Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) dilipok válasza ates85 (#44500) üzenetére


dilipok
veterán

PC-n jatszottam anno. Tetszett is. Csak azt hittem, hogy van PS3-ra is, mert akkor beszereztem volna.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44502) ates85 válasza dilipok (#44501) üzenetére


ates85
tag

A 4. rész valóban még nincs PS3-ra, csak az első három rész a régiek közül. Ha lesz akkor Playstation Store-n lesz beszerezhető szerintem mint az első rész.

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#44503) Torry


Torry
addikt

Sziasztok!

Last of us merre a legolcsóbb? :R

(#44504) nokia párti válasza Torry (#44503) üzenetére


nokia párti
őstag

Láttam már itt a hardveraprón 10k-ért.

[ Szerkesztve ]

(#44505) raziel01 válasza Torry (#44503) üzenetére


raziel01
veterán

Új vagy használt illetve promós is jó?
Jatekaim.hu például.

(#44506) Torry válasza raziel01 (#44505) üzenetére


Torry
addikt

1x-2x végigtolnánk haverokkal, aztán kb el is adnám, így későbbi eladás szempont lenne.
A multi ha jól látom csak egyszer aktiválható, szóval az sem kellene.

(#44507) macri810


macri810
csendes tag

Üdv!

Megéri most PS3 super slimet venni? Kinek mi a tapasztalata róla? Sok helyen olvasom, hogy a grafika ps-en nem olyan mint PC-n, sőt butitottabb.. Ez mennyire igaz?
PS3-al kapcsolatban még annyit kérdeznék, hogy arra igaz, hogy nem lehet játékokat felmásolni? Tehát csak lemezzel lehet játszani? (xbox ellentétében nem fog "kopni" a lemez?)
Online játék hogy zajlik? Pl. egy Battlefield 3 esetében?

Köszönöm!

(#44508) Prof01 válasza macri810 (#44507) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

Most komolyan, mit vársz egy 7 éves konzoltól? Mai csúcs PC grafikát?
Persze, hogy nem tud annyit. Egyébként egyáltalán nem vészes. Elég megnézni a most megjelent The Last of US-t.
Megéri super slimet venni. Ha újat akarsz, akkor mást nem is tudsz.
Igen, kell a lemez.
Mit értesz az alatt, hogy hogy zajlik az online játék? Beteszed a lemezt és játszol. Bumm hedsátt! :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44509) csab2 válasza Brian_GT (#44330) üzenetére


csab2
veterán

Szerintem is jó játék. Vegigvittem minden fokozaton. Sajnos 40-es szintnél nem lehetsz több. Le is töröltem, hadd jöjjenek az újabb játékok. A vége felé mar több mint másfél millió pénzem volt, nem is tudta mutatni csak 999999-ig. ;)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#44510) Torry válasza raziel01 (#44505) üzenetére


Torry
addikt

A promos mit takar egyébként?

(#44511) Mister_X válasza Torry (#44510) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Promóciós példány, ilyet kapnak többek között a tesztelők. A tartalom (az esetek 90%-ában - Goldwin kedvéért) megegyezik a végleges, bolti verziókéval, csak a szitázás más.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44512) Torry válasza Mister_X (#44511) üzenetére


Torry
addikt

És a Last of Us esetén beszélhetünk 100%-ról? :D
Ezt később (pár hónap max) mennyivel nehezebb elpasszolni?

(#44513) oriic válasza Torry (#44512) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nehéz? Amióta megírtam ide tesztet szerinted hányan akarták megvenni tőlem? :DDD

Live-Die-Respawn

(#44514) Mister_X válasza Torry (#44512) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tudtommal minden PS3-as promóciós példány megegyezik a végleges verzióval. Meg az Xboxosok is. PSP-s ellenpéldája volt Goldwinnak, én tartom magam, hogy jelenleg minden promós 100%-os.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44515) szasanyi válasza Torry (#44512) üzenetére


szasanyi
félisten

Semmit sem nehéz eladni, DE az elvárt ár sokat nehezíthet! ;) Tehát a kérdés itt nem az, hogy pár hónap lesz-e rá vevő...

