Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34351) Fandango válasza t420s (#34350) üzenetére


Fandango
veterán

Na ezt itt neked senki nem fogja megmondani (hacsak valaki titokban nem a Mozillanak dolgozik mint FF fejleszto)
De tippre semmi nincs a netscapebol.

[ Szerkesztve ]

(#34352) Winnie The P válasza szabeska (#34349) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nem, pedig én is használom. Esetleg azóta nem cseréltél valami új védelmi szoftverre, azzal nem akadhat össze? Próbáld meg hogy eltávolítod és újra rakod.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#34353) t420s válasza Fandango (#34351) üzenetére


t420s
aktív tag

na csak azért mert egy fejlesztő nemrég azt nyilatkozta hogy lehet érdemes lenne dobni a gecko motort, mert még mindig a netscape örökségét nyögi a motor, és hiába tuningolják akkor is alulmarad a webkit-tel

ebből én azt veszem le, hogy a mostani ff nem több mint egy agyoncsiszolt netscape-de akkor is csak egy őslény.

De tippre semmi nincs a netscapebol.

(#34354) oszy válasza jozsef8 (#34348) üzenetére


oszy
veterán

Örülök neki! :) Nekem is segített már ez :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#34355) oszy válasza besaints (#34344) üzenetére


oszy
veterán

működik! ;) Köszi!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#34356) Penge_4 válasza t420s (#34353) üzenetére


Penge_4
veterán

Azért annyira nem kéne elájulni a WebKittől. A WebKit is alapból egy őslény, mivel a Google lecserélte Blink-re a kiherélt változatát (hogy mi célból arról találgatni lehet, a hivatalos verzió szerint azért, mert rengeteg legacy kód volt benne).

A Geckoval semmi probléma nincs. De tudod az a szomorú az egészben, hogy ha megszűnik ez is, akkor még egy motorral kevesebb lesz, a Google pedig hirdetheti, hogy végre megvalósult az álom, a szabványos web. Kár, hogy ők a szabványokat úgy képzelik el, hogy a saját házi dolgaikat erőszakolják rá a piacra az erőfölényüknél fogva.

(#34357) t420s válasza Penge_4 (#34356) üzenetére


t420s
aktív tag

én érzelmi okból rokonszenvezek a gecko-val és ff-el (mint netscape örökség) de be kell lássam: a webkit-es chrome sokkal gördülékenyebb
mindezt úgy hogy a chrome alatt kismillió addon van, az ff alatt meg semmi
úgyhogy ott a gépemen az ff (mintegy vitrinben) de sose használom-chrome megy éjjel-nappal

A Geckoval semmi probléma nincs.

[ Szerkesztve ]

(#34358) vlevi válasza t420s (#34357) üzenetére


vlevi
nagyúr

"a webkit-es chrome sokkal gördülékenyebb"
Nnnaaaa, azért ezzel igencsak vitatkoznék.
Például a krómban (és az újabbb, 16,17,... operában is) Marhára zavar, hogy a fülek között váltogatva, főleg a legelső betöltéskor előfordult, hogy bevillant egy üres fehér lapot, kb tizedmásodpercre, aztán mutatja az oldalt.
Az Opera az új blink motor miatt még hihetetlenül fapados, pl. a könyvjelző fogalmát sem ismeri, mert azt nem tudták egyelőre belerakni, satöbbiiii.
Pedig rendszeresen bele szoktam kukkantani a többi böngészőbe is, hogy hogy állnak, de rövid fanyalgás után mindíg visszakeveredek a FF-hoz. Mondom ezt úgy, hogy előtte sokáig operáztam, de abból is volt valahol a 9-10-11 körül valami nagyonnemtetszik benne, és akkor váltottam FF-ra.

(#34359) Matthewus válasza t420s (#34353) üzenetére


Matthewus
őstag

Gecko helyett lesz a Servo majd valamikor, bővebben itt.

(#34360) t420s válasza vlevi (#34358) üzenetére


t420s
aktív tag

akit érdekel az ff próbálja ki a pale moon-t. ez egy ff fork, és van 64bit verzió is.

ld
[link]

(#34361) EmptyParadox válasza t420s (#34360) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Én is tudom ajánlani, régóta használom!

