Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2005) GGMPC válasza irgum (#1999) üzenetére


GGMPC
őstag

Basszuska... tenyleg nem volt tobb eszkoz ratolva, mivel kocsiban voltam es itthon sem volt mas eszkoz ratolva!

Olyan volt a feeling, mintha valami hangprocesszor tulkozmetikazna a hangminoseget ami jelen esetben nem feltetlenul jo... :F

Es a legdurvabb, hogy masok is mondtak, hogy ez eddig a legbenabb hangu keszulekem - BT-n is es siman is!

En azert vallalok be egy 2 kilos keszuleket, mert az ehhez kepest alsobb szegmensekben nem vagyok hajlando kompromisszumokra - viszont ebben az arkategoriaban szinten nem - sot meg annyira sem!

Itt valaszolok a masik kolleganak, hogy hasznaltam 1-2 napig egy G2-t es annak olyan hangja, hangzasa volt amit elvarok - egy negativumot emlitenek meg... halk volt rajta a zene viszont iszonyat szepen szolt!

Mar visszacsomagoltam az 5s-t, de most letesztelem megegyszer... ha mar ennyire mondjatok... ;)

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#2012) aggressor válasza kakuk100 (#1998) üzenetére


aggressor
aktív tag

dfu mód és egy restore... vagy pedig az istyleben megoldják a gondod ha van számlád a telefonról

(#2016) aggressor válasza jilian (#1970) üzenetére


aggressor
aktív tag

háttérben...? figyeljed majd a szifont gondolod szoktad azt már sikerült elérni, hogy az istyle nem reklámoz náluk...jb-re való biztatás és instrikciók miatt de fog ez tovább is menni még...

(#2018) GGMPC


GGMPC
őstag

Na nekifutottam megegyszer...

Ez ugy szar, ahogy van es abban a sorrendbben ahogy megirtam!

Kiprobaltam egy masikat is es ugyanaz a szitu - azt mar nem is mondom, hogy milyen minosegben szol amikor egy sima 5-el beszelek! (marmint az 5s-em masik vegen)

Sracok! Ha ez nektek a mobilitas csucsa, akkor reszvetemet nyilvanitom! :B

Hetfon visszaviszem a T-be es ha visszapofaznak, akkor odacsusztatom a pulton es kijovok onnan - az tuti!

Sziasztok! :R

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#2019) nederlanden válasza GGMPC (#2018) üzenetére


nederlanden
senior tag

Erre van időd meg energiád,hogy próbálgasd más telefonokkal mittomén melyiknek a végén lógva,meg ki-be csomagolgatni,ide irogatni?Dobd ki a clone-dat a kukába,és gyere vissza ha jobban vagy!

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#2020) Parallaxis válasza GGMPC (#1997) üzenetére


Parallaxis
addikt

Foleg, hogy kiprobaltam egy LG G2-t es az nagyon hozta az elvarasaimat minden teren

Azért, ha váltasz G2-re, akkor ne felejts el venni hozzá fóliát, mert ha nálad a Gorilla Glass3-as i5s karcolódik, akkor a Gorilla Glass2-es G2 szarrá megy egy hét alatt :)

A nyikorgó hátlaphoz sem árt egy erősebb tok, hogy ne zavarjon be a beszélgetésben...

---

Azt csak halkan jegyezném meg, hogy az emberek zöme a készülékéhez vesz headsetet és nem fordítva.
Szóval, ha az 5S nem kompatibilis a headseteddel, akkor lehet nem a mobilt kéne cserélned, hanem a headsetet. Ha valóban akkora gond lenne ezekkel a BT-s vackokkal, akkor az összes fórum ezzel lenne tele, tudod a legkisebb problémából világrengető gondot tudnak kreálni a médiában, ha az Apple-vel kapcsolatos, de sajna ilyen jellegű probléma nem nagyon jött még elő.

Mindenesetre kíváncsi leszek a T hozzáállására, mert meglepődnék, ha komolyan vennének egy olyan panaszt, hogy csókolom, cseréljék ki a készülékem mert nem működik vele kifogástalanul az xy headsetem :D

[ Szerkesztve ]

(#2021) irgum válasza GGMPC (#2018) üzenetére


irgum
addikt

Máskor kicsit visszafogottabban mondj véleményt! Senki mem mondta, hogy csúcs. Inkább sokunknak a legideálisabb telefon. :)

Szia! ;]

(#2022) Sn00k válasza Parallaxis (#2020) üzenetére


Sn00k
veterán

Csak egy picit túloz a fiú:) ne vedd komolyan:)

3njoy the Lif3

(#2023) GGMPC válasza Sn00k (#2022) üzenetére


GGMPC
őstag

;)

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#2024) lowzor


lowzor
veterán

célközönség is megvan ;]

(#2025) talamasca


talamasca
senior tag

Felraktam 7.1 b2-t, és visszatértek a statikus háttérképek...
:)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#2026) Sn00k válasza lowzor (#2024) üzenetére


Sn00k
veterán

Ez mekkora:)))

3njoy the Lif3

(#2027) legiaap


legiaap
nagyúr

Érdekes 5S tokok: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2028) Sn00k válasza legiaap (#2027) üzenetére


Sn00k
veterán

Az első nagyon komoly MacGyver tok, már , már svájci bicskává alakítja a superiphonet :C

3njoy the Lif3

(#2029) csaszi72 válasza Parallaxis (#2020) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Sony-Ericsson HCB-100 sok éve szolgál, nem mostani, első pillantól kezdve remekül jár kéz a kézben az 5S-el is. (van vagy öt éves)
Egy hátránya van: nincs hívószám kijelzés. Gyanítom korából adódóan.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2030) Otisz


Otisz
őstag

Ide is beteszem, ha nem gond.