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#44516) Torry válasza szasanyi (#44515) üzenetére


Torry
addikt

Nyilván :) , 2-3-4e bukó belefér, annyival olcsóbban biztos elmegy.

Köszi szépen a válaszokat!

(#44517) Brian_GT válasza macri810 (#44507) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nyilván egy igen 7 éves konzoltól már nem kell csodát várni. Majd az év végén megjelenő xbox one és ps4 fog megint egy elég erős pc-s megjelenítés szintjére kerülni, de az sem fogja tudni überelni egy fél milkós gép tudását, nem is erre találták ki.
Konzolok nem fogják tudni nyomon követni azt a sok technológiai fejlesztést amit kb havonta 8at kidob az ati-nvidia-amd-intel. Ott azért szebbek a játékok, mert egyfolytában azon megy a meló ezeknél a cégeknél, hogy jobb élsimitása, szűrő, physx és egyéb megoldásokat találjanak ki ami szebbé teszi a játékot, de ha lehet nem nagy teljesítmény többlet árán. Erre példa az fxaa ha jól tudom ami 4x-esn már hozza egy korábbi 16x fsaa vagy msaa szintjét. Annyira pontosan nem tudom, javítson ki aki használja ilyen magasan és pontosan tudja. De csak példáztam. Ezek mind meglennének konzolon is ugyan olyan lenne, de akkor fél évente konzolból is lenne új verzió és akkor meg semmivel nem lenne különb ár/érték arányban, mint egy pc. Konzolt megveszed és ami benne van azt elfogadod, ha nem akkor go pc. Cserébe 1x fizeted ki és azért születnek durva alkotások ilyen ,, csúnya grafikájú" konzolokra is. Lásd Last of Us, Witcher 2 ( xbox 360) vagy lesz a gt6 ami úgy néz ki elég jól fog kinézni stb...forza részek is szépek xboxon. Szóval öregecske igen,de akinek nincs ilyen tudású pcje annak bőven jó.

Vásárolni bőven jó még mostani konzolokat, xbox 360at én is majd csak most fogok venni, mert jön egy újabb végleges verzió belőle és one előtt szeretnék játszani rajta.
Itt kb fórumon is hetente jön újabb ember, hogy venni akar ps3-at adjunk tanácsot, szóval semmivel sem vagy elkésve.
Játékokat nem lehet felmásolni, de bluray lemezekről beszélünk nem dvd-ről, mint xbox esetén, itt azért elég prémium minőségről beszélünk, szóval nem fog tönkre menni ha vigyázol rá.
Ha egy nagyobb kaliberű címet raksz be pl, gt5...az igen fog másolni neked lemezről jó sokat, de utána annyit használja a gép a lemezt, amíg berakod elindítja...betölti a játékot és ennyi kb...meg pályaváltás ilyesmi. Nem olyan mint egy dvd film, hogy pörög egyfolytában. Szóval e téren ne aggódj, semmi baja nem lesz ha nem karcolod össze stb és jól bánsz a cuccokkal.

Online játék az xboxhoz képest nem havidíj köteles, összesen net kell hozzá ami javasolt nem wifin hanem kábelen, főleg fps esetén. Ugyan úgy mint pc-n megvannak a címek amik online pass-osok és van ami sima felmész, multiplayer menüpont és játszol. Ennyi.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44518) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Hol lehet a legolcsóbban venni Slim 160/320 GB-os gépet újonnan?

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#44519) jookomak válasza Mythsardan (#44518) üzenetére


jookomak
őstag

Kérdés az, hogy lehet még kapni slim gépet? Szerintem már nem nagyon.

(#44520) Xirtam válasza jookomak (#44519) üzenetére


Xirtam
veterán

SONY Centerekben még van (mivel ott senki nem vesz gépet) :DDD

(#44521) SuNrisE010 válasza Mythsardan (#44518) üzenetére


SuNrisE010
tag

pl itt:[link]
Csak drága :DD

(#44522) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Megjött a BT fülesem, telefon szépen felismerni, a ps3-is, amikor megjelenik, és rányomom, akkor csak azt irja h please wait.. meddig tart ez, vagy mi lehet a gond?

