Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) STC Speed válasza Elims (#48099) üzenetére


STC Speed
őstag

Full hd alá ne add,később jól fog jönni.

(#48102) mr.dana


mr.dana
aktív tag

Ez nagyon állat ez a - Beyond- le se akartam szedni a demo-ját , mondom megint vmi túl hypolt dolog lesz , a trailerét nézegettem még az se győzött meg , annyi hogy látszott hogy szép .. ( ezért is szedtem le ) .. na de aztán kipróbálva ....!!! kurva nagy .. már a menüje frankón mondom meggyőzött , ha lehet ilyen hülyeséget mondani .. szal ahogy az az arc kinéz ... szinte lemászik a 106-os plazmáról ( ilyenkor gondolkozok hogy mi a pcsnek 3D ? ) jól kell kinézni és kész !!! Na de a lényeg innen jön , én meg nem mondom miért , elemezze majd más , de innen lesem tudtam tenni a kontrollert .. erre szokták mondani hogy beszippantott , meg elcsépelt ez is , de tényleg beszippant .. Szal ezzel a kinézettel , ezzel a zenével , über állat sztem kötelező darab lesz .. Pl a vele ( nem véletlenül ) párhuzamba állított H Rain .. is emlékszem annak idején volt vmi hasonló hatása ( annyi hogy azóta sem szereztem be ) de ez vmi sokkal jobb , ezt - több címet félresöpörve befogom szerezni ,, pedig jobbára csak FIFA-zgattam mostanában ..

(#48103) kohai válasza mr.dana (#48102) üzenetére


kohai
tag

engem most te gyöztél meg hogy leszedjem :D

(#48104) Elims válasza STC Speed (#48101) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
Muszáj lesz.. De ameddig tudom,elhúzom. 120e alatt nincs normális. :-/

Még annyit írjatok meg légyszives,hogy mi a különbség a sata és a sata2 között?
Én úgy tudom,hogy 3 féle csatlakozó van a számítógépekben.
Az egyik az ide (ata,pata),a másik a sata és a 3. a sata2.
Ezeket nem lehet kooperálgatni,mert más csatlakozós mindhárom. (az átalakítókról most nem beszélek)
Jól tudom? Vagy nem és jó lehet a ps3-ba a sima sata is?
Winchester-t nézegetek és nem szeretnék rászaladni/fölöslegesen benzinezni/érdeklődni.

(#48105) james001 válasza mr.dana (#48102) üzenetére


james001
veterán

Én is így voltam vele,de aztán nekem is a demó alapján tetszett meg igazán :K
De majd később veszem meg,most ACIV-re kell pénz :DD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#48106) dilipok válasza Elims (#48104) üzenetére


dilipok
veterán

a sata/sata2/3 mind ugyanolyan csatlakozoval rendelkezik am. A kulonbseg a sebessegben mutatkozik meg.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48107) mr.dana válasza kohai (#48103) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Na , hála istennek !! Tényleg tolja már vki a gamet különben .. ( bár én már nem hagyom magam befolyásolni ) :DD

(#48108) dilipok válasza mr.dana (#48107) üzenetére


dilipok
veterán

penteken fejeztem be. Nagyon tetszett. Van olyan jo, mint a heavy rain volt (bar az emlekeim szerint hosszabb volt es tobb szereplot iranyitottal, de ez nem hatrany itt, mert ugye mas a tortenet) Az iranyitas is jobban tetszett annal (nem kellett neha polip modjara fogni a kontrollert es esetleg azon gondolkodni, hogy az orrommal meg tudom-e nyomni meg a haromszoget, ha kell :DDD )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48109) Elims válasza dilipok (#48106) üzenetére


Elims
veterán

Azigen.. :-)
De ha 7200rpm-es akkor? Vagy ez más sebesség?
Minimum kell a sata2 ugye?
Esetleg jó lehet a sima sata 7200?

(#48110) dilipok válasza Elims (#48109) üzenetére


dilipok
veterán

az 5400/7200/10000 a lemezek forgasanak a sebessegere utalnak.

