Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok,

azt szeretném kérdezni, hog ha felteszem az os10-et, utána kell / érdemes hard resetet csinálni, vagy ez nem olyan mint a droid?

előre is köszi
p.

#proudfather

(#16002) szabonagyur válasza Constantin (#16000) üzenetére


szabonagyur
félisten

9.3.5-el nem volt ilyen soha, szóval ez szoftveres bug nálam...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#16003) tomi5244


tomi5244
őstag

Szerintem ez a 10-es rendszer most nagyon jól sikerült. Igaz én frissítés után csináltam egy gyári visszaállítást és csak a gyakran használt appokat töltöttem vissza + a névjegyeket. Az üzemidő is teljesen rendben van, mintha kicsit még jobb is lenne. A zárképernyős widgetek is jók, mondjuk oda még bele rakhattak volna egy híváselőzmények lehetőséget. Aminek még örülök, hogy végre az értesítés balra suhintásánál nagy kapcsolókat helyeztek el.

Fontolgatom, hogy karácsony környékén 6S-re váltok, de ami jelentős előny lenne az 5Shez képest az "csak" a nagyobb kijelző. Nem tudom, hogy most ezért megint kiadjak e cirka 150 ezret.

(#16004) jófejsrác válasza tomi5244 (#16003) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Csatlakozom, annyi különbséggel, hogy én kihúzom jövő szeptemberig (egy akksi csere azért kell) és akkor átváltok 6S-re. Legalábbis szeretném ha eddig nem történne semmi a telefonnal :). Biztos jó lesz a következő Iphone is, de horror áron nem akarok vásárolni :C

(#16005) tomi5244 válasza jófejsrác (#16004) üzenetére


tomi5244
őstag

Ha jól kalkulálok, jövő szeptemberben a 6S 200k alá esik be. Az már egy jó előfizuval, részletre korrekt cserének számíthat. Viszont a beharangozott tesztek alapján a 7 üzemideje elég csábító lehet. :U :)

(#16006) jófejsrác válasza tomi5244 (#16005) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nem tudom, szerintem ez az üzemidős dolog túl van lihegve. Amíg csak ilyen 20%-os növekedések vannak az az én használatom mellett sosem fogja úgy kibírni, hogy 2 naponta kelljen csak töltőre dugnom. Az meg, hogy 50% vagy 20%-on teszem fel este nekem oly mindegy :). Mindenesetre azért kíváncsi vagyok mivel fognak jövőre előrukkolni, mert ahogy "pletykálgatnak" az lesz az igazi áttörés minden téren. :R

(#16007) tomi5244 válasza jófejsrác (#16006) üzenetére


tomi5244
őstag

"Az meg, hogy 50% vagy 20%-on teszem fel este nekem oly mindegy"

Ezzel egyet értek, de vannak szituációk mikor intenzív használatnál jól jön az a plusz 20-25% kapacitástöbblet. Ha azt vesszük a mindennapokban is elegendő lenne egy 70 lovas autó is, de ha előzni kell, akkor nem sokra mész vele :) kisarkított példa, de szerintem érted mire gondolok.

(#16008) senior69


senior69
tag

ÜDV!
Egy gyors kérdés: Meddig lehet visszatérni ios10-ről ios9.3.5-re, és hogyan?
Köszönöm előre is a segítőkész válaszokat! :R

(#16009) B-L-A-C-K válasza senior69 (#16008) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

1. Innen letöltöd a megfelelő fájlt.
2. Telefonon kikapcsolod a keresést.
3. Csatlakoztatod a telefont iTunes-hoz.
4. iTunes-on bemész a telefonba, nyomsz egy shift-et, és rémész az iPhone visszaállítására.
5. Innen betallózod a letöltött fájt.
6. Vársz míg megcsinálja, és örülsz.

Egy régebbi iOS verziót kb 2 hétig rakhatsz vissza onnantól hogy megjelenik az új.

[ Szerkesztve ]

(#16010) jófejsrác válasza tomi5244 (#16007) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Persze, hogy értem. Az én autóm is 140 LE :D. Viszont ha úgy van akkor mindig powerbankkal közlekedek (túra, bringa). Melóhelyen, kocsiban és itthon is van töltőkábel, így mindig tudom etetni ha szükség van rá. De boldogabb lennék, ha valóban intenzív használattal kibírna 2 napot is. Elvileg a plus készülékek képesek rá, de nekem nagy az a telefon.

(#16011) senior69 válasza B-L-A-C-K (#16009) üzenetére


senior69
tag

Telenoros vagyok, akkor melyiket kell választanom? (Gsm...stb)

(#16012) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Sziasztok!

Bejövő hívásokat lehet valahogy blokkolni repülőüzemmódon kívül? Külföldön leszek egy hétig roaming előfizetés nélkül. A wifit szeretném helyenként használni de azt repülőmódban sajnos nem tudom.

(#16013) B-L-A-C-K válasza senior69 (#16011) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Global.

