és helyesbíteni.
De van pár kolléga aki egyszerűen képtelen máshogy gondolkodni és újra futja a jól ismert köröket.

(#345) Cyberpunk:
Ó, azt tudom, már csak azt várom mikor kerülsz be a Guiness Rekordok Könyvébe :C
Biztosan is vagyok, hogy megvan a megfelelő rálátásod, nem is ez ellen irányult a mondandóm.

(#357) madgie:
Kb én is elmondtam ezt a hozzászólásom végén, egy kicsit a másik oldalról. :)
De továbbra is hangsúlyozom, hogy nekem semmi gondom a másik ember választásával, míg nem akar megmondóemberként okoskodni, hogy hát pedig az úgy van jól.
Lehet jó annak aki használja, de emellett a más véleményét is illene elfogadni, főleg hogy nagyrészt egyáltalán nem alaptalan anyázgatás van.
Kívülállóként is bárki meg tudja állapítani hogy van-e egy adott funkció vagy nincs.
Ezzel teljesen felesleges vitatkozni, mivel egy egyszerű ténymegállapítás.

Persze a végső válasz mindig az marad amit írtál:
"Ha nem tetszik, nem kell ilyet venni..."

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#378) Semm1 válasza Cyberpunk (#358) üzenetére


Semm1
tag

Tudom. :) Meg te mindig váltasz... :D

manchester85: Majd kiderül, hogy érdemes-e egyáltalán ezen agyalnom...Az lenne a legjobb, ha nem kéne egy ideig. :) Amúgy nem az olcsóbb verzióra gondoltam, hanem egy jó áron kifogott garis használtra is akár. Pont ma néztem az iStyle oldalán az 5-ös árát...annyira nem jött át a dolog. :DD

Én sem értem a fanboy-olást, gondolom már a milliomodik lehetek a fórumon aki leírja, hogy az Apple a legtöbb készüléket számlásan 300 dollárért(nem emlékszem pontosan...) adja el, igaz nem nálunk, annyit meg nagyon megér ! Az, hogy nálunk sokan úgy gondolnak rá mint egy státuszszimbólum(csak mert drága) messze nem jelenti azt, hogy mindenki ezért veszi...

(#379) vipnolf válasza Cyberpunk (#335) üzenetére


vipnolf
aktív tag

hát szomorúan tapasztalom, hogy még mindig hiányoznak olyan dolgok, funkciók belőle, ami sarkalatos pont pl az én felhasználói szokásaimnál. pedig most a pezsgő színű már eküszöm tetszik.

egyetértek azzal, hogy azért nincs kijelző felbontás növekedés, mert újra kellene optimalizálni az egész szoftverkínálatot. ugyanakkor kérdezem én, hogy amikor az 5-öst behozták, miért nem lehetett 720p-re építeni? a világon mindenki szabványokra törekszik pontosan azért hogy a kompatibilitás hiánya a lehető legkevesebb szituációban jöjjön elő. erre van itt egy ilyen neszesemmi felbontás, amire egy 720p videó sem fér ki. hát nem tudom. egy logikától burjánzó cégtől ez minden csak nem logikus.

BT: már nem egyszer kalandoztam hogy veszek iphonet, de ez volt az igazi visszatartó erő. látom az edzőteremben ahogy a sok szerencsétlen dróttal hallgat zenét az iphoneról és akad bele mindenbe, rántja le, akadályozza a mozgásban stbstb. nekem be van dugva az erősítős bt füles, a telefont leteszem a földre és oda megyek ahová akarok. nem nyomja a zsebem, nem arra kell koncentrálni hogy ki ne essen stbstb. ez szerintem ALAP használhatóság.
buszon is (mert azért valljuk be sokan járnak tömbközzel, nem mindenki autókázik minden nap) nem egyszer voltam szemtanúja annak, hogy véletlenül beleakadt vki egy másik fél drótjába és rántotta ki a kezéből a 200xezres készüléket. szóval ez is alap használhatóság. hogy a bluetooth autós kihangosítómról ne is beszéljek (vagy azok esetleg működnek?- ezt sajnos nem tudom, ezért kérdezem)

a másik, hogy fileküldésre teljesen jó a bt. átküldeni egy zenét valakinek, akinek tetszik, vagy átküldeni egy frissen készült fotót. ezért van kitalálva ez a lehetőség. nem pedig azért, hogy emailben küldözgessem, aztán megkapja, letölti, mindkettőnknek adatforgalom ha netán olyan csomagban vagyunk, hogy ez számít... szóval ez bővületes baromság, hogy a bluetooth csak lopott fileok küldésére használatos...

nfc: fasza dolog... beülök a kocsiba és már indul az autós mód, navi magától, zene csatlakozik bluetoothra és elindul a lejátszó. de ez ahogy látom többeknek is hiányzik

felhő: amikro korlátlan mobilnetek lesznek akkor talán használható lesz fullos LTE lefedettséggel... nekem havi 3gb a mobilnet forgalmam úgy hogy nem használok felhőt... melyik ikon díjcsomag tartalmaz 4+gb forgalmat? ja hogy egyik se. ezvan. de azért felhőzzön csak aki szerint ez megoldás. ikon lte 4gb 19000 :D

egyszóval: a fent és korábban leírt dolgok nem arról szólnak, hogy valaki melyik platformon él. szerintem ezek a használhatóságról szólnak. és többet érnek a mindennapokban mint egy ujjlenyomat olvasós szkenner.
a kamera meg tényleg gyalázatos lett. ez az egy pontja van a tesztnek, amit vitatnék

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#380) blade zte válasza Cyberpunk (#367) üzenetére


blade zte
őstag

Hát ezt én is tudtam. De ha a 16gb-s árának a fele egy x telefon 64 gb-s változata...

