Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47701) Mister_X válasza ldave (#47700) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Font - forint konverzió árfolyambiztos terheléssel, ha netán megerősödne a forint és gyengülne a font.

Előrendeltem a BF4-et. Meggyőztek, számomra jobbnak ígérkezik, mint a BF3.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47702) marinea2 válasza ldave (#47700) üzenetére


marinea2
addikt

És a lemezes verzió mennyiben más? Folyamatosan pörögni meg kattogni fog az olvasó?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#47703) ldave válasza marinea2 (#47702) üzenetére


ldave
félisten

Codemasters játékok általában telepítenek 3-4 GB adatot, szóval nem mindig nyúzza a meghajtót, de persze nem lesz teljesen csendes.

A Slime draws near! Command?

(#47704) marinea2 válasza ldave (#47703) üzenetére


marinea2
addikt

Értem, ez szomorú.

Még egy amatőr kérdés: 12gb-os super slim verzióm van. ha jól olvastam akkor ebben nincs HDD. Nekem van egy rakat 2.5 -es notivinyóm. Beletudok tenni bármekkorát? Igazából cska egy 160-as 5400-es samsungot szeretnék.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#47705) ldave válasza marinea2 (#47704) üzenetére


ldave
félisten

Bele, viszont kelleni fog egy HDD beépítő keret (kb 3500 Ft):

Vagy valami házi megoldás.

@marinea2: hát persze hogy nincs, külön árulja a Sony :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#47706) marinea2 válasza ldave (#47705) üzenetére


marinea2
addikt

Ez a keret nincs benne a 12gb-os verzióban?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#47707) Nordik


Nordik
őstag

Edigital-nál ugye gyári hivatalos garanciát adnak?

(#47708) Kindgrind


Kindgrind
aktív tag

Sziasztok!
Headset vásárlás elött vagyok és szeretnék véleményeket kérni hogy milyen headsetet érdemes venni? Kb. 10ezeret szánokrá többet nem nagyon szeretnék adni érte.

PSN: TheKindgrind

(#47709) dilipok válasza Kindgrind (#47708) üzenetére


dilipok
veterán

a kereso hasznalata erosen javallott ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47710) Vieron


Vieron
tag

Sziasztok!

PS3 vásárlásra adtam a fejem, ma jön fizu, holnap veszem. :)

12 gigás gépet néztem sport champions bundle-vel (2 move kontroller meg a kamera) +hdd keret + 90 napos psn plusz.

Akkor a kérdéseim. :)

1. PSN plusz kártyát vegyek (3900) vagy reggeljek UK storeba és ott vegyek pluszt? UK storeban tudom használni a dombornyomott MasterCard kártyámat, vagy csak ez a feltöltős szarakodás megy?

2. Ha jól vettem ki a leírásokból, a 12 GB SS gépben nincs HDD, tehát ha megveszem a beépítő keretet, beletolom az itthon kallódó 60 gigás Samsumg vinyót, és már megy is, nem kell backup meg ilyenek?

3. 60 Giga mire elég? :)
Csak mert PSN+ fent van FarCry3, Uncharted 3 és az X-Com, mindegyik érdekelne, de félek ennek a három gamenek kevés már a 60 gig. Vagy tévedek?

4. Média lejátszási képességek milyenek? Tud mit kezdeni DVD/BR iso fileal? Tud közvetlen hálózati megosztásról lejátszani, vagy kell neki valami DLNA szerver? Több hang/felírat sávval tud mit kezdeni?
Csak mert jelenleg egy Asus O!Play-t használok ilyen célokra, az visz mindent, a TV-n viszont csak egy HDMI bement van, így jó lenne, ha nem kéne HDMI elosztót vennem, valahogy nem bízom bennük.

Így hiretlen ennyi, köszi a válaszokat előre is. :)

(#47711) Baaraanz válasza Vieron (#47710) üzenetére


Baaraanz
tag

3. 60 Giga mire elég? :)
Csak mert PSN+ fent van FarCry3, Uncharted 3 és az X-Com, mindegyik érdekelne, de félek ennek a három gamenek kevés már a 60 gig. Vagy tévedek?

