Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) xxxyyyzzz111 válasza kali (#3999) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

Figy kali! Csak neked, csak most elárulok egy titkot!
Egy Nokia 301-ről küldtem névjegyet egy droidra most reggel. És volt választási lehetőségem, h. h. küldjem a névjegyet. sms vagy mms vagy bt vagy e-mail! Ennyit az ájfonról!!!!!!!
Az emberek azt hiszik, ha valami drága az csak jó lehet! Mekkora hülyeség! Pl. a Ferrari is drága és sz@r! Magától felgyullad, mert f*s a hőelvezetése a motornak!!! Ennyit az olasz csoda gépekről is pl.!
Ja és nem kellett semmit mókolni és állítgatni, h. névjegyet tudjak küldeni!

206 cc: user error?! Na ja! :((

[ Szerkesztve ]

(#4002) tomcsi23 válasza xxxyyyzzz111 (#4001) üzenetére


tomcsi23
veterán

Akkor droidot kell venni, vagy nokiát. Nincs ezzel semmi gond.
;)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#4003) kali válasza xxxyyyzzz111 (#4001) üzenetére


kali
legenda

akkor használd egészséggel, de azért próbáld majd ki komolyabb telefonon is!
láttam, hogy más témákban is problémád volt bizonyos telefonokkal - nem iphone -, ezért nem látom értelmét tobábbi részletezésnek, ha valaki számára semmi sem jó...

[ Szerkesztve ]

(#4004) xxxyyyzzz111 válasza kali (#4003) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

Droiodon most próbáltam és perfektül működik! Csak 100 ropis droid nem 200-as ájfon! :-D

(#4005) teguran válasza xxxyyyzzz111 (#4004) üzenetére


teguran
tag

akkor viszlàt! :R :C

(#4006) Drughi


Drughi
addikt

Üdv.

5s-hez szeretnék venni valami normális biztonságot adó tokot.
Most egy noname szilikon tok van rajta, de az egész elrontja az telefon fogását.
Arra gondoltam veszek egy normális belebújtatós tokot és akkor a szifont "üresen" hagyom, igy élvezhetem annak fogását. A másik (drágábbik) megoldás pedig lenne egy szintén belebújós tok + egy fém hátlap,, pl egy spg vagy egy moshi.
Szerintetek utóbbi életképes.

Elég sokat van a telefon a zsebembe, nem szeretném ha ott karcolódna, igy jo lenne a kijelzőt is védeni, nem csak fóliával.

Ti miket használtok?

(#4007) legiaap


legiaap
nagyúr

Na rendeltem egy ilyet kék színben. Elvileg még a héten megkapom. Kíváncsi vagyok milyen lesz.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4008) nederlanden válasza xxxyyyzzz111 (#4001) üzenetére


nederlanden
senior tag

Hol láttál te Ferrarikat felgyulladni?
Évek óta Nincs még egy hasonló minőségi,megbízható telefon mint az iphone,ezt minden igényes,hozzáértő,tapasztalt ember nagyon jól tudja.Mint ahogy azt is,h erölködők,kötekedők,hozzá nem férők ezt időnként próbálnák lehúzni,fikázni eredmenytelenűl....Ha szar lenne kilökném mert nem érdekel sem a név sem a gyártó meg múltja stb.,de valami +-t tudnak az biztos,mert ha nem is sokkal de mindenbe jobbak-sabilabbak-használhatóbbak és kényelmesebbek is.

Hogy is van ez a Ferrarival,érdekelne komolyan?

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#4009) 206 cc válasza xxxyyyzzz111 (#4004) üzenetére


206 cc
senior tag

Tőlem ingyen kapsz egy csomag ropit csak ne irkáld itt a hülyeségeidet!!
Olvasd el az aláírásom alatti szöveget...

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#4010) xxxyyyzzz111 válasza nederlanden (#4008) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

Hombre, te nem nézel tv-t?! :F
Alap dolgokat nem tud! És fagyogat az új rendszer! Akkor mi is zsírkirály benne?! Fan vagy és pont!

Pííísz!

(#4011) kali válasza xxxyyyzzz111 (#4010) üzenetére


kali
legenda

nem fagyogat az!
mit nem tud? olyat mondj, amit tényleg nem, nem pedig csak a hozzá nem értők kezében!?!?

