Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68151) ledgeri válasza pibácsi (#68148) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A radír a nem kitörli a szabályt, hanem a legutóbbi mentett (lakatkattintás) óta eltelt változásokat vonja vissza a metés állapotáig, míg a listából való törlés kitörli az amit akarsz törölni.
Részletesebben: van egy állapot, és van egy oldal.
Az oldalon villámzol. Menteni nem tudsz, visszaradírozni nincs mit, ha kilépsz, vagy oldalt frissítesz az alapállapotod marad. (útban van valami... á nincs mögötte semmi)
Az oldalon pipettázol. Lakattal menteni nem tudsz, radírozni sem. Ha kilpész vagy oldalt frissítesz -mivel a pipettázás egyértelmű mentés- az állapotod mentett lesz. Ebből törölni a my filtersen belül lehet. (útban van valami, zavar, el onnan, nincs ott többé)
Vissza alapállapotra.
Ha az oldalon megnyitott ublockon belül látszódó, betöltött elemek (more gombra a villám melletti oszlopok) szűrését bizgeréled, akkor az időszakos állapot. kikapcsolással elvész, de oldafrissítésre megmarad. Megjelenik a lakat állandóra menteni, megjelenik a radír visszavonni a bekapcsoláskori/előző mentés utáni alapállapotra. Ha valamit elmentettél, és törölnéd akkor ez a my rules fülön visszavonható. (Ez való arra, hogy adott oldalon/ böngészőben ne töltsön be semmi twitter, semmi facebook. Ha zavaró akkor semmi youtube, stb.)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#68152) Cs1csó válasza Rowon (#68149) üzenetére


Cs1csó
félisten

A kedvencem egy VPN-t áruló oldaltól, hogy az egyik pont a "tegyél fel VPN kiegészítőt"

Nekem nem elég "valid" egy ilyen cikk vannak jóval komolyabb oldalak is pl. PC MAG, Tech Radar, The Verge stb.

(#68153) akaido válasza Rowon (#68149) üzenetére


akaido
addikt

Aki pl. szeretne minél jobban anonimnak látszódni (ellentmondás :) ) a neten:
1. Disable WebRTC by Chris Antaki
2. WebGL Fingerprint Defender by ilGur
3. about:config "media.peerconnection.enabled" false
A https://ipleak.net/ oldalon a "pelenka" szivárgás MEO-zható.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#68154) pibácsi válasza ledgeri (#68151) üzenetére


pibácsi
senior tag

Köszönöm a részletes leírást, próbálkozom. Ezt a lakatot nem értem, nem találok lakatot. A my rules fület sem tudom beazonosítani. Elnézést, tudatlan vagyok, de igyekszem. Van egy érdekes dolog: pl. a Blick oldalról tegnap eltüntettem a "süti" felhívást, azután letöröltem mindent a radírral , nincs a loggerben semmi és most bekapcsoltam egy videót és nem adta fel a "süti" ablakot, símán megy.

[ Szerkesztve ]

(#68155) pibácsi


pibácsi
senior tag

Látom már a lakatot. is. Azon a soron a középső ikonra klikkelve lehet az eredeti állapotot visszahozni, tehát a "süti" ablakot visszateszi. De valahova biztos elmentette a letiltást.

(#68156) ledgeri válasza pibácsi (#68154) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Állandóra elrontani nem tudod, bármit törölhetsz, és újrakezdheted.
Ha megy az angol olvasás akkor bármelyik beállítás/settings füli i a githubos használatira dob, vagy youtube-on a "the hated one, ublock origin"-re kidobja azt a videót ami be is került a használatiba, mert jó.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#68157) karlkani


karlkani
aktív tag

Sziasztok!

