Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) greggggg válasza zUlU53 (#1448) üzenetére


greggggg
aktív tag

:R

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#1452) greggggg válasza legiaap (#1449) üzenetére


greggggg
aktív tag

hát gyorsabban töltődik be amit amugy is letöltenél...

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#1453) Levente17


Levente17
tag

Ha van lehetőségem amerikából venni Iphone 5S-t az működne itthon?

Egy nőnek 71 dolgot kell tudnia..Főzni, mosni és 69.

(#1454) kchris78 válasza Levente17 (#1453) üzenetére


kchris78
veterán

igen, 5S ben lévő chip már minden fajta hálózatot támogat, 5-nél kellett még figyelni hogy nehogy WCDMA verzió legyen...

(#1455) nord_ válasza Levente17 (#1453) üzenetére


nord_
veterán

A garanciát csak a tengerentúlon tudod érvényesíteni.

(#1456) legiaap válasza greggggg (#1452) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na akkor jól gondoltam, csak kellett a megerősítés.
Köszi.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1457) Kommy


Kommy
veterán

A svájcban vásárolt telefonra (független) érvényes itthon a garancia?

(#1458) nofi válasza Kommy (#1457) üzenetére


nofi
őstag

Európai iPhone-t lehet itthon gariztatni. Én is egy zürichi útra várok :P

Xbox GT: nozsolt

(#1459) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Lehet van fóruma,de itt is talán tudtok segíteni?!
Egy progit keresek ami pl.BP térképen mutatja a közelben levő kiállításokat,szórakozó helyeket mozikat stb.
Még a nyaralásomon láttam egy hölgynél ....térkép ,nyilacskák-körök,effektekkel mutatta mi van a közelben talán színes koncentrikusan mozgó-villogó körök jelezték mi hol van és ki is írta hogy ott épp mi zajlik.
Remélem jól emlékszem...létezik egyéltalán ilyesmi...sajna nem tudtam sokáig megfigyelni ,de iphonon volt az biztos.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1460) Kommy válasza nofi (#1458) üzenetére


Kommy
veterán

köszönöm közben megtaláltam a hivatalos állsáfoglalást is:
- EU-n belül értékesített készülékek (az országok listája: http://hu.wikipedia.org/wiki/Európai_Unió)
- Schengen-i övezet államaiban értékesített készülékek (az országok listája: http://hu.wikipedia.org/wiki/Schengeni_egyezmény)

(#1461) leslien


leslien
nagyúr

Üdv, kérdés amit szolgáltatónál veszek iphone 5s pl Telekom, Vodafone azok függetlenül jönnek ki? választ előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1462) mondomén válasza leslien (#1461) üzenetére


mondomén
őstag

Nem.

(#1463) leslien válasza mondomén (#1462) üzenetére


leslien
nagyúr

Köszönöm :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1464) Szeko2


Szeko2
tag

Jelentem, az iPhone 5s megérkezett a Telekomhoz, egyelőre csak a 32 gigás verzió kapható, mindhárom színben. Online rendelhető.

Ma kaptam a készletértesítő emailt, és a T-mobile webshopban tényleg ott lapul a 32 gigás 5s.
Reggel még nem volt belőle.
Mindenesetre én gyorsan megrendeltem. November 7-i szállítást vállaltak, futárral.

Egyébként tök érdekes, hogy a T-be előbb megérkezett, mint az Apple.hu-hoz. Nem?

(#1465) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok 1 IPhone 5s vásárlásán gondolkozok és azt szeretném kérdezni hogy az újjlenyomat olvasó az opcionális ? vagy rá vagyunk kényszerítve a használatára ? Lumia 920-ról váltanék,elötte már voltam IPhone tulaj 2G utánna meg 4-em volt,aztán a kamerával elcsábított a Nokia csakhát pont 1 gyári hibásat fogtam ki, meg mivel meg is szűnik hamarosan így marad az IPhone 5s vagy a Lumia 1020-ha az minőségibbnek bizonyul mint a 920,az Android meg valahogy nem vonz talán csak az Xperia Z1.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#1466) Szeko2 válasza MAGUS7 (#1465) üzenetére


Szeko2
tag

Opcionális, persze... de ha a teszt-cikket elolvasod, akkor ez kiderül.
Feloldáshoz használhatsz egy négyjegyű kódot is, de ez is kikapcsolható.
Vásárláshoz is használható a "hagyományos" ID, eddig is használtál, hiszen volt már iPhone-od...

[ Szerkesztve ]

(#1467) sanyijedi válasza Szeko2 (#1464) üzenetére


sanyijedi
őstag

ugyan ez.. holnap jön :)
20 perc alatt amíg az ügyintézővel beszéltem 65 darabot adtak el..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1468) Szeko2 válasza sanyijedi (#1467) üzenetére


Szeko2
tag

Én megkaptam futárral az IPhone 5s-t, 32gigás,Space Grey verziót rendeltem a T-től.
Tök rendesek voltak a T-ben, Kértem a standard SIM cseréjét nano simre, ingyen megkaptam, nem kellett fizetnem semmit.
A készülék tetszik, bár, úgy látom, SMS értesítő még mindig nem kérhető. Vagy igen?