(#34362) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! Szeretném megkérdezni, hogy mi a közös a Facebook, és Youtube oldalakon?
A fentit azért kérdem, mert ha azokon az oldalakon tevékenykedek, akkor érezhetően lelassul a FF, de pl Vimeo-n nem...
(korábban meg volt nyitva,de be nem töltve kb 150 youtube vidi, és 70 vimeo. A youtube-ososk kiktatásáig [maradt 2-3] folyamatos megakadásaim voltak "ff nem válaszol"lal, azóta ilyen nem volt, szóval valamit nem szeret a gép onnan...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34363) Penge_4 válasza t420s (#34357) üzenetére


Penge_4
veterán

"de be kell lássam: a webkit-es chrome sokkal gördülékenyebb"

A traktor is gördülékenyebb a földúton, mint a sportkocsi. Azt kéne belátnod, hogy a Google mindenhol ott van, egy hatalmas polip és ő írja a trendeket.

Így nem nehéz gyorsnak és gördülékenynek lenni. Ugyanazt csinálja, mint anno a Microsoft az IE-vel, csak ők keresztülrugdossák hatalmuknál fogva a W3C-n a házi szabványaikat, de részükről az egész HTML5 egy marketingbullshit, ami újabb építőkockája a birodalomépítésüknek.

Ha a cukormázat leveszed, akkor láthatod, hogy a WebKit/Blink alapú böngészők és összes forkjai memóriazabáló cuccok, amik átlagosan teljesítenek a biztonsági rések foltozásában is (annak ellenére, hogy sandbox meg multiprocessz meg minden van) és a stabilitásban is (szintén multiprocessz elvileg ezt szolgálja de olyan gyönyörűen fossa össze magát hardcore használat mellett, hogy öröm nézni) és tudásban kb. az ablakos böngészőmotor szintjén vannak, amihez jár egy címsor meg pár ikon.

"a chrome alatt kismillió addon van, az ff alatt meg semmi"

A Chrome-os addonokat nem nevezném igazán annak. Két dologra képesek.
1. Pár pixelszer pár pixeles buborékba belerenderelnek HTML-t, CSS-t és JS-t.
2. A betöltendő oldalba beleinjektálnak HTML-t, CSS-t és JS-t, a betöltődés előtt, közben vagy után.

A Firefox kiegészítőkkel viszont a teljes böngészőt átszabhatod. Létrehozhatsz eszköztárakat, oldalsávot, átalakíthatod a böngésző legmélyét is. A Chrome-os kiegészítők praktikusak, de kb. annyiban ki is merül a képességük, mint a Firefoxos Greasemonkey scripteknek vagy Stylish stíluslapoknak.

(#34358) vlevi: "Például a krómban (és az újabbb, 16,17,... operában is) Marhára zavar, hogy a fülek között váltogatva, főleg a legelső betöltéskor előfordult, hogy bevillant egy üres fehér lapot, kb tizedmásodpercre, aztán mutatja az oldalt."

Legalább találó a motor neve. ;] Amúgy a multiprocessz miatt van és SSD-vel elvileg nem kéne tapasztalnod. A Google úgyis arra megy, hogy legyen egy SSD-d az OS-nek, azon kívül meg mindent tárolj a felhőben.

(#34364) vlevi válasza Penge_4 (#34363) üzenetére


vlevi
nagyúr

Pedig SSD van, i5-el, 8G RAM-al, es megis felvillan. Szoval szar :-)
Meg amugy is nemtetszik a kromban, hogy a konyvjelzimet nem tudom bal oldalra kitenni, csak felul egy eszkoztarba, ahova kb 10 konyvjelzo fer el.

(#34365) t420s válasza Penge_4 (#34363) üzenetére


t420s
aktív tag

és milyen igaza van!
ez a jövő.
ez a JELEN.

A Google úgyis arra megy, hogy legyen egy SSD-d az OS-nek, azon kívül meg mindent tárolj a felhőben.

