Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30151) SektorFlop válasza DM-Fan (#30150) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

ha megjelenitő alatt a tv-t érted akkor egy 80 cm képcsöves, és rca kábelek nem tudom mi a becsületes neve. tv átvan álítva 16:9-es megjelenítésre, és a ps3 is...

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#30152) #79125504 válasza SektorFlop (#30151) üzenetére


#79125504
törölt tag

Akkor a tv a ludas. nekem GTA IV-el volt hasonló bajom mikor sima tévén játszottam régebben. Azt sem láttam , hogy a távolba mi van

(#30153) SektorFlop válasza #79125504 (#30152) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

én is arra gondoltam... hát akkor hanyagolom ezt a játékot, tv csere egyenlőre nem megoldható :( nem egyszerű az élet.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#30154) #79125504 válasza SektorFlop (#30153) üzenetére


#79125504
törölt tag

miért nem kötöd rá monitorra ? én átmenetileg azon játszottam és sokkal jobb volt mint tévén

(#30155) SektorFlop válasza #79125504 (#30154) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

erre nem is gondoltam :O szerintem megfogadom a tanácsod :)

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#30156) DM-Fan válasza SektorFlop (#30155) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Már amennyiben a monitorod HDCP-kompatibilis. Mert egyébiránt nem fog menni.

Get Moded!

(#30157) nokia párti válasza Gebriel (#30148) üzenetére


nokia párti
őstag

Megoldódott. :D Bár fogalamam sincs mi volt a baja. Alig múlt 1 éves a gép, beragadt készlet volt az Inter Sparban.

(#30158) #79125504


#79125504
törölt tag

Saints Row 2 játéka nincs valakinek itt eladó ! :R :DDD
mert itt az oldalon ami hirdetéseket láttam azok vagy régiek vagy éppenséggel hiányos a játék.

(#30159) TheStigKrisz


TheStigKrisz
tag

jatekaim.hu-n nézz körül

Más (majdnem): Tegnap megjött a Saint Row 3-am. Nem tudom másnak is megvan-e de azért megkérdezem, hogy aki bennfentes a dologba, a játék gyilkolja a léptetőmotort vagy nem? mert nálam elég zajos a cucc. Nem találkoztam a COD-os problémával szemtől szemben, milyen időintervallum az ami már "gyilkolásnak" számít?

[ Szerkesztve ]

(#30160) #79125504 válasza TheStigKrisz (#30159) üzenetére


#79125504
törölt tag

Az a baj hogy ott nem nagyon válaszolnak vagy csak halasztgatják a dolgot hogy utánanézz mindjárt küld képet a játékról és a végén semmi sem lesz belőle :O

(#30161) TheStigKrisz válasza #79125504 (#30160) üzenetére


TheStigKrisz
tag

szerintem ennek sem húzós az ára: [link]

(#30162) DM-Fan válasza #79125504 (#30160) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Az a baj hogy ott nem nagyon válaszolnak vagy csak halasztgatják a dolgot hogy utánanézz mindjárt küld képet a játékról és a végén semmi sem lesz belőle"

Te miről beszélsz? Legalább 20 játékot vásároltam azon oldalon keresztül, ezek között volt fóliás és használt is. Minden esetben másnap, vagy legdurvább esetben 2 nap múlva a kezemben volt a játék és mondanom sem kell, hogy igen korrekt áron. Úgy látszik ott is hasonlóan nagy sikerrel megtalálod a nem megbízható embereket, mint ahogy a rossz játékokat. :U

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#30163) #79125504 válasza DM-Fan (#30162) üzenetére


#79125504
törölt tag

Szerintem ez egyénfüggő ,hogy ki milyen játékokat szeret. Akinek az egyik tetszik a másiknak nem :R

(#30164) ldave


ldave
félisten

Találtam jó áron Burnout Paradise-t, a kérdésem az lenne, mivel demó híján nem tudom kipróbálni, hogy grafikailag megállja a helyét ma is a játék vagy azért már eljárt kicsit felette az idő (2009-es kiadás, ha jól tudom)?

A Slime draws near! Command?

(#30165) #79125504 válasza ldave (#30164) üzenetére


#79125504
törölt tag

én a mai napig szeretem azt a játékot :) nem azt nézem mindig hogy mennyire számít frissnek egy játék hanem hogy letudjon kötni :R

(#30166) DM-Fan válasza ldave (#30164) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A játék nem új, 2008. év elején jelent meg. Szerintem grafikailag semmi komolyabb gond nincs azzal a játékkal mai napig sem. Engem csak szimplán nem tudott lekötni sokáig, szerintem nagyon hamar unalmassá válik. Egyébként ezt szerintem az ára is tükrözi, én kb. 3 éve vettem meg újonnan 4 eFt-ból, konzolboltból.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#30167) ldave válasza #79125504 (#30165) üzenetére


ldave
félisten

Elhiszem, hogy jó játék és nem is tartom magam grafika-megszállottnak, kivéve a versenyjátékokat, szóval ennél a műfajnál elvárom, hogy letaglózzon :)

A Slime draws near! Command?