Elviekben azt mondanam, hogy jo a sata 7200as vinyo is, de mivel nem fogalkoztam soha ezzel a kerdessel, ezert ezt csak a paraszti logikamra alapozom. Majd jon valaki, aki jobban ert hozza es megerositi neked.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48111) kohai válasza mr.dana (#48107) üzenetére


kohai
tag

csak a demo leszedésnél tartanék egyelöre :)

(#48112) Xmodule válasza mr.dana (#48102) üzenetére


Xmodule
őstag

Jó neked. Nem mondom, hogy szerintem nem jó "játék" de engem nem tudott beszippantani. Persze tetszik meg minden jó a törénet meg a zene is. De valahogy nem tudom. Nem vittem még végig de szerintem már közel lehetek a vége felé. Az biztos hogy amint végig vittem adom is el, mert még 1x nem játszanám ujra. Nem tudom de nekem valahogy pl a Walking Dead sokkal jobban bejött. Pedig ott nem volt ilyen csilli villi grafika. De ami nálam a legutolso ilyen badass ending volt az a mass effect 1 volt. Azota sem jött az a hidegrázos érzés a stáblistánál. Ott nagyon eltalálták a zenét is. De ez már csak ugy offba. :)

Valakinek esetleg nincs meg digitálisan a GTA V ?

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#48113) Elims válasza dilipok (#48110) üzenetére


Elims
veterán

Köszi mindent!!

Xmodule: nekem megvan "digitálisan".
Kellene neked?

(#48114) Xmodule válasza Elims (#48113) üzenetére


Xmodule
őstag

Igen köszi érdekelne. Irtam neked privátba is.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#48115) dilipok válasza Xmodule (#48112) üzenetére


dilipok
veterán

a vegen levo tortenesek miatt szerintem legalabb az utolso chaptert ujra fogod jatszani ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48116) Elims válasza Xmodule (#48114) üzenetére


Elims
veterán

Benéztem.. :-((
Remélem megoldódik..

(#48117) szőröscica


szőröscica
addikt

Valami jó autós játékot tudnátok mondani?
A barátnőm régen a need for speedeket szerette, az underground 1-2-t, meg a most wantedet.

Most vezetem be a konzolok világába, de a gran turismo szimulátor jellege helyett valami árkádosabb kellene.

(#48118) mr.dana válasza Xmodule (#48112) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Ok ! Akkor majd kell .. :K mondjuk én amúgy sem szoktam semmit újra játszani , úgy hogy mindenképp jó lesz .. nálam más kategória van ..- hogy egyáltalán leszoktam -e játszani végig .. szal így értékelendő ,, mennyiért adod .. ?

(#48119) Mister_X válasza szőröscica (#48117) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Burnout Paradise, NFS Most Wanted 2012

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48120) mr.dana válasza szőröscica (#48117) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Én megnézném , [ezt] a helyedben , a többit Bout NFS , úgyis ismered . bár ez meg lehet már túl árkádos , de azért tettem be .. tehát nem 1 sima autós verseny .. De tetszhetnek még a Motorstormok is esetleg ..

[ Szerkesztve ]

(#48121) Brian_GT válasza Elims (#48109) üzenetére


Brian_GT
őstag

Sata 1-2-3 a csatlakozó generációs fejlődésére utal, mint az usb 1-2-3... ott is ugyan úgy néz ki a csatlakozó 2000 éve de a benne rejlő technika fejlődött az idők alatt így vált egyre gyorsabbá mind olvasás, mind írás terén. Ugyan ez a helyzet itt is sőt abban is egyeznek, hogy visszafele ugyan úgy kompatibilis. Szóval pc esetében is egy sata3as hdd-t rá tudsz kötni a gépedre, még ha az nem is tudja csak sata2ig. Nyilván annyi történik lebutul a hdd sata2-es szintre.

Az 5400/7200/10000 ahogy dilipok is írta, a hdd-ben lévő lemezek pörgésére utal, mint egy ventillátor, ezért is van rpm-ben megadva a sebesség értéke.
5400at leginkább laptopokban találsz és olyan asztali pckben ahol annyira nem fontos a gyors elérés...leginkább háttértáraknak szokták venni az emberek, mert a sebessége miatt nem eszik annyit, filmek ilyesmiket meg amit tárolsz rajta annak totál mindegy milyen gyorsan találja meg a hdd és olvassa be.