Tudom, hogy van külön topikja a reklámblokkolóknak, de itt is az a téma jelenleg, így kérdeznék. Mindig a PROHARDVERT!-t használtam, ahol felül van egy batári nagy hirdetés. Megnyitottam a lapcsalád minden tagjával a fórumot, ezen kívül még Mobilarenaval jön elő, többinél NINCS, reklámblokkoló nélkül sem! Eltüntetni nem tudom, mindig visszajön "más névvel", de nem is érdekel, hogy van, csak ne a lap tetején lenne. Akármit nyitok meg, mindig lefele kell görgetni, mert ez a sz@r ott pöffeszkedik középen...

Mit lehet ezzel kezdeni?

(#68158) ledgeri válasza karlkani (#68157) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Átnevezősdi miatt semmit. Korábban cica volt, idén ez.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#68159) karlkani válasza ledgeri (#68158) üzenetére


karlkani
aktív tag

Értem, köszi! :(((

(#68160) ledgeri válasza karlkani (#68159) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hidd el én is csak nézem, hogy ha keresnék valamit, gogy miért nincsen találat.... :O

( ;] )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#68161) DS39 válasza karlkani (#68157) üzenetére


DS39
nagyúr

Én nem találkoztam vele. Valamelyik szűrő ezek szerint tudja blokkolni.

(#68162) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Firefoxban tényleg nincs olyan lehetőség, hogy a böngésző képét átküldje Wifin okos TV-re 😮, vagy csak nem találom? Média átjátszása eszközre/ Cast media to device
Edge, vagy Chrome-ban ez simán megy. Foxban nem találok ilyet.

(#68163) Jack Oneill válasza Krystal_s (#68162) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ezt en is hianyolom, jo lenne. Edge konnyeden megoldja, de itt is hasznalnam.

(#68164) naja válasza ledgeri (#68113) üzenetére


naja
aktív tag

Abszolút semmit, nem is villant a kép. A gond valszeg valamelyik addon miatt lehetett (egy régebbi tab group/managerre gyanakodom), súlyosbító körülményként még a pár ezer fület megemlíteném.
Amúgy a profil mappája 3+GB volt a cache-ek miatt. Ha clear cache-t nyomtam akkor alig adott vissza tárhelyet. Ha viszont kézzel próbáltam törölni, akkor csúnyán széthullott minden. Szóval még ott is lehetett valami.

(#68165) ledgeri válasza naja (#68164) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A sessionstore-t át átültetni friss profilba próbáltad-e?
(új profil, böngésző munkamanet-megtartásra beállít, bármi megnyit. Bezár. Tesztre újranyit, ha mindenoké bezáz, majd transplant)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#68166) naja válasza ledgeri (#68165) üzenetére


naja
aktív tag

Nem azt, nem próbáltam. Csak a refresht. A profilt szerettem volna megtartani a jelszavak, bookmarkok miatt. Ahhoz meg már nem volt erőm, hogy mindent kinyomozzak mit melyik file-ban tart a FF, és egyesével másolgassam azokat.
A fura az, hogy addonok nélkül is használhatatlan volt a session json4 copyzgatás új profilba. Gondolom a hibát előidéző addon már a sessionbe firkált bele, ami egy frissítés után széthullott. De ez csak vad fantáziálás, bár semmi más nem magyarázza

(#68167) ledgeri válasza naja (#68166) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Empírikusan kell hozzáállni! Ha van backup csak türelem kérdése. A "mindent másolok hátha jó lesz" nem vezet sok jóra, nem hatékony.
important files, firefox keresésre kiadja a help-cikkét bármely kereső.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#68168) naja válasza ledgeri (#68167) üzenetére


naja
aktív tag

Amúgy már megvagyok vele. Le is írtam a konklúziót. #68112
Most látom, hogy pont ezután írtál, így pont elkerültük egymást akkor...

