Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#707) Robertoq válasza ZooLee (#696) üzenetére


Robertoq
őstag

Itt is meg van az előny hátrány:
androidnál ha egy listából megnyitsz egy másik activityt és az crashel akkor visszadob az előzőre, azaz nem 0ról indul minden. Emiatt amikor crash van próbál valamit visszaállítani, ezért van, hogy pár mp-re megáll az idő, míg iOS foga és kilövi, mehet előröl a menet (ha még mindig így van). Viszont ritkán találkozok crashel, akkor meg kibírom. De ez rendszer dolog, köze nincs a fejlesztőhöz.
Az alatt mit értesz, hogy a rendszer crashel :F Ilyet nem tapasztaltam még azt hiszem.

(#717) keve75


keve75
csendes tag

Hát nem győzött meg,kevés tárhely.kis kijelző(vagy a kezem nagy nézőpont kérdése) egyenlőre marad a butterfly. :(

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

(#718) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Minden troll ebben a topicban akar Jómunkásember lenni vagy hogy került ide egy nap alatt 700 hozzászólás. Nevetésges, amit egyesek művelnek.

A cikkhez:
Külső:
Nekem sokkal jobban tetszik az 5, de a legjobban az i4 meg a 4S tetszik csak azokból kellene egy 4,3-as 4,5 kijelző és cserélném is az i4-t arra.

Szoftver:
Én továbbra se frissítek az IOS7-re pedig az új funkciók tetszenek. Kár, hogy nincsen témaválasztási mód, hogy használhasd a régit.
Bár láttam az alkalmazások topicban Bylan linkelt 1 dolláros appot amivel változtathatod az appok design-ját (végső megoldásnak megfelel).

Újítások:
Nekem sokkal jobban tetszik egy androidos ide oda húzom a kezem a körökben, mint a Touch ID, de ez az én véleményem csak. Különben is hiányzik a Home gombból a négyzet.

(#719) dzsonesz válasza b4zsi- (#718) üzenetére


dzsonesz
tag

"Én továbbra se frissítek az IOS7-re pedig az új funkciók tetszenek."
Pedig sajnos lehet, hogy kénytelen leszel. :(
Persze ha nem zavar az a 3GB teljesen feleslegesen felhasznált hely, akkor mind1.
Klikk

[ Szerkesztve ]

(#720) Robertoq válasza dzsonesz (#719) üzenetére


Robertoq
őstag

Az Apple persze hogy forszírozza a frissítést, hogy ne legyen töredezettség. Hasonló okok miatt van ez is.

[ Szerkesztve ]

(#721) ZooLee válasza dzsonesz (#719) üzenetére


ZooLee
őstag

Nem lesz kénytelen, én is azt hittem először, írtam is egy másik topicban, de utána újra elolvasva ez van benne:

"CNET notes that installing iOS 7 still requires user interaction. This can be accomplished by going General > Software Update in the Settings app."

Vagyis mindenképpen kell jóváhagyás az update elindításhoz, de az csomagot (800MB) mindenképpen automatikusan letölti. A 3GB a tényleges installáláshoz kell (ha OTA csinálod) 800MB a csomag, azt kitömöríti, installálja a csomagot, de utána felszabadítja a helyet, nem veszik el a 3GB! Addig foglalja a 800MB-ot, amíg nem

(#722) dzsonesz válasza ZooLee (#721) üzenetére


dzsonesz
tag

Jogos! Akkor én kérek elnézést a figyelmetlenségemért. :R

(#723) b4zsi- válasza dzsonesz (#722) üzenetére


b4zsi-
őstag

Annyi, hogy a beállítások felett folyamatosan lesz egy kis piros buborékban egy egyes, amit csak a frissítéssel tudsz eltüntetni.

(#724) lowzor


lowzor
veterán

Amúgy azon gondolkodtam, hogy ha ellopják és egyszerűen nem tudják használni az ujjlenyomat olvasó miatt, akkor egyszerűen eldobják, tehát nagyon ki lesz segítve az, akitől ellopták, mert a telóját ugyanúgy nem látja viszont...Vagy egyszerűen csak eladják darabokban.