(#1469) 206 cc válasza Szeko2 (#1468) üzenetére


206 cc
senior tag

és??...milyen?..kézben hogy mutat?...én még gondolkozom a színen és a gigák számán is..illetve 16-os még nem érkezett úgy látom.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1470) Szeko2 válasza 206 cc (#1469) üzenetére


Szeko2
tag

Erre a "kézben hogy mutat" kérdésre érdemben nem tudok válaszolni, 40 felett járok, nem nézegetem magamat a tükörben, hogy megtanuljam azt a telefonáló kéztartást, ahol mindenki láthatja az Apple logót...
:D

Viccet félretéve tisztára ugyanaz, mint standard 5-ös, minimális külső változtatásokkal. Többen írták, hogy az ID gomb lötyög, én ilyet nem tapasztaltam, a gomb stabil, bár a telefont megrázogatva hallható halkan valami "ciripelés"...

A 16-ost én azért nem választanám, mert az Ipadom is állandóan tele van, az is 32gigás, jópár filmet, videót, fotót, többszáz PDF-et tárolok és használok rajta. Nekem kicsi a 16 gigás iPhone, rengeteg fényképet készítik, minden szirszart, appot tárolok rajta, ami viszi a memóriát.

Persze, lehet, hogy neked elég a 16gigás, én még a 64esen gondolkodtam, de egyrészt nem lehet kapni, másrészt tokkal az már 300.000 Ft, nálam az már a lélektani határt átlépi.

(#1471) spawn21


spawn21
veterán

Szerintetek, ha veszek egy ilyet a t-nél lista áron ,akkor az független lesz e?

iPhone 13p

(#1472) mondomén válasza spawn21 (#1471) üzenetére


mondomén
őstag

Nem lesz az. De ha van ra annyi, akkor miert nem apple store?

[ Szerkesztve ]

(#1473) spawn21 válasza mondomén (#1472) üzenetére


spawn21
veterán

Az nem fasza mert sokat kell várni ,es én most megyek nyaralni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#1474) mondomén válasza spawn21 (#1473) üzenetére


mondomén
őstag

Értem. Nem tudom hova mész, de az európai telefonokra itthon is van garancia. Csak ha apple store-ba botlanál útközben...
Amúgy neked nem S3-ad volt?:)

[ Szerkesztve ]

(#1475) spawn21 válasza mondomén (#1474) üzenetére


spawn21
veterán

Volt egy pár :D

iPhone 13p

(#1476) legiaap válasza mondomén (#1472) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem úgy van, hogy minden iPhone egészen a SIM berakásáig független?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1477) mondomén válasza legiaap (#1476) üzenetére


mondomén
őstag

Nem hiszem. Meg annak lenne értelme?

(#1478) 206 cc válasza Szeko2 (#1470) üzenetére


206 cc
senior tag

Én is 40 felett vagyok...nem úgy értem hogy milyen látványos, hanem szép a telefon ebben a színösszeállításban. Igazad van a tárhelyet illetően csak én sokallom a felárat 16->32 GB 30K különbség ha jól emlékszem :Y

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1479) legiaap válasza mondomén (#1477) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem sok értelme van, de én ezt az infót hallottam.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1480) knyitogato válasza Szeko2 (#1468) üzenetére


knyitogato
őstag

Ez nem rendesség kérdése. Ez alap, ha náluk veszel. És akkor is annak kellene lennie, ha nem náluk veszed meg, de az ő szolgáltatásukra fizetsz elő...

(#1481) aggressor válasza knyitogato (#1480) üzenetére


aggressor
aktív tag

ha nem náluk veszed akkor 4000-be fáj a sim csere... és ez csak a Telekomnál van így a többiek ingyen cserélik.

(#1482) spawn21 válasza aggressor (#1481) üzenetére


spawn21
veterán

Valamiből össze kell szedni az helyi bolt alkalmazottainak a bérét

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#1483) spawn21 válasza spawn21 (#1482) üzenetére


spawn21
veterán

Inkább veszek egy független sima 5ot ,200 -ért . Nekem a 250 sok egy telefonért .

iPhone 13p

(#1484) knyitogato válasza aggressor (#1481) üzenetére


knyitogato
őstag

Tudom, ennek ellenére, amikor nekem korábban microsim kellett, mondtam, hogy oké, kifizetem, de kérem a vásárlók könyvét - az egyik nagy bevásárlóközpontban. Rögtön ingyenes lett a csere....