Nem tévedsz, pont tegnap tettem fel én is ezeket +Giana Sisters + GT5 + DUST514 és 300GB szabad az 500GB-os HDD-n

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#47712) Konczi06


Konczi06
tag

Sziasztok! Épp játék vásárlás előtt vagyok és egy olyan üzletben veszem meg a kinézett játékot ahol beszámitanak használt játékokat. A véleményetekre vagyok kiváncsi, hogy nagyjából mire számithatók beszámitás terén. Tehát a Játékok amiket viszek beszámításra: - Fifa 13 (Online pass nincs)
, - Def Jam: ICON( Kézikönyv, minden megvan), Resistance 2 ( Kézikönyv megvan), Naruto Shipuuden: Ultimate Ninja Storm 2( Kézi könyv megvan). Nagyjából mire számíthatok szerintetek?
Előre is köszönőm :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#47713) raziel01 válasza Konczi06 (#47712) üzenetére


raziel01
veterán

Mondjuk a jatekaim.hu árait megnézed és azoknak kb a felét vagy annyit se adnak beszámításnál.
Nem érdemes beszámíttatni.

(#47714) Konczi06 válasza raziel01 (#47713) üzenetére


Konczi06
tag

Hála istennek, ők nagyon korrektek. Visszajáró vásároljuk vagyok, és ahogy hallotam a használt beszámítással is elég "bőkezűen" bánnak :) Mindenesetre este azért teszek egy probát :)

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#47715) Tegla80 válasza DM-Fan (#47601) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
nem erre válasz,de neked címezném és mindenkinek akinek lenne öttlete.

adott a GT5(bár ez sztem tökmind1) és egy Samsung PS-42C62H tv. 4:3 as képaránnyal és 1024X768 as felbontással.
a probláma a kövi: minden bemeneten és formában torzulás van jelen a képben,amit úgy értek,h a "kerek picit tojás alakú",vagyis nem szabályos kör.
szted ez a felbontás és képarány miatt van,vagyis ez a tv soha nem fogja helyesen megjeleníteni a dolgot.
"av-komponens kábel" amin még nem lett próbálva,szted azon müködhet helyesen??
valaki azt mondta ,h az 1080i azon menne a tv-nek és jó is lenne vele.
(csak kérdezem , akkor HDMI-n is jónak kellene lenie 1080i n ,nem?? mert azon is "tojás a kör" és akkor av-komp... bemeneten is ugyan ez lesz nem??)

köszönöm előre mindenkinek aki picit foglalkozik vele.
:R

Sony® & PlayStation®

(#47716) ldave válasza Vieron (#47710) üzenetére


ldave
félisten

UK store esetén még mindig csak a feltöltőkártyás megoldás megy, magyar címre regisztrált bankkártyát nem fogad el a rendszer (lehetnek kivételek, de nagyon ritka).

A Slime draws near! Command?

(#47717) Vieron válasza Baaraanz (#47711) üzenetére


Vieron
tag

Van info, melyik mekkora? :)
UC3-ra nagyon fájt a fogam, így meg hogy FarCry 3 meg X-Com is ingyen van így megéri a PSN+.
Igazából a az X-Com nosztalgia miatt érdekel, meg mert 1080p, kíváncsi vagyok mit tud a gép ilyen felbontásban. Meg még ott a Maffia II is. De ha berakom őket kosárba, de nem töltöm le akkor később is tudom majd letölteni őket igaz?

(#47718) MasterMark válasza Tegla80 (#47715) üzenetére


MasterMark
titán

Képarány állításra nincs lehetőség?

Mivel van rákötve?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#47719) ldave válasza Vieron (#47717) üzenetére


ldave
félisten

Az XCOM Enemy Unknown szerintem csak 720p-ben fut, ahogy a játékok 90%-a.

A Slime draws near! Command?

(#47720) Tegla80 válasza MasterMark (#47718) üzenetére


Tegla80
addikt

minden formában,kivéve eddig az av-koponens verziót.
a tv-ben minden opció mindenhol(tényleg) átnyomkodva és kipróbálva,de a "kerek az tojás alakú".
arra gyanakszunk,h a tv a bűnös és cserélni kellene.

Sony® & PlayStation®

(#47721) Baaraanz válasza Vieron (#47717) üzenetére


Baaraanz
tag

Este meg tudom nézni ha addig nem irja be más. De ha jól rémlik akkor UC3 valami 36GB volt...