(#16014) 20ár válasza Eliot Anders (#16012) üzenetére


20ár
tag

Kapcsold be a repülő módot, aztán kapcsold vissza a WiFi-t ;)

(#16015) Eliot Anders válasza 20ár (#16014) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Köszönöm. Ezt nem tudtam. :B

(#16016) milszab válasza B-L-A-C-K (#16013) üzenetére


milszab
senior tag

Miért? Én a globalt gondolnám akkor ha független a telód. Akkor nekem is ezt kell ha T-mobile-os vagyok?

(#16017) B-L-A-C-K válasza milszab (#16016) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

1x állítottam vissza szolgáltatóst, akkor globállal csináltam. De tök mind1, mert úgyis kiírja már az elején ha nem tetszik neki.

(#16018) milszab válasza B-L-A-C-K (#16017) üzenetére


milszab
senior tag

Értem. Köszi.

(#16019) half333 válasza jófejsrác (#16006) üzenetére


half333
őstag

Mindenesetre azért kíváncsi vagyok mivel fognak jövőre előrukkolni, mert ahogy "pletykálgatnak" az lesz az igazi áttörés minden téren - milyen pletykák,mit hallottál?

(#16020) zola96 válasza half333 (#16019) üzenetére


zola96
senior tag

Új akksitechnológia kell nem növekedés. Inkább azt vennék és feküdnének rá semmint, hogy probálják növelgetni így-úgy a kapacitást. Egy szimpatikus gondolat már elindult és lehet belőle akár jövőre már valami... Egyébként AMOLED kijelző. Nagy áttörésről csak úgy suttognak, hogy aa majd az lesz. De ez a 7 bemutatója előtt volt emrt mindenki csapból az jött, hogy sz_r lesz a 7-es. Ahhoz képest pedig szerintem nem kell szégyenkezni.

(#16021) univerzita válasza half333 (#16019) üzenetére


univerzita
addikt

Pletykák szerint - Amoled kijelző, vezeték nélküli töltés, esetleg űjfajta aksi és mivel 10-éves évfordulója lesz a iPhone megjelenése nem 7s lesz hanem 8 -as.

(#16022) half333


half333
őstag

de van esély h az SE után lesz még hasonló méretben,mert nekem nagyon nagyok az ujabbak

(#16023) tomi5244 válasza zola96 (#16020) üzenetére


tomi5244
őstag

Az amoled tudtommal kevesebbet fogyaszt, ez előny lenne nyilván, de a jelenlegi IPS viszont sokkal minőségibb megjelenítést eredményez, nem? Az amoled túlszaturált színeit lehet kevesebben díjaznák. A vezeték nélküli töltés, mondjuk egy olyan dokkolóval, ami az órában is van, na az brutál jó lenne. :)

(#16024) univerzita válasza tomi5244 (#16023) üzenetére


univerzita
addikt

Olvastam hogy a Apple már olyan vezeték nélküli töltést fejleszt ami nagyobb távolságra is működne( tehát nem egy dokkolóra volna téve a telefon hanem egy helységen belül bárhol.

(#16025) bbdzyx válasza univerzita (#16024) üzenetére


bbdzyx
senior tag

:-D

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#16026) tomi5244 válasza univerzita (#16024) üzenetére


tomi5244
őstag

Az még nagyon a jövő, de egy jó mágneses dokkal, ami tokkal is kompatibilis (valahogy :) ) szerintem már teljesen jó lenne. Ráadásul vízállóság terén is jobban teljesítene.

(#16027) zola96 válasza univerzita (#16021) üzenetére


zola96
senior tag

Szerintem nem lesz 8-as. Tuti, hogy nem. Akkor már most eldobták volna a 7-es megnevezést. És jövőre lett volna csak igazi 7... 7s lesz az, s ha állítólag ekkora "újításokat" hoz akkor meg is érdemli az "s" jelzőt.

(#16028) univerzita válasza zola96 (#16027) üzenetére


univerzita
addikt

A,,s" verziók mindig hardveres újítások voltak. Ha a új dizájnilag is fog változni akkor szerintem 8-as lesz. De persze ez csak a én véleményem.

(#16029) zola96 válasza univerzita (#16028) üzenetére


zola96
senior tag

Az igaz, hogy hardveres. Mivel két éves termékfrissítésre vannak állva. Viszont ha ez felborult volna, akkor véleményem szerint a 7-esnek kitaláltak volna valami buta nevet (lásd SE) és úgy adták el volna.. Dizájnban semmi újdonság nem lesz, ezek is csak hardveres újítások lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#16030) univerzita válasza zola96 (#16029) üzenetére


univerzita
addikt

(#16031) zola96 válasza univerzita (#16030) üzenetére


zola96
senior tag

Több mint két hónapos cikk. Még akkor is csak a találgatások mentek a 7-ről, meg hogy egy nagy semmi lesz. Szerintem 1 évvel a bemutató előtt ne legyünk ennyire biztosak benne. Szvsz nem lesz 8, mert attól, hogy 10. készülék semmi sem indokolja a 8-as megnevezést. Vezetéknélküli töltést, AMOLED panelt ebbe a házba is bele tudják pakolni. Szerintem. Ráadásul az üveg alá implementált home-gombot már most megkaptuk ennél többre jó darabig nem kell számítani az Apple-től. Mert most bevezetik aztán jövőre meg dobják. Kétlem.