(#68169) ledgeri válasza naja (#68168) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R Csak volt még egy ilyen: És bőven van még tenni való vele.
Ha kinyerni az fontos adatokat gyorsabb egyesével, mint próbálkozva mindennel, akkor adatvesztős helyzetben az a jobb!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#68170) naja válasza ledgeri (#68169) üzenetére


naja
aktív tag

Értem, köszi. A fontos dolgok (adatok) megvannak.
Csak a szükséges addonok, beállítások visszaállítására gondoltam. Végig loginolni a pinelt füleket, hogy az értesítések megjöjjenek stb, semmi komoly. Csak hogy kb. úgy nézzen ki mint régen. :) Ne legyen mezítláb FF érzés.

(#68171) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az androidos verzióban azt nem lehet beállítani, hogy a kezdőoldal egy adott lap , oldal legyen.
Pl. ha rákattintok a házikóra, akkor az index.hu jöjjön be.

(#68172) ledgeri válasza GEPESZ66 (#68171) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Őgy hogy nem android-firefoxoztam még eleget csak tippek:
Beírod címsorba a címet majd hosszan tartasz rajta.
Beírod, megnyitotd, majd ha betöltesz, hosszan tartasz rajta. (első kettő menüt várna...)
Elmented könyjelzőként és ott valami...(tartás is)
Vagy valahol a menüben.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#68173) naja válasza GEPESZ66 (#68171) üzenetére


naja
aktív tag

Ha jól látom ilyet nem tud. Indító ikonokat tudsz elhelyezni. Így csak egy kattintással lesz több a munka vele:

https://www.androidauthority.com/change-homepage-firefox-3153083/#3

(#68175) Grg válasza movax (#68174) üzenetére


Grg
tag

Jól hangzik, de mikorra lesz ebből valami.... Másrészt ha igy is lesz akkor majd máshogy oldja meg a YT. :(

Én inkább abban bízom,hogy elszaporodnak a Fadblock-hoz hasonló addonok, amik nem blokkolják a reklámokat, csak átugorják.

[ Szerkesztve ]

(#68176) csako válasza movax (#68174) üzenetére


csako
veterán

Ez a "kutakodás" eddig más weboldalakon miért nem volt gond? 🤔
De látom a cikk vége azért kitér rá, csak ehh...

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#68177) PeL válasza Grg (#68175) üzenetére


PeL
addikt

Lekopogom, de nekem uBlock Origin mellett még egyetlen alkalommal sem dobta fel ezt a reklámblokkolós hülyeséget asztali gépen azóta sem, pedig rengeteg videót nézek YT-n.

[ Szerkesztve ]

(#68178) movax válasza PeL (#68177) üzenetére


movax
őstag

Nekem sem, de még csak ezután vezeti be általánosan a YT, eddig csak a userek bizonyos részénél jelent meg.

(#68179) ledgeri válasza PeL (#68177) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hagy kérjek már egy betöltött youtube-oldallal egy ilyet[kép] kíváncsi vagyok mi van blokkolva nálad (katt a more-more-ra)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#68180) classic B válasza ledgeri (#68179) üzenetére


classic B
aktív tag

Kicsit paranoid módban tolod, nem? :D Ilyen beállítások mellett hogyan néz ki a youtube weboldala nálad?

(#68181) Cs1csó válasza classic B (#68180) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezek a "hard" módok a legbiztonságosabbak persze addig szenvedés ameddig minden egyes oldaladon be nem állítod de utána mint kés a vajban.
Persze ha egy új oldal jön ott megint személyre kell szabni de legalább az új/rizikós/veszélyes oldalaktól is biztonságban lehet lenni.

