Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#504) ZooLee válasza SkyLine3000 (#500) üzenetére


ZooLee
őstag

Nincsenek widgetek? Minden sz@rért el kell indítani vmi alkalmazást?

Nincsenek widgetek. Mi minden sz@rért, mit szeretnél látni? Egy mozdulatra ott van a Notification Centerben minden, amit csak akarsz testreszabhatóan.

(#509) Cyberpunk válasza SkyLine3000 (#500) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem mindenkinek jön be, hiszen nem lehet mindenkinek ugyan az az ízlésvilága.:D Ha a widgetek a fő érv, akkor valóban nem neked találták ezt ki. Ellenben igényes programok léteznek rá, ha már ugye ikonozni kell. Nekem mint volt droidosnak nem hiányoznak. Kb használtam belőle 2-3 widgetet akkor sokat mondok. Mivel gyors a mobil nem érzem problémának az ikonozást. Szépség szubjektív, de nem szép egy pár widgettel telehányt homscreen, nekem legalább is nem.;)

Én meg már az 50. laggolos droidom után ugranék szívesen le a hídról.:D Mit lát az egyszerű ember, megveszi a legújabb SGS4-et, idejében 180k-ért és lagzik. Na ennyit erről! :P

grosy: köszönjük Emese! :R

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#511) SkyLine3000 válasza fordfairlane (#501) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Hát ha telóért kéne kiadnom 150-200 ezreket, lehet, oda mennék... :DDD
Amikor tapogattam tesóm 4s-ét, totál az volt bennem, h mi van ebben ennyi lé? Ez hülye, h adott érte 150-et? Egyszerűen pénzkidobásnak tartom. Mivel nő, max telefonálásra, meg fb-re használja...

ZooLee: nekem nem egy mozdulatok kellenek. Ha ránézek a telóm képernyőjére, látom az időjárást, a névnapokat, meg minden szir-szart, amit az ipohone-on nem. Nekem ez hiányozna róla. Ezért meg ne kelljen mindent ide-oda egy mozdulattal huzogatni. :D

Cyberpunk: Nincs az a teló, legyen az Samu, iPhone, v. akármi, amiért én ennyi pénzt adnék. Úgyh felőlem laggolhat az SGS4 is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#512) Cyberpunk válasza SkyLine3000 (#511) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Vettél már valaha életedben csúcstelefont? elárulom a többi sem olcsóbb már sokkal. Nézd meg mennyi lesz egy Note 3 például. Szerintem nem lesz olcsóbb az 5S-nél.;) Az az "Apple a nagyon drága" már unalmas, akkor amikkor évről évre azt látom, hogy a többi gyártó is lassan utoléri árazásban.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#513) SkyLine3000 válasza Cyberpunk (#512) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem gyerekekre kell költenem a pénzt, nem ilyen hülyeségekre. Akinek van (gyereke), az tudja h sokkal drágább mulatság, mint egy iPhone, vagy egy SGS4. ;]

A drágaságot meg nem csak az almára értettem, hanem az összes csúcs telóra.

[ Szerkesztve ]

(#514) Cyberpunk válasza SkyLine3000 (#513) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezt nem vitatom. Kinek mi az első, meg milyen helyzetben van ugye.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#523) Parallaxis válasza Cyberpunk (#512) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nézd meg mennyi lesz egy Note 3 például. Szerintem nem lesz olcsóbb az 5S-nél.;)

Sőt még drágább is (100 fonttal), de nem is mozgat meg tömegeket..

[ Szerkesztve ]

(#524) janos1988 válasza tDr1v3r (#463) üzenetére


janos1988
addikt

Összefoglalom:

Drága túlárazott szar, de a 64 bit miatt innovatív vs. fele ennyiért kapható jobb, más márkából. Futottak még, árfolyam és áfa viták, a hitviták mellett. Szórványosan előfordult előfizetésben (jobban) megéri és elvétve, kb. 100 hsz-enként értelmes hozzászólás a témához, itt szóba is került az itteni fizetés és a balkáni állapotok. Ja és a lényeg, volt egy csöcsös videó az új ficsörröl.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#525) joey04 válasza janos1988 (#524) üzenetére


joey04
titán

thx. :R a videó valahogy kimaradt nálam.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#527) ZooLee válasza SkyLine3000 (#511) üzenetére


