Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) kali válasza cyberkind (#5000) üzenetére


kali
legenda

12.8 gb a kapacitás, de az a teljesen nullás állapot.

[ Szerkesztve ]

(#5002) Kbali válasza kali (#4999) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az új 930 nem játszik?

(#5003) cyberkind válasza kali (#5001) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez bőven elég lesz, ugyanennyi az LG Nexus 4-en, ami tele van játékkal és nem is használom.

Paranormal Cocktivity

(#5004) totj80 válasza kali (#4999) üzenetére


totj80
tag

Igen persze telo válogatja,nekem egy galaxy s2 jutott hirtelen,de ez nem mondhato annyira rossznak csak már nem friss. És igy is.Nem áll kézre sem,folyton kiesik a kezemböl meg ilyenek,de mindegy ez az én gondom,nekem nem jön be egyáltalán. A wp viszont lehet nem annyira rossz és most kijött a 930 az elég erös vas lett,jo telcsi lehet.De akkor sem váltok mert nekem IOS en minden megvan ami kell és ugy ahgy annak menni ekell.

Ja és volt 4 honapig blackberry z10,az sem rossz rendszer ,nagyon szerettem,de utána visszatértem IOS re és valami felüdülés volt,pedig tényleg jo a BB is.

[ Szerkesztve ]

(#5005) kali válasza Kbali (#5002) üzenetére


kali
legenda

nem néztem még annyira, mert most még jó az 5s, amikor ezt vettem - március elején -, akkor csak a 1520 felelt volna meg hardveresen, de méretre túlzottan nagy volt, így lett inkább az 5s, de ennek a cseréjekor ismét feltérképezem majd a lumia palettát.

cyberkind; nexus 4 viszonylatában biztos elég lesz, hiszen annál sincs memóriakártyás bővíthetőség, így biztos megszoktad.

totj80; ja, hát az 5s után egy 3.5 éves androidos telefon, még ha csúcskategóriás is volt a maga korában...

(#5006) zorromoto válasza totj80 (#5004) üzenetére


zorromoto
senior tag

Én is BB-ről z30-rol jöttem.nagyon jó az a rendszer több dologban jobb is mint iOS,de sajna az BB store az nagyon halovány ,amúgy a z30 pariban simán az 5s-el

[ Szerkesztve ]

(#5007) legiaap válasza zorromoto (#5006) üzenetére


legiaap
nagyúr

Miben jobb a BB?
Amúgy droidos appokat meg most már talán az amazon storet is lehet használni ott nem?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5008) Nocsesz1 válasza totj80 (#5004) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Azért az tulzás hogy mindent tud. Próbálj egy emailra válaszként pl Dropbox pdf -et mellékelni. ;) Androiddal sima ügy. Végül is már nekem is mert van már jb a telóra de akkor is.

HAJRÁ VIDI !!

(#5009) totj80 válasza zorromoto (#5006) üzenetére


totj80
tag

Szerintem is nagyon jo a BB és még jobb lesz. Nekem az tetszik benne hogy kicsit hasonlit az IOS re (szerintem) egyszerü és átláthato mint ez. De valamiért mégis ez ami olyan érzést kelt bennem hogy igen ez az ami nekem kell.
ja es a z30 az igen jo telo,de az iphone 5s nálam nyeröbb

[ Szerkesztve ]

(#5010) totj80 válasza Nocsesz1 (#5008) üzenetére


totj80
tag

Már bocs de ilyenekre nincs szükségem,megoldom másképp ha esetleg kelleni fog.Ami nekem kell azt tökéletesen tudja. És azért nem alap dolgokra gondolok.Mert kihasználom rendesen a képességeit. Nekem tökéletes ,ha kevesebbet tudna és az android ennél is többet akkor sem kéne a droid mert kiráz a hideg attol a rendszertöl

(#5011) zorromoto válasza legiaap (#5007) üzenetére


zorromoto
senior tag

csak pár dolog:programok közti átjárás,gesztus vezérlés ,beágyazott egy helyen átlátható Hub kezelés hdmi kimenet,profi billentyű kezelés és meg jó pár dolog,de mint említettem en n bírtam ki appok nélkül .A droidosak meg elég gyérűl működnek .

(#5012) totj80 válasza zorromoto (#5011) üzenetére


totj80
tag

BB a billentyüvel az irás világbajnok,az nagyon hiányzik innen.Na egy olyan IOS re aztán tuti a cucc.Az az 1 amit visszasirok,a többi nélékül elvagyok,bár a gesztusvezérlés is ütős

Az app felhozatal tényleg gyér,föleg ugy hohy nekem IOS en már szinte minden megvolt-van és minden hiányzott.