(#68182) PeL válasza ledgeri (#68179) üzenetére


PeL
addikt

Tessék:

(#68183) Intruder2k5 válasza PeL (#68177) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én sem kaptam eddig soha semmilyen blokkoló ellenes üzenetet sem laptopon, sem pedig AndroidTV-n. Előbbin Firefox, uBlock Origin, Enhancer for YouTube, utóbbin pedig SmartTube fut. Hozzáteszem, egyikben sem vagyok bejelentkezve.

uBlock kép: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#68184) Csupingo válasza Intruder2k5 (#68183) üzenetére


Csupingo
veterán

Ilyet néha látok mostanában adblock-kal, de x-szel bezárva többet nem jön elő. Reméljük rövid időn belül nem lesz erőszakosabb, vagy eltüntethetetlen.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#68185) Grg


Grg
tag

Érdekes, én is így "naturban" használtam a UBlock-ot mint ahogy PeL és Intruder2k5, de nekem feldobta az antiblokkos üzeneteket az összes változatát. Én mondjuk be vagyok jelentkezve.

@classic B: Most nekem így van beállítva, kivéve, hogy a 3rd party-k is csak a youtubra érvényesek és teljesen normális a youtube kinézete. Nem tudom, jó-e ez az antiblokk ellen, még csak ma kezdtem kisérletezni :)

[ Szerkesztve ]

(#68186) Grg válasza Csupingo (#68184) üzenetére


Grg
tag

Majd fog, így kezdődött nálam is, aztán az "X"-nél visszaszámolós óra lett, majd előjött a csak 3 húzásod van típusú...

Valószínűleg téged most "szúrtak" csak ki...

(#68187) classic B válasza Grg (#68185) üzenetére


classic B
aktív tag

Nem tetszik így. Pár gomb nem látszódik miatta. Amúgy is prémium van nekem úgyhogy mindegy is. :P

(#68188) Grg válasza classic B (#68187) üzenetére


Grg
tag

Nekem minden megvan ami kell, alap Ublock-al is, meg a másik beállításokkal is.
Nekem így néz ki :D ennyire van szükségem :D (Vagy mi az ami hiányzik, milyen gombok?)

[ Szerkesztve ]

(#68189) naja válasza ledgeri (#68179) üzenetére


naja
aktív tag

Nálam uBO alapbeállításon megy (nem rég raktam újra FF-ot), és be vagyok jelentkezve YT-ra. Viszont van egy Pi-hole AdGuard Home-om is. Én eddig semmit nem láttam ezekből a hirdetésekből, vagy zaklatásokból. Ha nem jelentkezem be, csak akkor szokott hirdetés lenni a videók elején vagy időnként.

[ Szerkesztve ]

(#68190) ledgeri


ledgeri
nagyúr

:Y :C
Köszi Köszi mindenkinek aki linkelt ublock képet.
A doubleclick az az egyértelmű youtube-reklám kiszolgáló elem. Képek alapján vagy hiányzik vagy valahol blokkolt mindenkinél itt, így reklám amiatt nincs. Csak kérdés, hogy az felel-e csak a 3csapás-képenyőért is, vagy valami más nézi, hogy az betölt-e vagy sem.
Nagy tipem még a jnn-pa.googleapis.com, vagy az alap gstatic.com. Az előbbit nem ismerem, talán csak youtube-on van (az meg működik nélküle), de a gstatic az borzasztó.
Az ami a google cuccok "mechanikus működéséhez" kell, gondolok itt arra, hogy ha az nincs, akkor ami google és komolyabb dolog, az törik. Törik a beléptetés, vagy jelszócserék, ilyesmik, de törnek a mindenhol ott lévő capcha-k, recapchák (hol a busz, és a tűzcsap) is. Szóval ha egy gépen vagy hálózaton beléptek google fiókba, majd utána pl adott pénzügyi oldalra, ami ezzel védett, akkor az egy helyre ment.... mindegy, hogy ött össze lesz-e kapcsolva, vagy sem... Ne mindegy. Mégegyszer köszi!
Aki stabil a mostani állapotával, csak mert másoknál több a piros, ne változtasson ;] , de aki kíváncsi az próbálkozva többet tudhat mint előtte! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#68191) ledgeri válasza classic B (#68180) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Olyan szempontból paranoid, igen, hogy "nem bízok senkiben csak azért mert azt mondja hogy lehet", így bármi amit megnyitok, elsőnek, a semmiből az általában csak pár sor szöveg egy nagy fehér háttér előtt, de pl ha felnéznék a wikipédiára, akkor az 90% szöveg, ha így infó kell, akkor nem vészes.
Általában érdekel is, hogy mi mit akar betölteni, szóval ha ismeretlen oldal, akkor így is úgy is meglátom, hogy mit használ. De így látom is, hogy mi kaphat rólam infót, meg mi mennyire sokrétűen használt. Vannak a giga CDN-ek, weboldal pakk készítők (nem tudom mi a kategória neve) -akami, cloudfront, cloudflare vagy shopify, wix(vagy mi is), amikről már tudom, hogy azokkal kell kezdeni ha valami tört, vagy az alapból kikapcsolt javascripttel, de sok egyszerű oldalon mindent lehet látni, és alapból is csak egy googletagmanager töltene be csak, ami megint kukázott.
Ezekből nagyon sokat el lehetne menteni engedélyezettnek, és akkor -eddigi találkozásaim miatt, kb 80-90% a friss oldalaknak nem törne, mert már találkoztam vele, és tudom, hogy mit csinál... az hogy ezt nem csinálom csak azért van, hogy biztos lássam csupaszon is az oldalt, mert érdekel.

