Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) B-L-A-C-K válasza tomyka74 (#13999) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Visszaállítást alapra, a telefonról és iTunesról is mehet ez ugyan az. Mentésed meg 2 helyre mehet, gépre iTunes-szal, meg felhőbe iCloud-dal.

Paca2: Nem, frissítéssel megcsinál magának mindent, nem kell csinálnod utána semmit.

[ Szerkesztve ]

(#14002) tomyka74 válasza B-L-A-C-K (#14001) üzenetére


tomyka74
senior tag

ahha értem köszi!

Tiger: még nem volt szerencsém htc-hez!

(#14003) Tel Chi válasza d@minator (#13996) üzenetére


Tel Chi
tag

Köszönöm szépen, már alakul a dolog, most reggelig töltöm, mert 27%-on van és holnap szoftverfrissítés!
Sikerült az apple ID-is!

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#14004) Tel Chi


Tel Chi
tag

Töltőre tettem és szoftvert frissített magától, minden ok.
De azt nem tudtam, hogy csak bekapcsolt állapotban lehet tölteni!

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#14005) tomyka74 válasza B-L-A-C-K (#14001) üzenetére


tomyka74
senior tag

iCloud mentésből állítom vissza akkor az összes beállításomat is ugyan úgy vissza állítja ugye?
( nincs sok kedvem újra mindent állítgatni, meg kontaktok,egy csomó wifi jelszó meg ilyenek ) !
biztonsági mentéstből visszaállítva még ugyan úgy teljesen " új,steril " iphone lesz?

(#14006) B-L-A-C-K válasza tomyka74 (#14005) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen mindent vissza állít, vagyis pár játéknál előfordulhat hogy alapról indul. "Steril" vagyis úgy fogalmaznék sterilebb visszaállítás mentésből meg iCloudból lesz csak, mivel az újra letölt mindent, iTunes visszaállítás meg nem tölt le szinte semmit, csak visszarakja a komplett elmentett állományokat.

[ Szerkesztve ]

(#14007) tomyka74 válasza B-L-A-C-K (#14006) üzenetére


tomyka74
senior tag

:C :R

(#14008) tomyka74 válasza B-L-A-C-K (#14006) üzenetére


tomyka74
senior tag

ok ,már az iCloudból visszaállításnál tart a teló! ájfon törlés már kész volt! gyorsabb mint gondoltam!!

(#14009) tomyka74 válasza B-L-A-C-K (#14006) üzenetére


tomyka74
senior tag

és kész!!!!! köszi az infót segítséget! gyorsabban ment mint hittem!
fasza minden!! :))

[ Szerkesztve ]

(#14010) B-L-A-C-K válasza tomyka74 (#14009) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

;)

(#14011) iTomi81


iTomi81
tag

Miért nem tudok semmit letölteni az app store-ból? Minden rendben volt a regisztrációval, rámegyek hogy letöltés és egyből a telepítés jelenik meg, kéri a jelszót amit beírok vagy az ujjlenyomatot és kezdi elölről hogy vissza ugrik a gomb a telepítésre és ez megy mindennél. Facebook, viber, google maps stb. Mit rontok el vagy mit kell beállítani még? Mi lehet a baj? Új telefon új apple ID.

(#14012) B-L-A-C-K válasza iTomi81 (#14011) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nyomd meg egyszerre a Home + Power gombot, addig míg meg nem jelenik az alma logó.

(#14013) iTomi81


iTomi81
tag

Nem csinál semmit. Mindenre hibaüzenet:

Ötlet valaki?

(#14014) B-L-A-C-K válasza iTomi81 (#14013) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Konkrétan milyen hiba üzenet?

(#14015) Tel Chi


Tel Chi
tag

Szép napot mindenkinek!

Lezárt mobilnál ha hívnak, az nem lehet elutasítani, mert nem találok olyan lehetőséget, mert csak jobbra a felvételhez lehet a csuszkát elhúzni?!
A vaku villogását, hogyan lehet kikapcsolni??

Feloldott kijelzőnél semmi gond, minden ok!

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#14016) B-L-A-C-K válasza Tel Chi (#14015) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De el lehet, hívás közben a bekapcsoló gombot ha 1x megnyomod némít, ha 2x egymás után akkor elutasít.

Vaku villogtatásának kikapcsolása:

Beállítások -> Általános -> Kisegítő lehetőségek -> Lentebb a "Hallás" résznél -> LED villogása a jelzéseknél -> kikapcs.

[ Szerkesztve ]

(#14017) psanyika válasza Tel Chi (#14015) üzenetére


psanyika
csendes tag

Ha a ki-be kapcsoló gombot lezárt képernyőnél 1x megnyomod akkor némítja a telót,ha 2x nyomod meg ,akkor elutasítod a hívást,ha jól tudom.

(#14018) Tel Chi


Tel Chi
tag

Köszönöm a segítséget!!

Milyen call recordert ajánlotok, mert az nekem fontos lenne, az androidon az ACR -t használtam és az nagyon bevált, de a store-ban nincs! Egyébként tényleg csak bekapcsolva lehet tölteni a telót?

