Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

[ Szerkesztve ]

(#2) Nigér


Nigér
őstag

Tud ujjat mutatni
Nade vajon melyiket, csak nem a középsőt...? ;]
Részletes teszt, köszönjük, első nap kb. ezer hsz-t vizionálok ide... :P

(#3) Jana33


Jana33
csendes tag

Iphone kibír egy napot az már jó,más telefonnál meg lehúzzák az egy napos készenlétet. :W

(#4) ZS3NI válasza Jana33 (#3) üzenetére


ZS3NI
őstag

+1

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#5) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

nehéz lesz dönteni a 'fekete' és a fehér között. Idén kivételesen bejön a fehér is :S

(#6) predakon válasza Jana33 (#3) üzenetére


predakon
őstag

najó najó de ez életstílus :D:D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#7) Kriza válasza Jana33 (#3) üzenetére


Kriza
őstag

És már kezdődhet is a harc...

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#8) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Jujj mi lesz itt :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#9) predakon


predakon
őstag

Már csak percek kérdése és beindul a csata, ebben biztos vagyok :W

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#10) szucsy89


szucsy89
tag

külsőre még mindig nagyon szép, de akinek van esze/türelme, no meg nincs is pénze, az nem fogja lelecserélni az i5öt erre.

(#12) GALARDO


GALARDO
addikt

Tetszik, de majd csak jövőre váltok. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#13) rObika8802


rObika8802
aktív tag

nem vagyok elfogult semmilyen gyártó ill. rendszer iránt , de engem valahogy nem tud lázba hozni egy iPhone... lehet bennem van a hiba! :F

-secret-: igen!!

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#14) Cece04 válasza Nigér (#2) üzenetére


Cece04
tag

A két kiló feletti árcédulával nekem csak a középsőt mutatja ;]

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#15) -secret- válasza rObika8802 (#13) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

fogtál már a kezedben iphonet? kezelted 3-4-5percnél tovább?

Cece04: ja, kérdés hogy átérzed-e ;]

[ Szerkesztve ]

(#16) sanyijedi


sanyijedi
őstag

azért a Készülékek kijelzőinek fénysűrűsége, kontrasztaránya és színhőmérséklete táblázatba igazán bekerülhetne több csúcsmodell, akkor is ha még a készülék tesztelésekor nem mértétek, utólag megtehettétek volna, gondolom van pl egy két s4 a szerkesztőségben vagy valami sony elfekvőben..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#17) eldiablo


eldiablo
addikt

A fotók minőségére nem lehet panasz?! OMG, akkor mi lehet rá? :F
Egy éles kontrasztos pontja nincs a képeknek. A zajszűrés minden részletet megevett!

Ez is vízálló? ;]

(#18) Strezi


Strezi
őstag

Gratulálok a cikkíró fejezet hosszú fejtegetéséhez, hogy mennyire nincs értelme a 64bitnek, meg nem fognak rá optimalizálni stb. :W

Pöccre 2x gyorsulást hozott a 64 bitre újrafordított programok és iOS7 a mérések szerint :C

Talán érteni is kellene ahhoz, amiről beszél? Ja, hogy droidra mpég nincs ilyen ezért élből csak felesleges lehet :DDD

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#19) Zolik


Zolik
senior tag

Ebből az árból már veszek két felső-középkategóriás telót vagy egy használt kocsit :)
Félelmetes, hogy gyakorlatilag minimális újdonságokkal megpakolt telót 1,5x drágábban ismét el tudják adni.. hiába no aki tele van lóvéval..
Persze a kinti embereknek ez bagó.. Itt meg 2 havi fizetést elkérnek érte!
Az meg már csak ha a tortán, hogy a applenek max 40-50ezer Ft-ba fájhat kb 1 darab teló legyártatása tokkal vonóval, rajta 2x árrés.

Tényleg mikor lesz Nokia 1020 teszt?
Hajrá WP, hajár Android!

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#20) Bocha válasza Jana33 (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Azért ne felejtsd el, hogy ez egy 112 grammos készülék emberi méretekkel, nem egy féltégla 3000 mAh-s akkumulátorral. Egy óriásmobilnál szerintem teljesen jogos, hogy az üzemidővel kapcsolatos elvárások is jogosak és ha már megtömöm a zsebem, akkor számíthatok arra, hogy 1 nap alatt nem fogom megfektetni. Az 5S-nek egyébként méretétől és az akkumulátor kapacitásától is versenyképes az üzemideje, de ez nem lett túlhúzva, túldicsérve.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#21) Bocha válasza Strezi (#18) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Linket kérnék.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) -secret- válasza Zolik (#19) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

szerinted a galaxy "csúcskategórián" nincs 2x-es árrés?! .. csak azt nem 40ből csinálja meg a samsung, hanem 15ből :C