Bocsánat az offért.
Akinek kéztől kínálnak fel egy iPhone 5s 64GB ezüst színű készüléket, az ellenőrizze le az adatait, mert ma este a feleségemét ellopták. Vadonat új volt.
Adatai a képen olvasható (ha nem ütik át az IMEI-t, talán még jól jöhet). Most megy a rendőrségi feljelentés (nincs rá készülékbiztosítása... ).

Valaki tudja, hogy mit kell tenni készülék letiltáshoz?

(OO[IIII][IIII]OO)

(#2031) irgum válasza Otisz (#2030) üzenetére


irgum
addikt

És hol a sorozatszáma? Mert az a lényeg egy ilyen történet esetén.

(#2032) Otisz válasza irgum (#2031) üzenetére


Otisz
őstag

Ott szerepel a képen az is.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#2033) irgum válasza Otisz (#2032) üzenetére


irgum
addikt

De nincs ott, mert a sorozatszámban betűk is vannak. Tudtommal a sorozatszám alapján azonosítanak minden iPhone-t.

(#2034) Otisz válasza irgum (#2033) üzenetére


Otisz
őstag

IMEI alapján tiltják. Ami a garanciapapíron is szerepel (feltöltött kép).

(OO[IIII][IIII]OO)

(#2035) talamasca válasza Otisz (#2030) üzenetére


talamasca
senior tag

Online belépni az iCloud felületen és ott lesz a Find my iPhone.
Érdemes lenne ráküldened egy üzenetet, mert a hülyéje úgyse fogja tudni használni.
Talán még visszavásárolni is emiatt...
Sok sikert aki meg ellopta annak szaradjon le a f@@@.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#2036) Otisz válasza talamasca (#2035) üzenetére


Otisz
őstag

Sajnos ez nem működik, mert még aktiválva sem volt. Teljesen bontatlan!
Azért köszönöm a segítséged :R

(OO[IIII][IIII]OO)

(#2037) irgum válasza Otisz (#2036) üzenetére


irgum
addikt

Ide lenne érdemes feltenni, ezt sokan figyelik használt kütyü vásárlásakor: link

Googleba beírják a sorozatszámot és kiadja ezt az oldalt, ha lopott a telefon.

Ezért kellene inkább a sorozatszám, mint az imei.

(#2038) Otisz válasza irgum (#2037) üzenetére


Otisz
őstag

Ismerem. A legtöbben ott is csak IMEI-t adnak meg. Más adatom nincs, mert a számlán és a garanciapapíron is csak ez szerepel.
Letiltatása már folyamatban.
Szerintem ma már új gazdája lesz (vagy már van is).

(OO[IIII][IIII]OO)

(#2039) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Beszálltam én is a klubba egy 32 GB-os iPhone 5s-szel. Nagyon tetszik. :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2040) talamasca válasza Otisz (#2036) üzenetére


talamasca
senior tag

Akkor meg nagyon könnyen meglesz, mert aki megveszi az első dolga lesz, hogy aktiválja.
Az Apple felé is jelezni kellene...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#2041) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Otisz: T-Mobile biztos megmondja neked a telefon sorozatszámát!

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#2042) Danny750


Danny750
őstag

Német gyári független 5s-re eu garancia van?
Sztetek megér 3 hibátlan készüléket egy 11hó garis 5s? (Iphone 4, ipad mini lte, blackberry z10??) :F

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#2043) nord_ válasza Danny750 (#2042) üzenetére


nord_
veterán

Igen, itthon is él rá a garancia.
Szerintem megéri a csere.

(#2044) Bilux


Bilux
veterán

Van dzsélbrék ios 7 re :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2045) radi8tor válasza Bilux (#2044) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez öröm és boldogság!

⭐ Stella

(#2046) Gadgetfan_ válasza Danny750 (#2042) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

A három készülék együtt, állapottól függően 150-180 ezret ér, úgyhogy szerintem megéri a csere.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#2047) nord_ válasza Bilux (#2044) üzenetére


nord_
veterán

Kérdés, hogy a korábbi tweakek mikor frissülnek...
Egy-két progi azért ismét jól jönne, bár őszintén szólva iOS7 alatt kiválóan elvagyok.

(#2048) norbi2010 válasza Bilux (#2044) üzenetére


norbi2010
őstag

Megy is a kavarás, egy kínai App Store-t is telepít, ami tele van tört alkalmazásokkal és ezért elvileg 1.000.000$-t kaptak. Arról az elhanyagolható dologról nem is beszélve, hogy se a Cydia, se a Mobile Substrate nincs iOS 7-hez frissítve, szóval kb. semmit sem lehet felrakni. :D

(#2049) Ck. válasza Otisz (#2038) üzenetére


Ck.
addikt

Ha letiltatod, akkor hogy tudnák egyáltalán megtalálni? Hálózatra se fog tudni feljelentkezni, be se tudjak mérni.
Én a helyedben 2x is meggondolnám.

[ Szerkesztve ]

(#2050) Klaraaa93


Klaraaa93
újonc

Sziasztok! Vasárnap óta vagyok 5s tulajdonos, és még nagyon új nekem ez az egész iOS rendszer. Valaki tudna segíteni abban hogyan tudom a zenéket feltenni a telóra az iTunes programon keresztül? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.