Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44801) Ghard válasza nokia párti (#44795) üzenetére


Ghard
őstag

Pont onnantól kezdve semmitérő az összes.

(#44802) raziel01 válasza nokia párti (#44795) üzenetére


raziel01
veterán

Abszolút a Sony hibája is.
Nem is értem, hogy ekkora cég és nem is próbálnak foglalkozni a hibákkal.
Már rég lehetne full HDD install is.
Akkor nem igaz, hogy a store-ból még telepíteni is kell a játékokat. Nem hiszem el, hogy nem tudnák úgy megcsinálni, hogy letöltés után rögtön működjön.
Egyedül az exkluzívok miatt tűröm el de boxhoz képest nagyon lemaradásban van az ilyen kényelmi szolgáltatásokban. Viszont boxra nincs God of War, Uncsi, Last of Us, Heavy Rain meg nagyon sok JRPG.

(#44803) nokia párti válasza raziel01 (#44802) üzenetére


nokia párti
őstag

Ráadásul ha jól emlékszem, a PS3 tábor könyörgött még anno egy telepítő patch-ért, aztán a fejlesztők meg a Sony is szart a játékosok fejére, és végül semmi nem lett belőle. :(
Utolsó kettő mondatod szent igaz, pedig PS-n nőttem fel. Valóban az exkluzívok tartják, és fogják is tartani még életben a Sony gépét, másképpen már halott történet lenne.

[ Szerkesztve ]

(#44804) dani3l válasza raziel01 (#44802) üzenetére


dani3l
őstag

Mondjuk en nekem ugy is felig van a hdd (320-as), hogy alig hasznalom a gepet, Storebol leszedett jatekokkal, szoval be tud az anelkül is telni, hogy rapakolnam meg azokat is, ami egyebkent lemezen van..
Bar nekem nem esik nehezemre elballagni a gepig aztan betenni a lemezt, meg a hang se zavar, mert fülessel jatszok, ettöl függetlenül tenyleg lehetne opcionalis a dolog, ha valakinek kell.

(#44805) Ghard


Ghard
őstag

Minden játék futtatható teljes egészében merevlemezről, csak nem legális a sony szerint. ;]

(#44806) dilipok válasza Ghard (#44805) üzenetére


dilipok
veterán

meg szerintunk sem, es nem is toleraljuk :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44807) NandorHUN válasza Mister_X (#44790) üzenetére


NandorHUN
addikt

Köszi, elolvastam, csak gondoltam hátha van még + 1-2 info vagy, hogy mire érdemes figyelni... :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#44808) nokia párti válasza Ghard (#44805) üzenetére


nokia párti
őstag

:C Feldobtad a kedvem

(#44809) Ghard válasza dilipok (#44806) üzenetére


Ghard
őstag

Igazad van, ha szétkopik a gép a lemezektől az a baj, ha módosítani kell a konzol szoftverét, hogy a megvett játéklemezeidet felmásold merevlemezre majd onnan futtasd azabaj. Nektek semmi se jó. :)

(#44810) ldave válasza Ghard (#44809) üzenetére


ldave
félisten

Most komolyan, nem az elvekről és hasonlókról van szó, hanem arról, hogy a ph! szabályzata szerint erről itt nem beszélünk. Ennyi. Ezt kell megérteni, ha szeretnél az oldal közösségének része lenni. Felőlem azt csinálsz a gépeddel amit akarsz, de ne itt beszélj róla. Pont.

A Slime draws near! Command?

(#44811) Ghard válasza ldave (#44810) üzenetére


Ghard
őstag

Én ezt értem.
És akkor mi van, ha nem módosítgatom a gépet, gyári rendszerrel futtatok saját, eredeti lemezről készített, saját célra történő felhasználásra játékot merevlemezről?

(#44802) raziel01
Na igen, box meg csak egy sörösdobozhoz képest nincs lemaradásban.
Mi más adna el egy agyonkorlátolt műanyag dobozt, legyen az ps vagy xbox, mint az egyedi játékok?
Mert én biztos nem vennék ilyesmit pc mellé, ha erre is lenne minden sony exkluzív játék.

[ Szerkesztve ]

(#44812) dilipok válasza Ghard (#44811) üzenetére


dilipok
veterán

Nem megengedett. Ennyi. Legyszives ne is feszegesd tovabb a temat.

Azt meg ertem, hogy ez a ps3 topic, de azert ennyire elvakultnak sem kellene lenni... Te nem szereted a boxot, sokan masok sem, es legalabb annyian meg igen.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44813) Ghard válasza dilipok (#44812) üzenetére


Ghard
őstag

Egyik konzolt sem szeretem.
Semmi warezról nem volt szó, csak arról, hogy könnyebben lehet használni a gépet.

