Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88101) FrankMonzano válasza Kornel (#88057) üzenetére


FrankMonzano
őstag

A kérdés inkább arra vonatkozott, hogy a 3 modell közül melyiket erdemesebb megvenni :).

(#88102) FrankMonzano válasza EQMontoya (#88077) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Focus erdekelne inkabb, de a tobbit sem zarom ki.
A 2.0 mar sokat enne nekem :).
Viszonylag emberi fogyasztas is lenyeges lenne.

[ Szerkesztve ]

(#88103) hdman válasza mycso (#88100) üzenetére


hdman
őstag

Akkor itt az ideje :DDD

Sopron city :)

(#88104) runner 125 válasza hdman (#88092) üzenetére


runner 125
nagyúr

A téma engem is érdekel.
Az biztos, h azt a Knight Rider korszakba tökéletesen beillő visszajelzőt sehova nem raknám ki, de olyan verziót bármikor átgondolnék, ami működik az autó hangszóróin keresztül is, ilyen visszajelző nélkül.
Tolatókamerán akkor már nem gondolkodtál? Vannak tükörbe épített kijelzők is elég korrekt áron.
Pl. egyik ismerősöm majdnem tolatás közben ütötte el a kutyáját, tükörből nem látta h ott szaglászik de a radar és a kamera megmutatta.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#88105) Dluinet válasza runner 125 (#88104) üzenetére


Dluinet
nagyúr

szerintem bőven elég a hang, azt a kijelzőt úgysem nézi senki

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#88106) Dluinet válasza Dluinet (#88105) üzenetére


Dluinet
nagyúr

meg is van a video, 30-40 centiméternél már folyamatosan sípol

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#88107) runner 125 válasza Dluinet (#88106) üzenetére


runner 125
nagyúr

Éppen ez az, 30-40cm városban még bőven sok, olyankor jön jól a kamera. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#88108) hdman válasza runner 125 (#88104) üzenetére


hdman
őstag

Eddig sosem volt tolatószenzoros kocsim, most amit kaptam cégesnek, abban van és nagyon bejön :)

Igazából nem létszükséglet, mert beteszem a kocsit akárhova, de mostanában asszony egyre többet használja az én autómat. (holott van sajátja), igy viszont nem ártana.

Nagyon.barmolni nem akarok, a gyári megoldás drága, de egy ilyen 5-10e mókában benne lennék :)

A kijelző tényleg elég retro, 80as évek rulz ,bőven elég a hangjelzés...

Sopron city :)

(#88109) Nkboy válasza hdman (#88108) üzenetére


Nkboy
senior tag

Én ilyet vettem, Fiat Ducatóba. Nem egy világmárka, de tökéletesen teszi a dolgát. Vezeték nélküli, ami egy hosszú autónál nem hátrány. Amin meglepődtem, hogy pontosan mér. :)

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#88110) neduddki válasza Dluinet (#88106) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

semmirenmjo, leglabbisnaffaluban, akkor mar inkabb egynormalsi kamaera

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#88111) mycso válasza runner 125 (#88104) üzenetére


mycso
veterán

Egyébként élőben nem ennyire elriasztó ez a dobozka, mint a képeken.
Méretre sem nagy, kb. 9.5cm széles és 2.5cm magas. Ez ad hangot is, tehát én is arra gondoltam, ha majd egyszer ha eljutok oda, hogy berakjam, hogy a dobozkát valahova a műszerfal alá szerkesztem be és elég nekem a hangjelzés is.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#88112) DeFranco válasza Kornel (#88097) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mostanában néztem, szinte minden 70-es tábla le van takarva vagy szedve, még az is lehet, hogy az összes a népligettől az M3-ig, mégis a többség rutinból 70-el tolja... gondolom megszüntették a munkák idejére az emelt sebességet. kiváncsi vagyok, mikor állnak ki mérni

[ Szerkesztve ]

(#88113) Kornel válasza DeFranco (#88112) üzenetére


Kornel
veterán

azfasza.
én nem néztem, most voltam arra, lementem tesómékhoz békásra, odafele mondjuk dugó volt, de most visszafele toltam neki 80-90-el is óra szerint, az még belefér a 70-be alapon :D
úgyse kaptam még levelet szombathelyről :DD

(#88114) DeFranco válasza Kornel (#88113) üzenetére


DeFranco
nagyúr

népliget-m3 irányban direkt figyeltem, visszafelé nem 100%

(#88115) -v- válasza DeFranco (#88112) üzenetére


-v-
addikt

Jó hogy mondod ... bár mióta széttúrták kerülöm ha csak tehetem.