(#4012) xxxyyyzzz111 válasza kali (#4011) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

sms jelentés, bton bármi küldése nem ájfonra, névjegyet ne speckó kiterjesztésben küldje (droid sima smsként kezeli!!!), pc-re dugva nem kell külön progi, h. bármit mozgassak rá, soroljam még???? TE is tod a hibáit!! Akkor minek kérdezed?! :W
Ja és JB kizárva!!!!! Igaz, akkor sem fog mindent tudni!!!!

Még hogy nem fagyogat!?! Ismerősnek galériában képeket nézve úgy lefagyott, h. öröm volt nézni! Ja meg kolléganőnek is telefonkönyvben való keresésnél!!!! Ott voltam mind a kettő alkalommal!

[ Szerkesztve ]

(#4013) bobooo válasza xxxyyyzzz111 (#4012) üzenetére


bobooo
addikt

December óta egyszer sem fagyott le a családban levő 5S. :U

#4014: Valószínű.. :U

[ Szerkesztve ]

(#4014) xxxyyyzzz111 válasza bobooo (#4013) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

Mákod volt!
Melyik része nem világos, h. lefagyott a teló a kontaktokban?! Mondtam neki, h. vegye ki az akksit! :DD Jó lett volna, de hát nem lehet szétszedni! :W

[ Szerkesztve ]

(#4015) nederlanden válasza xxxyyyzzz111 (#4010) üzenetére


nederlanden
senior tag

Egy konkrét kigyulladt Ferraris esetet kérek a közelmúltból,semmi többet!

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#4016) xxxyyyzzz111 válasza nederlanden (#4015) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

Hirtelen!!!!
[link]

De ne fárassz már ezzel a ferrair dologgal! Van gúúúúgli!!!

[ Szerkesztve ]

(#4017) kali válasza xxxyyyzzz111 (#4012) üzenetére


kali
legenda

mondd meg az ismerőseidnek, hogy tegyék rendbe szoftveresen a telefonjukat, jobb esetben elég a gyári visszaállítás is, ha viszont nagyon szétcseszték akkor restore/visszatöltés, és nem fog fagyni!
nem tudom, mert számomra nem hibák, különben másmilyen telefonom lenne!
tud sms jelentést, voda és telenor esetén egy "-", telekom esetén a *a#" kód kell az üzenet elé, és lesz jelentés, persze ha valaki nem ért hozzá... :U
bloetooth a már a múlté, a telefon gyártójának az alkalmazását meg android alatt is felteszem, már csak az illesztés és a frissítések miatt is, akkor meg már kell az itunes is.
gombokkal is újraindítható, ahogy az android...stb is, csak a hozzá nem értők szedik ki az akkumulátort, ártva azzal esetlegesen hardveresen a telefonnak... :U
írd még le a problémáidat és hiányosságaidat, hátha azokon is lehet segíteni, legalább részint...

[ Szerkesztve ]

(#4018) xxxyyyzzz111 válasza kali (#4017) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

Full gyári, semmi mók, kb. 2 hetes a kolléganőmé! Melyik része nem világos?!
A fagyás nem hiba?! Akkor mi?!
Külön kód kell az sms jelentéshez?! Tom amúgy! De vicc! Egy 1000 ft-os teló tudja alapból!
Bluetooth lehet neked az, de ha szemben áll velem vki és át akarok küldeni egy mp3-at, akkor minek sz@rakodjak e-maillel? Erre adj ésszerű magyarázatot!
Tom, h. gombokkal is újra lehet indítani! Értek a mobilokhoz! Ezért tom megmondani, h. mit nem tud pl. az ájfos! De ha a gomb se segít, akkor marad az akksi!
De droid alatt sose kellett plusz progi vagy a sajátja, h. használjam mint pendrive!
Ennyi! Nem tudod megmagyarázni, h. jó, ha sz@r és ez tény! Volt amúgy ájfonom, egy 4-es, de mivel ajándék volt így eladtam 2 nap után, mert tudtam a hibáiról! Helyette vettem egy nem darab kavics tudású mobilt!

