Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) Noxy válasza jeska (#9000) üzenetére


Noxy
veterán

Abban biztos lehetsz, ha az iPhone-n a Beállítások--> Mail Kontaktok Naptárak menüben hozzá adod az Outlook.com fiókot, ott folytatod, ahol a WP abbahagytad.
WP Kontaktok, e-mail, stb.. mind ott lessz az iPhone 5S-n.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#9002) jófejsrác válasza jeska (#8996) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Syncios szedd le, és úgy másolsz rá ahogy akarsz (film, zene, ebook, képek)

(#9003) tylerddd


tylerddd
veterán

Ismerős adná le holnap i5S-t, betört a kijező, van rá biztosítás. De nem tudja valamiért az iPhone keresést kikapcsolni. PC- n beléptünk icloudba és töröltük a keresésnél az ID- hez kapcsolt telót. Jók vagyunk vagy nem?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#9004) cirx válasza tylerddd (#9003) üzenetére


cirx
senior tag

beállítások/iCloud/iphone keresése ki! Ha ezt nem kapcsoljátok ki akkor az activation lock dolgozik tovább!

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#9005) Noxy válasza tylerddd (#9003) üzenetére


Noxy
veterán

Elvileg igen, de azért itt nézzétek meg-->[link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#9006) tylerddd


tylerddd
veterán

A telefonon az icloud menüjében nem tudtuk kikapcsolni, azt írta, h hiba rörtént. Én nem láttam, telefonon beszéltünk. Aztán beléptem PC-n az icloud.com-on, az illető ID-jét használtam. Azt írta a telóra, h offline. Ezután töröltem az ID-hez csatolt telót.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#9007) kori18t


kori18t
tag

Sziasztok.Az"alacsony jelszint"42%-ot harap az akkuból.Bp és vonzáskörzetében lakok/ingázok,van ahol 2-es és 5-ös a jelszint.Mobil adatforgalom és LTE kikapcsolva van állandóan.Hibás a telóm vajon?A kollegám 4S-e jobban áll térerő tekintetében,mint az enyém(ugyanaz a szolgáltató).

[ Szerkesztve ]

(#9008) szkinni válasza kori18t (#9007) üzenetére


szkinni
tag

SIM vágott?

(#9009) Rossi válasza kori18t (#9007) üzenetére


Rossi
addikt

Az alacsony jelszint nem a Background Activity félrefordítása :F

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#9010) szkinni válasza Rossi (#9009) üzenetére


szkinni
tag

Te hogy fordítanád helyesen? Háttér aktivitás?!

[ Szerkesztve ]

(#9011) Kerio


Kerio
őstag

Sziasztok!

Szerintetek érdemes belemenni olx-en árult, 0 perces készülékvásárlásba. Állítólag gyári független, bontatlan készülékek. Mi lehet ennek a hátulütője?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#9012) debrecenij válasza Pamacstdob2 (#8980) üzenetére


debrecenij
újonc

Ha valóban a készülékkel van a hiba, nyugodtan vidd vissza, hogy segítsenek, nekem legutóbb korrektül segítettek, amikor a sony fülesemmel volt gond. Előfordulhat gyári hiba, arról nem a forgalmazó tehet, de ez ki is fog derülni és korrektek lesznek :C

(#9013) kori18t válasza szkinni (#9008) üzenetére


kori18t
tag

Nem,új nano simet kértem és kaptam.Másnak is van ilyen alacsony jelszint?Telekom-os vagyok.

(#9014) szkinni válasza kori18t (#9013) üzenetére


szkinni
tag

Nekem van de nekem vágott és cserélni fogom

(#9015) kori18t válasza szkinni (#9014) üzenetére


kori18t
tag

Legalább te tudod,mitől van gond.Én nem.Ha ki van lőve az LTE és a 3G,akkor milyen hálózaton lóg a ketyere?
Sztem igaznak tűnik az,ha a telefon állandóan keresi a térerőt,jobban fogy az akku(korábban volt erről szó).

[ Szerkesztve ]

(#9016) Rossi válasza szkinni (#9010) üzenetére


Rossi
addikt

Ez nem az appok és egyéb folyamatok háttérben történő futása?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#9017) szkinni válasza kori18t (#9015) üzenetére


szkinni
tag

Nekem egyszerű, marha tényleg ez a gond nálam és nem ugyan az mint nálad. De majd kiderül.

(#9018) szkinni válasza Rossi (#9016) üzenetére


szkinni
tag

Szerintem nem mert külön külön fel van sorolva hogy mi mennyit használ és nem mindegyiknek van ott hogy alacsony jelszint

(#9019) szabogabor10 válasza Rossi (#9009) üzenetére


szabogabor10
veterán

Lehet. Angolul használom a telót, így kérdezem, hátha valaki látta már: van egyátaltalán a background activity-nek külön magyar fordítása? Senkinél nem láttam még. Csak az alacsony jelszintet. Mert angolul van low signal is, és background activity is külön.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#9020) Rossi válasza szabogabor10 (#9019) üzenetére


Rossi
addikt

"Mert angolul van low signal is, és background activity is külön."

