Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) atike


atike
nagyúr

Nem rossz teszt... Kíváncsian várom a 64 bitre érkező dolgokat... :) Na meg az összhasonlítós fotóx-tesztet... :D

A többit nem taglalom, "végigvitáztunk" már pár topicot pld az ujjlenyomatos dologról... :D

A G2 gyári háttérképe csak engem "zavar"...:? :) Hirtelen ránézve mindig azt hiszem, hogy törött a kijelző... :DDD

(#408) sixpak válasza Cyberpunk (#404) üzenetére


sixpak
nagyúr

Persze, nyilván tetszik nekik, mindenki elfogult a saját cuccai iránt, meg azt mégsem hangoztathatják, hogy vettek egy rakás szart aranyáron. :D
Még ha ez nyilván nem is így van. Nekem is csak a mérettel van bajom, mint azt az első oldalon leírtam.
DE!!! azt egyetlen ember sem állíthatja fapofával, hogy az Iphone userek nagy százaléka a könnyű használhatóság és átláthatóság, kényelem miatt választotta ezt a márkát. Természetesen a hazai felhasználókról beszélek, külföldön érthető okok miatt ez sem így van.
Hanem azért mert ettől 3 centivel hosszabbnak érzik a nyamvadt farkukat (elnézést :B ), holott ennek nyilvánvalóan az ellenkezője igaz. :D
És van az a jelentősen kisebb hányad, akikből itt is van pár, akik tényleg azért döntöttek eme készülék mellett, mert ki tudják használni annak előnyeit (ami másnak lehet, hogy nem az) és kényelmét. Ők azok a tudatos felhasználók, akik tudják mit, miért vesznek és ezt alá is tudják érvekkel támasztani. De a többi......

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#410) Cyberpunk válasza sixpak (#408) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát itt csak ilyet láttam. Ez egy geek fórum, nem tini topic. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#416) BrianDK


BrianDK
tag

Nem értem, hogy hogyan lesz egy 99 dolláros iPhone 5C-ből Magyarországon 210.000 Ft-os készülék és hogyan lesz az 5S 199 dolláros alapárából magyarföldön 250.000 Ft-os készülék. Amikor az első hírek megjelentek, hogy 99 dollárért adják az 5C-t, azt mondtam egye fene, kipróbálom magam is a szifon élményt, hiszen oly sokan választják, de így... Hát mégis maradok a másik áhított feature phone-nál a BB Z10-nél. Kívül-belül jobban bejön.
Az ujjnyom érzékelő persze bejön, de a Samu is ki fogja találni, utána meg jön majd mindenki más, szóval azt hiszem ez sem jelent egyértelmű "must get" érzést. Minden esetre, aki megveszi biztosan elégedett lesz vele.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#420) dzsonesz válasza BrianDK (#416) üzenetére


dzsonesz
tag

Azért nem érted, mert a 99 és a 199$ az Amerikai szolgáltatós árakra, míg a 250k a várható független készülék árára vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#422) Cyberpunk válasza roberto02 (#414) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én szeretek fotózni mobillal, mert az mindig nálam van, nem kell mindig DSLR-t cipelnem mindenhová. Persze ha a várható helyzet úgy kívánja a komoly gépet viszem. Zene szeretem a minőségi zenét, de én speciel jelenleg mobilra korlátozom magam rövid időre elég az is, amit egy szifon nyújt. Egy jó fülessel nem annyira rossz az. Aki nem használója ezeket az is veheti ezt, mert mondjuk gyorsabb, smoothabb a robotnál, és fejeltebb a WP-nél. Vagy mert van némi egységesség, mert egy csomó megvásárolt appj-a van erre, vagy mert eleve Apple ökoszisztémája van otthon iMAC, Macbook és ezekkel jól harmonizál egy szifon. De hát át is kéne ezt látni, vagy inkább tovább kéne a mennyire drága ez, meg minekveszihanemhasznájanál.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#423) janos1988


janos1988
addikt

Adolf Hitler volt már?

A témához pedig, ha lenne benne fm rádió és fel ennyibe kerülne, még talán át is térnénk sokan rá, de így... :(

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#425) Cyberpunk válasza janos1988 (#423) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem nem, de ha most mondod, akkor zárható a topic! Ennyi volt. :DDD ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#427) mikej95 válasza Cyberpunk (#425) üzenetére


mikej95
aktív tag

Tényleg amúgy hova lett az okostelók egy részéből a hagyományos rádió? Nem egy agysebész dolog ám.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#428) Örni válasza Bocha (#49) üzenetére


Örni
senior tag

A kamerás részből kimaradt, hogy van veszteségmentes zoom video közben, ami azért jó dolog és eddig nem volt. Remélem az androidos gyártók is rákapnak már...