(#88116) giigz válasza FrankMonzano (#88102) üzenetére


giigz
veterán

Olvastad amit írtam?

(#88117) !Overdose! válasza hobizoli (#88098) üzenetére


!Overdose!
őstag

Az első mondatoddal egyet értek. A többi butaság.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#88118) Kornel válasza -v- (#88115) üzenetére


Kornel
veterán

miután befejezik a túrást, áthúzhatnák az egész aszfaltot, aztán kirakni a 110-es táblát, hadd hulljon a férgese ;)

(#88119) giigz válasza Kornel (#88118) üzenetére


giigz
veterán

Akkor már no limit legyen ;]

(#88120) Kornel válasza giigz (#88119) üzenetére


Kornel
veterán

autobahn-t a hungáriára :C

(#88121) zsolt19900


zsolt19900
őstag

me' mondtátok, hogy toljak képet róla :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#88122) hdman válasza zsolt19900 (#88121) üzenetére


hdman
őstag

Szép!

Viszont: milyen izzód van? Vagy utólagos xenon? A rendőrbácsiknak nem tudom, mennyire fog tetszeni :)

Sopron city :)

(#88123) mycso


mycso
veterán

Srácok, ez a kalkulátor jól számol? [link]

Németből történő autóbehozatal érdekelne.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#88124) mycso válasza TaaT (#88053) üzenetére


mycso
veterán

Hát akkor ezt sasold (sasoljátok): [link]

Még csak hétfő van, de szerintem meg is nyerte már most a heti tyúningautó versenyt.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#88125) zsolt19900 válasza hdman (#88122) üzenetére


zsolt19900
őstag

jég fehér helyzetjelző

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#88126) Dluinet válasza zsolt19900 (#88121) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Pécs, Budai Vám Tesco parkoló?

Hátul mi az a kék fény?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#88127) neduddki válasza zsolt19900 (#88125) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nezd meg hogy max cbi leyen /4200K/ mert ujabban harapnak ra oleg randan

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#88128) zsolt19900 válasza Dluinet (#88126) üzenetére


zsolt19900
őstag

és neduddki

a hátsó is ua. a jég fehér led :) csak sajnos a fényképezőm ezt adja vissza

és iiiigen, Pécs és cigteszkó :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#88129) neduddki válasza zsolt19900 (#88128) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ugy etudo hogyha nekiszlacc egy felkesuzlt szakainak akkor analisan leszel kekszulava?:- )

udv

neduddki

p.s. en mongyuk amugy sem ertem i jo ebben a kek sz.rban:- (((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#88130) Typhoon47 válasza zsolt19900 (#88121) üzenetére


Typhoon47
őstag

Mi az isten ez a kékszar? :F Jól néz ki egyébként a teli világított kör alakú fényszóró, de ezt a fost - mivel tudom milyen szar ilyenekkel nap mint nap szembejönni - csapasd ki.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#88131) Kornel válasza zsolt19900 (#88128) üzenetére


Kornel
veterán

cseréld ki cbi-re ahogy neduddki is írja, azért nem b****nak meg :D

(#88132) zsolt19900


zsolt19900
őstag

fehér, monom mégeccer, hogy fehér, csupán a kis 5-6 vagy mittudom én hány éves s5800am így adja vissza :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#88133) Dluinet válasza zsolt19900 (#88132) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hátsó kerekek között a kék fény,

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#88134) bitpork válasza zsolt19900 (#88132) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A gépek nem hazudnak ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#88135) zsolt19900 válasza Dluinet (#88133) üzenetére


zsolt19900
őstag

ugyan az a színhős fehér ledek vannak ott is, mint elől :) nem tudom miért lett kékes :)

malac: hát nem nem hazudnak, csak néha megviccelnek :) :)

Typhoon47: ha te éjszaka a h4 rendes izzó fénye mellett, meglátod a HELYZETJELZŐ lámpámon, hogy az vakít akkor vendégem vagy egy raklap sörre :)

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#88136) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok!
Leszakadt a kulcscsomómról a honda riasztó távirányítója. Egyébként is zavart, hogy két különböző távirányító van a kulcscsomón, de mostmár végképp eljött az ideje, hogy a kerti kapu távirányító üres gombjaira ráhangoltassam a kocsi riasztót. Hogyan oldható meg? Kit keressek?