[ Szerkesztve ]

(#1485) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani mennyi a felhasználható tárhely egy 16GB-s modell esetén?Illetve mondjuk egy fotó elkészítése mennyi helyet foglal illetve mondjuk 5perc videónak mekkora a helyígénye?
Nem tudom hogy elég lenne e a 16GB-s modell vagy kell a 32-es.Jelenleg a T-nél ugyan nincs is 16-os.. :F :F
.....sokallom a +16GB-ért a 30K-t!!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1486) spawn21 válasza 206 cc (#1485) üzenetére


spawn21
veterán

12-13 gb

iPhone 13p

(#1487) knyitogato válasza 206 cc (#1485) üzenetére


knyitogato
őstag

Hát, szerintem egy ilyen árkategóriájú készüléknél már ne sokalld, szerintem megéri...én a 16-os iPademnél állandóan tárhelygonddal küszködöm. Fel sem merült nálam a 16-os iPhone...

(#1488) legiaap válasza knyitogato (#1487) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szintén. Nálam lassan már a 32 is kevésnek tűnik.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1489) Szeko2 válasza knyitogato (#1480) üzenetére


Szeko2
tag

Egy pillanat!
A T-ben NEM TUDTÁK, hogy én ott vettem az 5s-t !
Ugyanis én a T-mobile webshopból rendeltem a készüléket, és a telefonon sincs rajta, hogy T-mobilos...!
Én csak bevittem a készüléket (egy szóval sem mondtam nekik, hogy honnan van, akár az Apple honlapjáról is rendelhettem volna, vagy külföldről is behoztattam volna), odaadtam a standard SIM-kártyámat, és kértem, hogy vágják nekem méretre. Az volt a válasz, hogy nem csinálnak ilyet, kicserélik a SIMet nanoSIMre, és letiltják a régit.
Az egész mindössze 2 percet vett igénybe, és ingyen volt.
Ezért írtam, hogy korrektek voltak velem, sok helyen úgy láttam, hogy ez négyezer-akárhány forintba kerül.

(#1490) aggressor válasza Szeko2 (#1489) üzenetére


aggressor
aktív tag

azonnala zt kérdezték tőlem, hogy a T-mobilnál vettem e telefont, több üzletben is megkérdeztem mindenhol ugyan ez volt.

(#1491) LaptopSystem

Sziasztok :)

na lehet rábólintok egy ilyen csodára és veszek egyet :K

ha valakinek van eladó jó áron az szóljon :) csak független és új érdekel!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1492) knyitogato válasza Szeko2 (#1489) üzenetére


knyitogato
őstag

Gondolod, hogy a simkártyád/számod alapján nem látják azonnal a rendszerben, hogy T-s iPhone-od van-e? :)

Mondjuk az fura, hogy alapból nem kaptál nanosimet a T-nél rendelt készülékhez, azt ugyanis mindig küldenek...persze nem tudom, hogyan és milyen konstrukcióban vetted.

[ Szerkesztve ]

(#1493) Szeko2 válasza knyitogato (#1492) üzenetére


Szeko2
tag

Sima Dominoban vettem, mivel önkormányzati havidîjas flotta rendszerben vagyok, ezért havidíjas előfizus kedvezménnyel nem tudok telót venni, csak dominóval.
Kaptam ugyan nanosimet a kėszülék mellé (csakis dominóval lehet rendelni online, dominó csomag nélkül nem), de azzal kitörölhettem volna, hiszen az egy új telefonszámot is jelent, én viszont a régi számom megtartását szeretem volna, eleve.
A régi SIMem alapján szerinted a T-mobile honnan a fenéből tudhatta volna, hogy én tőlük vettem az iPhone-t?

(#1494) sanyijedi válasza Szeko2 (#1493) üzenetére


sanyijedi
őstag

ez meglepő..

abban az esetben ha a készüléket nem arra a SIM-re vetted amit cserélni szeretnél akkor az díjköteles..
nekem nem egyszer volt ilyen.. sajnos ez így működik, lehet a csomagod miatt kaptál kedvezményt :)

nekem a céges számomat nem is engedik cserélni csak vezetői approve-al, szóval most arra várok.. addig használom magán célra és mp3 lejátszónak :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1495) knyitogato válasza Szeko2 (#1493) üzenetére


knyitogato
őstag

No igen, erre írtam ám az utolsó mondatomat :)

Ez tényleg meglepő, hallottam már egy-két ilyen történetet, hogy ingyen kicserélik szó nélkül, de ez elég ritka. De ez esetben tényleg jófejek voltak.
Reméljük, nem az van, hogy utólag beterhelik a számládra hó végén.

(#1496) Landon


Landon
őstag

Nem tudom talalkoztt e itt valaki ilyennel de egy olyan gondom adodott 5s-sel, hogy barki hiv nem irja ki a telefon a szamot hanem minden szamra azt irja, hogy 'unknown'. :F Ez miert lehet?

Koszonom!

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1497) Ed Parker válasza spawn21 (#1483) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mekkora méretben akarsz venni?

(#1498) spawn21 válasza Ed Parker (#1497) üzenetére


spawn21
veterán

Minimum 32

iPhone 13p

(#1499) Ed Parker válasza spawn21 (#1498) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az bizony drágább.
Én 16-ost vettem, nekem elég.

(#1500) csacsi67 válasza Ed Parker (#1499) üzenetére


csacsi67
addikt

Vettél?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.