Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) Soj


Soj
tag

Üdv mindenki!

Rutinosabb kollégák hátha tudtok segíteni!

Üzenetet kaptam, de nem tudom sajnos megnyitni mert az "üzenetek" nem indul el. Az animáció még megvan, de el sem indul, egyből kilép. Ki-bekapcs már megvolt.
Egyéb tipp valakinek?
Köszönöm! :R

(#10002) metju válasza Soj (#10001) üzenetére


metju
tag

http://imagazin.hu/iphone-gyilkos-imessage-uzenet/

(#10003) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

Holnap jön az 5S készülékem. Milyen üveg fóliát javasoltok rá? Ebay és társairól tudok rendelni. Kemény tok?

(#10004) Soj válasza metju (#10002) üzenetére


Soj
tag

Olvastam már. Ez a megoldás nekem sajnos nem segít, mert a telefon nem indul újra hanem az üzenetek app nem indul el.

Egyéb ötlet? :F :B

(#10005) kali válasza Soj (#10004) üzenetére


kali
legenda

szia,

próbálj egy home + power újraindítást, hátha...

(#10006) Soj válasza kali (#10005) üzenetére


Soj
tag

Megpróbáltam. Ugyanazt csinálja még. Ráadásul a kijelző is elkezdett vibrálni...
Egyre jobb :W

(#10007) cirx válasza Soj (#10006) üzenetére


cirx
senior tag

Restore!

S23 GREEN

(#10008) Soj válasza cirx (#10007) üzenetére


Soj
tag

Lefordítanád kérlek? :F :B :)

(#10009) Kicsirics77 válasza Soj (#10008) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Itunes restore

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#10010) #68036352


#68036352
törölt tag

Hold+Power utáni képernyő vibrálással én is találkoztam már. iPhone 4 és 5s-én is. Mitől van?

(#10011) Soj válasza Kicsirics77 (#10009) üzenetére


Soj
tag

Megtörtént a restore! Ugyanúgy el sem indul az üzenetek app! :W :W :W

(#10012) univerzita válasza Soj (#10011) üzenetére


univerzita
addikt

Olvastam hogy a Apple orvosolni szeretne eszt a problémát és fognak kiadni frissítés a üzenetek appra.

(#10013) Soj válasza univerzita (#10012) üzenetére


Soj
tag

Csak kérdés, hogy tudnak-e az én esetemről, mert ugye nem azt produkálja a drága mint amiről a cikkek szólnak. :O

(#10014) kali válasza Soj (#10011) üzenetére


kali
legenda

restore után új eszköznek állítottad be, vagy engedted visszahúzni a korábbi mentést?
utóbbi esetben lehet, hogy a hiba is visszaállításra kerül, új készüléknek beállítva, nem maradhatna meg a probléma.

(#10015) Soj válasza kali (#10014) üzenetére


Soj
tag

Igen, ezen filózok épp, hogy lehet nulláról kéne kezdjem és nem visszaállítani.

(#10016) Soj


Soj
tag

Problem megoldva!

Köszönöm mindenkinek a türelmet és a segítséget! :R

(#10017) csenor válasza SG3rg0 (#10003) üzenetére


csenor
senior tag

Én a nillkin üvegfóliáját ajánlom (netimes.com). :K

(#10018) tarej


tarej
tag

Sziasztok. Nekem felmerült egy problémám.:) Volna egy iPhone 5 modell. Az lenne a problémám, hogy berakom a kártyámat, érzékeli is, de valamiért nem áll fel a hálózatra. T-mobilenál leellenőrzött, nincs letiltva, nincs hűségidő rajta, kp-ra lett vásárolva két évvel ezelőtt. Mi lehet a probléma vele?

(#10019) VoidXs válasza tarej (#10018) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Biztos T-s vagy független modell?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10020) tarej válasza VoidXs (#10019) üzenetére


tarej
tag

T-mobile-os, kp-s vásárlás, ellenőrzött, nincs letiltva.

(#10021) metju válasza tarej (#10020) üzenetére


metju
tag

Esetleg gyári nano-SIM vagy vágott ? Nekem volt olyan, hogy a vágottat egy idő után nem akarta elfogadni

(#10022) VoidXs válasza metju (#10021) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nekem olyan volt, hogy leesett, és onnantól "nincs SIM". Kivettem, visszaraktam, megoldódott. Vágott amúgy, de máskor nem volt probléma soha, csak akkor, egyszer.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10023) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

A gyári apple füleshez létezik valami gumi amit ráhúzol és akkor nem esik ki a füledből? Sony agybadugós fülest használok csak azon nincs mikrofon, néha pedig jól jönne ha nem kéne széthúzogatni hogy beszélni tudjak. Ebay-en gyorsan szétnéztem, de nem igazán találtam. Külön ezért pedig nem szeretnék venni egy új fülhallgatót.