(#34366) t420s válasza Penge_4 (#34363) üzenetére


t420s
aktív tag

az idejét nem tudom mikor láttam chrome crash-t.
még tán a chrome v1 idejében.

de olyan gyönyörűen fossa össze magát hardcore

(#34367) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

Én át szoktam nézni Chrome-ra néha, mondván, hogy a FF lassúcska. De aztán rájövök, hogy a Chrome "gyorsasága" csak átverés. Nálam nagyon furán viselkedik. Betöltök jó pár oldalt, amiket meg akarok nézni, végignéztem elsőt, és kiderül, hogy a többit be sem töltötte, vagy csak szinte alig, és akkor foglalkozik vele, mikor az a tab van fókuszban. Vagy pl, nézek egy youtube videót, betöltök mögötte jó pár oldalt, hogy majd megnézem, addig fullscreen-videó. Vége a videónak, és kiderül, hogy megint ugyanez történt. Igen, firefox alatt szaggat a videó, de legalább betölti az oldalakat, és nem kell ülnöm fölöttük még. Valamint olyat is tapasztaltam, hogy elkezdi betölteni az oldalt, és csak akkor tudok scroollozni benne, ha már az egész betöltött, és ülök fölötte, és nem értem miért nem történik semmi. (FF itt is szaggat, de legalább tudok csinálni közben már dolgokat az oldalon.) És valahogy mindig rájövök, hogy Chrome sokkal idegesítőbben lassú, és ráadásul még át is ver a gyorsasággal. Úgy vagyok vele, hogy szaggasson, de legalább látom, hogy csinál valamit.
A felhő alapú dolgokat meg sosem fogom tudni megszokni. Úgy nőttem fel, hogy nem volt internet, minden letöltött dolgot kincsként archiváltam. :D Mindig bennem van, hogy "és mi van, ha a következő percben nem lesz net egy héten keresztül?".

(#34368) Steelmanus válasza EmptyParadox (#34367) üzenetére


Steelmanus
addikt

Te tobb ablakban futattod a Firefoxot, vagy ugy hogy kozben meg fut 1-2 Chrome is?
A Firefox alatt mit ertesz szaggatason, jelennleg FF alatt 5 ablakban hasznalok 4-5 fulet, valtogatok kozottuk es direkt ketablakban kulon-kulon megy YT video de nem latok szaggatast. Mindezt W7 x64 alatt.
Ezt most csak direkt az kulonleges hasznalat miatt probaltam ki.

[ Szerkesztve ]

(#34369) t420s válasza EmptyParadox (#34367) üzenetére


t420s
aktív tag

akkor mi lesz?

akkor
a) veszel mobilnetet és a puszta közepén is van net
b) elmész egy plaza-ba bevásárlóközpontba és van free wifi
c) feltörsz egy szomszéd wifit és van wifi (nekem 5 szomszédom kódja van meg, van olyan elmés ki levédi wpa2-vel és megadja 12345)
d) 1998 óta van netem itthon. volt már műszaki hiba, de egy hétig sose állt a net.

Mindig bennem van, hogy "és mi van, ha a következő percben nem lesz net egy héten keresztül?".

(#34370) t420s válasza EmptyParadox (#34367) üzenetére


t420s
aktív tag

én ilyet még soha egyetlen egyszer se tapasztaltam. soha.
azt tudom hogy akármit csinálok (hardware accelerated rendering enable. smooth scrolling stb) az ff darabosan görget.
a chrome meg nem. ennyi.

Betöltök jó pár oldalt, amiket meg akarok nézni, végignéztem elsőt, és kiderül, hogy a többit be sem töltötte, vagy csak szinte alig,

(#34371) EmptyParadox válasza Steelmanus (#34368) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Egy ablak, de több tab. (Chrome nem fut közben.) Egy integrált videokártyás laptopon történik mindez, szóval a 720p videó sokat megeszik a gépből. Ha elkezdek betölteni egy oldalt, és közben nézek egy youtube videót, akkor jó pár frame elvész, nálam ez szaggatást jelent. :) Vagy egy oldal betöltése is lomhának érezhető, flash videó-s tab nélkül is. Pl egy index.hu 15s, facebook kb 10s alatt tölt be. (Jelenleg 17 kiegészítőt használok.)
(Win8 64bit, de Win7 64bit alatt is ez volt. 2 mag 1.9Ghz, 4 GB RAM)

@t420s Akkor is bennem van, nem tudok mit csinálni. :) Mi történik, ha konkrétan a kontinensen nincs net? Odavész az összes dolgom, és nem tudok semmit csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#34372) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

(Bocsi, már nem tudom szerkeszteni.)
Amúgy youtube centerrel, ha betöltetem az egész 720p-s videót, akkor nem tapasztalok szaggatást, viszont video streameknél igen.
Chrome alatt akkor történik ez a nem töltődik be az oldal a háttérben, ha a videó full-screenben van.