(#44814) Mister_X válasza Ghard (#44813) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nagy kár, hogy nem elég egyértelmű a topic címe :U Én is pattoghatnék, hogy mondjuk miért nem törhetem fel a telefonom rendszerét, mert azzal mennyire kényelmesebbé tehetném.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44815) Ghard válasza Mister_X (#44814) üzenetére


Ghard
őstag

Amit írtam annak a warezhez nincs köze, a cfw-hez meg főleg nincs.
A telefonomat billentyűzetként szoktam ps3hoz használni, de ez csak "tört telefonnal" megy, amiben semmi illegális nincs. Ha nálad ez is illegális, az a te bajod, telefonoknál van választék, konzolokból nincs sok.

(#44816) Snoop-y válasza Ghard (#44815) üzenetére


Snoop-y
veterán

'Minden játék futtatható teljes egészében merevlemezről, csak nem legális a sony szerint.'

Nem tudok olyan gyari beallitasrol ami ezt lehetove tenne vagyis modositanod kell. Ergo maris nem legalis. Meg akkor sem ha egy letezo bugot "javitasz" vele.
Plane ha ez egy mellekhatasa annak, hogy igy tort programokat indithatsz el rajta.
Nem sajnalom senkitol mindenki azt csinal a gepevel amit akar de azert ezt ne reklamozzuk legalabb.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#44817) ldave válasza Ghard (#44815) üzenetére


ldave
félisten

Akkor mégegyszer: a fórum szabályzatát betartva minden ilyen téma ("elektronikus készülék szoftverének jogellenes megváltoztatása, kijátszása, megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez") tiltott. Nem kell ezt tovább ragozni.

A Slime draws near! Command?

(#44818) Ghard válasza Snoop-y (#44816) üzenetére


Ghard
őstag

Az ilyen nézőpont szerint akkor mindenki kalóz, aki pc-t használ, mert alkalmas rá.
Belenéztem a ps3 eula-ba, valóban, már az sem legális ha pendrive-ot teszek a gép tetejére.
Ettől függetlenül én csak garanciavesztést látok, mást nem. A firmware cseszegetése az tilos, de mondtam, hogy erre nincs szükség.
Nem reklámozás, szó volt a meghajtó kopásáról, meg a felmásolhatóságról, erre reagáltam.
A korlátozások is csak addig érnek el, ameddig a felhasználók még lenyelik, nem addig, ameddig logikus is.
Elég az xbox példáját megnézni, a microsoft is visszavont pár dolgot, mert azt már nem tűrték el.

(#44819) Ghard válasza Tegla80 (#44751) üzenetére


Ghard
őstag

Itt egy recovery-s videó aki próbálkozni akar a holnapi frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#44820) Snoop-y válasza Ghard (#44818) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hogy jon ide a PC :F
Igen szoba kerult egy eleg verlazito bug ami lehet a programozok akar a konzol gyartojanak hibaja is raadasul lassu folyamatrol van szo tehat lehet, hogy a hiba csak garancia lejarta utan fog elojonni.
Hidd el en orulnek a legjobban, hogy ha lenne olyan lehetoseg gyarilag, hogy a megvasarolt jatekaimat a HDD-n tartsam. Mivel ezt anno nem tudtak normalisan megoldani ( pl kikerulni a kolcsonzott jatekok ugyanilyen lementeset ) ezert erre hivatalosan nincs lehetoseg. ( ma mar meg tudnak csinalni van ra technologia pl meg lehetne kulonboztetni a kolcsonzoi peldanyokat a boltban vasaroltaktol )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#44822) Ghard válasza Snoop-y (#44820) üzenetére


Ghard
őstag

Hozhattam volna más példát, van egy autód amiben gyárilag nincs cd lejátszó. Ha kell tudsz hozzá venni más gyártótól és beszerelheted. Még nem hallottam olyat, hogy lehurrogtak volna valakit, aki beteszi ezt a kocsijába, csak mert illegális dolgokra is lehet használni.
A reklám meg pont ilyen, mint a #44821-es hsz.