[ Szerkesztve ]

(#23) Zolik válasza Strezi (#18) üzenetére


Zolik
senior tag

Pöccre 2x. Persze, hogyne! Az amúgy is akadásmentes Ip5-höz képest mi gyorsult még? A geiger számláló?
Hagyjuk már ezt a marketing dumát! Olyan mint anno volt a nagy teszekbe, hogy 50 fps helyett 90fps-sel ment a játék, holott 30 felett már a szem nem érzékeli.
Pöccre hol látod a 2x gyorsulást? Az sms írás közbe? :)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#24) 2ofthem válasza Zolik (#19) üzenetére


2ofthem
aktív tag

"Tényleg mikor lesz Nokia 1020 teszt?"

:K

(#25) Bocha válasza sanyijedi (#16) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Persze, kereskedést is nyithatnánk, annyi telefon van bent! :) A viccet félretéve: nincs, és őszintén szólva nem értem, hogy miért is kellene lennie, vagy ezt miből gondolod.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#26) Zolik válasza -secret- (#22) üzenetére


Zolik
senior tag

De nem is 230.000 Ft-ot kérnek érte! Egyik cimborám most vett S4-et 130ezerért. 5S majdnem a duplája. kkthxbye.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#27) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Én is arra a következtetésre jutottam, hogy ez egy szuper telefon, csak hát az ár... Nagyobb fizetések mellett ez teljesen jó alternatíva lehet mindenkinek, nem is csoda, hogy külföldön ez nem státuszszimbólum, bezzeg nálunk (ua. mint McDonalds, Starbucks, stb.).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Azért az első fotón 100%-os nagyításban vannak olajfestmény effektek... :)

<< Heimdal >>

(#29) otoaak válasza Bocha (#25) üzenetére


otoaak
tag

Sokan azt hiszik szerintem, hogy minden telefon nálatok marad és több szinben is rendelkezésre áll bármikor. :)

SG Note Pro P900

(#30) nord_


nord_
veterán

A cikk jó! Néhány észrevétel:
(Zárójelben: az 5s és 5c nevében az s és a c kisbetű.)

Ettől függetlenül sokan csalódottak lehettek a bemutató végén, hiszen a pletykálkodási stádiumban még az "olcsó iPhone" jelzővel illetett iPhone 5C egyáltalán nem lett olcsó
Aki felül az alaptalan pletykának, így jár. Az Apple sose mondta, hogy lesz olcsó iPhone.
De mértékadó szaklap tesztjében hagyjuk már el ezt a hülyeséget.

A készülék külseje nem sokat változott
Kimaradta a felsorolásból a Home gomb és a hátlap mellett, hogy az oldalsó rész is világosabb lett, már nem ugyanolyan fekete, mint az elődnél volt; illetve hátul a dupla villanó.

lekőröznek
Ha előveszünk egy pakli franciakártyát, akkor értem, mire gondolsz. ;)

Aki átugrotta az előző részeket, annak összefoglalva azt mondhatjuk, hogy az Apple A7 segítségével az iPhone 5S nagyjából dupla akkora teljesítményre képes
Bocha, Te gondolatolvasó vagy! :D

kártyafüggetlenül 210-240 ezer forint körüli összegre számíthatunk ... az iPhone 5S sem lehet ajánlott
Galaxy S4 teszt: 230 ezer forintos összegek röpködnek ... ára ellenére is rásütjük az Ajánlott plecsnit
Kettős mérce rulez.

[ Szerkesztve ]

(#31) predakon


predakon
őstag

Én akartam venni, és váltani az i4-ről de basszus....160e-ből megjárom a budapest-new york távot oda vissza, hát akkor inkább az élményt kérem

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#32) #13260800


#13260800
törölt tag

Szokás szerint nagyon odavág ez a telefon. Sajnos nincs rá pénzem.

(#33) Воланд válasza Csapoati (#27) üzenetére


Воланд
titán

en ertem, hogy a fuggetlen ar van a cikkben, mert ahhoz lehet viszonyitani, de jo lenne mar elfelejteni, hogy az emberek ennyiert vesznek maguknak telefont. van egy szuk reteg (rajongok/nekemazelsonaponkellazujcsoda/stb), akik kifizetik erte a teljes arat, de a nagy tobbseg a szolgaltatonal veszi meg. ott meg nem ennyibe kerul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34) Bocha válasza nord_ (#30) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A zárójeles megjegyzésed teljesen jogos, neki is állok javítgatni, köszi! :R A helyesírási részt javítottam, az olcsó részhez is mindjárt hozzáírok, a kettős mércével kapcsolatban pedig részben igazad van, de ezzel nem szeretnék foglalkozni, mert nyilván szubjektív, hogy ki szerint mekkora előrelépés egy iPhone 5 -> 5s, vagy egy GS3 -> GS4, de én itt az előremutató hardver, a jobb kamera és az ujjlenyomat-olvasó ellenére sem érzek akkora innovációt, hogy megadjam az ajánlott plecsnit.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#35) 2ofthem válasza nord_ (#30) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Szerintem a dupla ledről van leírás a hatodik oldal legelején.