:R

(#88137) neduddki válasza zsolt19900 (#88132) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ne aszond hogy fehrt hanm aszt mond hany fokos momndom meg eccer

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#88138) Kornel válasza neduddki (#88137) üzenetére


Kornel
veterán

tök mind1 hány fokos, led nem mehet bele hivatalosan ugye.

(#88139) zsolt19900 válasza neduddki (#88137) üzenetére


zsolt19900
őstag

hát jó meleg amikor megfogom :P
no viccet félretéve, nem tudom :) dö hidd el, hogy nem olyan kék mint ott a képen, ezt én sem értem, miért lett ilyen kékes hátul

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#88140) Kornel válasza zsolt19900 (#88139) üzenetére


Kornel
veterán

(#88138)

(#88141) TaaT: volt már, hogy erre voltak "ráizgulva" a rend éber őrei.
búra alatt könnyen kiszúrni a led-et.
egyébként nekem volt bent, de közel se ért fel az osram hcbi-vel, bár most fél év után kiégett az egyik, de valószínű azért, mert ráindítottam.

[ Szerkesztve ]

(#88141) TaaT válasza Kornel (#88138) üzenetére


TaaT
veterán

Igen, de ha nem kékes akkor lehet nem veszi észre a közeg. :)

(#88124) mycso: Ezt már láttam szerintem, csak nem ilyen jó minőségű képeken. :)

zsolt19900: Ha "jég fehér" akkor kb 6000K-s, és nincs ráírva valszeg.

Kapcsolj fel mellé valami alacsonyabb színhőmérsékletűt, egyből kéken fog virítani. :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#88142) Typhoon47 válasza zsolt19900 (#88135) üzenetére


Typhoon47
őstag

Én minden oda nem illő szart észre veszek, megnyugodhatsz, de ne aggódj majd mi segítünk ;]
Amit TaaT linkelt, na azt a különbséget, lehet a linkeld képeden is látni.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#88143) zsolt19900


zsolt19900
őstag

a h4es izzómon is van egy kis kékes gallér, szóval attól sem annyira elütő a dolog :) az pedig osram vagy mi a csuda megalight 90+ szóval az tuti szabályos :D

de ha ezért figyelmeztetnek, akkor egye bassza, kiveszem :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#88144) raczger


raczger
őstag

[link]
Tegnap megnéztem, hát sajnos itt is ferdített telefonban a hirdető, azt mondta, hogy csak a bal első sárvédőnél van rozsda, közben pedig mind a 4 ajtó alja rohadt, hátsó kerékcsapágynak már volt egy kis hangja, generátor csapágy, újra voltak húzva a vezetékek a motortérben, sok volt a kartergáz, meg még egy-két dolog.
Magyarul szét lett hajtva az autó, nem figyeltek rá oda, egyszer pedig valószínűleg későn sikerült csak olajat cserélni. De legalább végre vezethettem ilyet is.

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#88145) runner 125 válasza raczger (#88144) üzenetére


runner 125
nagyúr

Továbbra is tartom magam ahhoz, h 1,8 alatt még telefonhívást sem ér az e46. :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#88146) whitezo88 válasza runner 125 (#88145) üzenetére


whitezo88
nagyúr

millió? ezt cáfolom személyes tapasztattal. 1,2-t mondanék inkább, az alatt vannak a pénzköltést igénylők inkább. enyém 2 éve volt 1,2 és kopó dolgokon kívül (pár szimmering, futómű egyes részei, ilyenek) nem kellett rá költeni, tehát motor, váltó, stb még mindig igen jó állapotban vannak.
teljesen korróziómentes E46 meg kb nincs is itthon...

[ Szerkesztve ]

(#88147) kpal


kpal
veterán

E60 mennyire hajlamos a rozsdára [link] ? Vagy most értek abba a korba mikor már a rozsdára is figyelni kell .

(#88148) TaaT válasza kpal (#88147) üzenetére


TaaT
veterán

Ki rágcsálta meg a kormányt? :D

Mondjuk ez nagyon le van pusztítva, amiket én mostam annó azokon egy deka rozsda nem volt sehol.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#88149) Kornel válasza kpal (#88147) üzenetére


Kornel
veterán

na ha ebbe nincs 1M km, akkor semmibe :K

(#88150) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap hazahoztam a CR-vt végre és holnapig szervízben van a szokásos átvizsgálás és cserék miatt . Biztosan volt már ,de mivel áljak neki kitakarítani a bőrt ? Meg úgy általában ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.