Külön vicces, hogy Sony érzékelő van benne és a Sony saját készülékei se lassítást, se lossless zoomot nem tudnak és még a képek is rosszabb minőségüek lesznek. Ki érti ezt?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#429) tipuka válasza Örni (#428) üzenetére


tipuka
addikt

Azért nincs benne, mert akkor nem tudnának csábítani mivel a következő fényképezős Sony Xperia Zvalamilyen nevű tipusra, hogy vedd megfele", mert ez tudja a ezt és azt, ami nélkül nem tudtad, hogy nem tudsz élni, míg a marketingesek nem püfölik bele a fejedbe, hogy kicsikarjanak belőled ismét 100k+ ft-t! :) Ha mindent beleraknának ki váltana újabbra/jobbra? :)

(#430) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Kezdem megszeretni az iPhonet :) De ez a negyedmilla azért sok :(

Üdv. Johnny

(#431) Cyberpunk válasza mikej95 (#427) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez egy jó kérdés. Az almánál sosem volt, meg sosem lesz, vegyél zenét a mottójuk, persze a saját online zeneboltjukból.;)

A többeknél meg valószinűleg egyszerűbb ha lehagyják, már tervezés szempontjából.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#432) irgum válasza Örni (#428) üzenetére


irgum
addikt

Nahát a veszteségmentes zoom-ot sehol nem olvastam. De tényleg van benne, ez szuper. Köszi az infót.

(#434) P00By


P00By
nagyúr

Jó lett! :)

(#435) Cyberpunk válasza #32839680 (#433) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen e mellett elsiklottam. Lehet jogi kérdés, bár ez csak tipp.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#437) Örni válasza tipuka (#429) üzenetére


Örni
senior tag

Arra ott van a megapixel növekedés, a processzor erő növelése és a kijelző felbontás növelése, te pupák :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#438) madgie válasza Set-Comment™ (#399) üzenetére


madgie
titán

Tévedsz, a flash is benne volt a fikahalmazban... egészen addig, míg az androidból ki nem szedték. Érdekes módon azóta no problemo, amúgy is elavult a fless, hajrá hátéemeleöt.

(#439) Örni válasza #32839680 (#433) üzenetére


Örni
senior tag

Vagy az Apple-nél vannak olyan szoftverfejlesztők akik kiaknázzák az érzékelőben rejlő lehetőségeket, a Sonynál meg valamiért sz*rnak bele... A Samsung S4-ben is Sony érzékelő van és az is jobban muzsikál és van 60 FPS ha jól emlékszem. Szóval furcsa...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#440) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Olvasgatom a hozzászólásokat és azt nézem, hogy ezt a "negyed milliót" meg "250 ezret" mindenki készpénznek veszi, még a cikkíró is erre alapozza a plecsnit és az Ár/érték arány 4 pontját, holott eddig sehol nem szerepel hivatalos magyarországi ár. Eddig csak azt tudjuk, az USÁ-ban mennyiért vehetjük meg a független 16GB-os telefont, ami 649$. Ha ebből kiindulva, ha végigmegyünk a szokásos számoláson ami az EU vám + magyar ÁFA + $/€/HUF árfolyam, kiderül, hogy nagyjából 195-205 ezer forintos árral lehet majd számolni a magyar Apple store-ban az i5S/16GB telefonért.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#442) Alex91 válasza Gadgetfan_ (#440) üzenetére


Alex91
félisten

Van euros ar is, az meg emelkedett...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#443) Örni


Örni
senior tag

Azért jó ez a slow motion cucc :)

[link]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#444) Gadgetfan_ válasza Alex91 (#442) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

De az USA ár a mérvadó szerintem, abból kell kiindulni, de majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#445) Alex91 válasza Gadgetfan_ (#444) üzenetére


Alex91
félisten

Nemeteknel 5s 700 euro... De nalunk magasabb az afa, es mennyivel valt ugye az apple.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#446) Nigér válasza Örni (#443) üzenetére


Nigér
őstag

;]

(#447) kovsol válasza Örni (#443) üzenetére


kovsol
titán

Melltartót levette volna előtte akkor legalább lett volna egy kis mozgástere a lökhárítóknak :D

May the Force be with you!

(#448) flesli válasza Gadgetfan_ (#444) üzenetére


flesli
tag

Mivel nem 649 dollár hanem Euro lesz Eu ban, ezt átváltod már is 195 ezernél jársz.
Ezután áfával 250 kb.

(#449) Gadgetfan_ válasza Alex91 (#445) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

A 700€ -ból kiindulva hozzáadva a két ország áfakülönbözetét, akkor is max. 215-219 ezerre jönne ki.

(#448) flesli: Ez nem így működik. Hanem: USA nettó ár + EU vám + $/€ váltás + magyar ÁFA + €/HUF váltás = hivatalos magyar Apple ár

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.