Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) madgie válasza Totheground (#950) üzenetére


madgie
titán

Nem érted te ezt, egy mobiltelefon jóságának szinte kizárólag a kijelzőméret a fokmérője. Nem az a lényeg, hogy mire használod, hanem hogy mekkora :))

(#952) legiaap válasza Totheground (#950) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az iPhone-ok ára nem is arra lett kitalálva, hogy függetlenül vegye meg az ember.

asdxv: tök mindegy mit vesz az ember mikor megveszi már bukott vele, mert azon az áron már nem lehet eladni.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#953) Cyberpunk válasza lowzor (#948) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az Apple csúcs készüléke, tehát csúcs.;) Az "ilyen hardver" meg vicces.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#954) Totheground válasza legiaap (#952) üzenetére


Totheground
addikt

Miért? A Telekom ikon200 2 éves hűség mellett olyan 10kval olcsóbb a készülék, mint a storeban, függetlenül. Esetleg csak a részletfizetést tudják felmutatni. Nekem meg most úgis független teló kell majd, uh várom a Storet.

@madgie
:DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#955) Cyberpunk válasza Totheground (#954) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Így van én sosem vennék mobilt előfizetésre. Jó amilyen ütemben cserélgetem őket, gondok lennének ebből. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#956) joey04 válasza Totheground (#954) üzenetére


joey04
titán

Mondjuk az Ikon 200 az egy nagyon alap csomag. Szóval minimum 400-tól érdemes nézni. Szopás, mert nekem is 200 van, bár nekem kell hozzá a plusz net. Viszont így is olcsóbban jövök ki, mintha 400 lenne, a több percre, meg egyéb sallangra nincs szükségem. 200 perc, 2gb net. Más nem kell. de ilyen csomag még nincs.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#957) Totheground válasza joey04 (#956) üzenetére


Totheground
addikt

Ismerős. Nekem is olyan kéne, amiben van sok net, meg némi beszélgetés. SMS kell a hóhérnak.

Hm, megint szarozik valami a Telekomnál? Nem megy a külföldi oldalak jó része.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#958) Sn00k


Sn00k
veterán

Mikor várható, hogy a magyar app storeban megjelenik ? Gndolom azért októberben , meglehet majd rendelni...

3njoy the Lif3

(#959) Crafter32 válasza lowzor (#946) üzenetére


Crafter32
őstag

Nekem is pont ez a bajom. Szerintem a tesztelőkre is hat a nyomás, miszerint nem merik nagyon lehúzni a telefont , mert akkor a fanok kivernék a botrányt. :(

(#960) joey04 válasza Sn00k (#958) üzenetére


joey04
titán

le akarod tölteni? ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#961) randras válasza Crafter32 (#959) üzenetére


randras
veterán

Ki nem szarja le a fanokat, azok nem is értem miért olvasnak teszteket, ígyis-úgyis megveszik. :U

(#962) Cyberpunk válasza Crafter32 (#959) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja biztos ezért nem merik lepontozni, nagyon valószerű.:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#963) manchester85 válasza Sn00k (#958) üzenetére


manchester85
addikt

De nem leírták már egyszer, hogy az AppStore-ban nincs iPhone? Ahogy a bordélynál sem lehet hajat vágatni... :U

i6 Silver

(#964) Kaktux


Kaktux
tag

Srácok!
Mi van akkor ha az iPhone eléri az IMG_9999-et? kezdi előlről hogy IMG_0001?

Senki sem csinál semmit se nem senkinek se nem. (iPhone 4S - iOS 9.1 / Nexus 7 2013 4G - Android 6.0)

(#965) mondomén válasza Crafter32 (#959) üzenetére


mondomén
őstag

Te hány pontot adnál erre és hányat a Q10-re?

(#966) llaszlo válasza #32839680 (#906) üzenetére


llaszlo
veterán

Elolvastál már egyáltalán egy ilyen felmérést is, hogy a többi készülékkel miért nem elégedettek annyira, mint egy iPhone-nal? Hogy milyen szempotokat vesznek figyelembe? Elég sokat. És igenis mondják az emberek, hogyha valamivel nem elégedett mégha drága is volt.

(#967) Cyberpunk válasza llaszlo (#966) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Főleg akkor, ha drága volt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#971) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

A többi Iphone 5c/s hírhez hasonlóan ez a topik is kiemelt moderátori figyelem alatt áll, ameddig erre szükség lesz.