Köszi

(#10024) Rage47 válasza jófejsrác (#10023) üzenetére


Rage47
veterán

http://earskinz.com/
Ebayrol vettem tavaly.

(#10025) #68036352 válasza Rage47 (#10024) üzenetére


#68036352
törölt tag

Ez egy akkora találmány hogy szavakba önteni nem tudom. Évek óta küzdök a fulemb kieső Apple fülhallgatókkal. Fogok is rendelni ilyet. Kicsit drága, de igazából minden pénzt megér.

(#10026) Rage47 válasza #68036352 (#10025) üzenetére


Rage47
veterán

jo mert nekem faj tőle a fülem, azért vettem, hátha ettől a gumitol puhább lesz. de nem kényelmesebb így sem. így ott porosodik. arra jo, amit írtál

[ Szerkesztve ]

(#10027) jófejsrác válasza Rage47 (#10026) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Köszi meg is rendeltem. Remélem jó lesz :)

(#10028) swoody


swoody
senior tag

Sziasztok,

Edigital-ban vásárolt telefonra 1 vagy 2 év garancia van?

Nagyon nem értem mert e-digital 1 évet ír [link] , apple azt írja magyarországon 2 év [link], mostakkor mi az igaz?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#10029) Tibee86 válasza swoody (#10028) üzenetére


Tibee86
veterán

"Többletjogok az Apple Egy (1) Éves Korlátozott Jótálláshoz képest magyarországi hivatalos vásárlás esetén:fogyasztók (olyan természetes személyek, akik szakmájuk, önálló foglalkozásuk vagy üzleti tevékenységük körén kívül járnak el) számára a vásárlástól számított 2 évig van lehetőség garanciális javításra."

(#10030) kali válasza swoody (#10028) üzenetére


kali
legenda

szia,

1 évet írnak a honlapjukon, de hivatalos kereskedelmi partnerek, így az itt leírt magyarországi hivatalos vásárláskor adott feltételek érvényesülnek; link
közben te is belinkelted az istyle vonatkozó leírását.

[ Szerkesztve ]

(#10031) swoody


swoody
senior tag

Köszönöm szépen a gyors válaszokat.

(#10032) tylerddd


tylerddd
veterán

A Captain's hátlapokkal milyen tapasztalataitok vannak?! Mennyire bírják a gyűrődést, karcolást? Ha rendesen fel van téve, van-e esély rá, h leesik? A logo kivágásos verzióknál mennyire precíz a kivágás? Csak, mert például, ha kicsit nagyobb a kivágás, az szerintem irtó bénán nézhet ki.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10033) swoody válasza swoody (#10031) üzenetére


swoody
senior tag

Bocsánat egy olyan kérdésem lenne, az előzőhöz, hogy ez a 2 éves jótállás, azóta van mióta lehet venni 5s-t? Konkrétan egy 2013. évi vásárlásról van szó, erre is vonatkozott a 2 év, nem csak késöbb lett bevezetve, hogy (rendes gyári független bolti vásárolt) iphone-okra 2 év garancia van itthon?

(#10034) erdoke válasza swoody (#10033) üzenetére


erdoke
titán

1 év jótállás + 1 év szavatosság van minden, 10e (?) Ft-ot meghaladó értékű, hazai forgalomba hozatalú műszaki cikkre a jogszabály szerint. Elvileg a második évben a bizonyítás terhe téged terhel azt illetően, hogy a meghibásodás gyártási eredetű.

A legjobb aláírás a héten

(#10035) Danny750 válasza tylerddd (#10032) üzenetére


Danny750
őstag

Nekem volt i6on anno, szépek de nem a minőség az erosseguk. .. az átlátszó hajlamos elpattanni és a ragasztas is el tud engedni a szeleken. ..
Én inkább ha használtam valamit ,akkor a gyári szilikontokot. .
Viszont adnak rá garanciát ;)
(Fekete jobb minőség, kicsit gumirozott érzésű; a kivágás kb 98%os)

Ja és a bambusznak írto jó illata van. ..

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#10036) Drughi válasza tylerddd (#10032) üzenetére


Drughi
addikt

i5s-re volt nekem. 99%os minőség, úgy kellett leszedni róla. Magától nem jön le, de nyomot sem hagyott.
A kivágás is precíz volt. Egyedül az árát sokallom.

(#10037) kali válasza erdoke (#10034) üzenetére


kali
legenda

a szavatosság 2 év;

6:169. § (2) A gyártót a termékszavatosság az adott termék általa történő forgalomba hozatalától számított két évig terheli.

forrás: link

jótállás tekintetében is jobban állnak már hozzá, lásd például a korábban linkelt istyle leírást.

[ Szerkesztve ]

(#10038) swoody


swoody
senior tag

Köszi ismét a segítséget. :)

Azért kérdeztem meg ezt a 2. kérdést, mert anno mintha lett volna valami mizéria az 1-2 év garanciával.