(#16032) univerzita válasza zola96 (#16031) üzenetére


univerzita
addikt

Persze hogy ezek csak találgatások. Mint ahogy azis hogy én szerintem és te szerinted mi lesz. Ez még messze van.

(#16033) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv. Olvastam hogy az ios 10ben van olyan feature hogy ha felveszem a telefont az asztalról akkor feleled a kijelző. Ezt hol tudom beállítani?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#16034) danilla válasza Heisenberg69 (#16033) üzenetére


danilla
őstag

5s-re nem elérhető.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#16035) Heisenberg69 válasza danilla (#16034) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Ahh köszönöm.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#16036) Sperafico


Sperafico
tag

Azt meg tudja valaki mondani, ha egy alkalmazást törlök, mért nem szabadul fel tárhely?
A CSR2 telepítése elött 4gb szabad helyem volt. Mikor törölés elött 2,4gb volt szabad.
Törlés után 2,17gb szabad!! Hogy van ez?

(#16037) Tibee86 válasza Sperafico (#16036) üzenetére


Tibee86
veterán

Újraindítás volt?

(#16038) #03372544 válasza Sperafico (#16036) üzenetére


#03372544
törölt tag

Így kell csinálni:
1. bal lábbal dobbantani
2. egy miatyánk
3. egy szűzfiú feláldozása Thor-nak
4. újraindítás
5. az Apple logó megjelenése után dobbantás jobb lábbal (vigyázz nehogy a logó előtt, akkor kezdheted előlről!)

[ Szerkesztve ]

(#16039) Sperafico válasza Tibee86 (#16037) üzenetére


Sperafico
tag

Persze...itunesre is rádugtam, hátha az segít..

(#16040) Sperafico válasza #03372544 (#16038) üzenetére


Sperafico
tag

Vagy bal kézzel a jobb vállam felett hátradobom.... :C

(#16041) Kbali válasza Sperafico (#16036) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nagyjából semmit nem jelent, hogy mit ír ki - tud felszabadítani helyet a cache adatok törlésével, ha nagyon kell. Egyébként meg csak a vudu :)

(#16042) milszab


milszab
senior tag

Iphone 5S. Felraktuk rá a 10-et. Akad, vagyis inkább meg fagy 2-3 mp-re. Vissza ment rá a 9-es semmi baja.Csak gondoltam elmondom.

(#16043) B-L-A-C-K válasza milszab (#16042) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Rokonomnak tegnap vettem egy 5S-t, még nálam van, tesztelgettem, szerintem iOS10-zel is simán megállja a helyét.

(#16044) milszab válasza B-L-A-C-K (#16043) üzenetére


milszab
senior tag

Nem tudom, lehet csak újra kellett volna indítani. Mer én már úgy vettem használtan hopgy az volt rajta. Volt teljes törlés is rajta. Mondjuk nekem van rajta 3 oldalcsi alkalmazás lehet az fogja meg? Ahogy a beállításokban pörgettem ott fagyott meg mindig, volt nem fogadott hívás oda belépve is csak gondolkozott. Kár hogy nem lehet bármikor visszarakni rá a 9-est.

(#16045) B-L-A-C-K válasza milszab (#16044) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

iTunes-ból raktad vissza a mentésed, vagy az iCloud-ból? Utóbbiból érdemes ilyenkor, mert letölt mindent újra, és nem hoz magával annyi szemetet mintha a komplett mentést iTunes-ból rakod vissza.

(#16046) Eliot Anders válasza milszab (#16044) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

"oldalcsi" :W

(#16047) milszab válasza B-L-A-C-K (#16045) üzenetére


milszab
senior tag

Nem volt miből mentést visszarakni, mivel ez az első ilyen telóm. Sráctól megvettem már a 10-es volt rajta. Csináltunk egy teljes törlést és annyi. De mind1 is, egyenlőre marad ez rajta.

(#16046) greenhead0

Kemény mi?? :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#16048) Mephistoone válasza milszab (#16047) üzenetére


Mephistoone
senior tag

ha a 10-es alatt formázás után volt 3 "oldalcsi" program akkor tuti nem volt formázva max kilépve icloudbol

(#16049) Diokhan válasza milszab (#16042) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem a GM verzió van fent még mindig, és semmi bajom vele. Ami gond van a viberrel, az maga a viber hibája. Néha az értesítési hangok miatt újra kell indítani, de alapvetően simán megy, nincs akadás, és nem lassabb, mint a 9-es volt. Csak gondoltam elmondom...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16050) Sinkó


Sinkó
tag

Sziasztok!Feltettem az ios10-et az 5s-re,de nem találom az Otthoni megosztást a Zene appban,megtenné vki hogy megnézi,egyáltalán kéne lennie,vagy az apple megint kiszedte?
A másik amit furcsállok,hogy az ios10 bemutatókban a zárképernyő egyik irányba húzva a fényképző,a másikba pedig widgetek jönnek elő,de nálam csak a fényképező irányába lehet húzni,a widgetes nincs.Azt vhol be kell kapcsolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.