(#34373) Steelmanus válasza EmptyParadox (#34371) üzenetére


Steelmanus
addikt

Nem tudtam hogy laposrol van szo, az mas, en asztaligepet hasznalok 20/10-es nettel.

(#34370) t420s A hardware accelerated rendering kulcs minek ma mar az about:configban nincs is ilyen. Az acceleration kifejezesre is csupan egy ertelmes valtozo van az is alapon false

[ Szerkesztve ]

(#34374) t420s válasza Steelmanus (#34373) üzenetére


t420s
aktív tag

ez nagyon szep, de engem ez nem erdekel.
nekem mindegy hogy hívják, van, nincs mindegy.
de működjön és ne akadozzon egy i7-es gépen 120-as upc-vel.
ennyi.

A hardware accelerated rendering kulcs minek ma mar az about:configban nincs is ilyen.

(#34375) leviske


leviske
veterán

ha nem hajlandó megnyitni a gmail-t, mit tudok csinálni? elvileg a kapcsolódó sütiket töröltem.

az IE nem vacakol, szóval letiltott port nem lehet.

(#34376) kispx válasza leviske (#34375) üzenetére


kispx
addikt

Cache törlést is csináltál?

(#34377) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Találkozott már valaki ilyen hibával:

Mit lehet vele kezdeni. Azt tudom, hogy vannak más oldalak is (nehogy ez jöjjön).

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#34378) leviske válasza kispx (#34376) üzenetére


leviske
veterán

elnézést, közben észrevettem, hogy nem töröltem minden gmail-es sütit. :R

(#34379) Winnie The P válasza Winnie The P (#34377) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nem tudom, hogy esetleg a .Net Kertrendszernek lehet-e köze hozzá (ma raktam fel a 4.5.1-et) a gépre?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#34380) csako válasza Winnie The P (#34377) üzenetére


csako
veterán

Itt is ugyanezt csinálja, minden böngészőben, a weboldallal van gond.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#34381) Winnie The P válasza csako (#34380) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi szépen a választ is meg azt is, hogy megnézted.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#34382) Penge_4 válasza t420s (#34366) üzenetére


Penge_4
veterán

"az idejét nem tudom mikor láttam chrome crash-t."

Nem a teljes crashre gondolok, hanem erre:

Úgy fűzi össze a multiprocessz a tabokat, hogy megnyitok egy lapról 20 Google találati oldalt, majd az egyik összefossa magát, akkor viszi magával a többi 19-et is. Ugyanis a releváns tabok valahogy összefüggenek ilyenkor.

A másik meg: Kiegészítők is szoktak crashelni. Ilyenkor az összes olyan oldalon beúszik, hogy újratöltöd-e, amelyiken injektálva volt a content script.

Annak nem gond, aki 3-4 tabot tart nyitva és azokon böngészik, de aki 50 körül, ott a multi processz csak hátrány, mert mérhetetlenül zabálja a memóriát és - hogy egy klasszikust idézzek: az ellen nem véd. ;]

(#34383) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Sziasztok!

A következő kérdésem lenne mit lehet tenni egy olyan hibával mikor a e fejléc és a címsor ki kockásodik tehát a felső részen különböző színű kockák jelennek meg,ez főleg új lap megnyitásakor jelentkezik.

Köszönöm.

(#34384) Steelmanus válasza Nagymelák (#34383) üzenetére


Steelmanus
addikt

Tudnal rola egy kepet kuldeni a topikba? Es milyen op.rendszert hasznalsz? W7 - W8 - W8.1 ?

[ Szerkesztve ]

(#34385) Nagymelák válasza Steelmanus (#34384) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Ha hazaértem küldök. Win 8.1 van a gépen. Egyébként ha a kurzort végig viszem a hiányos kockákon akkor azok rendbe jönnek.

(#34386) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ismeri valaki ezt a kiegészítőt Bluhell Firewall?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#34387) Pityu. válasza Pityu. (#34386) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ja amúgy eredetileg adblock plusot használok hogy ez lehet jobb annál?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#34388) scope2007 válasza Pityu. (#34387) üzenetére


scope2007
addikt

Sztem, ha jobb lenne, akkor ismernünk kellene, de nem :-D
Vagy még új?

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#34389) Nagymelák válasza Steelmanus (#34384) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Sziasztok!