ZooLee
őstag

nekem nem egy mozdulatok kellenek. Ha ránézek a telóm képernyőjére, látom az időjárást, a névnapokat, meg minden szir-szart, amit az ipohone-on nem. Nekem ez hiányozna róla. Ezért meg ne kelljen mindent ide-oda egy mozdulattal huzogatni. :D

Nézőpont kérdése. Pont ugyanannyi, mire te feloldod a telefont, hogy megnézd a widgeteket, addigra én meg is tudtam nézni a Notification Centerben mindent. Időjárást, névnapokat, a naptáramat, a leveleket, a közösségi és IM üzeneteket, és gyakorlatilag bármilyen alkalmazás üzenetét, ha így nézed többet lehet látni, mint egy widgetes főoldalon.
Más filozófia mentén építkezik a két rendszer, kinek melyik fekszik jobban. A widgeteknek számomra nagyobb képernyőn van értelmük, ahol munka, tévézés egyéb közben tényleg egy pillantással látom, hogy mi van, de ott is inkább dashboard szerűen (vagyis egy külön desktopot előhozva). A telefont ha előveszem, azért teszem, hogy valamit csináljak vele, akkor jobb az egyszerű ikonos képernyő, funkcionális elindítom az alkalmazást, amit használni akarok. Ha meg azt akarom megnézni, hogy mi történt mióta nem néztem rá a telefonra, akkor az nekem jobb egy listában, ahová minden össze van gyűjtve.

(#528) flesli válasza ZooLee (#527) üzenetére


flesli
tag

Nem tudom, hogy az apple miket gyűjt össze a notification centerbe, de az elmulasztott eseményeket, Androidon is látod, mellette meg még tudsz egy csomó mást is csinálni ott. De azért nem hinném, hogy gyorsabban feloldod meg lehuzod a notification centert, minthogy vki ránézzen a widgetjére.

(#529) MartOOn válasza janos1988 (#524) üzenetére


MartOOn
addikt

Naugye! Jo ez az iPhone 5s! :C

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#531) Cyberpunk válasza flesli (#528) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az érdekes az, hogy fel sem kell oldani.;) zárolt képernyőn is elérhető a noti.. Mi a jobb az meg egyéni szimpátia kérdése.

Riddic: miért hogy akarod?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#532) madgie válasza Terentius (#518) üzenetére


madgie
titán

GPS kütyü ugye járt mellé ajándékba? :)

(#534) Xero válasza madgie (#532) üzenetére


Xero
nagyúr

Meg fényképezőgép és Nintendo, hiszen normális érzékelő és giroszkóp hiányában ezekre is szükség lehet. ;]

(#533) Riddic: Engem meg pont zavarna, ha nem iTunes-on keresztül managelném a zenéimet. 2001 óta bevált. Bizony különbözőek vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#535) vtechun


vtechun
veterán

vodás volt a telefon? vagy miért nem lehetett Telekommal tesztelni, ha már a Telekom támogatta a cikket?

(#537) madgie válasza Terentius (#536) üzenetére


madgie
titán

Persze, teljesen elfogadható dolog, hogy orosz oldalakon kell keresni, hogy működjön normálisan.

Miért nem fér az egyesek fejébe, hogy sokan nem azért vesznek telefont, hogy utána hetekig fórumozzanak, hibafeltárjanak, javításért könyörögjenek?

Szerk: és nem, nem arra gondolok, hogy epölt vegyenek. Van sok normális telefon, sokkal inkább vennék egy akármilyen használt Nexust vagy Sony-t, mint ezeket a félkész tepsiket. És igen, a kínaiak is tudnak jót gyártani, de azt rendszerint nem 150-200 dollárért adják.

[ Szerkesztve ]

(#545) moleculez


moleculez
veterán

Nincs ezzel a teloval semmi gond. Civilizalt orszagokban normalis elofizuval adjak, amit ki tudsz fizetni a normalis fizudbol. Akkor tularazott? Nyakam teszem ra, hogy par font lesz az elteres a tobbi top telohoz kepest. Ha kifizet valaki 45fontot pl egy s4-re, akkor ne tudna 55-t egy 5s-re?
A telo meg olyan amilyen, cserélni 5rol nyilvan folosleges. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#550) philoxenia válasza Strezi (#18) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Na most, eddig úgy tudtam, hogy szemmel követhetetlenül gyors az ájfon, ez gyorsult kétszeresére? Annak mi értelme van? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.