(#10039) tylerddd


tylerddd
veterán

Danny750 és Drughi, köszi az infókat! Nekem a juharfa tetszene, azt találom a legsötétebbnek, jó lenne logo kivágással.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10040) erdoke válasza kali (#10037) üzenetére


erdoke
titán

Igen, nyilván úgy értettem, hogy az egy év jótállás után még ott az egy év szavatossági idő. Praktikusan ez így működik avásárlók számára, hiszen jótállási idő alatt nincs szükség szavatosság érvényesítésére. Én nem tudok 2 év jótállásról, és az idézett szöveg sem említ ilyesmit.

A legjobb aláírás a héten

(#10041) swoody válasza erdoke (#10040) üzenetére


swoody
senior tag

Fuuu nah ez kezd bonyolúlttá válni.
A jótállás akkor arra vonatkozik, hogy a termék eladójának kell bizonyítani, a hibát, ami nem a termék rendeltetés szerű használata során, hanem valami külső beavatkozás útján keletkezett. A szavatosság ideje alatt pedig nekem kell bizonyítani, hogy rendeltetés szerű használat esetén keletkezett?

Pl.: ha elromlik a telefonba a kamera úgy hogy, de nincs külsérelmi nyom, akkor azt az egy év jótállás után is ingyen javítják? Hogy tudják eldönteni, hogy nem azért romlott el mert leejetettem, de nincs karcolás, horpadás a telefonon?

(#10042) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok felétek, hogy első iphone vásárlás előtt egyrészt mire figyeljek, ha használtan vennénk, másrészt pedig újan honnan érdemes vásárolni? Elég sok ismerősömnek tiltották le készülékét ahhoz, hogy nagyon körültekintőek legyünk. Köszönöm a válaszokat előre is! :R

(#10043) ádika86


ádika86
aktív tag

sziasztok! az normális, hogy az aksi 100%-ról 95-re kb 2 perc alatt lemerül, utána bírja 1 napig bőven, de nem értem, hogy az elején miért eszi meg ennyire :D

Predator G3-571-77QK

(#10044) #82471168 válasza ádika86 (#10043) üzenetére


#82471168
törölt tag

2 perccel tovább hagyd töltőn és jó lesz. :DDD

(#10045) ádika86 válasza #82471168 (#10044) üzenetére


ádika86
aktív tag

dokkolón van egész nap :D leveszem erre lemegy 95-re míg kimegyek a konyhába meg vissza. idegesítő :D

Predator G3-571-77QK

(#10046) erdoke válasza swoody (#10041) üzenetére


erdoke
titán

Egyszerűsítve: a jótállás alatt a forgalomba hozónak kell bizonyítania azt, hogy a hiba a felhasználó nem rendeltetésszerű ténykedése miatt keletkezett, ellenkező esetben ingyen javítaniuk vagy cserélniük kell a készüléket. Szavatosság alatt a forgalmazó hozzáállásától is erősen függ, mennyire kukacoskodnak. Az iStyle-tól idézettek értelmezhetők úgy, hogy kb. ugyanaz az eljárás a második év alatt, mint az első, jótállási időszak során.

A legjobb aláírás a héten

(#10047) #82471168 válasza ádika86 (#10045) üzenetére


#82471168
törölt tag

Ne menj ki a konyhaba. :DDD Viccet felreteve,tenyleg erdekes jelenseg,nem kene,hogy lemenjen rogton 95%-ra. Nalam nem szokott ilyen lenni. :)

(#10048) swoody válasza erdoke (#10046) üzenetére


swoody
senior tag

Köszönöm szépen ismét a segítséged.

Tudtam volna venni egy ismeröstől egy 5-st, de lehet nem fog megtörténni - nem miattam :\ - szóval lehet tárgytalanaz egész :\
Ismeretlen embertől óckodok venni ilyen árú telefont.

[ Szerkesztve ]

(#10049) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

Csináltam iCloud-ba a rendszerről egy mentést. Ilyenkor lementi az alkalmazásaimat és a benne tárolt adatokat? ( pl: mail app név jelszó ) Visszaállításkor visszaállítja az appokat és a bejelentkezési adatokat?

Akku használat menüben van két adat. Használat ez nyilván bekapcsolt kijelző esetén mért érték.
Készenlét pedig lenne a tétlen állapotban a telefon? És a kettőt összeadva jönni neki hogy meddig bírja a telefon akkuról?

Garancia bővítés van a telefonhoz, vagy valamilyen biztosítást lehet hozzá vásárolni?

Droidon HERE navigációban vannak Magyar beszéd hangok, IOS-en nincsenek, vagy csak én nem találom?

[ Szerkesztve ]

(#10050) oliwire válasza ádika86 (#10045) üzenetére


oliwire
őstag

Kalibláld újra az akksit a home+power gombok hosszú lenyomásával (újraindul a telefon) Hátha az segít. Természetesen töltsd fel a telefont, töltőn tedd meg ezt, majd vedd le, tedd újra fel és várd meg a 100%-ot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.