(#44823) FuRiONight válasza dilipok (#44812) üzenetére


FuRiONight
őstag

Pontosan minden konzolnak megvan a maga elöny (x360: jàtèkok felmàsolhatòk, jobb live szolgàltatàs ès controller, cross game chat)

PS4-nèl ezek mind javìtva lesz, ezèrt is jò ( jobb) konzol mint a x1 SZVSZ! :)

Ghard: nem a legjobb pèlda az autòhifi, mert itt màr a szoftvert mòkolod meg. Az autòs pèldàd arra jò viszont, h a ps3-nàl is cserèlhetö a hdd, de ha az autò szofverjèbe nyúlsz bele az sem legàlis.

[ Szerkesztve ]

(#44824) Ghard válasza FuRiONight (#44823) üzenetére


Ghard
őstag

Még mindig olyan megoldásról beszéltem, amihez eredeti ps3 szoftver (firmware) használható, látom nehéz feldolgozni.

(#44825) ldave válasza Ghard (#44824) üzenetére


ldave
félisten

Kérlek dobj akkor egy linket vagy leírást, mert most már nagyon érdekel ez a dolog. Köszi.

A Slime draws near! Command?

(#44826) dilipok válasza Ghard (#44824) üzenetére


dilipok
veterán

mutasd mar meg vagy fejezd be vegre... :W

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44827) Ghard


Ghard
őstag

Ment pü :W

:N

[ Szerkesztve ]

(#44828) Bogyi007 válasza nokia párti (#44795) üzenetére


Bogyi007
veterán

Akkor most sikitva menekülni kell az Mw3-amtól nekem is hogy a 320-as Slimet nehogy tönkretegye? B-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44829) Bogyi007 válasza Ghard (#44824) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kérnék egy linket én is....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44830) nokia párti válasza Bogyi007 (#44828) üzenetére


nokia párti
őstag

Így van, ahogyan mondod. Sok embernek ajánlottam egyébként,(mert ugye a COD széria rendkívűl népszerű) hogy adják el a lemezes változatot, és vegyék meg digitálisan. Csak ugye ezzel az a baj, hogy az esetek döntő többségében, sokkal olcsóbban kijön az ember, ha megeveszi használtan a lemezes változatot.
Ha én COD rajongó lennék, és érdekelne a gépem "egészsége", akkor inkább megvenném digitálisan, még ha drágább is.

(#44831) Bogyi007 válasza nokia párti (#44830) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bf párti vagyok, csak 7 fontért megérte egy sztori végigjátszásra beszerezni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44832) FuRiONight válasza nokia párti (#44830) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ne haragudj, de nem igen hiszek ebben.

Más: több féle Official Sony Playstation 3 Bluetooth Headset van igaz?

v2
V2

ez pedig v1 lehet?
v1

(#44833) ldave válasza FuRiONight (#44832) üzenetére


ldave
félisten

Ez a kettő szerintem ugyanaz, csak a csomagolás más, a régi, a v1 picit máshogy néz ki.

A Slime draws near! Command?

(#44834) FuRiONight válasza ldave (#44833) üzenetére


FuRiONight
őstag

Értem, V1-et tudnál linkelni? Vagymi a különbség közötte (ami alapján meg lehet különböztetni?

Én ezt néztem ebay-en, és tudni szeretném, hogy ez az újabb tipus e vagy sem.

Más: Ratchet & Clank (akármelyik része) nincs eladó, esetleg kölcsönbe?

(#44835) Shadowfax válasza Bogyi007 (#44828) üzenetére


Shadowfax
addikt

Az első PS3-mam 6 évig bírta, rengeteget játszottam (és játszok most is) az összes COD-dal, de a 6 év alatt csak egyszer kellett fejet cserélni benne. Szerintem kicsit túl van lihegve ez a téma.
Amúgy BO2-nél már van lehetőség a textúrákat a HDD-re menteni.

(#44836) ldave válasza FuRiONight (#44834) üzenetére


ldave
félisten

Ez a régi típusú gyári PS3 headset, picit más:

Nekem a v2 van, de nem nagyon használom, még a Portal 2 coop-hoz vettem.

A Slime draws near! Command?

(#44837) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Uncharted 3 letöltését most kezdem el én is. Láttam volt róla sok szó, hogy kész rémálom letölteni normálisan?
Tabletről írok így most annyit nem tudok visszamenni így valakit ha megkérek leírná összefoglalva mi ennek a menete? Én most rámentem és kiírta 38G kell neki, mondom anyukádat...majd 2x is ez jutott eszembe mikor már 40G helyem volt de még mindig ezért piszkált....2 miatyánk és 3 anyukátok után végre elkezdte és a multit írja ki mint letölteni valót 4.7G-vel. Ha ez lejött mit kell csinálnom? Vissza ugyan ide storeba megint rányomni és akkor meg mást kezd el letölteni?

