Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Ed Parker válasza Watto1991 (#1549) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ha használod, net, levelezés, telefonálás, akkor majdnem egy nap.
Ha csak telefon, akkor simán egy nap.

(#1552) Szeko2 válasza Watto1991 (#1549) üzenetére


Szeko2
tag

Én az LTE funkciót kikapcsoltam, mert csak sima wifivel használom (hébe-hóba mobilnet is megy, de 2-300 megánál nem szokott több lenni egy hónapban, LTE-re nem fizettem elő).
Fogyasztásom naponta: Napi kb. 60 perc telefon, 5-6 sms, fél óra játék.
Általában éjfélkor veszem le a számítógépről a telefont, ekkor 100%-on van, este 23 órakor teszem rá, 55-65%-os töltöttséget szokott mutatni.
Tehát elvileg ennyi használattal nálam két napig menne, ha nem tölteném naponta.
A Bluetooth ki van nálam kapcsolva, csak a Wifi megy egész nap.
Éjszakára sosem kapcsolom ki.

[ Szerkesztve ]

(#1553) Sn00k válasza Ed Parker (#1551) üzenetére


Sn00k
veterán

Ez kissé túlzásnak tűnik. Vagy a tiédben kisebb az akksi?:)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#1554) Ed Parker válasza Sn00k (#1553) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem tudom, gyari cucc, szóval sztem nem.
Reggel 7-kor veszem le töltőről, minden be van kapcsolva es olvasok rajta.
5-6 óra alatt lemerül 20%-ra, de ez használat függő van akinek két napot is elmegy.
Nálam egyet sem.

(#1555) penell1234


penell1234
tag

Feltenném itt is ezt a kérdést mint a iPhone szakmai topicban hogy Valaki vásárolt már a Part Nero GSM-től? Mennyire megbízhatok? Mert az 5S 32GB 243eFt igaz hogy Angol töltős de gondolom ez semmilyen hátrányt nem jelent a garancia ugyan úgy 1-év Apple garancia.

(#1556) Tibee86 válasza penell1234 (#1555) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha le van fóliázva a doboz, és te bontod ki, nagy baj nem lehet. Mondjuk ha EU-n kívüli, akkor nem lesz rá garanciád, de mivel írtad, hogy angol töltős, így azzal sincs gond.
Itt a fórumon nagyon vegyes tapasztalatokat szoktak róluk írni, nekem volt velük jó pár évvel ezelőtt munka kapcsoltatom is, telefont is vettem már tőlük.

(#1557) nederlanden


nederlanden
senior tag

helo.garancias i5-öm-nek a felső lezáró gombja ritkán nem reagál,akar 2-3-szor kell nyomjam,hogy lezárjon.Gyári visszaálítást már csináltam,és ugyanaz.Kicserélik?Körülményes az egész,hosszú procedúra?köszi

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1558) Ed Parker válasza nederlanden (#1557) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem ugyanez volt az enyémmel,visszavittem es kaptam egy újat cserébe.
7 hónap után adta meg magát es az első iphonom,amivel gond volt az 5-ből.

(#1559) nederlanden válasza Ed Parker (#1558) üzenetére


nederlanden
senior tag

2013 májusi az enyém,szóval ez is 7hónapos.Ááá de nincs kedvem nélkülözni!Mennyi idő míg ez lezajlik?

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1560) Ed Parker válasza nederlanden (#1559) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

2 hét alatt lement,vagyis annyi idő után kézhez kaptam az újat,fóliás,doboz nélkül,de null perces.
Ment is rögtön piacra ;]

[ Szerkesztve ]

(#1561) nederlanden válasza Ed Parker (#1560) üzenetére


nederlanden
senior tag

köszi.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1562) narancsnn


narancsnn
senior tag

Sziasztok!

Sima 5-höz képest szerintetek, hogy bírja az aksija?

köszi :)

(#1563) Ed Parker válasza narancsnn (#1562) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Kb egyforma, 50mAh-val erősebb az 5s akksija.

(#1564) narancsnn válasza Ed Parker (#1563) üzenetére


narancsnn
senior tag

Ja értem.
Hát az 5-tel sem voltam kibékülve, mert Nekem nap végére már megadta magát.
Csak legalább azt a szintet hozza.

(#1565) Ed Parker válasza narancsnn (#1564) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az igazság az, kevés telefon bírja az újak közül aktív használat mellett.
Én próbáltam lumia-t, htc one, Sony z1, i5/5S nagyjából egyformák.
Amit a 6310i tudott anno 1 hetes akksit el kell felejteni :)

(#1566) narancsnn válasza Ed Parker (#1565) üzenetére


narancsnn
senior tag

Szerintem meg simán meg tudnák oldani, csak ezt még megetetik az emberekkel.

Rühellem az s4-et, de annak az aksija nem rossz...