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#47722) rachmaninoff válasza Tegla80 (#47720) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Képarány beállítások, asszem a "letterbox" a te embered.

(#47723) james001 válasza Vieron (#47717) üzenetére


james001
veterán

Far Cry 3 6.3 GB,a Mafia 2 meg olyan 7.7 GB. XCOM-ot meg UC3-at nem tudom de az utóbbi brutál nagy.
Amúgy csak személyes észrevétel hogy a Mafia 2 nagyon uncsi néha,meg a játék 90%-a csak autókázásból áll (vedd figyelembe hogy a játék 1945 körül játszódik,és hát akkor még nem voltak csúcs szuper járgányok...) De néha belendül és vannak izgalmas missziók.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#47724) raziel01 válasza james001 (#47723) üzenetére


raziel01
veterán

Mafia 2: hatalmas csalódás.
A küldetések 3%-a volt izgalmas kb.

(#47725) Blaise válasza Vieron (#47710) üzenetére


Blaise
veterán

Nekem is 12Gb-s van, szintén egy 60-asat pattintottam bele, de hamar kevés lett, jött a helyére egy 500-as

(#47726) Tegla80 válasza rachmaninoff (#47722) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
ha ezt a ps menüben gondolod,akkor megvolt és a haver szerint még az a legtökéletesebb ,de Ő látja ezen is a nyújtást. Nemtom már mit mondjak neki, nem boldogulunk vele.
(a kérdés azért lényeg,mert így megpostáztatunk 1 av-komponens kábelt tesztelni.Majd utána venne ,ha jó,de sztem nem valószínű. )

Sony® & PlayStation®

(#47727) marinea2 válasza Blaise (#47725) üzenetére


marinea2
addikt

én egy 160gb-osat tervezek beletenni. Kb nagyjából két max 3 játék érdekell. F1 és a GTA néha néha valami más de ez a kettő biztosan. Ahhoz elég lesz?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#47728) Mister_X válasza marinea2 (#47727) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem, nem lesz elég 160GB két-három játékra :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47729) nokia párti válasza Mister_X (#47728) üzenetére


nokia párti
őstag

Szerintem sem lesz elég, vegyél egy 500GB-ost. :)

(#47730) Blaise válasza marinea2 (#47727) üzenetére


Blaise
veterán

Azokra bőven elég, 500 gigás szerintem akkor kell, ha valaki PS Plus előfizető, és aktívan használja is a letöltött játékokat.

(#47731) Vieron válasza ldave (#47719) üzenetére


Vieron
tag

X-comnál és Maffia II -nél 1080i és 1080p van írva felbontásnak.

De UC3 ezek szerint bukta, mert 60 gigára nem is tudja letölteni + telepíteni...

Baszki...

(#47732) Mister_X válasza Vieron (#47731) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Részletekben van fent a game, tehát letölthető 60GB-ra is. (Letöltesz, telepíted az egyik részlete, letöltesz, telepítesz ...)

@Vieron: Az, hogy a dobozra, leírásba mit írnak bele, az egy dolog. A natív 1280*720-as game is ritka, általában 1024*720-ban renderelnek a játékok vagy az alattiban. Crysis-ra is 1080p van kiírva a dobozon, na ha az tényleg 1080p lenne...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47733) marinea2 válasza nokia párti (#47729) üzenetére


marinea2
addikt

Nem bírom eldönteni hogy szivattok vagy tényleg...

Bocsánat de 2 napja van még csak konzolom, eddig ez az első.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#47734) speter33 válasza marinea2 (#47733) üzenetére


speter33
aktív tag

Csak szívatnak :DDD
Persze hogy elég :K
Nekem is 160-as van, és van rajta pár játék :)

[ Szerkesztve ]

(#47735) james001 válasza marinea2 (#47733) üzenetére


james001
veterán

Ha akarsz Plus-t és töltögetni akarsz játékokat akkor nagyobb HDD kell,de ha csak lemezes játékokat használsz a gépen akkor elég a 160-as!
Am nokia párti kolléga sztem nem rád gondolt hanem arra aki a 60-as HDD-t akarja berakni a gépébe. Neked elég lesz a 160-as csak egy-két játékra.