[ Szerkesztve ]

(#5013) Nocsesz1 válasza totj80 (#5010) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Már bocs de lehet hogy egyszer kelleni fog. :DD Ha munkára is használod.

HAJRÁ VIDI !!

(#5014) totj80 válasza Nocsesz1 (#5013) üzenetére


totj80
tag

Ha kellen fog akkor majd elgondolkodom rajta,hogy oldjam meg.De munkára nem használom,ha használnám akkor is a MacBook on munkálkodnék nem a telon.

Mindeki másra használja én arra amit éppen tud,nekem megfelel

[ Szerkesztve ]

(#5015) Sn00k válasza Kbali (#5002) üzenetére


Sn00k
veterán

Azzal én is szemezek, de a méretei nagyon nem tetszenek, főleg a súlya :DDD

3njoy the Lif3

(#5016) Zozzy94


Zozzy94
tag

Egy kis segítséget kérnek :)

Megkérdeztem az iPhone-t használó barátaim,hogy ők ajánlanak-e a telóra tokot....talán kicsit többen voltak azok,akik ajánlanak rá tokot....azzal magyarázták,hogy a kopás miatt...de az egyik jobban hozzáértő haver mondta,hogy csak a sima 5-ös kopott az 5s nem kopik...max karcolódik meg ha veszek rá megis tokot,főleg ha színeset akkor azok egy idő után elveszítik a színüket....ti mit mondtok,mit javasoltok? :)

A másik az pedig a fólia....érdemes az előlapra tenni? Vannak nagyon jók úgy tudom...pl. Valami zagg glass-t nagyon dicsértek....vélemények? :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#5017) Zozzy94


Zozzy94
tag

Még lemaradt egy dolog :B

Telepítettem az iTunes-t a gépemre,jelzi ott is,hogy van frissítés....de a C-be akarja leszedni....át lehet állítani,hogy ne a C-be hanem a D-be töltse le a frissítést? :)

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#5018) Vgabor92 válasza Zozzy94 (#5016) üzenetére


Vgabor92
tag

Minden attól függ mennyire tudsz vigyázni a telefonra. Ha dobálod, ha zsebedbe/táskába van még más is a telefon mellett, érdemes akkor valamit tenni a védelme érdekében. Itt van aki így van aki úgy használja, ezt neked kell eldönteni mi neked a praktikusabb/célszerűbb.
Az 5s nem kopik.

#5017
Gondolom oda rakná ahová az itunes van telepítve

[ Szerkesztve ]

(#5019) zorromoto válasza Zozzy94 (#5016) üzenetére


zorromoto
senior tag

én tettem a gold editionra egy olyan tokot ami víz tiszta.A hátsó része keményebb műanyag az oldalsó rész pedig szilikonos.Igy megmaradt a telefon eredeti színe és védve is van.jah és tettem rá fóliát is.eszre sem venni hogy rajta van. Úgy gondolom hogy egy ilyen drága sérülékeny telefon megérdemel ennyi védelmet még ha vigyázni is tud rá az ember.

[ Szerkesztve ]

(#5020) Zozzy94 válasza Vgabor92 (#5018) üzenetére


Zozzy94
tag

Vigyázok nagyon a telóimra,ezelőtti majdnem 2 évig volt meg és még úgyis azt mondták rá,hogy az új :) az 5S-re is tudok úgy vigyázni meg hát kell is :) igazából nem vagyok se tok se fólia párti....az 5s-nek kegyetlen jó a fogása,főleg amikor hűvös :))

Az iTunes-t a D-be telepítettem,de valamiért mégis a C-be akar letölteni....Windows.... :W

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#5021) Zozzy94 válasza zorromoto (#5019) üzenetére


Zozzy94
tag

Hasonló tok van egyik havernak is,nem panaszkodott még rá :)

Fóliát te milyet ajánlanál?:)

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#5022) Out


Out
addikt

Mindig rám jön a röhögés, ha felbukkan valahol a topik címe :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5023) zorromoto válasza Zozzy94 (#5021) üzenetére


zorromoto
senior tag

Megmondom őszintén hogy egy víztiszta (fényes )ezer forintos nem tudom milyen van rajta,de nagyon jó a tapintása.csuszik rajta az ujjam rendesen .

[ Szerkesztve ]

(#5024) metju válasza Zozzy94 (#5021) üzenetére


metju
tag

Nekem iphone szervizes ismerős előre ilyen ,,utesallo" fóliát rakott ami teljesen szépen van rajta, egyáltalán nem zavar. Hatra egy sima fóliát rakott. Ennek oka, hogy a két utesallo folia mar nagyon megnövelné a telefon vastagsagat(1-2mm) es ezért a tok mar nem feküdne olyan jól rajta. Ugyanis tokot is használok. Egy szilikon tokot vettem ami alul a töltő es a jack bemenetet elfedi, igy védi a portól. (Természetesen kilehet nyitni)
Ha folia es tok is van rajta akkor érdemes olyan tokot venni ami nem jön fel annyira az oldalán a képernyőre mert akkor felnyomja a fóliát .