(#725) Petike6


Petike6
tag

Sziasztok!

Gondolkodtam,hogy veszek én is egy 5S-t.
Viszont láttam,hogy már hegyekben vannak az eladóknál 250+ért. Ezeket honnan hozzák be? Ha valaki keresni akar vele akkor amerikából hozza be szerintem. Azokat meg itthon,ha független is nem lehet normálisan használni nem? Vagy olyan mintha EU országból rendelné az ember?

(#726) Kyller


Kyller
senior tag

WPCentral összelőtte az i5s-t a Lumi 925 és 1020-szal.

Meg lehet nézni milyen képeket lő az alma...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#727) Cyberpunk válasza lowzor (#724) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Vigasztaljon a tudat, hogy legalább más nem használja ezek után.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#728) Cyberpunk válasza Kyller (#726) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért panoráma mód az elég nagy fail lett a Nokiáknál.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#729) lowzor válasza Cyberpunk (#727) üzenetére


lowzor
veterán

Az hol izgat, miután már nincs nálam? Akkor sincs már telefonom, ha használják még, meg akkor sincs, ha nem. Ha használják, akkor nagyobb esély is van megtalálni, mint ha kihajítják, vagy darabokban adják el.

(#730) madgie válasza lowzor (#729) üzenetére


madgie
titán

Szóval kikötöttünk ott a végén, hogy bármiféle védelem káros a telefonra :))

(#732) Xero válasza lowzor (#729) üzenetére


Xero
nagyúr

És szerinted a tolvajok burokban élnek? Pont ezért inkább elvisznek egy 5C-t, vagy Galaxy-t vagy akármit, mert kevesebb gonddal jár.

Viszont iOS 7-től kezdve kb mindenhol ugyan abba futnak bele. Ha restore, akkor az én passom kell, legyen az az ujjam vagy a jelszavam. Ha pedig úgy hagyják, akkor find my iPhone-al megvan. Tehát iPhone-t egy ideig nem éri meg lopni.

[ Szerkesztve ]

(#733) mondomén válasza Xero (#732) üzenetére


mondomén
őstag

Ezt nem értem. Mi az, hogy inkább elvisznek egy 5C-t vagy egy Galaxy-t? Kizsebelnek, meglátja, hogy 5s és vissza csúsztatja? Megállít, oda adod neki, látja, hogy 5s és visszaadja? Kirakod az asztalra, elszalad vele, majd vissza kocog mert 5s? Ugyan úgy lenyúlják ahogy eddig, csak kevesebbért tudják majd eladni az ios7 miatt.

(#734) madgie válasza mondomén (#733) üzenetére


madgie
titán

Jó, de egy párizsi kávézóban nem melléd fog beülni brizsitt, higy elterelje a figyelmed, hanem két asztallal odébb zsánklódhoz... akinek természetesen szamszungja van :))

(#735) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szerintem ezt túl gondoljátok. Nem hiszem, hogy ezen annyira gondolkodni fognak melyiket lopják el. Viszik amelyikre lehetőségük van (sajnos). Azt, hogy utána milyen probléma merülhet fel nem biztos, hogy érdekli majd őlet.

(#736) fordfairlane válasza lowzor (#729) üzenetére


fordfairlane
veterán

A barátnőd nem fog tudni az SMS-eid közt kutatni, nem fogsz lebukni.

Na, ugye, simán megéri azt a rongyos háromszázezret! :DDD

x gon' give it to ya

(#737) Robertoq válasza mondomén (#733) üzenetére


Robertoq
őstag

Nem az iOS 7 miatt, mert az más készülékre is elérhető hanem az 5S home gombja a kulcs. Amúgy mivel nincs különbség az 5 meg az 5S között (első ránézésre, esetleg szín) akkor a tolvaj nem is fogja tudni, hogy érdemes-e vagy sem, emiatt kihatással lehet a sima 5-re is. Bár a tolvaj biztos nem így gondolkodik :(

(#738) mondomén válasza Robertoq (#737) üzenetére


mondomén
őstag

Az ios 7 a lényeg. Ahogy írta xero, nem tudják aktiválni a telefont a tulaj jelszava vagy ujjlenyomata nélkül. Szóval alaplap csere vagy alkatrésznek eladják... Az ujjlenyomat olvasó nem segítene azon, hogy nyomnak egy restore-t, mindenképp ez az új funkció a lényeges.