Nem akarok mutogatni, de azért te tudhatod, ha követed az elözö telód utódját.

Oppo find 7 astro black

(#381) Xero válasza vipnolf (#379) üzenetére


Xero
nagyúr

"de ez volt az igazi visszatartó erő. látom az edzőteremben ahogy a sok szerencsétlen dróttal hallgat zenét az iphoneról és akad bele mindenbe, rántja le, akadályozza a mozgásban stbstb. nekem be van dugva az erősítős bt füles, a telefont leteszem a földre és oda megyek ahová akarok. nem nyomja a zsebem, nem arra kell koncentrálni hogy ki ne essen stbstb. ez szerintem ALAP használhatóság."

Amit az iPhone is tud... Van benne bluetooth, csak éppen a file ide-oda küldözgetés nem képezi részét a rendszernek. :U

(#383) helixP válasza madgie (#365) üzenetére


helixP
nagyúr

Akinek nincs négy-hat gigás net csomagja, az is beletartozik ebbe a közegbe ám...

btw hetente kéthetente túrázom...

(#384) Lala6


Lala6
őstag

Én úgy vagyok az Iphone-al, hogy ha ingyen kapnék egy ilyet, akkor használnám, próbálgatnám, lehet, hogy megszeretném, de pénzt nem adnék érte, még olcsóbban sem kellene.

(#386) vipnolf válasza Xero (#381) üzenetére


vipnolf
aktív tag

köszi :R

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#387) Cece04 válasza BE4GLE (#374) üzenetére


Cece04
tag

Az FM rádió hiányát soha nem értettem. Egy filléres dolog.. :N

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#388) Cyberpunk válasza BE4GLE (#374) üzenetére


Cyberpunk
félisten

- még mindig vernek egy Advence képeit.:D egyébként egész jó képek, nyilván nem egy 1020 szint
- na bumm fent ezt tárgyaltuk egy ideje hatalmas probléma!
- szintén hatalmas probléma egy okostelefonnál.:U

vipnolf: ez vicces, mert a vezeték nélküli headset-ek támogatottak, tehát zenét tudsz hallgatni bt-s fülessel, csak egy zenét nem tudsz átküldeni bt-n egy másik mobilnak.:D Amit én nagyon utálok, mert ront a minőségen. Inkább a kanóc, ha tehetem.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#389) BE4GLE válasza Cyberpunk (#388) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

Csakhogy az én Advance-em egy "picit" más árkategória. :D
És ha már a telóm szóba került, van benne FM rádió és egy rendes videólejátszó. ;]

Redmi Note 9 Pro

(#390) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Egyébként 1-2 éve még én is köveztem őket. Ki hitte volna, hogy mára ez lesz, és egy szifont fogok védeni. ;] Be kell vállalni, ki kell próbálni, meg kell ismerni! Aztán ha én megszerettem, akkor ugye nem nehéz dolog ez.;) Csak úgy állj oda, hogy tudod mit veszel, ismered a korlátait.

BE4GLE: azért annak az mobilnak meglepően jó képei vannak, ha foglalkozol vele. ;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#391) Touch-ko válasza BE4GLE (#389) üzenetére


Touch-ko
őstag

Az tok jo! Akkor boldog vagy az advance-el!
Mi is boldogak vagyunk az iPhone-nal. Akkor ezt a vitat le is tudtuk. Megtudtuk a velemenyed. Koszi!

(#392) kovsol válasza BE4GLE (#389) üzenetére


kovsol
titán

És te a gyári lejátszót használod? :F
Én speciál a telefonon nem szoktam semmilyen zenét hallgatni. Arra van egy Sansa Clip+ lejátszóm. Azt szépen magamra csíptetem és számomra sokkal kényelmesebb, mint a mobilról.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#394) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#395) Xero válasza -secret- (#394) üzenetére


Xero
nagyúr

Na az jó hír. Így 29-re, mire lepörög az előfizetésem pont lecseng a dolog. :K

(#396) Peterson_ válasza -secret- (#394) üzenetére


Peterson_
addikt

Adja Isten, hogy akkortájt ne legyen semmi dolgom a T-nél :DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#397) Cyberpunk válasza Xero (#395) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Rendeld be online, mert gyorsan elfogynak szerintem. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#398) Xero válasza Cyberpunk (#397) üzenetére


Xero
nagyúr

Azt szoktam általában, de ameddig nem jár le a hűségem, addig nem tudom. Ez pedig a 4S megjelenési dátuma, tehát okt. 29. :K

(#399) Set-Comment™


Set-Comment™
senior tag

Nagyon kemény, h az android userek a memkartya, mass storage, bt mantraval meg mindig fel tudjak duzzasztani az ios topicokat. És ez így meg 7 éve.

Wp-m van, ezeket mind tudja, egyetlenegyszer használtam a bt-t file küldésre. A vinnyogók mennyit?

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.