Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) flesli válasza Gadgetfan_ (#449) üzenetére


flesli
tag

Viszont ha nálunk 650 euro áfa nélkül hozzáteszed a 27 % áfát, és megszorzod kb 300-al akkor már is kiderül, hogy kb mennyi.

[ Szerkesztve ]

(#453) flesli válasza flesli (#451) üzenetére


flesli
tag

Én úgy tudom, hogy kb ami ott egy dollár az itt egy euro lesz

[ Szerkesztve ]

(#454) Tom Sawyer válasza flesli (#453) üzenetére


Tom Sawyer
csendes tag

csak a kinti ár nettó az eu-s bruttó

(#455) Gadgetfan_ válasza flesli (#451) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Csakhogy, amint azt már leírtam, ez nem így működik. A 650 euró meg honnan jött?

(#453) flesli: Abban már benne van a vám és az áfa is, úgy jön ki a dollár ár=euro ár

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#456) razorka777


razorka777
veterán

Nagyon elvetemültnek kell lenni ahhoz, hogy valaki ennyit adjon egy telóért. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#457) flesli válasza Gadgetfan_ (#455) üzenetére


flesli
tag

Bocs 649 :D

(#458) Danny750 válasza #32839680 (#426) üzenetére


Danny750
őstag

Szombathely-i Nokiàban már kapható 25000ft függetlenül.

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#466) enginev3.0


enginev3.0
félisten

4 hüvelyk, én nem tudom mit sajnálják a nagyobb kijelzőt
Mért nem adnak ki 2 vagy 3 féle modellt? Mindegyiket megvennék rengetegen, és több iphone felhasználó lenne mint most

4.3 esetleg 4.7 is jöhetne az egy kézzel kezelhető 4" mellett

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#467) irgum válasza enginev3.0 (#466) üzenetére


irgum
addikt

Ez igaz, én is elfogadnám nagyobba. A gond csak az, hogy akkor a felbontás fregmentálódna, ami az optimalizáltság rovására menne.

(#468) enginev3.0 válasza irgum (#467) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem bőven behozná az árát annak a plusz munkának amit a dologgal kellene tölteni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#469) fordfairlane válasza Xero (#419) üzenetére


fordfairlane
veterán

699€-tól indul a német és a francia store-ban is. 649$ usában, 549£. Forintba átszámolva az eurózónáé a legdrágább eddig, ami nem túl jó hír.

x gon' give it to ya

(#470) Hegasus


Hegasus
senior tag

az ujjlenyomat olvasó tényleg ötletes (ha félretesszük az összeesküvés-elméletes énünket :D ), nagyban megkönnyíti a felhasználó életét, viszont az ios-től, és a telefon árától még mindig kiráz a hideg.

ami jobban érdekel, hallom hogy ios multitasaking így-úgy fejlődik, de ez mit takar?
Megtudja csinálni, hogy fogunk több weboldalt benyomjuk a böngészőbe tölteni, majd hirtelen "letesszük" elindítjuk a temple run 2-őt játszunk "lepausáljuk", majd "letesszük" és kilépünk a fő képernyőre, majd letesszük fél órára, utána megnyitjuk a böngészőt és a weblapok be vannak töltve, aztán megnyitjuk a temple run 2-őt és ott folytatjuk ahol abba hagytuk ?
(én még a készülékemen ugyanezt megcsináltam melléjük a robot unicorn attack és a subway surf-el is, és persze simán folytattam mind 3 játékot onnan ahol abba hagytam, és a böngészőben is be voltak töltve a weblapok, mert én valami ilyesmit hívok multitasking szerűségnek...)

a másik: olvasom, hogy kékfog file küldés felesleges... WTF?!
vegyünk egy igen életszerű példát... haverokkal buli a (föld alatti, mobilnet nuku) morrisonsba, csinálunk képet, haver mondja azonnal kéri mert megy haza... ilyenkor az iphone-os hogy küldi át?!
amíg nincs másik technológia ami kiváltja a net nélküli, közeli file küldést addig milyen jogon beszél valaki arról, hogy felesleges egy olyan dolog, ami nélkül lehetetlen lenne a file küldés egy adott helyzetben.
De még mobilnettel is hogy kell elképzelni, hogy fogja feltölti valahová, átküldi a linket, majd a haver meg letölti? és ez gyorsabb lenne?! :F

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#471) madgie válasza Hegasus (#470) üzenetére


madgie
titán

Azzal a barátoddal soha többé nem fogsz találkozni, meg gondolom valami szuahéli felkelő, hogy email címe sincs.