Használ valaki üveg fóliát? Most használok először és néha mintha nem tökéletesen menne a "tapicska":)

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#14019) B-L-A-C-K válasza Tel Chi (#14018) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Call recordert nincs iPhone-ra, kivéve ha JB-ed a rendszert.

Üvegfóliának meg elvileg nem kellene befolyásolnia a működést, nekem sose befolyásolta.

(#14020) lacy86 válasza Tel Chi (#14018) üzenetére


lacy86
addikt

Callrecorder - tudtommal csak JB-vel elerheto
Toltes - szerintem ez butasag
Uvegfolia - BLACK kollega linkelt korabban tobb uvegfoliat -> keress ra a nevere es szerintem kidobja

(#14021) Tel Chi válasza lacy86 (#14020) üzenetére


Tel Chi
tag

Bocsi de a töltés miért butaság??
Kikapcsolt állapotban töltőre teszem és bekapcsol a teló, nekem ez fura!

Ki milyen vírus védelmet használ? Javasoltok valamit, vagy nem kell?

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#14022) B-L-A-C-K válasza Tel Chi (#14021) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ki milyen vírus védelmet használ? Javasoltok valamit, vagy nem kell?

Ez nem android, itt nem kell vírusirtó, és nincs is. :)

(#14023) zola96 válasza Tel Chi (#14021) üzenetére


zola96
senior tag

Mert mit szeretnél, hogy csak töltse fel magát? Az android is bekapcsol.. Az alma is csak a telep töltöttségjelzőig kapcsol be. Nem kell rá vírusvédelem. Szerintem.. Itt nem kell aggódni, hogy App Storeba átcsúszik egy olyan alkalmazás ami férges, kivéve ha minden sz_rt szeretsz letöltögetni.

(#14024) B-L-A-C-K válasza zola96 (#14023) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

App Store-ból bármit leszed nem lesz vírusos. Olyan dolgok vannak hogy felugrik egy ablak pl safari közben hogy megfertőzte a telefont egy vírus (vagy hasonló szöveg), de az csak egy felugró beetetős reklám...:)

(#14025) zola96 válasza B-L-A-C-K (#14024) üzenetére


zola96
senior tag

Of course tudom. Arra értettem, hogy a múlt évben talán volt 2 olyan alkalmazás ami vírusos volt és átment a rostán. Az egyik ha jól emlékszem az instagramon belül megmutatta, hogy kik nézik az oldalad.:D Szóval ha valaki beugrik minden nem hivatalos appnak annak turkáljanak is a telefonjában.

(#14026) Tel Chi válasza zola96 (#14023) üzenetére


Tel Chi
tag

Hát én most is kipróbáltam és kikapcsolt állapotban tettem töltőre és szépen bejön az alma, utánna 2 rezgés és feláll a rendszer! Ha ilyenkor kapcsolom ki, akkor pedig semmi nem történik, sötét marad és nem látszik, hogy töltené!
Ez hiba, vagy valamilyen beállítást kell eszközölni???
A 9.0.1 -s szoft van rajta!

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#14027) lacy86 válasza Tel Chi (#14021) üzenetére


lacy86
addikt

Azt kerdezted, hogy csak bekapcsolva lehet-e tolteni a telefont?

Erre irtam, hogy butasag
Az, hogy magatol bekapcsol az passz

(#14028) zola96 válasza Tel Chi (#14026) üzenetére


zola96
senior tag

Akkor nincs mit tenni ez van. De egyébként mit számítana, ha kikapcsolt állapotban töltenéd? Akku megóvás? Mert ez semmiben sem befolyásolja az akku élettartamát. Nem lehet beállítani.

(#14029) Tel Chi válasza zola96 (#14028) üzenetére


Tel Chi
tag

Én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy másnál is így van-e??

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#14030) zola96 válasza Tel Chi (#14029) üzenetére


zola96
senior tag

Igen így van.

(#14031) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv!
iTunes helyett van valami progi vagy hasonló? vagy csak ez létezik és ennyi?

(#14032) #03372544


#03372544
törölt tag

Ilyen tokot tudtok valahonnan olcsón, megbízható eladótól?
SPIGEN SGP Case Slim Armor

(#14033) Tibee86 válasza #03372544 (#14032) üzenetére


Tibee86
veterán

Speedshop.

(#14034) zola96 válasza #03372544 (#14032) üzenetére


zola96
senior tag

Ha olcsót akarsz az nem lesz eredeti :))

(#14035) VoidXs válasza tomyka74 (#14031) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Jailbreakhez van PwnTunes, akkor meghajtóként látod.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#14036) tomyka74


tomyka74
senior tag

akkor marad az iTunes köszi!!!
olvasgatom,hogy a safari nagyon akksi faló! :D chrome-ot vagy opera vagy ilyesmit érdemes feltenni?
meg kéne nekem egy jóképű mp3 lejátszó,valami HD minőség !! :))

(#14037) zola96 válasza tomyka74 (#14036) üzenetére


zola96
senior tag

egyáltalán nem akksi faló.. az iOS beépített böngészője, nyilván nem fejlesztettk eléggé a kezdetek óta..