YT videókat néztem ott 2 perc az egész.

Egy Modecom MC-11B-ről lenne szó.

[ Szerkesztve ]

(#44523) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Megoldva, valami más BT is be volt kapcsolva. :U

(#44524) Tegla80 válasza FuRiONight (#44204) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Tartozom 1 "Big THX" :R el a BF3 CQ DLC miatt.
tegnap végre ráértem és beszereztem a,Te "felhívásod" alapján.
szóval megvan :K

Sony® & PlayStation®

(#44525) FuRiONight válasza Tegla80 (#44524) üzenetére


FuRiONight
őstag

Igazán nincs mit, ha tudok valamit, linkelem a topikba :R

[ Szerkesztve ]

(#44526) Kaltgarn


Kaltgarn
csendes tag

Üdv! Ma végre PS3 tulaj lettem (jobb később minth soha :DDD ) Apró kérdéssel fordulnék hozzátok. Variálok, hogy fő accountom Magyar vagy UK legyen. PS+ nem venném igénybe, Storeból nem is vásárolnék így gondolom tök mind1, hogy melyiket választom (de akkor nyilván a Magyar). Viszont nemrég olvastam, hogy bizonyos kódokkal (talán játék DLC-k) probléma lehet Magyar accounton. Ezt valaki pontosítaná nekem? Régebbi játékokkal, ahol valamiféle kód szükséges lehet gubanc? Vagy bármi más kellemetlenség?

(#44527) Xaels


Xaels
félisten

Valamelyik nap meglesz végre a gép. Használt játékoknál kell valamire figyelni? Első játékom a Metal Gear Solid sorozat lesz, azután jöhet a GOW széria. Esetleg ezeket hol tudom legjobb árban beszerezni?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44528) oriic válasza Xaels (#44527) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jatekaim.hu?

De itt aprón is nézelődhetsz, vannak megbízható eladók.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44529) Xaels válasza oriic (#44528) üzenetére


Xaels
félisten

Meglesem. Köszönöm.

Telefonról nem megy. Flash hiányát írja. Na majd holnap összerakom a Trinityt azután.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44530) Mister_X válasza Kaltgarn (#44526) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Olyan játékok DLC-i, Online Pass-ai nem mennek, amik a magyar store megjelenése előtt jelentek meg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44531) Xirtam


Xirtam
veterán

Na így hogy mostmár naponta használom a PS-t azért érződik a gyengesége.

Az hogy nincs lehetőségem PARTY-ba lenni és azonnal beszélgetni haverokkal, csak játékon belül (már ha az támogatja) hát ez iszonyatosan, idiótaság, és nagyon hiányzik az Xbox Live

A PSN lassúságáról nem is beszélve.

Az pedig, hogy a menü másodpercekig tölt, és bogarászni kell, hogy elolvassak egy üzenetet.

Xbox Live-ból csak tanulhatnak a PS4-hez.

(#44532) zzola válasza Xirtam (#44531) üzenetére


zzola
félisten

Csak megszokás kérdése-szerintem. A store tényleg lassú, pedig a jelenlegi már a gyorsított változat. Én webes felületen szoktam nézni, úgy azért gyors...

(#44533) Mister_X válasza zzola (#44532) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De még az is szánalmas. Beírom az url-t és még utána loading-képernyő fogad és a felület maga is lassú - de még így is fényévekkel gyorsabban lehet elintézni a dolgokat, mint PS-en.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44534) Ghard


Ghard
őstag

Akit érdekel, a gamestaros "idétlen" arcok csinálják a last of us végigjátszást epizódikusan youtubera.

(#44535) oriic válasza Ghard (#44534) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

n+1 végigjászás tecsőn. Dehjó...

Live-Die-Respawn

(#44536) Xirtam válasza Mister_X (#44533) üzenetére


Xirtam
veterán

:(

(#44537) Ghard válasza Xirtam (#44531) üzenetére


Ghard
őstag

Nem pofázni, játszani. Ez konzol.
Problem?
:B

(#44538) Mister_X válasza Ghard (#44537) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Eddig otthoni szórakoztatóközpontja volt, ne bántsd már ;] Ha ezek a feature-ök hiánya nem is, de a Store sebessége valódi fájó pont.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44539) Ghard válasza Mister_X (#44538) üzenetére


Ghard
őstag

Az meg még fájóbb, hogy az nem is a konzol hibája, csak a sok töketlen programozóé.