Na igen 6310i...már csak egy múló álom :C

(#1567) spawn21 válasza narancsnn (#1566) üzenetére


spawn21
veterán

Nokia e6 ;)

1 hétig elmegy . Full HD filmeket viszi, mi kell több ? :DDD

iPhone 13p

(#1568) Ed Parker válasza narancsnn (#1566) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az a baj, hogy a tepsi kijelző, a ledek, 2 v 4 magos proci,az lte, a GPS, es sok egyéb szolgáltatás szívja durván az akksit.
Szóval ezek nagy energia igényű dolgok, fejlődnek az akkumulátorok, de nem ilyen mértékben, mint a fícsörök amiket kapsz ma egy telefonba.

(#1569) Sn00k válasza Ed Parker (#1568) üzenetére


Sn00k
veterán

Nekem az s4 közel 2 napig el van :P igaz nem játszók rajta...

3njoy the Lif3

(#1570) narancsnn válasza Sn00k (#1569) üzenetére


narancsnn
senior tag

Aki iPhonet vesz, az tuti nem az aksija miatt ;)

(#1571) nord_ válasza narancsnn (#1566) üzenetére


nord_
veterán

Ha az iPhone-t is csak telefonálásra és sms-re használnád, mint azt a tizenéves Nokiát (gps, adatforgalom és minden hasonló nyalánkság kikapcsolva), akkor az iPhone is elmegy egy szűk hetet: egy hetes külföldi kiküldetésnél az ötödik nap estéjén kellett töltőre tenni a telefont.

(#1572) Ed Parker válasza nord_ (#1571) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

gondolom minden ki volt rajta kapcsolva és csakis híváskor vetted elő.
mert úgy hihető.

(#1573) spawn21 válasza narancsnn (#1570) üzenetére


spawn21
veterán

Mire masra lehet annyira használni? Ha alap telefonod van és nem költesz rá, akkor ez sem tud túl sokat.

iPhone 13p

(#1574) aggressor válasza spawn21 (#1573) üzenetére


aggressor
aktív tag

sosem fogom megérteni az emberek akkumulátor oroblémáját.... normál használat melett egy napot kibír. végig lehet majdnem telefonálni az egésznapot vele,. miért gond minden nap végén töltőre tenni..

[ Szerkesztve ]

(#1575) irgum válasza aggressor (#1574) üzenetére


irgum
addikt

Nem egy nagy fáradtság rádugni a töltőre. Mire reggel van már rég 100%. Mi ebben a katasztrófa egyesek szerint?

(#1576) aggressor válasza irgum (#1575) üzenetére


aggressor
aktív tag

ez az amit én sem értek....

(#1577) irgum válasza aggressor (#1576) üzenetére


irgum
addikt

No meg abba gondoljunk belé, mi volna, ha havonta kéne tölteni. Biztos jobb lenne, mint napi 10 másodperc, míg töltőre dugjuk. Viszont ha annyi energiát tárolna a telefon, amivel ki lehet mosni egy adag ruhát 90 fokon, én befosnék tőle. Esetleg bekrepál valami és leviszi a kezemet!

Jó ez így ahogy van...

(#1578) Ed Parker válasza irgum (#1575) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

az iphone még nem is az a telefon,ami lassan tölt,de volt olyan droidos telóm,ami 3 óra alatt lehetett feltölteni,arra meg nem mindig van az embernek ideje,ha siet.
20perc alatt az iphone meg felmegy 40-50%-ot.

(#1579) irgum válasza Ed Parker (#1578) üzenetére


irgum
addikt

Gyorsan lehet bevinni kakót ez így van. Éjjel meg még ez se számít egyik telefonnál se, amíg alszik az ember. 8 óra alatt azért bármelyik Samsung telefon feltöltődik (remélem). :D

(#1580) llaszlo


llaszlo
veterán

Azok a készülékek amik az apple.com-on vannak 650USD-től, azok függetlenek vagy T függők?
Mert tavaly még úgy tudom, hogy független volt, most viszont azt olvastam, hogy már csak T függőt lehet venni vagy valami másik szolgáltatóval előfizetéssel olcsóbban.

Tavaly is így volt?
Olyan írjon aki 100%-ig biztos benne.

(#1581) iBlast


iBlast
aktív tag

Sziasztok!

Lehet nem ez a helye, de azert megprobalom feltenni a kerdesem, ami igy hangzik:

iPhone 5S vasarlasa elott allok, es par napja egy ismerosom felajanlotta, hogy tud nekem segiteni, sokat (heti 2x) jar at svajcba, es hogy onnan tud nekem 200-ert fuggetlent hozni, bontatlant zsir ujat (gondolom a helyi Apple Store-ban megveszi). Igazabol az egyetlen dolog amitol felek, az a garancia.... hogyam mukodik ez az egesz EU garancia dolog, mert mar sok helyen lattam, de nem tudom pontosan mit jelent. Nagyon megkoszonnem a valaszokat, hogy megeri-e igy belevagnom, mert ennyit akarnek ra aldozni, itthon 20.000-el tobb, viszont nagyon fontos hogy legyen szamla es garancia,, tehat a konkret kerdes, szerintetek belevagjak ebbe igy, vagy ne? :R elore is koszi a valaszokat.

(#1582) Kommy válasza llaszlo (#1580) üzenetére


Kommy
veterán

Független az is csak kapsz alapból hozzá egy T-mobile-os kártyát, mivel ott kinn kifizettetik alapból veled a telefont de cserébe függetlent kapsz, és persze nincs hűségnyilatkozat az "előfizetésre".