[ Szerkesztve ]

(#4019) nederlanden válasza xxxyyyzzz111 (#4016) üzenetére


nederlanden
senior tag

A hozzászólásaid alapján, azt hittem Paul Walker (I.n.) Porsche Carrera GT-jét nézted Ferrarinak. :DDD

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#4020) kali válasza xxxyyyzzz111 (#4018) üzenetére


kali
legenda

csináljon gyári visszaállítást az ismerősöd, és nem fog fagyni, mit nem lehet ezen érteni?!?!
alávágott valamivel a rendszernek, mert normális esetben elég nehéz megborítani - szemben más oprendszerrel...
az általad felsorolt hiányosságok nem hibák számomra, jelentős része nem is valós probléma, de mindent leírtam azokkal kapcsolatban.
az ésszerű magyarázat az, hogy rosszul is lennék, ha a lassú bluetooth kapcsolat útján kellene *.mp3 állományokat küldözgetnem, más oprendszerek alatt sem tettem már elég régóta, pedig ott lehetett volna.
pendrive? van több darabom is. ja, és van a telefonhoz felhő, wifi és gyors lte mobilinternet, mert haladok a korral, és kihasználom a technikai lehetőségeket.
idegen gépekre nem dugdosom a telefonomat, ez biztonsági kérdés, arra egy pendrive van félretéve - a többit szintén csak megbízható munkaállomásokhoz használom.
nem is akarom magmagyarázni neked, hogy számodra jó, mert látom a hozzáállásodat, nem is kínozlak tovább, további jó szórakozást más témákban, mert látom, máshol is alkotsz/alkottál... :U

(#4021) domerator válasza xxxyyyzzz111 (#4018) üzenetére


domerator
veterán

Szerintem igazából te iszonyatosan vágysz egy iPhone-ra :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#4022) csacsi67 válasza xxxyyyzzz111 (#4018) üzenetére


csacsi67
addikt

Az sms korszaka már rég felejtös .Meg ez duma is amit itt elengedsz . :))

(#4023) nord_ válasza xxxyyyzzz111 (#4018) üzenetére


nord_
veterán

Sőt. Azt se felejtsd ki, hogy ezen a szar ájfónon még egy nyomorult IrDA port sincs. :P

Nézd, ha neked nem tetszik az iPhone, ne használd. Nekem sincs nyitott autóm, mégse járok be hisztizni a kabriós topikokba, leszarozva az ilyen jellegű kocsikat. Nálad is itt s lehetőség, hogy hanyagold a topikot. Mindenki jól járna.

(#4024) Sn00k válasza domerator (#4021) üzenetére


Sn00k
veterán

Micsoda felismerés!! OTT A PONT!! ENNYI! Az emberke egyszerre imádja és egyben gyűlöli is az iPhonet, mert neki nem lehet... :DDD Golam , golam khm, khm... ;]

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#4025) Bence989 válasza xxxyyyzzz111 (#4018) üzenetére


Bence989
újonc

Nekem az i4 az új rendszerrel sem fagy le soha...nem tudom mit csináltok azzal a telefonnal, de én 3,5évnyi iphone-ozás után nem làttam még lefagyott iphone-t....lehet az én kollegàim értenek hozzá :P Az autónak semmi köze a telefonos mizériádhoz, örülnél Te még egy kiégett "fos" Ferrarinak is...a bluetooth mar lejart lemez, mindenki emailt, vagy NFC-t hasznal....DE az IS majdnemhogy kontakt alapú.... Menj szépen, nyomd el magad, törd fel a malacot és vegyél iphone-t...ha használtad egy évet, gyere vissza és írd le a tapasztalataid....

[ Szerkesztve ]

(#4026) nederlanden válasza kali (#4011) üzenetére


nederlanden
senior tag

Úgy látom te softveresen is vágod nagyon az i-t.Én nem értek annyira hozzá ezért kérdezném,hogy miért csinálhatja nagyon ritkán azt a tel.(i5s),hogy nem reagál érintésre,és egyszer ahogy feloldottam volna az alma logo jelent meg kb.5-10másodpercre,erre ha home+kikapcsot nyomok egyszerre nem lesz teljesen tökéletes míg ki nem kapcsolom 1-2percre amire teljesen tökéletes lesz hosszú hetekre megint.Ezeket 2-szer csinálta 7.1 óta előtte soha semmi hiba nem volt több hónapi folyamatos működéssel kikapcs,home+kikapcs nélkűl.mi lehet?gyári visszaállítást nem szeretnék mert nyügös nekem.kapcsoljam ki heti egyszer legalább?(egyébként így is maximálisan meg vagyok vele elégedve,mint irtam mindösszesen 2-szer csinálta)