Amúgy tök gáz ez a 38G. Lassan megtellik a hdd-m és kb már annyi plusos játékot töröltem mint a fene. Ok leszedtem sok minden és valszeg azzal nem is játszok majd, csak valahogy sajnálom letörölni ha már megkaptam ingyen. 20at tuti letöröltem már. Erre idejön nekem az U3 38G-val. Kissé gáááz :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44838) raziel01 válasza Brian_GT (#44837) üzenetére


raziel01
veterán

Pluszban még fel is telepíti.
Amúgy kell hozzá a multiplayer is illetve a 2D vagy a 3D movies pack is.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#44839) dani3l válasza Brian_GT (#44837) üzenetére


dani3l
őstag

De amit mar egyszer "megvettel" plus tagsaggal, azt kesöbb barmikor letöltheted ujra es jatszhatsz vele, amig plus-os vagy, nem? Legalabbis en igy emlekszem.

(#44840) Brian_GT válasza raziel01 (#44838) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ahhaaa... és akkor ezeket külön kell levadásznom majd store-ból kereséssel?
Nekem egyenlőre csak a multit szedi, single még nem jár semerre :) Ezért kérdeztem hogy most ez hogyan van :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44841) mrhitoshi válasza Brian_GT (#44837) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A lényeg, hogy Download, majd pedig háttérbe teszed és vársz, vársz, vársz, majd pedig a Download managerben minden ott lesz ami kellhet. Single-hez nem árt a 2D movie pack, egyedül szerintem a 3D movie pack nem kell.

PS4

(#44842) Brian_GT válasza mrhitoshi (#44841) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen...megvan...Berakta a single-t is meg a 2 movie packot. Csak már nem tudtam szerkeszteni a hsz-t..nem értem vissza a ps3tól a gépig :) ...noh nagy ez a Buckingham Palota :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44843) raziel01


raziel01
veterán

PSN+ 30 napos trial ingyen

Akinek még esetleg nincs PSN+-a az kipróbálhatja. SG-n írták, hogy működik.

(#44844) Ghard válasza raziel01 (#44843) üzenetére


Ghard
őstag

Működik, csak nem úgy, mint tavaly ;]

(#44845) raziel01 válasza Ghard (#44844) üzenetére


raziel01
veterán

Az mit jelent?

(#44846) dani3l válasza raziel01 (#44843) üzenetére


dani3l
őstag

"Note: A credit/debit card is required to redeem this voucher. You will not be charged during the trial period. At the end of the trial your subscription will automatically renew into a 90 day membership where you will be charged. You may cancel your 30 day trial at any time."

"1. You are eligible to redeem one 30 Day Trial Code only. Current or previous Plus Subscribers are not eligible to redeem a 30 Day Trial Code."

Kar, pedig mar megörültem, hogy "kiprobalom" következö honapra, aztan utana meg elöfizetek, de ugy latszik ez 2 okbol sem fog müködni.. :(

(#44847) Mister_X válasza dani3l (#44846) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs bankkártyád? Családon belül?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44848) mrhitoshi válasza dani3l (#44846) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Current or previous Plus Subscribers are not eligible to redeem

A francba... most fizettem elő nemrég, várhattam volna. :D

PS4

(#44849) dani3l válasza Mister_X (#44847) üzenetére


dani3l
őstag

Sajnos nem olyan, amit internetes fizetesnel elfogadnak.. :( Maset meg nem hasznalom.
De mindegy, nem nagy ervagas, csak koran örültem.

Mi a különbseg a 2 Uncharted 3 között: goty, sima. Boritot leszamitva. Elvileg elöbbi verziokhoz szoktak extrak lenni, nem? Megis az az olcsobb..

[ Szerkesztve ]

(#44850) Ghard válasza raziel01 (#44845) üzenetére


Ghard
őstag

Már csak 1x aktiválható ugyanazon az accon. Ezelőtt 4x is lehetett ingyen 30naphoz jutni :)
De biztos ez is illegális ;]
Múltkor nem tudom mennyit osztottam meg ezekből, akinek van kedve próbálgassa, hátha megy valamelyik 30 napos plus kód.
P2D3-9KNG-J8JJ,A87P-DLN4-AEQJ,HAH5-CKN4-GH7T,HAJM-2LN8-PF23,HAMT-5ANT-PA5M,P8B6-TBNT-3NTM,8MK8-LTN3-AGL7,8ML6-EMNQ-Q57Q,8R4Q-42NE-8FCC,8R59-87NH-99R6,8R6F-HLNE-RT24

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.