(#739) Robertoq válasza mondomén (#738) üzenetére


Robertoq
őstag

A kettő együtt :) 5S meg úgysincs iOS7 nélkül.

(#740) fordfairlane válasza mondomén (#738) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szerintem az ujjlenyomatolvasás max. az amatőr tolvajok ellen fog működni, a profik tuti megtörik előbb-utóbb. Tehát ez az egész nem a lopások visszaszorítása miatt érdekes,

hanem

Ugye pin kódot lock screenre rakni nem túl népszerű, mivel macerás mindig pin kód gépeléssel ébreszteni az eszközt. Viszont ujjlenyomattal nagyon egyszerű. Tehát ha valaki megtalálja az eszközömet, és kedvet kap hozzá, hogy beleturkáljon, az mostantól falba ütközik. Szerintem ez az igazi nagy ötlet ebben.
Konklúzió: Mocsok Apple fan vagyok, 5S-t akarok!

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#741) mondomén válasza Robertoq (#739) üzenetére


mondomén
őstag

Akkor sem.:D Az ujjlenyomat olvasó miben nehezíti meg a tolvaj dolgát?:)

@fordfairlane
Én is ezen a véleményen vagyok. Az ilyen egyszerű szituációkra jó lesz védelemként. Meg ami engem igazán érdekel ezzel kapcsolatban, hogy nem kell app letöltésnél mindig beirkálni a kódot, csak rárakom az ujjam és kész. Elsősorban szerintem kényelmi funkciót tölt be.

Meg ez a feltörés dolog sem tiszta nekem. Nem tudom eddig sikerült e feltörni a jelkódzárat iphone-on. Ha igen, akkor az ujjlenyomat olvasó ezen változtat? Mert a jelkódzár attól ugyan úgy elérhető, szóval 2 oldalról lehet nekikezdeni a feltörésnek, nem?

[ Szerkesztve ]

(#742) joey04 válasza mondomén (#733) üzenetére


joey04
titán

Ma már leginkább kézből lopnak, ha figyeled a híreket. Ami nem meglepô, mert mindenki a telefonját nyomkodja állandóan.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#743) mondomén válasza joey04 (#742) üzenetére


mondomén
őstag

Hát ilyen helyzetben előfordulhat, hogy nem foglalkoznak az 5s-el. De azért én még mindig azt mondom, hogy ha alkalmuk van, akkor ellopják, legyen az egy galaxy mini vagy egy 5s. Alkatrészként is elég sokat ér azért.

(#744) flesli válasza mondomén (#743) üzenetére


flesli
tag

Szerintem sem fogja csökkenteni a lopásokat, meg mivel emberek csinálták ezért meg lesz a módja, hogy kerüld meg a rendszert és iktasd ki.

(#745) madgie válasza Robertoq (#737) üzenetére


madgie
titán

De, pont hogy van különbség, a fekete is jóval szürkébb lett, arany verzió meg ugye eddig sem volt (nem is hiányzott :D).

[ Szerkesztve ]

(#746) Neck válasza ZooLee (#556) üzenetére


Neck
veterán

hagyjuk már. A 9 millióba (mint mindig) a leszállított készletek tartoznak bele, viszont amíg tavaly pangott az ürességtől az összes polc, most sok helyen van belőle bőven.

De mindegy, ha valaki ki akar adni egy két magos, 1 GB ramos, tavaly előtti felbontással rendelkező telefonért ilyen mocskosul sok pénzt, tegye...

Tudom, tudom, deezájfón!

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.