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#4027) kali válasza nederlanden (#4026) üzenetére


kali
legenda

annyira ezért nem vágom, illetve nem olyan bonyolult, legalábbis abban a viszonylatban, amit otthon a felhasználó megtehet vele.
az alma logó megjelenése újraindulást sejtet, ami lehet csak szoftveres hiba is, akár a frissítés okán is, de például egy külsős alkalmazás is okozhatja, azt viszont csak úgy tudnád kideríteni, ha nyomnál tiszta alapra egy újrahúzást, majd mentés visszaállítása, ha úgy is adódik a probléma, akkor ismét restore/visszatöltés, de mentés visszaállítása nélkül, ha így nem jelentkezne a hiba, akkor csak szoftveres volt.
lehet, hogy a mentés visszaállítása után sem jelentkezne a hiba, mert olyan probléma volt, amit a mentés nem hordoz magában.
amennyiben a mentés visszaállítása mellett eszközölt újrahúzás is problémás valamiért - bár akkor minden adatod megmarad -, úgy hetente újraindítod, és reménykedsz, hogy sűrűbben nem problémázik.
én biztos felhúznék egy tiszta rendszert, mert ilyen szinten nem szeretem a kompromisszumokat - még akkor sem, ha hétvégén jellemzően kikapcsolom legalább egy éjszakára (általában vasárnap hajnalban/reggel) a telefont, tehát nincs olyan, hogy több hétig vagy hónapig menne egyfolytában -, meg a tudat zavarna, hogy probléma van vele, és szeretném tudni, hogy csak szoftveres, vagy netán hardveres hiba.

[ Szerkesztve ]

(#4028) nederlanden válasza kali (#4027) üzenetére


nederlanden
senior tag

Ok.köszi.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#4029) csaszi72 válasza xxxyyyzzz111 (#4012) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ismerősödé is ilyen?
:DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#4030) xxxyyyzzz111


xxxyyyzzz111
tag

Miért van az, h. az ájfon használók 99% azt állítja, h. nem buta a telefon, mert amiket nem tud az normális?! És az összes többi ember a hülye! :W Ez abszurd!

Van zsém a telóra, de több eszem van, minthogy egy darab kőért adjak ki egy valag pénzt!

Van egy elég gáz bug a 6-os ios óta amit még mindig nem javítottak ki!!! De ez sem hiba tom! Mert az elvakultak szerint ez sem bug, csak feature! ;]

Píííísz!!!!

(#4031) Edi77 válasza xxxyyyzzz111 (#4030) üzenetére


Edi77
őstag

Mind az iPhone, mind a droid terén megvannak a pro és kontra dolgok, ez egyéni, kinek mi tetszik. Senki nem mondta, hogy aki nem iPhone-t használ, az hülye. Nézd meg a hsz-eidet, idejössz és miket hordasz össze? Te mondod, hogy peace? :N

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#4032) hanolfe


hanolfe
tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne a telefonnal kapcsolatban... amikor lenémítom a telót az oldalán lévő kapcsolóval, akkor be lehet-e állítani valahol, hogy a kijelzőn lássam épp némítva van-e? Sokszor járok úgy, hogy lenémítom és úgy felejtem, mert a kijelzőn semmi sem jelzi (mondjuk egy áthúzott harang jel például) a némított állapotot. Így már több fontos hívást elmulasztottam sajnos.
Szép napot!
hanolfe

(#4033) Kicsirics77 válasza hanolfe (#4032) üzenetére


Kicsirics77
veterán

szerintem jb nélkül tuti nincs ilyen,de miért mulasztod el?
nem rezeg ha le van némítva vagy mi?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4034) hanolfe válasza Kicsirics77 (#4033) üzenetére


hanolfe
tag

Nem cseng és nem is rezeg ilyenkor. Lehet be lehet valahol állítani. hogy ilyenkor legalább rezegjen?

(#4035) Kicsirics77 válasza hanolfe (#4034) üzenetére


Kicsirics77
veterán

tudom,hogy nem cseng.pont az a lényeg
egyébként meg
beállítások-->hangok-->rezgés némításnál opció

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4036) hanolfe válasza Kicsirics77 (#4035) üzenetére


hanolfe
tag

A lényeg a "nem rezeg"-en volt. A "nem cseng"-et csak a teljesség kedvéért írtam oda. :-)

Köszi, eddig ez a beállítási lehetőség elkerülte a figyelmem... elsiklottam felette. :R

(#4037) norbi2010 válasza xxxyyyzzz111 (#4030) üzenetére


norbi2010
őstag

Melyik bug? :F

(#4038) Kbali válasza norbi2010 (#4037) üzenetére


Kbali
nagyúr

Bármelyik 😈

(#4039) norbi2010 válasza Kbali (#4038) üzenetére


norbi2010
őstag

"Van egy elég gáz bug a 6-os ios óta"

Erre gondoltam... Bár mindegy is, ha valaki nem szereti az iOS-et, ne használja.