[ Szerkesztve ]

(#5025) Gadgetfan_ válasza bartimre88 (#4993) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Ezeket az aksikat már nem kell formázni! Első alkalommal sem kell lemeríteni és úgy feltölteni, sőt kifejezetten nem szereti ha gyakran lemerítik, az állitólag rövidítheti az élettertamát. Nem kell nézni hány százalékon áll, amikor otthon vagy, vagy lefekszel este, rányomod a dokkra vagy töltőre oszt jó van...📱

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#5026) Kokusz82


Kokusz82
újonc

Hali!
Szerintetek érdemes még 5s-t venni? Nem nagyon követtem az eddigi iphone- ok megjelenését, annyit tudok, hogy ősszel szoktak kijönni. Van arra esély, hogy szeptemberben már kapható lesz szerintetek? És tudom, hogy az áráról nincsenek hivatalos infók, de elképzelhető, hogy a 6 az 5s árán nyisson?

(#5027) Sn00k válasza Kokusz82 (#5026) üzenetére


Sn00k
veterán

Szerintem érdemes megvenni az 5s-t, de neked kell eldöntened, mik az elvárásaid, pl azt már lehet tudni, hogy az i6 nagyobb kijelzős lesz. De az szinte biztos, hogy szeptemberben nem fogod tudni megvenni(a tavalyi értékesítésekből kiindulva, jó, ha decemberben hozzá fogsz tudni jutni az új modellhez), meg nem is nagyon érdemes, a korai modellekre benevezni, főleg, hogy most teljesen új generáció jön...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#5028) Kokusz82 válasza Sn00k (#5027) üzenetére


Kokusz82
újonc

Na ez az, az 5S szinte tokeletes lenne, de nagy kijelzohoz vagyok szokva, ezert varom nagyon a 6os iphonet csak lassan aktualis a csere, ezert gondolkodom az 5s-en. Ajh miert nem adjak ki hamarabb :( :(

Koszi, megerositettel az 5s ben.

[ Szerkesztve ]

(#5029) Kicsirics77 válasza Kokusz82 (#5028) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Mert majd kb november lesz mire ide ér jobb esetben.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#5030) Kokusz82


Kokusz82
újonc

Amugy aki most 5s gazdi köztetek, tervezi a váltást a 6osra?

(#5031) Kicsirics77 válasza Kokusz82 (#5030) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Egyelőre nem.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#5032) gyuromoj válasza Kokusz82 (#5030) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én majd csak 6S-re.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#5033) Zodicus válasza Kokusz82 (#5030) üzenetére


Zodicus
senior tag

Biztos nem, 5s nagyon bevállt.

(#5034) Zozzy94 válasza Kokusz82 (#5030) üzenetére


Zozzy94
tag

Nem zártam ki a váltást a 6-osra,de az 5s is tökéletes.... :)

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#5035) cyberkind válasza Kokusz82 (#5030) üzenetére


cyberkind
félisten

Mi értelme lenne egy tepsire váltani amikor több mint tökéletes a 4". :U

Paranormal Cocktivity

(#5036) Kokusz82 válasza cyberkind (#5035) üzenetére


Kokusz82
újonc

Ez abszolut szokas kerdese, azert ha hozzaszoksz egy nagy kijelzohoz, nehez az elonyeirol lemondani.

De ennek ellenere egyre jobban megjott a kedvem az 5sre. :)

[ Szerkesztve ]

(#5037) Sn00k válasza Kokusz82 (#5030) üzenetére


Sn00k
veterán

Sima 6-ra én tuti nem fogok váltani, mint , ahogy többen is írták max 6s-re. A 6s-re is, csak , akkor, ha nem az oldalán lesz a power a másik oldalán meg a hangerő gomb, mert ettől a combotól agybajt kapok... ;] Márpedig sanszos, hogy a 6 így fog debütálni :/

3njoy the Lif3

(#5038) cyberkind válasza Kokusz82 (#5036) üzenetére


cyberkind
félisten

Én egy LG Nexus 4-et cserélek le majd hamarosan, azon 4.7-es van, nekem meg szép nagy ujjaim de nagyon kényelmetlen, abszolút nem telefonhoz való, a 4 körüliek az igaziak de senki nem fogja fel.