Ezzel szemben bár a konzol eltér a pctől valamelyest, itt kimondottan fontos, hogy a hdd is jó legyen mivel hiába lemezről megy a játékod alap esetben, telepít rá adatokat amikhez szépen hozzá is nyúl játék alatt. Nah mivel ezt te nem látod mert játszol neki minél gyorsabban el kéne érnie, hogy te neked egyrészt ne 8órát töltsön, másrészt ne akadjon meg a game. + mivel generáció végét feszegetjük illetve a hardverek tudásának tetejét, így a GTA 5, Beyond, Last of Us és társai annyira kihegyezett játékok már és tényleg csoda, hogy ez belefért ebbe a konzolgenerációba, hogy még kész szerencse nem robban szét a konzol. Ez alapján nem is kell sztem mondanom mekkora mentőöv a konzolnak, hogy legalább nem 5400as hdd-t kerregtet hanem egy gyorsabbat és legalább ott nem kell szenvednie.

KEress egy 7200rpm-es 2,5ös laptop hdd-t, ha gondolod privátban keress meg és nézünk vmit. Én személy szerint WD-t használok azon belül is a blue szériát, mert az a normális 7200as széria, green az a vacak eco és váltogatja 5400 és 7200rpm között, nah azt ne...asztaliban is egy átok.
Vagy nézz Seagate-t bár az is WD lényegében már :) vagy samsung stb. Sata3at fölösleges, sata2es kell neked!!! Sima Sata1 már nem is kapható szerintem, meg minek mikor ott a sata2 és gyorsabb....sata3 drágább de az meg nekünk nem kell. Jah és igen amit írtál helyt állt valamelyest ez az IDE dolog...régen a sata előtt volt az aztán sata 1-2-3.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#48122) szőröscica válasza Mister_X (#48119) üzenetére


szőröscica
addikt

A burnoutot én nem szeretem, de az MW-nek, illetve a hot pursuitnak adok egy esélyt. :)

(#48123) james001 válasza szőröscica (#48117) üzenetére


james001
veterán

Hát ha a régi tuningos NFS-t szerette az új nem biztos hogy bejön,mert 1. semmi köze a régi MW-hez 2. olyan mint a Burnout...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#48124) pistil


pistil
csendes tag

Sziasztok!

Ha egy 720/1080p-s bluray filmet (15+ GB) szeretnék lejátszani PS3-mal, akkor az hogyan oldható meg a legegyszerűbben? Külső vinyóval lehetne?

(#48125) Mister_X válasza Brian_GT (#48121) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Last of Us nem telepít egy bitet sem (csak mentés és patch). Asszem Beyond sem. Sly Cooper és GoW: Ascension szintén. Talán a Gran Turismo 5 az egyedüli SCE game, ami telepít (nem is keveset).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48126) Elims válasza Brian_GT (#48121) üzenetére


Elims
veterán

Ez igen.. :-)
Köszi!!
Üzenetben zaklatlak..

(#48127) zzeN válasza Mister_X (#48125) üzenetére


zzeN
aktív tag

Beyond feltelepít 2,6 gb-t.

(#48128) nokia párti válasza Mister_X (#48125) üzenetére


nokia párti
őstag

Nekem 1 hónappal ezelőtt az Ascension feltelepített vagy 4-5 GB-ot.

(#48129) szőröscica válasza james001 (#48123) üzenetére


szőröscica
addikt

A szabadságot szerette benne, hogy arra mehetett, amerre akart. :)

(#48130) jookomak válasza pistil (#48124) üzenetére


jookomak
őstag

1. hsz-t olvasd el. Vinyóval nem lehet, csak átalakítva, és darabolva a fat32 miatt, hálózaton keresztül van program pc-re, amivel lehet, de akkor a gépnek is mennie kell.
Jobb egy külön médialejátszó, a ps gyenge ilyen szempontból.

(#48131) pistil válasza jookomak (#48130) üzenetére


pistil
csendes tag

Köszi, közben elolvastam az első hsz-t :D , csak már nem tudtam szerkeszteni a kommentet.

(#48132) Nordik


Nordik
őstag

Amelyik játékra rá van írva, hogy tudja az 1080i vagy esetleg 1080p-t az miért nem indul el a lehető legnagyobb felbontásban? Jelen esetben például a GTA4-ről van szó. Lehet ezt valahol állítani, hogy kényszerítse a lehető legnagyobb felbontást? Esetleg van még ilyen beállítás amit érdemes babrálni, hogy a legtöbbet hozzam ki belőle? :)

(#48133) dilipok válasza Nordik (#48132) üzenetére


dilipok
veterán

:F azt csak felskalazza 1080-ra. A legtobb jatek 720p (vagy inkabb kisebb) felbontason fut. Egy gyors guglival meg tudod nezni. Sok beallitassal nem tudsz babralni. Ez ilyen.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48134) Nordik válasza dilipok (#48133) üzenetére


Nordik
őstag

Értem. Ez a felskálázás javít a képminőségen? Bár gondolom inkább csak ront.