(#4040) legiaap


legiaap
nagyúr

Na ma megjött a Phonesuit Flex Pocket Charger-em kék színben. Írok egy kis véleményt róla, hátha érdekel valakit.
A felülete fém, de nem az a fajta amiről a festék gyorsan lekopna. Minőségi darab nagyon. Oldala műanyag, ujjlenyomatot frankón gyűjti. Egyik oldalt mikro usb bemenet ill. alatta egy érintős besüllyesztett felület ledekkel. A másik oldalon semmi sincs. Érintésre felvillanak a ledek, amik a töltöttséget jelzik. Amúgy nem sok extra volt a dobozban. Maga a cucc, meg egy rövid, kb. 60 cm hosszú kábel és egy kicsi leírás. Maga a cucc könnyen elfér zsebben, kézben, viszont azért van súlya. Kár, hogy íves a kialakítása, mert így nem áll meg miközben töltöm a telóm. De ezért nem vágok eret.
Felénél volt a töltöttsége, mikor kibontottam, de 35%-ról feltöltötte a telómat. Közben kicsit melegedett.
Lehet egyszerre tölteni telefonnal is.
Az original apple bőrtokkal nem működik, túl vastag neki. Csak slim tokokkal működik.
Ezért veszek majd egy olyan tokot, aminek az alja nem fedett. Már ki is néztem egyet.
Akinek részletesebb leíras kell a kis hordozható töltőröl az lessen meg a Phonesuit oldalát.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4041) xxxyyyzzz111 válasza norbi2010 (#4039) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

amikor bejövő hívás van, és oldal irányba el kell húzni a Fogadás gombot akkor "érzéketlenné" válik az a része a képernyőnek?
Már többször is előfordult már, de kizárólag hívásfogadáskor, hogy egyszerűen nem tudom elhúzni a gombot. :DDD :N
Egyébként minden más esetben rendesen működik az érintő...
7.0.5 van fenn.

(#4042) norbi2010 válasza xxxyyyzzz111 (#4041) üzenetére


norbi2010
őstag

Nekem 7.1 van fent, azon nincs ilyen, de 7.0.4-en sem tapasztaltam ilyet. Bár lehet csak az enyém a rossz. :DDD

(#4043) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Sziasztok.
Gondolkodom egy iphone5s vagy iphone 5 vásárlásán. Z1-ről váltanék, az ismert kijelző betekintési szög még nem annyira zavaró,inkább úgy érzem nem tudom megszokni a nagy méretét, kezd kényelmetlenné válni, plusz mindig is ki akartam próbálni egy iphonet.
Gyárira nem futja de láttam hogy GSM boltokban lehet még kapni 5-ös 160e gyári garancia a btel-től.
Megéri a pluszt az 5s? Színre jobban tetszik az 5 feketéje.
Nincs tapasztalatom velük érdemes a nagyobb GSM boltokról vásárolni?Milyen buktatói lehetnek?
Vélemények a váltással kapcsolatban és a GSM boltokról?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4044) Smile8822 válasza SonyNex7 (#4043) üzenetére


Smile8822
senior tag

Szia.
Én innen rendeltem nem egyszer már telefont és teljes mértékben megbízhatóak,asszony most vett s4 et nálúk és másnap ki is hozták a készüléket.
És itt az 5s elég jó áron van...

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4045) Rage47 válasza Smile8822 (#4044) üzenetére


Rage47
veterán

gariztattad is mar az itt vett telefont?:)

(#4046) MadOnion válasza Smile8822 (#4044) üzenetére


MadOnion
csendes tag

Mondjuk van itt egy kis képzavar.. I5s-t említ, de a specifikáció és a kép i5-re vonatkozik.

Nem minden arany ami fém is.

(#4047) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Tapasztalat alapján tud valaki ajánlani MGRS app-ot?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#4048) csaszi72 válasza xxxyyyzzz111 (#4030) üzenetére


csaszi72
aktív tag

xxxyyyzzz111, még ha pü-ben is tetted, de anyámat szádra akkor vedd legközelebb, mikor éppen bélsarát ereszti a csatornába.
Érthető voltam?
Költői kérdés volt!

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#4049) buci30


buci30
addikt

Ebbe a videóba van egy olyan ,h a srac ossze tolja az ujjat s ugy zárja a kijelzőt....
Az jb utan van vagy csak en nem találom :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#4050) Tibee86 válasza buci30 (#4049) üzenetére


Tibee86
veterán

JB után csak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.