youtube-om:
[kép] emellett (korábbi megosztott uBO) Ez az alap, nálam elmentett állapot.

És ez a már belépett állapot. Mikor belépnék akkor ott van engedélyezve a gstatic, meg a javascript, de az (gstatic) csak ott kell, és ritkán belépvén (értsd többségében belépve lévén) azt nem látom sokszor. Youtube nézéshez nem kell a g static.
A ublock képén látszódik, hogy csak a "videók" rész van betöltve (lejátszó és a videó-stream szerver), meg a ytimg, ami a thumnaileket adja. Ennél több nem kell, mert tudom hogy az oldalon merre van mi (jobbrafent a profil ,meg a feltöltő gomb, balrafent a főoldalra dobó gomb stb... bár a keresőt néha vadászom :) ). Ezek azért nem látszódnak, mert a ggpht (google photos) maradt blokkolt. Általában a profilképek sem adnak sokat, így ez sem számít. A többi felsleges (felesleges munka lenne engedélyezni, mert nem ad többet, csak sok szines bizbasz).
Még apróság, hogy van clickbait remover, amivel kiíbetűsítetem a címeket, így az is kevésbé zavaró (még a thumnaileket is lehetne a gyárilag generáltakra visszaállítani azzal csak van olyan egyedileg kreált ami infót hordoz, így az marad)
Kis extra infó, hogy a ublockos képen látszik, hogy míg a googlevideo rész kétféle szürke, a ytimg az egy. A világosabb szűrke örökli a sötétebbtől a feloldást, mert az is világos piros lenne menrt az a fentiektől örökli a tiltást. Csak azért említem ezt, mert sokféle subdomain-ről jönnek a youtube vidik, lásd kric-krac név a .youtube-video előtt. Így az mint fpdomain engedélyezett, míg pl a ytimg, mivel csak kép, egy, így az egyedülire kattoltam. (a twich is így dolgozik például)

Most ha kapok egy linket tőled pont ugyanannyi elindítani, mert az egy sűrűn használt oldalon nyílna, de ha kapnék egy cuob linket, akkor az picit kattintős... de akkor feltűnne, hogy ahhoz meg a yandexet kell betölteni, meg hasonlók... Nekem ez így "hogy működik az internet"-tanító jellegű kicsi hátráltatás. De így már többet tudok, mint előtte erről a világról

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#68192) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Kis infó, mert jó érzés volt átlátni a fentiek szerint működve:
A ublock origin, mint tudjuk böngésző kieg, így csak a böngésző forgalmát mutatja,
a fentebb is említett pi-hole/hardverre rakott adguard meg az egész gép forgaémát mmutatja.
A kettő közé ajánlom feltenni a portmaster programot, amiben meg a PC-n futó programok között tudunk vizsgálódni, ki merre, mivel kommunikál.