Megkérnék mindenkit, hogy maradjon a topik témájánál, flamet, személyeskedést és offot kerülje. Új hozzászólás előtt pedig mérlegelendő, hogy mennyiben járul hozzá a topikhoz. Amennyiben semennyire, úgy a hozzászólást nem feltétlenül érdemes adott formában postolni.

Ha korábbi hozzászólásra válaszolsz, akkor mérlegeld, hogy van-e köze a témához. Ha nincs, akkor nem feltétlenül érdemes válaszra. A topik takarítás alatt áll, viszont a hozzászólások mennyisége miatt ez idő.
_____________

Kiegészítve proci kollégám gondolatait:

Aki újrakezdi a miért nincs BT fájl transzfer, Mass Storage, FM-Rádió vitát, azzal leíratom 100x, hogy a moderátor is ember, utána pedig négybe vágom! - crey

[ Módosította: crey ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#972) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

Képes több ujjlenyomatot is megjegyezni a telefon?
Alapesetben jobbkezesként a jobb hüvelykujjamat jegyeztetném meg vele, de néha bal kézzel kapom elő a telefont és úgy nyomkodok rajta ezt-azt. Ilyenkor mindenképp a másik kezemmel kéne feloldani?
Hülye igényeim vannak, mi?

iwork imovie iphoto ajándék... miért érzem, hogy nagyon korrekt kis appok, csak a kutyának nem kellettek, azért adják most ingyen? ;]

ac-s wifi nagy kérés? Ma még nem egy nagy fájdoalom, hogy nincs, de azért egy év alatt csak el fog terjedni...

NFC nincs... Micsoda probléma. Nagyon fancy kis cucc, még sosem használtam. Bár ha már itthon is működne a mobillal való fizetés, akkor érdekelne is.

az iOS 7 pár hét, hónap múlva valószínűleg kiforrottabb, gyorsabb, jobb lesz jelenlegi önmagánál
Huh? Akkor most tulajdonképpen akadozik, bugos, fagyogat stb?
Ééééérdekes. A cikkben erről valahogy nem volt szó, az összegzésben éppenhogy megemlítitek.
Pedig szerintem szeretne az ember egy telefon hibáiról is hallani, ugyanis azok fogják idegesíteni megvétel után.

de már most is használható
Hát... Köszönöm.... Gratulálok hogy ha kiadok 200k+-t egy telefonra azon egy "használható" rendszer fut. Mi lenne, ha nem is tökéletes, de legalább JÓ lenne?

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#973) nofi válasza -=Ghost=- (#972) üzenetére


nofi
őstag

Tudtommal 5 ujjlenyomatot tud kezelni a telefon.
Persze, ha ingyen van valami egyből gyanús... MacBook is gyanús, mert adnak hozzá egy rakat szoftvert.

Nekem 4S-en fut az iOS7 és valóban szinte tökéletes. Programkilépés volt már, újraindítani még nem kellett a telefont. A probléma általában ott van, hogy a szoftverfejlesztők nem optimalizálnak az új OS-re, de elhiheted, hogy ha valamiben, akkor ebben messze a konkurens platformok előtt járnak.

Xbox GT: nozsolt

(#974) -=Ghost=- válasza nofi (#973) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

A "tudtommal" édeskevés....

az office csomag ok, de szövegszerkeszteni excel táblázatokkal bohóckodni telefonon (pláne 4"-on) a sajtreszelővel rejszolás tipikus esete. Inkább fájdalmas mint szórakoztató...
iphoto, imovie gondolom kép/video szerkesztő appok, szintén ugyanez a helyzet, ráadásul az ilyeneknél az eszköztás is sokkal szűkebb mint aminek értelme lenne.

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#975) nofi válasza -=Ghost=- (#974) üzenetére


nofi
őstag

Parancsolj

Ezek a programok nem csak telefonon érhetőek el, hanem tableten is. Az, hogy kinek mire kellenek ezek a programok, döntse el saját maga. Szvsz touch felületen jelenleg nem végeznék irodai munkát, legyen az bármekkora méretű.
Remélem nem mondok nagy újdonságot azzal, hogy az iMovie, iPhoto főleg élménybeszámolók szerkesztésére hivatott. Nekem bőven elég arra, hogy a nyaraláson készült videóimat már a hazaúton megvágom, effektezem és alátolok valami zenét Cloudból. Egyébként egy profibb film-, képszerkesztő app jóval 5 dolcsi fölött mozog és ezek simán hozzák azt a szintet. Kis kompromisszumokkal persze lehet használni ingyeneseket is, de ha van akkor...
Az, hogy meg lett említve az alábbi programok ingyenessé válása még nem azt jelenti, hogy az Apple agyba-főbe promózná, hogy mekkora deal most az iPhone az alábbi szoftverek miatt. Kötve hinném, hogy valaki emiatt venne ájfónt.