(#1581) iBlast: a garancia ugyan úgy érvényes rá mint akár melyik Európai országból lenne véve. Viszont nem biztos, hogy fog kapni csak úgy hogy bemegy egy store-ba igaz ah sűrűn jár akkor akkor ez annyira nem is gond.

[ Szerkesztve ]

(#1583) iBlast válasza Kommy (#1582) üzenetére


iBlast
aktív tag

Koszonom :)

(#1584) wemcme


wemcme
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy miért nem engedi a "Hívó ID mutatása" opciót kikapcsolni? Be van kapcsolva de ha rámegyek inaktív a csúszka. iPhone 5S 7.0.4 verzió. Előre is köszi a segítséget!

(#1585) nederlanden válasza narancsnn (#1570) üzenetére


nederlanden
senior tag

Erdekes.szinte minden premium okos telefont kiprobaltam hetkoznapi szinten,de meg egy sem volt olyan stabil akkuidőre(megbízhatossagra)mint az I5,meg most az I5s.Nem tulzok kb. 30%-al mind gyengébb volt.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1586) narancsnn válasza nederlanden (#1585) üzenetére


narancsnn
senior tag

Volt s4-ed is Pl.?
Mert azt nagyon dícsérik.

(#1587) knyitogato válasza nederlanden (#1585) üzenetére


knyitogato
őstag

Nekem már volt többek között Samsung Galaxy Spica, ZTE Blade, S2, S3, Nexus S, Nexus 4, de egyik sem verte az 5s-t akkuidőben, pedig kifejezetten rossz akksuteljesítményre számítottam....két nap megvan. nem nyomkodom éjjel-nappal, de használom.

(#1588) nederlanden válasza narancsnn (#1586) üzenetére


nederlanden
senior tag

Volt az is.Beszéddel jól bírja,de a nyomkodás meg a bekapcsolt wifi nagyon szívja!Kényelmetlen,nagy,bizonytalan működéssel.Semmit nem bírtam megszokni iphone után!

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1589) narancsnn válasza nederlanden (#1588) üzenetére


narancsnn
senior tag

Félre ne érts, nem gondolkozom máson csak 5S-en.:)

Nem tudnék megszokni más telót.

Bár Nekem a sima 5 nem bírta sokáig. maximum 1 nap, nem tudom Ti, hogy csináljátok. álltalában 5-6órát ment, de ugye Nekem erről megy a zene meló közben+ netrádio.

(#1590) spawn21 válasza nederlanden (#1588) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor nem volt még One-od ;)

iPhone 13p

(#1591) Ed Parker válasza spawn21 (#1590) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem volt,ugyan olyan gyorsan merül mint az 5S ;)
Miközben a hátlapja elégeti a kezem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1592) csacsi67 válasza Ed Parker (#1591) üzenetére


csacsi67
addikt

Az enyém emiatt esett a vizesvödörbe . :P

[ Szerkesztve ]

(#1593) Ed Parker válasza csacsi67 (#1592) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mert gyorsan merült vagy mert égette a kezedet? ;]

(#1594) csacsi67 válasza Ed Parker (#1593) üzenetére


csacsi67
addikt

Mind2. De amugy One egyik legjobb droidos telefon a piacon.Ilyen Lg meg N5 nálam szóna sem jöhetne cserébe.Itt csak a nagyokosok cserélnek még fizetnek is rá, egy müanyag ... nem akarom irni mire.

(#1595) spawn21 válasza Ed Parker (#1591) üzenetére


spawn21
veterán

Hehe.
Nem kell a hajsütőd hozzá nyomni :P
Szerintem a legkobb droid ami a piacon van. Kamerától eltekintve nem igen van olyan telefon ami fel tudja venni vele a versenyt. Maximum azt a szintet hozza, de meg nem előzi. Értem ez alatt ezt is. Annyit tudok, hog a sima 5 .........

iPhone 13p

(#1596) legiaap válasza Ed Parker (#1591) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én általában reggel 6 körül leveszem töltőről és délután 5-re már csak olyan 30-40 % marad job esetben az 5S-em.
Amikor meg nem dolgozok naponta kétszer töltöm és a második töltés hosszabb, mert úgy nyomkodom, hogy töltőn hagyom.
Nyúzom rendesen.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1597) Ed Parker válasza csacsi67 (#1594) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ebben egyet is értünk

Spawn: egy Z1 van olyan jó.

Legiaap: én reggel fél hétkor es 13-ra ha sokat molyolok már 20% alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#1598) Sn00k válasza Ed Parker (#1597) üzenetére


Sn00k
veterán

Te aztan rendesen nyuzod:) csak nem az a munkad, hogy minel elobb meritsd le a telod?

3njoy the Lif3

(#1599) legiaap válasza Ed Parker (#1597) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor nyúzzuk rendesen.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1600) Sn00k válasza legiaap (#1599) üzenetére


Sn00k
veterán

Nem, te csak hasznalod Ed nyuzza:)

3njoy the Lif3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.