(#472) fjellape


fjellape
csendes tag

A magyar apple boltokban lehet fuggetlenul az uj iphone okat kapni? Csak egy gondolatot szeretnek az iPhone5C arazasarol. En angliaban elek es itt 529 font volt meg egy honapja a sima iPhone5, most lett i5C helyette 469 fontert, ami kb. 21k forintal kevesebb. Tehat itt tenyleg kevesebbe kerul az 5C, persze ez a gyari fuggetlen ar hivatalos apple store bol, a szerzodessel vasarolt telefonok szolgaltatoktol megint mas tortenet. En egy pillanatra felmentem az apple.hu ra, lehet en nem talaltam, de nem lattam az otthoni arakat.
A lenyeg az h ha tenyleg ennyivel dragabbak itt az uj telefonok es apple boltokban sem lehet a telefonokat megkapni, akkor ezek a kiskereskedok, es online boltok jatszanak igy veletek meg az arakkal, csak ezert erzitek az uj iphone okat ilyen draganak..

(#474) fordfairlane válasza fjellape (#472) üzenetére


fordfairlane
veterán

Magyarországon hivatalosan nem forgalmazzák még, majd csak decembertől. Német szürkeimportból akad itt-ott 5s horroráron (300ezer felett).

x gon' give it to ya

(#477) Alex91 válasza fjellape (#472) üzenetére


Alex91
félisten

Es a 4s ara mennyi volt az 5c megjelenese elott? Mert annak az araval kell osszehasonlitani, hogy ott is csokkent vagy nott az ar...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#494) #54715584


#54715584
törölt tag

Valahogy ez a teszt abban különbözik az összes többitől, hogy ez a telefon agyon van ajnározva, amiben lemarad a versenytársaktól, az nem is kell igazán, felesleges, amivel meg előrébb van, az meg a spanyol viasz.
Annyira elkülönül az ájfón és az összes többi telefon tesztje, hogy ez már nagyon szemet szúrt. A fogalmazás is már tisztára eppöl. Miért kell ezt csinálni?

(#495) Xero válasza BrianDK (#460) üzenetére


Xero
nagyúr

Én azon röhögök, hogy nem sikerül felfogni mi milyen áron kapható. Azt ugye Te sem gondoltad komolyan, hogy egy akármilyen iPhone-t megkapsz függetlenül kb 30e-ért?

Egy közepes előfizetéssel az 5S kb 120-150e között fog indulni. Van persze olyan előfizetés amivel 0-30e között elhozod.

(#469) fordfairlane: Jogos, az 1:1-es váltás maradt meg.

[ Szerkesztve ]

(#496) nofi válasza #54715584 (#494) üzenetére


nofi
őstag

Most minden egyes cikkben írják le, hogy mi az ami direkt tiltva van a telefonon? Baromi unalmas lenne, évről évre újra olvasni, hogy "ez sem tud 30mp-nél hosszabb zenét lejátszani"; "most sem lehet pendrive-ként használni"; "azért nem árt ha használunk hozzá iTunest". Ezekkel a gátakkal már évekkel ezelőtt szembesült az aki használta, vagy olvasott róla, mivel minden egyes funkciótiltás baromi nagy felháborodást kelt. Egyébként meg picit olyan probléma ez mint a képátló. Van aki eBook méret alatt el sem tudja képzelni az életét, én meg az újjamat sem nyújtogatom szívesen. Kinek mi...
Azért alapvetően ne felejtsük el, hogy egy teljesen más platformról van szó. Ezzel az erővel a Windows Phone-t is lehetne szapulni, mivel jóval zártabb a droidnál pedig az aztán elég PC barát kellene, hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#499) joey04 válasza -secret- (#394) üzenetére


joey04
titán

Meglepő, ha igaz. Én novemberre tippeltem volna.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#500) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Az iphone-nál hogy van? Nincsenek widgetek? Minden sz@rért el kell indítani vmi alkalmazást? Próbálgattam húgom 4s-ét, sógim 4-ét, illetve az ipadját. Egyiken sem láttam ilyet. Droidon már megszoktam, h ránézek a képernyőre és minden lényeges info ott van. Nekem ez vhogy hiányzik róla. Olyan, mintha a droidos telóból eltűnnének a fő oldalak és csak az alkalmazások ikonjai lennének kint. Egyébként engem egyáltalán nem indított be az iphone. Általában pár perc után mindig meguntam és letettem. Ez van. És mindig az volt bennem, h ha egy ilyen telóért ki kéne adnom 150-200 ezret, v még többet, inkább leugranék a Lánchídról és fürdenék egyet a Dunában...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.