Pont ezért gondolom, hogy félrefordítás.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#9021) ntomi0730 válasza kori18t (#9007) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Nekem 18%, de volt már magasabb is, de nem vettem észre, hogy gyorsabban kapta volna az akkut.

(#9022) kori18t válasza ntomi0730 (#9021) üzenetére


kori18t
tag

Ma egész nap a melóhelyen voltam Bp-en és 11%-ra esett vissza.Nem görcsölök rajta tovább,sztem a lakásomban gyenge a jelerősség és ott felkúszik.Ámen

(#9023) szabogabor10 válasza Rossi (#9020) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én is így gondolom.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#9024) Millni


Millni
csendes tag

Üdv!
Új vagyok az IOS világában, és kérdezném a gyakorlattabbaktól, hogy érdemes-e a 8.0-t 8.3-ra frissíteni? Személy szerint semmi bajom nincs a 8.0-val, csak nagyon ritkán kilép a beállításokból, az rábökés után 1-2 mp-ben belül, de ez sem zavaró... Érdemes frissítenem, vagy ha ez bevált, akkor maradjak ennél?

(#9025) Kbali válasza Millni (#9024) üzenetére


Kbali
nagyúr

Legfeljebb a 8.1.3-ra, a 8.3 még kanyarban sincs :)
Én a helyedben frissítenék, de nem vagyok a helyedben.

Annyi még, hogyha véletlenül nem tetszene a frissítés után, akkor sajna max. 8.1.2-re lehet visszatérni, 8.0-ra már nem.

[ Szerkesztve ]

(#9026) Pamacstdob2 válasza debrecenij (#9012) üzenetére


Pamacstdob2
csendes tag

Visszavittem media marktba semmi akadékoskodás ,tök normálisan beszéltek velem.
Beküldtek vele osztályra,ott 1 srác megnézte írt róla papírt,hogy átvette meg 1 másikat,hogy az ujjat átvehetem az információnál és kész.
Annyival húzódott el az idő,hogy volt nekem biztosítás is kötve rá, na még azt újra papírozták és kész is.
Amúgy minden simán ment,kb 1 óra alatt lezajlott az egész,de az is abból,hogy sorba kellett állni mindig és sokan voltak.
De 1 rossz szavam se lehet rájuk.

(#9027) Pamacstdob2


Pamacstdob2
csendes tag

Egy kérdésem lenne még,lehet,hogy hülyeség de azért meg kérdezem.
Mivel most használok először ios-t,szükséges erre vírus kereső vagy írtó?
Androidra ajánlatos volt,állitólag.
Köszönöm a válaszokat.

(#9028) oliwire válasza Pamacstdob2 (#9027) üzenetére


oliwire
őstag

Egyáltalán nem szükséges. Androidra sem kellett, ha okosan válogatjuk meg, mit telepítünk.

[ Szerkesztve ]

(#9029) deakferenc75


deakferenc75
tag

Sziasztok.Létezik olyan notification app az iOS-re,mint pl.androidra a Noled?Szóval,hogy a képernyőn ugráljon vmi színes ikon,ha nem fogadottam vagy sms-em volt.

(#9030) Pamacstdob2 válasza oliwire (#9028) üzenetére


Pamacstdob2
csendes tag

Rendben,és köszönöm a választ

(#9031) tylerddd válasza deakferenc75 (#9029) üzenetére


tylerddd
veterán

Zárolt képernyőn jelzi ezeket (persze ha ki nem kapcsoltad a beállításoknál), a menüben pedig ott van az olvasatlan e-mail-ek, hívások, SMS-ek száma kis piros körben az ikonon.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#9032) Edi77 válasza Pamacstdob2 (#9027) üzenetére


Edi77
őstag

Semmi ilyen nem kell rá :N

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#9033) Pamacstdob2 válasza Edi77 (#9032) üzenetére


Pamacstdob2
csendes tag

Ok.
Köszönöm.