(#5039) gyuromoj
Pontosan.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#5039) gyuromoj válasza cyberkind (#5038) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én S4-ről váltottam 5S-re és sokkal kényelmesebb minden, pedig közel 2m magas vagyok és elég nagy a kezem is.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#5040) erdoke válasza Kokusz82 (#5030) üzenetére


erdoke
titán

Én eleve az asszony miatt vettem most az 5S-t, eredetileg két i6 volt a cél. Nagy kezem van, és remélhetőleg a rendszeren is igazítanak a nagyobb kijelző miatt.

A legjobb aláírás a héten

(#5041) Kokusz82 válasza gyuromoj (#5039) üzenetére


Kokusz82
újonc

Abban egyetertunk, hogy kenyelmesebb kezelni egy 4es kijelzot, sot telefonalni is jobb, probaltam mar en is, igazatok van.

De azt nem tudom mennyire fogom tudni megszokni, hogy 4esen netezzek tobb evnyi 5os kijelzo utan.
Na még töröm a buksit. :DD

(#5042) Tibee86 válasza Kokusz82 (#5030) üzenetére


Tibee86
veterán

Talán majd 6s-re"(sima" verziók nem érdekelnek), de csak ha valami nagyot nem alkotnak, különben nem fogok kiadni érte 200+ ezret.

(#5043) cyberkind válasza Tibee86 (#5042) üzenetére


cyberkind
félisten

2 magos A8-as chip, 2-2.3 Ghz, nagy kijelző, kb ennyi változik ami a lényeg.

Paranormal Cocktivity

(#5044) Tibee86 válasza cyberkind (#5043) üzenetére


Tibee86
veterán

És a számos( jobb esetben csak 1-2) típushiba, amit majd kijavítanak az S verzióban. :D

(#5045) cyberkind válasza Tibee86 (#5044) üzenetére


cyberkind
félisten

Na igen, a legjobb döntés minden szériában az S. :))

Paranormal Cocktivity

(#5046) legiaap válasza Tibee86 (#5042) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egy bitang akksinak nagyon örülnék. Egyedül azzal nem vagyok elégedett. Külső akksi nélkül nem húzná ki az egy napot a telefonom...:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5047) kali válasza legiaap (#5046) üzenetére


kali
legenda

pedig kijelzős akkumulátoros üzemidőben a jobb csúcstelefonok között van az 5s, ha ez nem bírja, akkor sok másik pláne nem...
nekem van külső akkumulátorom, de ritkán használom, inkább csak utazáskor, mert amúgy elég naponta a 8 óra kijelzős üzemidő netezéshez...stb.
nem hiszem, hogy ilyen téren nagyot dobnának a következő típusban, pláne ha nő a kijelző mérete is.

[ Szerkesztve ]

(#5048) Tibee86 válasza legiaap (#5046) üzenetére


Tibee86
veterán

Eddig nekem még mindig kibírta estig, igaz egyáltalán nem játszom rajta. De mondjuk a jelenlegi teljesítmény duplájával már kiegyeznék, és elég is lenne ennyi ahhoz, hogy megvegyem :)

Más: Mostanában garanciáztatott független telefont?? A kijelzőn körbe van egy zöldes sáv, az i5-öt emiatt cserélték még tavaly T-nél, de februárban az iCentre-ben a szervizes azt mondta, hogy pl kijelzőhibánál már nem cserélnek, hanem javítanak. Illetve remélem nem kell leadnom, elég ha csak megmutatom, és ha megjött a másik akkor adom csak le. (Ha egyáltalán cserélik, nem javítják) T-nél így volt.

[ Szerkesztve ]

(#5049) legiaap válasza kali (#5047) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jelenleg 11,5 óra standby és 3 óra usage és 48 %-on vagyok kb. 50 %-os fényerővel, folyamat wifivel. Ez azért elég gyatra. Az a gyártó tudna nagyot dobbantani aki kitalálna egy kicsi ellenben igen jó akkut. Az forradalmi lenne.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5050) kali válasza legiaap (#5049) üzenetére


kali
legenda

mondható gyatrának, de az a baj, hogy az akkumulátoros üzemidő nagyon függ a felhasználói szokásoktól, a használt alkalmazásoktól...stb, az általad írt értéktől sokkal jobb is kihozható, de pont az a lényeg, hogy mindenki másként használja, én például nagyon örülök annak, hogy baromira jól bírja lte hálós böngészéssel, hiába megy sokat a kijelző, kevés telefon tud ennyit.
elég csak egy "problémás" alkalmazást telepítened, és oda is a jó akkumulátoros üzemidő.
az akkumulátor, illetve annak kapacitása nem a legfontosabb tényező - sajnos -, amin dolgoznak az új telefon fejlesztésekor, hiszen sok olyan paraméter van, amik növelésével inkább eladható - marketinges szempontból - egy új típus.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.