(#30168) #79125504 válasza ldave (#30167) üzenetére


#79125504
törölt tag

a törésmodell az nagyon jól meglett csinálva meg maga az egész pörgős játékmenet.
Aki szereti az autós játékokat azoknak mindenképpen ajánlom.

De ez csak az én véleményem :R

(#30169) Gebriel válasza ldave (#30167) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem lesz gondod a grafikával mert szép megjelenésű játék. :K
Need For Speed Hot Pursuit grafikája megegyezik a BP-al. Amit szintén Criterion csapata csinált.
Ezért is volt tuti vétel és befutó hosszú-hosszú idő után az NFS szériában a Hot Pursuit. Mert jó kezekbe került, és a Criterion neve fémjelezte a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#30170) ldave válasza DM-Fan (#30166) üzenetére


ldave
félisten

Köszi mindenkinek. Közben rájöttem, hogy PC-n, van "demó", megnézem azért vásárlás előtt :)

A Slime draws near! Command?

(#30171) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

kínkeservesen lett egy újabb platinám: Batman AA :C

(#30172) erahurka válasza Sanyi.mTs (#30171) üzenetére


erahurka
félisten

Grat!

Én már a challenge-eket sem tudtam megcsinálni.

(#30173) csab2


csab2
veterán

No, az Uncharted 1 legnehezebb fokozatán már érzem, hogy miben nehezebb a játék. :D
Néha 20x is neki kell kezdeni egy-egy jelenetnek, hogy meglegyen.
Király egy játék az biztos!
Szerintem elképesztő látványvilága van, pedig már nem mai játék.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#30174) Gebriel válasza csab2 (#30173) üzenetére


Gebriel
veterán

Haverom itt volt nálunk és játszott a KillZone 2-vel.
Jó rég volt a gépbe. :D
Iszonyat milyen jó a grafikája pedig az sem egy mai játék.
Exkluzív címek nagyon királyunk néznek ki PS3n

(#30175) Xmodule


Xmodule
őstag

Hali ezzel a DC Universe Online -al jatszik valaki?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#30176) erahurka válasza Xmodule (#30175) üzenetére


erahurka
félisten

Egyszer próbáltam, de kifolyt a szemem a szövegektől (55 centi képátló, SD). Aztán próbáltam pc-n, de összes haverom EU szerveren volt, én meg US-en és abbahagytam. Nekem annyira nem jött be.

(#30177) DM-Fan válasza Xmodule (#30175) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Régen játszottam, de mostanra átszoktam az új Mortal Kombat-ra, az valami istenkirály!

Get Moded!

(#30178) Gebriel válasza DM-Fan (#30177) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem egyről beszéltek. :N DC Universe Online.

(#30179) ldave válasza Xmodule (#30175) üzenetére


ldave
félisten

Próbáltam, pár órát játszottam vele, de nem jött be. (Pedig sokat vártam mire letöltötte azt a 15 gigát, vagy mennyi is volt)

A Slime draws near! Command?

(#30180) Sanyi.mTs válasza erahurka (#30172) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ne is mondd, voltak olyan extreme challenge-ek, amiknek legalább 50szer kezdtem neki. (főleg, ha az első round nem sikerült perfect-re)

(#30181) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

grr. elfogyott a szerkesztési idő.

store-on mit jelent, ha jobb oldalt az adott tartalomnál kék vagy piros store szatyor látható?

(#30182) moltam88 válasza Sanyi.mTs (#30181) üzenetére


moltam88
tag

Pirosat megvetted, letölheted bármikor újra. Kéket nem tudom, nem is nagyon vettem még észre, hogy van olyan is :) Gondolom hasonló mint a piros, csak talán ingyenes tartalomra (demo, trailer, stb.)?

(#30183) Sanyi.mTs válasza moltam88 (#30182) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

őszintén szólva ezt a piros-kék dolgot a GT5 DLC-inél láttam. (amiket megvettem, igaz az "első" DLC-t 4az1ben vettem)

(#30184) Gebriel válasza Sanyi.mTs (#30183) üzenetére


Gebriel
veterán

PSN Plusz a kék

(#30185) ldave


ldave
félisten

Kipróbáltam (PC-n) Paradise-t és Hot Pursuit-ot is, nehezen tudok dönteni, mindkettő tetszik... Szóval a kérdés inkább az lett, hogy melyiket szerezzem be előbb :)

Ja meg tegnap nekiálltam a Dark Souls-nak kicsit, eléggé brutál játék, 2. boss-ig jutottam, de ezt nem bírom leverni, pedig vagy tízszer próbáltam, az odaút már csukott szemmel megy :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#30186) dilipok válasza ldave (#30185) üzenetére


dilipok
veterán

pedig egy picit sztem konyebb is mint az elso resze ;) gyakrolas, gyakorlas, gyakorlas :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30187) ldave válasza dilipok (#30186) üzenetére


ldave
félisten

Wanderer karakterrel kezdtem, lehet varázslóval egyszerűbb lenne.