(#48135) STC Speed válasza Nordik (#48132) üzenetére


STC Speed
őstag

Video beállításokban custom-re menj,és csak az 1080p legyen bepipálva.
Így elindul skálázva a gta 4,egy fokkal élesebb sztem a kép,de viszont utána visszakell állítanod,mert lesz olyan játék ami 576i be fog elindulni.(mivel a 720p be nem engedted)

(#48136) Mister_X válasza nokia párti (#48128) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Furcsa. Pedig direkt ellenőriztem a teszt miatt is. Annyit csak nem patchelt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48137) Xmodule válasza mr.dana (#48118) üzenetére


Xmodule
őstag

Nem tudom meg mennyiért adom el. De szerintem itt adom el svedbe. Nincs rajta magyar nyelv a regio miatt.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#48138) eddie17


eddie17
addikt

Létezik, hogy van olyan PS+ kód amit PC-n nem lehet ellőni? Csak gépen? Magyar acc-hoz.

(#48139) Blaise válasza eddie17 (#48138) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, én pénteken vettem dobozos 90napos PS Plus kódot az MM-ben, a webes felületen nem fogadta el, csak a PS-en beírva.

(#48140) eddie17 válasza Blaise (#48139) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, azóta utánajártam. Akkor megszívtam, és lemaradok a mostani játékokról.
Ez van...

(#48141) Blaise válasza eddie17 (#48140) üzenetére


Blaise
veterán

Vagy megkérsz valakit akiben megbízol, hogy lépjen be a te fiókoddal a gépén és aktiválja be a kódot, onnantól a webes felületen már meg tudod venni a játékokat ingyen.

(#48142) eddie17 válasza Blaise (#48141) üzenetére


eddie17
addikt

Nincs senki ismerősöm aki Ps-el rendelkezik.
Csak Ti vagytok itt, akikről tudok. :)

(#48143) ldave válasza eddie17 (#48142) üzenetére


ldave
félisten

Hát akkor vagy megbízol itt valakiben, vagy vársz :)

A Slime draws near! Command?

(#48144) Blaise válasza eddie17 (#48142) üzenetére


Blaise
veterán

A Sony telefononos ügyfélszolgálatára megereszthetsz egy hívást, hátha valahogy a kód alapján be tudják neked aktiválni.

(#48145) eddie17 válasza Blaise (#48144) üzenetére


eddie17
addikt

Nem hiszem, hogy Ők elintéznék ezt.
Valaki bevállalná, régi motoros aki tudja magáról, hogy becsületes? :D
Persze itt mindenki az, tudom. :K ;)

(#48146) Bogyi007 válasza Brian_GT (#48096) üzenetére


Bogyi007
veterán

Samsung Tv?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#48147) erahurka válasza Brian_GT (#48096) üzenetére


erahurka
félisten

Mindenki gyárt HD Ready tévéket, az olcsóbb szegmensben 32" és az alatt vannak még. Sőt, HD Ready okostévét és 3D tévét is nyomnak, de kb. 10.000 forint a különbség adott tudásó FullHD és Ready készülék közt úgyhogy érdemes a jobbat venni.

(#48148) Tegla80 válasza erahurka (#48147) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem sok esetben csak butítva vannak FW szinten és ezért nem tudják azt amit alapban akár tudhatnának is. :U
Samsungnál tuti igaz a dolog :K
(pl "samyGo" fórum,és tudsz mindent ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#48149) Nordik


Nordik
őstag

Hogyan tudok a legegyszerűbben és a legjobb minőségben a feltételekhez képest lejátszani blu-ray filmeket? Ugye pendrive, külső vinyó nem játszik, mivel csak FAT32-t támogat, meg nincs is jelenleg ilyen a kezemben, se Blu-Ray íróm. Hálózaton keresztül működhet a dolog vagy van más megoldás?

(#48150) dilipok válasza Nordik (#48149) üzenetére


dilipok
veterán

osszefoglalo!

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.