(#36) Plazmacucci válasza Jana33 (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De ilyen kis játék telefonba nem fér nagyobb, az öt colosba meg szégyen hogy olyan kicsi aksikat tesznek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37) NyalokAA válasza Bocha (#34) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Hol van az a rész a cikkben , hogy érdemes e sima 5 -ről váltani ? vagy elsiklottam felette?:)

(#38) sanyijedi válasza Bocha (#25) üzenetére


sanyijedi
őstag

nem tudtam, hogy belépőszintű alsó kategóriás készülékekkel járkáltok. akkor elnézést a feltételezésért.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#39) mazsi1911 válasza Strezi (#18) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

En is pont ezt akartam irni. Olvassatok mar utanna mashol is ha ekkora baromsagot irtok.

(#40) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Hát ezért sem érte meg 3 napig sorban állni a sok kis butusnak. :DDD

(#41) mazsi1911 válasza Zolik (#23) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Szar lehet neked ha nem latja a szemed, ergo neked HFR filmet nezni moziba is baromsag, ugye?

(#42) Bocha válasza sanyijedi (#38) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ezt sem mondtam, de nyilván azok a készülékek vannak nálunk, amiket tesztelünk, nem tartalékoljuk a régebbieket, mert azok nem is a mieink, hanem tesztelni kapjuk őket.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#43) Zolik válasza nord_ (#30) üzenetére


Zolik
senior tag

Szerintem jelentkezned kellene mobilarenahoz iphone cikkírónak :)
- 5c nem olcsó, olcsóbb iphone. el lett mondva hogy ezzel alapvetően kínába akarnak betörni, az eu piacot már elég jól lefedték.
- tényleg fantasztikus, hogy nem lett olyan fekete, mindjárt 2őt is veszek :)
- nagyjából dupla akkor teljesítmény. (ez olyan "akár" 2x teljesítmény) De mibe? Eddig se volt gond a sebességgel, akkor honnan látod hogy dupla olyan gyors? Ja értem a tesztekbe nagyobb pontszámot kap. Örülünk Vincent?
- Az S4 kezdeti ára max az első pár hétre volt igaz, mikor bejöttek a szolgáltatókhoz már bőven 200k alatt volt.
Az hogy a gsm boltok arany árba mérik ilyenkor a telókat, nem összehasonlítási alap. Az pedig 101% hogy mire itthon is megjelenik hivatalosan decemberbe addig tartani fogja ezt az árat az 5S!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#44) Bog válasza sanyijedi (#38) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Neked mi bajod van? Nincs nálunk S4, HTC One, meg akármi, azt használjuk, amit éppen tesztelünk. Ha az egy belépő szintű valami, akkor azzal "járkálunk". Ciki talán?

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#45) lmisi


lmisi
senior tag

Nagyon döcög ez a fórum ;)
Úgy látszik megcsappant az érdeklődés az iphone-k iránt. Régen ilyenkorra már késhegyre menő harc ment volna itt. Most meg ez a langyos víz....
Szerintem is jó készülék, de komolyan a konkurenciát majdnem fél áron be lehet szerezni és közel 100 ezres eltérésnél hajlamos az ember kompromisszumokat kötni, főleg úgy hogy maga apple használat is azzal jár.
Ezzel az árral kezd versenyképtelen lenni az alma USA-n kívül és még ott is nagy gondban lenne ha nem lennének az ottani mesés szolgáltatói ártámogatások.

(#46) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Nem rossz keszulek. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#47) zoo8800 válasza Bocha (#25) üzenetére


zoo8800
veterán

Visszamenőleg 3 évre be kellene kérni az összes tesztelt telefont. :))

rip and tear, until it is done

(#48) nord_ válasza Bocha (#34) üzenetére


nord_
veterán

Én ezt másként látom (kvázi szó szerint mindent kicseréltek benne az 5-höz képest, egyedül a kijelző maradt, de egy kiváló IPS panelnél jobbat úgyse lehet találni, csak rosszabbat - színhelyesség... - példát most nem írnék, maradjon ugyanolyan nyugodt a topik, mint eddig volt).
De mivel a cikket Te írod, a döntés joga is a tied. :R

[ Szerkesztve ]

(#49) Bocha válasza NyalokAA (#37) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A legvégén van egy mondat, de összetömörítem: szerintem egyelőre nem érdemes váltani. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#50) Lomha 8V válasza lmisi (#45) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Minden szóval egyetértek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.