(#9034) Viktor0610 válasza Pamacstdob2 (#9027) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Androidra sem volt ajánlatos. :P

Samsung Galaxy A54

(#9035) deakferenc75 válasza tylerddd (#9031) üzenetére


deakferenc75
tag

Az értesítéseknél be van kapcsolva,ellenben a zárolt képernyőn csak egy pár másodpercig jelenik meg a nem fogadott hívás vagy sms,majd elsötétül a képernyő és úgy is marad.Vagy én vagyok balf@sz :U

(#9036) tylerddd válasza deakferenc75 (#9035) üzenetére


tylerddd
veterán

Ez ilyen. De hát néha csak rányomsz a zárolt telóra, h van-e valami, nem?! Megnéztem mi ez a Noled, szerintem nagyon szívná az akksit. Nem tudom, h van-e ilyen iPhone-ra.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#9037) bwoay válasza tylerddd (#9036) üzenetére


bwoay
nagyúr

eleve egy kényszermegoldás a NoLED azokra az Android készülékekre, amikről a gyártó volt szíves lespórolni a LED-et. Akksi szempontjából szvsz csak AMOLED kijelzős készülékeken használható gazdaságosan.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#9038) deakferenc75 válasza tylerddd (#9036) üzenetére


deakferenc75
tag

Ok,köszi.Nem nagy gond,túlélem vhogy.

(#9039) jlaura1224


jlaura1224
csendes tag

Sziasztok.Még új vagyok itt,most vettem az első 5s-emet.Gyakran használnám a navit,de nem tudom milyen progit kell letölteni.Ingyenes,jól használható,offline és egyszerű kellene,ami nem szívja nagyon az akkut.Kis hazánk vagy Budapest és Németország térkép kellene.Ha tudtok ilyet,legyetek szívesek szájbarágósan elmondani,mert most még csak ismerkedek a telefonnal,de eddig nagyon jóóó.Olyan iGo szerűre gondolok.Köszönöm :)

(#9040) TheMarci válasza jlaura1224 (#9039) üzenetére


TheMarci
addikt

Ingyenes, offilne, jó sajnos nincs, a háromból kettőt válassz, ami fontos.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#9041) jlaura1224 válasza TheMarci (#9040) üzenetére


jlaura1224
csendes tag

Ez jó :U Akkor néhány példa?

(#9042) Kicsirics77 válasza jlaura1224 (#9041) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Személy szerint megvettem a kelet eu igo-t igaz 37 dolcsi volt de hosszútávon megéri,legalábbis nekem.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#9043) TheMarci válasza jlaura1224 (#9041) üzenetére


TheMarci
addikt

Igy van, az igo az offline, es jo, de nem ingyenes. A google maps az ingyenes, es jo, de nem offline. En sajnos azt tapasztaltam, hogy ami ingyenes, es offline, azok nem jok, es logikus is, mert eleg nagy munka egy navi programot csinalni, senki nem adna ingyen jo, offline navi programot. :(

Do You Dream?

(#9044) jlaura1224 válasza TheMarci (#9043) üzenetére


jlaura1224
csendes tag

Köszi,akkor marad az iGo,inkább fizetek csak jó legyen.Az a baj,hogy csak csomagokban van a térkép,amire soha nem lesz szükségem,pl.Magyarország-Románia(ez utóbbira abszolút nincs szükség)

(#9045) radi8tor válasza jlaura1224 (#9044) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

14 napon belül visszakérheted a pénzed. iGO esetén sokan teszik így, mert nem éppen tökéletes szoftver.

⭐ Stella

(#9046) jlaura1224 válasza radi8tor (#9045) üzenetére


jlaura1224
csendes tag

Szuper! Ha a fizetős szoftvere nem az igazi,akkor milyen az ingyenes?! :F
Olvastam az előbb vmi Nokia Here-t is iOS-re,de most nem tudom a telóm nyomkodni,térképeket töltögetni,mert melózok.

[ Szerkesztve ]

(#9047) radi8tor válasza jlaura1224 (#9046) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sygic van, ami használható ingyen is, de a próbaidő vége után nem navigál hanggal.
Én akkor töröltem le, amikor egy olyan kanyart kért tőlem, ami kivitelezhetetlen volt. Vonalzóval én is tudok útvonalat tervezni. :)

⭐ Stella

(#9048) jlaura1224 válasza radi8tor (#9047) üzenetére


jlaura1224
csendes tag

Legalább egyszerű,logikus a menüje és offline?(egyszer egy TomTom-ot kaptam kölcsön,jaj azt soha többet).
Majd rákeresek a Waze-re később...
Más:az előbb mégis csak wifi-n felmentem az app store-ba és kissé langyos lett a telefon.Ez így ok?

[ Szerkesztve ]

(#9049) radi8tor válasza jlaura1224 (#9048) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen ez OK.

Waze nem kűködik aktív mobilnet nélkül. Szerveren tervezi az utat nem a telefonon.

Sygic-ot próbáld ki, szerintem nem bonyolult.

⭐ Stella

(#9050) jlaura1224 válasza radi8tor (#9049) üzenetére


jlaura1224
csendes tag

Ok,köszönöm.A térképeket külön kell letöltenem hozzá vagy együtt vannak,mint pl.Sygic+Kelet-Európa,stb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.