Ezt azért írom, mert hogy ha egy oldal el akarna érni egy szervert, akkor foghatja a ublock, a portmaster, és a pi-hole (esetemben meg openwrt).
Pont épp emailfiók átnézőben voltam, és kb 1500-2000 emailt néztem át, mindenhonnan érkezőt, 2-3 óra volt. Outlookon (web) keresztül, és minden mail akart betölteni valamit kívülről is (képet, trackingpixelt, egyebet), de mivel ublockban ezek tiltva vannak alapból, és a webkliens-ből is csak minimumot engedtem ki, így a portmasterben láttam, hogy míg a böngésző csak a mozillát pingelte, meg az outlookal beszélt, addig a ublock az megfogott 4000+ lekérést kb 100-200 kiszolgáló felé.
(ha nem tiltatok alapból mindent akkor nem tűnik fel, hogy jéé az ami alapból 5-20-50, az most miért >4k, a kis szám a ublock logó felett)

Na ekkor dobban meg a szív, és értékelődik át az élet. (És ilyesmi tapasztalat mondatja velem, hogy aki le " az rossz reklámblokkoló"-zza a ublockot, az nem tudja mit beszél. :R)

Miniblog mára vége! ;)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#68193) GAbre


GAbre
veterán

Már kijelentkezett fiókból is szól youtube,hogy nem engedélyezett a blokkoló.
Kiváncsi leszek,itt is jön-e később,hogy 3 lehetőséged maradt... :)
*Ublock origin

Avatar

(#68194) nullpoint


nullpoint
senior tag

Üdv!

Böngészgetem a Decathlon oldalát, és több tab van nyitva, és azt látom hogy a tabokon animációk vannak ha épp másik tabon vagyok.

Ilyennel még nem találkoztam, tudtok erre addont, vagy opciót hogy ezt tiltsam? Nem akarom hogy karácsonyfaként villogjon a böngésző.

Köszönöm ha van ötlet.

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#68195) classic B válasza nullpoint (#68194) üzenetére


classic B
aktív tag

Nálam nincs ilyen. Másik weboldal is csinálja vagy csak a Decathlon? Melyik Firefox verziót használod? Milyen kiegészítőid vannak fent?

Szerk.: Közben elindult nálam is az animáció (Decathlon), de más weboldalnál egyelőre nem látom.

[ Szerkesztve ]

(#68196) ledgeri válasza GAbre (#68193) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ürítettél-e sütit/cache kilépés után?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#68197) nullpoint válasza classic B (#68195) üzenetére


nullpoint
senior tag

Egyelőre csak Decathlon, gondolom hamarosan divat lesz mindenhol. Másik böngészővel is ugyenez.

Biztos lesz rá megoldás, aki legelőbb megtalálja, linkelje be legyen kedves. Én is szólok ha találok valamit.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#68198) Rimuru válasza nullpoint (#68197) üzenetére


Rimuru
veterán

Letiltod a JS-t, az biztos megoldja. ;)

Attol fugg a megoldas hogy az oldal hogy csinalja. Pl ez a userscript (pl violentmonkey) jelenleg nalam mukodik decathlon eseten de barmikor eltorhet. (forras)

// ==UserScript==
// @name Decathlon
// @match https://www.decathlon.hu/*
// @run-at document-start
// ==/UserScript==

Object.defineProperty(document, 'title', {
set: function(){}
});

Vigyázat, csalok!

(#68199) nullpoint válasza Rimuru (#68198) üzenetére


nullpoint
senior tag

Köszönöm szépen! Kipróbálom, jelzek. :R

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#68200) nullpoint válasza Rimuru (#68198) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ez jó, köszönöm!

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.