Szerk.: Na meg is előztek :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#47736) marinea2 válasza speter33 (#47734) üzenetére


marinea2
addikt

Köszi! :R

Eddig Pc-n toltam az f1-et xbox360 kontrollerrel, eléggé hozzászoktam, sokkal kényelmesebb és kézreállóbb mint a PS-é. Esetleg valami ötlet? Gondolom nem lehet összehozni a 360 kontrollerével a ps-t.

(#47735) james001: köszi neked is!

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#47737) Blaise válasza marinea2 (#47736) üzenetére


Blaise
veterán

Valóban más a kontroller, kisebb, könyebb...meg kell szokni.

(#47738) marinea2 válasza Blaise (#47737) üzenetére


marinea2
addikt

Legjobban a gáz adagoló "gomb" nem jön be. Az xboxoson "ravasz" alakú. Ezen meg pont fordítva van. Eléggé szokatlan, remélem megszokom.

Egyébként xboxot szerettem volna mert van hozzá 2 vezetéknélküli kontrollerem, de jött ez a ps3 sslim 25 ért 8 hó garival. nem hagyhattam ki. :D

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#47739) TazLeacher válasza marinea2 (#47738) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#47740) marinea2 válasza TazLeacher (#47739) üzenetére


marinea2
addikt

Háhá :DDD

Én nem vagyok semmilyen fan sem. Egy jobb kontrollerrel már meglehetne győzni, de hát az ár sem volt mind1. Ezért lett a PS.

Egyébként milyen előnyben vagy hátrányban van részem az xboxal szemben?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#47741) dilipok válasza marinea2 (#47738) üzenetére


dilipok
veterán

ilyennel probalkozz (ha tetszik vegyel belole egy marekkal, mert nem tul tartosak sajnos. Nekem 3-4 honapot birtak, mikor hasznaltam)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47742) wertzui123


wertzui123
csendes tag

Nem szokatlan nagyon az L2 R2 rajta?? Én is joy vásárlás előtt állok, de elég borsosak.

[ Szerkesztve ]

(#47743) dilipok válasza marinea2 (#47740) üzenetére


dilipok
veterán

nem tudod jatszani a boxos exlkuzivokat :U

Tegnap toltam kb 2 orat a beyondot, es hat, hogy is mondjam, nekem eszmeletlen modon tetszik. Az iranyitas is es a sztori is eddig. Akinek tetszett a heavy rain, annak erosen ajanlott :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47744) marinea2 válasza dilipok (#47741) üzenetére


marinea2
addikt

Ez mar jobban néz ki. Adok egy kis időt a ps kontrollernek, hátha megszokom.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#47745) gyuszaa válasza marinea2 (#47744) üzenetére


gyuszaa
őstag

Itthon is lehet kapni hasonlót, egész olcsón.

(#47746) marinea2 válasza gyuszaa (#47745) üzenetére


marinea2
addikt

Aha hogy ez is csak a ravasz, ez de jó.

Szerintem lesz ilyenem, és akkor biztosan maradhat a ps. :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#47747) dilipok válasza gyuszaa (#47745) üzenetére


dilipok
veterán

ilyenem is volt, ugyanolyan "tartos", mint a masik fajta. Ebbol is egy heggyel vegyel :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47748) tarBubbles válasza dilipok (#47747) üzenetére


tarBubbles
tag

ennyire könnyen letörik vagy mi?

(#47749) dilipok válasza tarBubbles (#47748) üzenetére


dilipok
veterán

a kozepen van osszeragasztva, es ott hamar elvallik. Meg ha rajta van a trigereken, akkor ha lerakod az asztalra, akkor ezen tamaszkodik a kontroller. Eleg csak veletlenul egy kicsit erosebben lerakni es mar kette is repedhet. Leszedegetni sem eri meg, mert mivel csak rapattan a triggerre, ezert ha sokat szedegeted nem fog olyan jol passzolni (vagy csak siman kettetorik :D )De mivel nem egy nagy osszeg, ezert lehet egy zsakkal venni elore :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47750) rachmaninoff válasza Tegla80 (#47726) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Nem voltam elég egyértelmű: TV-n kell átlőni a képarány beállítást. Én még olyan TV-vel nem találkoztam, mi nem képes kezelni a bejövő widescreen jeleket.
Tehát TV-n letterbox funkció (v. végigjátszod az összeset), lesz 1-1 fekete csík a TV-n alul felül, de a kör nem lesz tojás. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.