Az ígért kép a Firefox hibáról, a pirossal bekarikázott részről van szó. Ugyan ez szokott előfordulni a felső fejlécen is.

[link]

Mi lehet a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#34390) t420s válasza Penge_4 (#34382) üzenetére


t420s
aktív tag

aki 50 körüli tabot tart nyitva az nem netezik, hanem jó dolgában nem tudja hova vakarózzon, ennyifelé úgyse lehet figyelni, innentől fogva ez csak "gazdag gyerek ezer játéka" kategória.
lehet egy gyereknek ezer játékot adni de minek? úgyse tud ennyivel játszani. ha azt állítja tud, akkor hazudik.

Annak nem gond, aki 3-4 tabot tart nyitva és azokon böngészik, de aki 50 körül,

(#34391) DS39 válasza Nagymelák (#34389) üzenetére


DS39
nagyúr

HW-es gyorsítás kikapcsolását próbáld. csak tipp, de eléggé szétmoddolt a FF-od, nem lehet valamelyik kieg hibája?

(#34392) Steelmanus válasza Nagymelák (#34389) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ez egy eleg erdekes problema, mar jeleztek tobben is a W 8 topikban is, de nalam is elofordult mar W7-en is.
Igaz mar regen amikor az IE 10 miatt felkellett tenni egy Platform frissitest.
Javaslom hogy kapcsold ki egy idore a Firefoxban a hardveres gyorsitast.
Lassu voltam :)

[ Szerkesztve ]

(#34393) Nagymelák válasza Steelmanus (#34392) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Kikapcsolom a gyorsítást aztán majd meglátjuk.

(#34394) vlevi válasza t420s (#34390) üzenetére


vlevi
nagyúr

"aki 50 körüli tabot tart nyitva az nem netezik, "
Pedig de.
Én is úgy kezdem a PH (és sok más) fórum, és a híroldalak olvasását, hogy háttérfülön megnyitom az olvasatlan topicokat, és egyesével zárogatom be őket. Így gyorsabb, mintha csak egyetlen lapon 1-1 topic lenne nyitva.

[ Szerkesztve ]

(#34395) ledgeri válasza t420s (#34390) üzenetére


ledgeri
nagyúr

"aki 50 körüli tabot tart nyitva az nem netezik, "

Én is úgy kezdem a netes napom:
Emailek> minden ami érdekel >fülre
FB-hírfolyam> fülre
Ph cikkek>fülre

Sőt, mivel lehet munkamenetet folytatni van olyan tabom ami kb 2 hónapja nyitva van pl soundcloud-os, ahol egy előadónak a számain ahogy kedvem van, haladok...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34396) Visormail válasza Steelmanus (#34392) üzenetére


Visormail
addikt

Az a korábbi hiba nagyon nem ilyen volt. Megint van valami új mizéria? IE11 nemrég jött ki 7re, de a sima 8asban is már alapban az van, őket nem érinti.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#34397) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,
Olyan kiegészítőt keresek, amivel később olvasni tudom az érdekesnek tartott, de nem könyvjelzőzött lapokat. Mire kellene rákeresnem? Nem nagyon találtam, csak könyvjelző gombokat...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#34398) kispx válasza TigerCat (#34397) üzenetére


kispx
addikt

Az miért nem jó, hogy simán rákattintasz a csillagra és ott lesz a nemrendezett könyvjelzők között? Erre találtál ki a könyvjelzőket. Újból feltalálni meg nem kellene.

(#34399) Steelmanus válasza Visormail (#34396) üzenetére


Steelmanus
addikt

Pedig W8-nal is elojott, AMD 77XX topikbol: link1 link2 ezert emlekszem ra.
Nalam W7-en is elojott pedig 7790 kari 13.9 WHQL driver de csak akkor ha a DX-et "frisitettem" a WU-n elerheto de nem kotelezo telepitesu KB2670838-x64 javitassal, ami kell mar a 10-11-es IE-hez.
Es most olvashatod hogy Nagymelák is jelezte NVidia kari W 8.1 .
Ugyan lehet egyszeru videodriver hiba is, de kulonbozo OS, videokari, WDDM felulet, na es DirectX.

(#34400) TigerCat válasza kispx (#34398) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Csak azért, mert így is egy csomó könyvjelzőm van, amelyeket meg akarok tartani, ezt pedig csak arra használnám, hogy később elolvasom és ennyi.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.