Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34742) #98593280 válasza Mekibácsi (#34714) üzenetére


#98593280
törölt tag

NEM, jobb minden új háznak a hűtése, konkrétan épp nekem is van egy régi VENTO-m és tesztetem azt is. Vannak új házak melyek gyengébben hűtenek a régi VENTO-nál is. Konkrétan megnézed cirka 50 db házból a VENTO a 21. helyen van. Valószínűleg, mivel a HDD érintkezik fémmel, elég sok hőt el tud tőle venni. Ja meg persze hatékony COOLINK Swif ventivel hűtöttem elöl hátul, az sem mind1...

Természetesen érdemes ennek ellenére cserélni. Gumis HDD felfogatás, rezonancia mentesség. Kébel menedzsment, még jobb szellőzés. USB3, esetleg 19 pines belső. SSD tartó, porszűrők, 3-4-5 venti beszerelhetőségi lehetősége, stb... elég sok ok szól amellett, hogy igen, érdemes cserélni.

A Sharkoon Vaya és a Zalman Z11 között azért elég sok különbség van. Én utóbbit javasolnám.
15k-ért már kapható ZALMAN Z9, ez legyen az alap.
Aztán Xigma Midgard II, Fractal Core 3000, Cooler Master RC692, Corsair 300, amelyeket az előbb is írtam, mind mind ajánlható házak. Ég és föld lesz a különbség a VENTO után.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.