(#14038) univerzita válasza tomyka74 (#14036) üzenetére


univerzita
addikt

A syncios.com - ról a iOS &Android Manager free. A Safari szerintem nem meríti jobban a aksit mint a többi.

(#14039) tomyka74


tomyka74
senior tag

ok köszi !! :)

(#14040) SANYA28


SANYA28
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne a telóval, hogy a fülemhez tartva nem mindig kapcsol le a kijelző, és ilyenkor kihangosítom stb. a fülemmel. Ezt kb másfél hónapja kezdte, előtte nem volt gond, úgyhogy jól tartom a telót :)
A másik a kijelzőn már van egy sárga folt, és el is áll a kerettől a jobb felső saroknál, ezért gondoltam kijelzőt kéne cserélni, talán megoldaná az első problémát is. Ezek az ebay-es 8-10 ezres kijelzők milyen minőségüek, érdemes lehet rendelni? vagy tudtok ajánlani olcsón jó kijelzőt?

(#14041) B-L-A-C-K válasza SANYA28 (#14040) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, ha eláll a kerettől okozhatja hogy nem kapcsol le a kijelző hívás közben. Ebayon a 10 ezres kijelzők ugyan az amit GSM szervizekbe dobnak vele, így veheted nyugodtan.

(#14042) lacy86 válasza SANYA28 (#14040) üzenetére


lacy86
addikt

Keress ra itt a forumon fagyallo-ra, irj ra.
Szerintem jobban jarsz minthogy Te otthon mukucsold meg
De szerintem nem is tudnal kijelzot cserelni ( spec eszkoz kell )

(#14043) B-L-A-C-K válasza lacy86 (#14042) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezeket a "spec" eszközöket ebayen adják a kijelzővel, 2 csavarhúzó meg egy tapadó korong kell hozzá, más nem. Youtube videókról meg lehet puskáznia. Persze nem azt mondom nem lehet elb@szni, de ha kis érzéke van hozzá megtudja csinálni, és féláron megússza így.

[ Szerkesztve ]

(#14044) lacy86 válasza B-L-A-C-K (#14043) üzenetére


lacy86
addikt

Anno ( ha emlekszel privatbol : P ) en is csereltem akksit ( 4S-ben )
YT video be, kezembe az eszkozok es go neki
Azota megy faxan asszonnyal
De egy kijelzot lehet nem vallalnek be

Mondjuk ha van hozza erzeke akkor hajra :)

(#14045) Scholes9 válasza #03372544 (#14032) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Speedshopból rendeld ott eredeti van :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14046) SANYA28


SANYA28
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszokat, megrendelem a kijelzőt :)

(#14047) Tel Chi


Tel Chi
tag

Sziasztok!

Nem vagyok a dolog mestere, de a pólusban éppen amikor én vettem a telómat találkoztam egy 5s-el, amire rá volt irva, hogy a Touch ID nem működik!

Megkérdeztem, hogy miért nem és azt mondta a fószer, hogy a teló szét lett szedve, megfeszült a fólia a gomb alatt és nem lehet cserélni, mert azt a kijelzőhöz gyártják!!

Ezzel csak azt szeretném, mondani, hogy csak csínyán a szerelgetéssel!!!

Ha nekem hülyeséget mondott, akkor én mos hülyeséget írtam:)

Más: nem merem használni az ujjlenyomat olvasót, mert mi van, ha a teló bekrepál, mármint pl leesik vagy mondj valamit és nem fog működni ( tönkre megy ) az olvasó és akkor nem tudom használni a telót!!

Ha küldök sms-t tökre jó lenne, ha kapnék rólavisszajelzést, hogy betalált!

Témákat lehet és ha lehet honnan lehet rátenni a telóra?

Nekem sajna van egy hibája a PC-nek:

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#14048) zola96 válasza Tel Chi (#14047) üzenetére


zola96
senior tag

Részben hülyeséget mondott részben nem szerintem. Amikor javitották a balga "szervizes" (az ilyet nem is lehet annak nevezni) nem figyelt a Touch ID-t összekötő kis szalagra és valóban elszakadt/megsérült. Ezt pedig már nem lehet cserélni valóban. De azt nem tudom, hogy a szalagot biztosan a kijelzőhöz gyártják, de a Touch ID csak ahhoz a bizonyos processzorhoz kapcsolódik amit anno a Foxconnál megkapott a robotkától.

(#14049) SpongyaBob válasza Tel Chi (#14047) üzenetére


SpongyaBob
veterán

A telefon valószínűleg lopott.. Miután ellopták alaplapot kellett benne cserélni, hogy működjön, de TouchID utána nem lesz, de majd a szakik elmondják pontosabban :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#14050) Tel Chi


Tel Chi
tag

Szóval windows installerrel van baja a gépemnek és amíg nem csinálok valamit vele, addig nem tudom az itune-t feltenni.
Így simán összekapcsolva a PC-vel semmit nem tudok feltenni a telómra? Sem zenét sem videót iphon-hoz konvertáltan sem???

Nem semmi azért, hogy 2,5 éves a típus és még mindig megállja a helyét!!!

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.