(#44541) Torry válasza Ghard (#44539) üzenetére


Torry
addikt

:F
A töketlen programozók nem a Sonytól kapják a lovettát?

(#44542) erahurka válasza Sanyi.mTs (#44540) üzenetére


erahurka
félisten

Még a hálózatból történő eltávolítás sem oldja meg a problémát.

És ezt mégis hogy értik? :U Ha kihúzza a konnektorból akkor 100% hogy kikapcsol a gép, vagy valami napkollektor is került rá a frissítéssel?

(#44543) zzola válasza Ghard (#44539) üzenetére


zzola
félisten

A legfájóbb meg az, hogy nem értesz hozzá...

(#44544) ldave válasza Ghard (#44539) üzenetére


ldave
félisten

Fene tudja, a PS3 nem úgy lett tervezve, hogy játék közben kilépj a menübe és hasonlók, ez mind utólag került a gépbe. Emiatt nincs cross-game chat-se, mert nincs rá erőforrás a gépben, nem tudták megoldani.

A Slime draws near! Command?

(#44545) Bogyi007 válasza Sanyi.mTs (#44540) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hát ez faja remélem hajnal négykor a 320-as Slimemre még a Plus nem dobta rá ezt a frissítést....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44546) akos90


akos90
tag

Szép jó napot!

Van egy Fat cechgo4 ps3-am mivel szép kellemes meleg van és beindult a hűtés mint egy repülő hajtómű. Nem a legnagyobb fokozaton megy a hűtés, de most jobban beindult. Pasztázáson túl esett még télen. a levegő ami kijön belőle az egy kellemesen meleg. Nem rohadt forró. Hely van a gépnek mindenütt legalább 35cm minden oldalról. Kérdésem az lenne, hogy nyáron ez megszokott vagy temethetem a gépet?

[ Szerkesztve ]

(#44547) Zigur válasza akos90 (#44546) üzenetére


Zigur
senior tag

Én aszondom, addig ne temesd el, amíg meg nem fikál :)
Meleg van, jobban kell hűtenie magát, ezzel önmagában nincs gond.

(#44548) Mister_X válasza akos90 (#44546) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát az eddigi 18-22 fokból lett 30-35, tehát normális, hogy jobban rákapcsolt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44549) nokia párti válasza akos90 (#44546) üzenetére


nokia párti
őstag

Nyugi van.:D Ugyanez a gépem van tegnap este kb. 10 kor bekapcsoltam, Uncharted 2 berak, aztán fél óra után maximális fordulatszámon pörgött a ventilátor.( nekem is 2 hete lett újrapasztázva MX4-el).
Megnéztem 28 fok volt a szobában, mondom lehet ez még meleg neki...
Aztán úgy éjfél táján újra eljátszom ezt, ablakot kinyitottam ránéztem a hőmérőre 22 fok, és több órán át nyúztam a számításigényes Uncharted 2 -vel, de nem pörgött fel egyáltalán a ventilátor, normális hangja volt.
Azt is ajánlom egyébként, hogy állítva tartsd a gépet, kb 5-10 fokot jelent az is valami.

Szerk:
Egyébként nagyon nem ajánlom, hogy ebben a kánikulában nyúzd nagyon a gépet, mert hiába pasztázták újra, a nagy hőingás így is úgy is meglesz, azt pedig hosszútávon nem fogja megköszönni a gép. :(

[ Szerkesztve ]

(#44550) Ghard válasza ldave (#44544) üzenetére


Ghard
őstag

A store-ra mondtam, hogy nem a gép hibája. Az első store gyors volt és nem akadt.

6 év után itt az első firmware frissítés aminek van értelme(nyomorult trófik), erre most elcseszi a gépet. :(

(#44543) Zolar
Tényleg nem, mert ha értenék hozzá, összedobnék egy normális programot ami nem akad.
De csak egyszerűen hagyhatták volna a régit.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.