Xbox GT: nozsolt

(#976) -=Ghost=- válasza nofi (#975) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

A keresési eredményeket is nézted, vagy csak örülsz, hogy ismered a lmgtfy.com-ot?
De amúgy szereztél vele pár vidám percet. Különösen a cikk elolvasása után.

ujjunk lenyomata tényleg nem egy rossz jelszó. Az ujjunk mindig velünk van, azzal használjuk a telefont, nem lehet túlságosan könnyen hamisítani.
Germany's Chaos Computer Club says it has cracked the protection around Apple's fingerprint sensor on its new iPhone 5S, just two days after the device went on sale worldwide.
Ezen spec. jót röhögtem. Ha két egész napig tartott akkor biztos rettentő nehéz lehetett.

De most látom csak, vannak még érdekességek a cikkben.
The revelation is the third security failing discovered since the phone and its iOS 7 software were released last week. First, a hacker found that they could use a flaw in iOS 7's Control Centre feature on the iPhone 4S and 5 to access photos and send emails. Another found that the Emergency Call screen can be used to place a call to any number.
Ez így tényleg hibátlan. Ezt a minőséget várjuk egy ilyen gyártótól.

És tényleg: Users can choose to use up to five fingerprints

Apple says that the process creates a mathematical representation of the fingerprint representation, and that it is only stored on the phone.
Hoooogyne. :DDD
Mondjuk felőlem ki is tapétázhatnának az ujjlenyomatommal....

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#977) nofi válasza -=Ghost=- (#976) üzenetére


nofi
őstag

Látod ezért jó a gúgli, kinyílik előtted a világ. A kiemelt eseteid szépen ki vannak tárgyalva az elmúlt napok hozzászólásaiban (vagy az iPhone topicban, de külön hírt is találsz valamelyikről), ha nagyon érdekel még a téma ;)

Xbox GT: nozsolt

(#978) LaptopSystem

Sziasztok aksiban többet tud valamivel mint az elődje?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#979) Sn00k válasza joey04 (#960) üzenetére


Sn00k
veterán

:DDD

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#980) Landon válasza -=Ghost=- (#976) üzenetére


Landon
őstag

Ne haragudj amiert beleszolok a kis vitadba/kirohanasodba de ha ennyi bajod van a cikkel/telefonnal akkor miert is vagy meg itt? Valaki puskaval all mogotted es kenyszerit, hogy premierkor azonnal vedd meg az 5S-t?

Ezt az iPhone5S ujjlenyomat hack-elesi hisztit meg fejezzuk mar be konyorgom. Kezd unalmas lenni. Kerlek aruld el nekem hany hordo ballisztikus zselet tartasz otthon, hogy lemodellezd valaki ujjlenyomatat? Amit persze elotte biztosan profi eszkozokkel meg is szerzel mert biztos ujjlenyomat vevo eszkozokkel jarsz ide-oda, hogy barmikor konnyeden ellophasd mas ujjlenyomatat amit aztan ballisztikus zsele hianyaban rosszabb esetben bescan-elsz es kezzel javitgatod a mintat, hogy minel tokeletesebb legyen. Nonszensz. A piti telefon tolvajoknak ehhez nincsenek meg az eszkozei. Ha meg el akarjak lopni a telefont magat akkor valoszinu nem az ujjlenyomat olvaso lesz a legfobb akadaly.

Felre ertes ne essek az Apple 'megtorhetetlen' marketing szovege sem helyenvalo de ez amit utana muvelnek es felfujak is undorito. Nem tetszik? Nem eri meg? Akkor ott van meg kismillio mas telefon. End of story.

iOS7 meg semmivel nem rosszabb (sot az en velemenyem szerint jobb) mint mas csucstelefonokon levo OS. Olyan meg, hogy tokeletes es hibatlan, nincs. Meg 2xxK-ert sem. Az Apple-nel is csak emberek dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#982) legiaap


legiaap
nagyúr

Beléptem a klubba egy 32 gigás iPhone 5S-el fehér színben.

:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#983) Landon válasza legiaap (#982) üzenetére


Landon
őstag

Hol vetted? :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#984) legiaap válasza Landon (#983) üzenetére


legiaap
nagyúr

[link]
Ja kaptam ajándékba egy ilyen tokot is: [link], amit sosem fogok használni mivel van ilyenem.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#985) Landon válasza legiaap (#984) üzenetére


Landon
őstag

Azt hittem Mo-n vetted. Jelenleg Mo-n vagyok így sajnos kénytelen leszek várni az itteni premierre. De mindegy mert valószínűleg úgy is T-nél fogom megvenni. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#986) knyitogato válasza Landon (#985) üzenetére


knyitogato
őstag

de vajon mikor lesz T-premier?

(#987) Landon válasza knyitogato (#986) üzenetére


Landon
őstag

Ez egy roppant jó kérdés. Végre kiderülhetne már valami... Valamiért mindenhol ezt az Október 11-et olvasom de fogalmam sincs honnan veszi bárki is, hogy valóban akkor lesz a premier.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#988) knyitogato válasza Landon (#987) üzenetére


knyitogato
őstag

A szifon.com írta,de ha igaz lenne,feltételezem, hogy ma már menne a kampány...dec 11. lesz az... :) :)

(#989) legiaap


legiaap
nagyúr

Touch 5 után megváltás ezen a telefonon játszani. Sokkal gyorsabban reagál mindenre.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#990) penell1234 válasza legiaap (#982) üzenetére


penell1234
tag

Szia! Én egy a 32GB fehéret szeretnék venni, azt megkérdezhetem hogy mennyiért sikerült venned átszámolva forintra.

(#991) legiaap válasza penell1234 (#990) üzenetére


legiaap
nagyúr

300 font telefon ára + 150 font előleg, amit ugye szépen lassan levonnak havidíj gyanánt, plussz 32 fontos a havidíjam 2 évre. (korlátlan hívás és sms bárhova UK-n belül, 1 Gb data, ja és 4G-s a csomag)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#992) Ck. válasza legiaap (#991) üzenetére


Ck.
addikt

Én most ingyen tudnám elhozni 46 fontos havidijjal, unlimited csomaggal, 2 giga nettel.
Nem volt Neked kicsit drága? Depositot se kérnek. Asszonynak hasonló havidíj, de ott a net is korlátlan, EE.

[ Szerkesztve ]

(#993) legiaap válasza Ck. (#992) üzenetére


legiaap
nagyúr

Fél éve páromtól is kértek depositot az 5-öséért. Fogalmam sincs miért, de nem zavar, mert abból megy majd a havidíj. Én még inkább fizetek többet a telefonért és így olcsóbb lesz a havidíjam.
:K

EE-n filóztam, de nincs lefedettsége a melóhelyemen, mint ahogy senkinek sem, csak az O2-nak.
Viszont a 4G net sebességemtől nem vagyok elragadtatva.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#994) Ck. válasza legiaap (#993) üzenetére


Ck.
addikt

60 fonttal végülis kevesebbet fizetsz így ki, ez igaz.
Én szerintem egyelőre kivarok, a következő iPadra jobban rá vagyok kattintva. :D
Viszont a lefedettség az egy katasztrófa itt kint. Mindennel és mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#995) legiaap


legiaap
nagyúr

Ezt láttátok már?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#996) joey04 válasza legiaap (#995) üzenetére


joey04
titán

Nálad van valami zavaró hiba? Csak mert iPhone esetében hetente fogsz ilyen cikkekbe belefutni, hogy éppen milyen katasztrofális hibát vétettek a tervezésekor.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#997) legiaap válasza joey04 (#996) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nincs, de amúgy ezt sem tudtam volna ha nem olvasom.
Remélem mielőbb javítják ezeket.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#998) legiaap válasza joey04 (#996) üzenetére


legiaap
nagyúr

Most néztem nálam is van ez a hiba.
Mások hogy állnak vele?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#999) irgum válasza legiaap (#998) üzenetére


irgum
addikt

Ugyan ez, -3at mutat...

(#1000) legiaap válasza irgum (#999) üzenetére


legiaap
nagyúr

Frankó.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.