Amúgy online részt nem nagyon értem még, tegnap este valaki megtámadott, mondjuk szerencsére legyőztem ()még nálam is bénább volt :) ), de nem vágom honnan jött.

A Slime draws near! Command?

(#30188) CSorBA


CSorBA
őstag

18-án Zavviról rendelt gémet ma reggel hozta a postás. El sem hiszem ezt a hipertempót. (ráadásul még Szegedre is le kellett érnie)

(#30189) buffon007 válasza CSorBA (#30188) üzenetére


buffon007
tag

van itt szolnoki közületek,aki szokott zavviról rendelni ?

(#30190) dilipok válasza ldave (#30187) üzenetére


dilipok
veterán

az online reszevel a dark soulsnak meg nem foglalkoztam, az elsoben ugy mukodott, hogy ha akartal, akkor tudtal tamadni mas vilagokat, es akkor ha ott leolted a vilag "tulajdonosat" akkor orultel, ellenkezo esetben o orult. Illetve lehetett segitseget kerni es ajanlani is mas jatekosoknak. Ilyenkor a segito atkerult a masik vilagaba es jobb esetben tudott is segiteni ;) Valami hasonlonak gondolom a 2. online reszet is.

buffon007: miert, az mit valtoztat? Nem mind1, hogy honnan rendel az ember? :F

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30191) ldave válasza dilipok (#30190) üzenetére


ldave
félisten

Csak azt nem értem, hogy hogyan jött be hozzám? Elég ha online vagyok PSN-en és akkor már tudnak is támadni? Néha szoktam látni más játékosokat, mint szellemeket, hogy mennek valamerre vagy épp harcolnak, ami tök jó, mert ha látom hogy a sarkon üt valamit, akkor tudom, hogy ott ellenfél lesz,

A Slime draws near! Command?

(#30192) Sanyi.mTs válasza dilipok (#30190) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

gondolom a fórumtárs rendelne zavvi-ról és ő meg személyesen venné át. :U

(#30193) dilipok válasza ldave (#30191) üzenetére


dilipok
veterán

bizony, ez ilyen. Neked nem kell elfogadni a duel-t. O csak jon, es megprobal legyakni :) Cserebe te is mehetsz masokat zaklantni ;) A demon soulsban probaltam megtamadni mas vilagokat, de ott olyan pro emberekkel akadtam ossze, hogy ketot sem tudtam pislantani, es vegem is volt. Azota en ezt nem annyira eroltetem :)

Az meg hogy latod masok "szellemet", valoban arra jo, hogy lehet valami fogalmad arrol, hogy mi fog varni a sarkon tul. Ugyanugy latnak masok teged is.

vegytek: en ezt meg mindig nem ertem :F Miert akarna valaki massal rendeltetni :F

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30194) ubbconfig válasza CSorBA (#30188) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

ez szép rekord...akkor van remény, hogy a MP néha össze szedi magát :K

(#30195) ubbconfig


ubbconfig
aktív tag

Tegnap végignyomtam single módban a BF3-at...alapvetően tetszik, nem csalódtam a játékban, grafika, hang, játékmenet hozta a BF stílust, bár a spec (nem gyalogos) küldetések (tank, vadászgép) elég rövidre sikerültek...
Majd a multi kárpótol, azt hiszem a következő éjszakáim nem kicsit lesznek fárasztóak :P

(#30196) Edgeri válasza ubbconfig (#30195) üzenetére


Edgeri
senior tag

BF3, így nyilván hozzászólok én is :DDD
Én a single-t abbahagytam félúton, mert annyira lapos volt, és annyira szerettem volna már a multizni vele, hogy inkább az utóbbit választottam. Nagyon bejön, ha le tudok ülni a PS3 elé, akkor csak ezt nyomom, teljesen beszippant órákra :DD, már beletettem több, mint 75 órát. Most már több fórumtaggal is össze lehet futni a szervereken, így még nagyobb a móka.
Továbbra is csak ajánlani tudom minden műfajkedvelőnek :K

Üdv, Edgeri

(#30197) ubbconfig válasza Edgeri (#30196) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

75 óra? az már szép :D
Ez előtt BFBC2-őt toltam, ott szépen gyűltek a rangok, pontok, fegyverek, de a BF3-al azt hiszem most új korszak kezdődik, és azt hanyagolom... ;]

(#30198) madgie válasza ubbconfig (#30197) üzenetére


madgie
titán

118 óránál tartok, igaz, PC-n.
PS3-on nem merem bevállalni, pedig a YT videók szerint más is sokkal bénább kontrollerrel, így csak lenne valami esélyem :)

(#30199) Edgeri válasza ubbconfig (#30197) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én is a BC2-ről váltottam, nem hiszem hogy azzal játszom még, bár esetleg a Vietnam DLC miatt, mert az elég jó.

Üdv, Edgeri

(#30200) Edgeri válasza madgie (#30198) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szerintem élvezhető kontrollerrel is, már aki FPS-ezett már olyannal és van némi gyakorlata. Bár néha a közelharcok elég viccesek tudnak lenni :DDD

Üdv, Edgeri

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.