Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) MunezXBK válasza bitpork (#24999) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Fú vazze... meg kell csörgetni.

(#25002) dJ Peer válasza -secret- (#24899) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Nagyon ott vannak az autók, meg a videó is. Kár, hogy kevés benne a 4-es. De jó, hogy tele van 5,6--tal. ;]

(#25003) Tökmindegy válasza Manitou (#24968) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Akkor hozd a lét:)) 1.4 307 ha papítósan járok (nem nagyon szoktam) 6 a max.
Ha tempósan akkor 7-7.2. És a fiat kevesebbet eszik az biztos..

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#25004) bitpork válasza MunezXBK (#25001) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Jövőhét vége a hosszúban lent leszek Siófokon! ha tud a zembör biztatót mondani

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#25005) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

lessétek csak meg:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#25006) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link]

több drón kell ;P

(#25007) hdman válasza hobizoli (#25006) üzenetére


hdman
őstag

Ezt kb egy hete láttam :DDD

Nincsenek rá szavak...

Sopron city :)

(#25008) Typhoon47 válasza hobizoli (#25006) üzenetére


Typhoon47
őstag

hát igen... itt minden van tényleg...

"Education is important but big biceps are importanter"

(#25009) Zewa


Zewa
senior tag

Egy ISTEN VERDA valakinek? :DDD

Tulajjal beszélgettem régebben, nagyjából igényes a verda viszont olyan ízlés ficamos hogy Jajj... :(

ps.: Családi verdának. jajj de szép. :B

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#25010) _NCT válasza Manitou (#24968) üzenetére


_NCT
őstag

(#25011) neduddki válasza _NCT (#25010) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

oktogo>muegytem reggel 8-10 es vissza 16-18ig varom a jelntkezoket hetfotol pemntekig 5x2x5km a szumma es csak hogy egyertelmuek legyenek a feltetek hideg motor

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25012) _NCT válasza neduddki (#25011) üzenetére


_NCT
őstag

:D

Oké, én BP-en tömegközlekedem, otthon vezetek kisvárosban, ezt valóban nem írtam oda :P

De legyen meg a Te akaratod: challenge accepted :D

(#25013) Szplöttyy válasza neduddki (#25011) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Toyota Prius :DDD Ócska japánok nem bírják a dugót. Annó meglepett hogy a régi adagoólós dízelnek, főleg ha szívó, szinte mindegy. Néha olyan érzésem volt, hogy 2ezer rpm alatt mindegy hogy áll-gyorsul-folyamatos sebességgel halad :D Ugyanannyit evett.

Smoke & Torque

(#25014) _NCT


_NCT
őstag

Figyumár... Csak én látom úgy, hogy ez a két autó ugyanaz? Márcsak a leírás miatt is :DDD

1.

2.

Beltér + esztétikai hibák is gyanúsan megegyeznek :D

(#25015) Szplöttyy válasza _NCT (#25014) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Én is tapasztaltam már, hogy többször is fent van az autó. Amúgy jó ez a kis fiesta, és végre egy szép 3ajtós. Csak kár hogy nem fekete 1.4TDCi :DD

Smoke & Torque

(#25016) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

valakinek nincs véletlen Wheelwhores vagy GENG autóillatosítója? :D

(#25017) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Golf rajongóknak

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#25018) #25954560 válasza neduddki (#25011) üzenetére


#25954560
törölt tag

asszem en kihagyom :) hajnalban 6-kor megcsinalva is 7.5 folott vagyok :)

(#25019) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Nővérem Opel Tigrát szeretne venni, de Én szerintem ennél a kocsinál van sokkal jobb ennyiért.
Tudtok ajánlani valami hasonló kinézetű csajos kocsit vagy ez jó lesz?
Keret 400k max 500k

[ Szerkesztve ]

(#25020) MunezXBK válasza Buster17 (#25019) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Pl. mire gondolsz, hogy jobb nála?

Belül full Corsa, talán még a motor is. Ha nincs széttaposva, megbízható kis autó.

(#25021) Buster17 válasza MunezXBK (#25020) üzenetére


Buster17
addikt

pasz, ezért kérdezlek titeket.

(#25022) TaaT válasza Buster17 (#25021) üzenetére


TaaT
veterán

"Én szerintem ennél a kocsinál van sokkal jobb ennyiért."

az előző kérdés ezért volt :)

Give them hell Ukraine!

(#25023) Buster17 válasza TaaT (#25022) üzenetére


Buster17
addikt

szerintem az még nem biztos!

(#25024) Varoz válasza TaaT (#25022) üzenetére


Varoz
őstag

Szvsz, ha tudna példát, akkor nem kérdezné tőletek. De ez az én véleményem és meglátásom. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25025) Buster17


Buster17
addikt

Egy tigra akkor jó vétel lenne?

(#25026) MunezXBK válasza Buster17 (#25025) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Jó vétel lehet.

Varoz barátom: ha szerinte van jobb vétel, akkor mi az? Ha nem tudja, honnan tudja, hogy jobb? ;)

[ Szerkesztve ]

(#25027) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

kis/motoros rendszámtáblát hol lehet csináltatni a kocsira? vagy inkább igényelni

ilyenre gondolok:

[ Szerkesztve ]

(#25028) Ck.


Ck.
addikt

Odiban szoftveresen le lehet-e tiltani az allofutest?
Van benne, de a menubol az AUX heat on-t nem engedi bepipalni. Hiába nyomom, ugyanúgy üres négyzet marad mellette. Ötlet? Hogy kell egyáltalán bekapcsolni? Eddig azt se tudtam, hogy van benne. :D

(#25029) Buster17 válasza MunezXBK (#25026) üzenetére


Buster17
addikt

lehet. Köszi!

(#25030) Varoz válasza MunezXBK (#25026) üzenetére


Varoz
őstag

Miért? Csak akkor sejthetné, ha konkrétum is van? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25031) fokukac válasza neduddki (#25011) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát, 6-6,5 alá még a suzukival sem tudtam menni városban.
igaz, rövid utakon megyek, hideg motorral.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25032) _NCT


_NCT
őstag

Nem tudom múltkor ki mesélte, hogy használtautónál azt mondta a tag neki, azért kopott a kormány,mert erős a keze....

Na akkor ennek az embernek milyen erős keze lehetett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25033) Varoz válasza _NCT (#25032) üzenetére


Varoz
őstag

Biztos traktoron nevelkedett. :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25034) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Egyszer valahol olvastam, hogy valami nagy ember azt mondta, hogy elképzelhetetlen, hogy az autófejlesztések olyan irányba mennének, mint ami a régi filmekben volt mutatva a jövőről:
http://static1.origos.hu/i/1003/20100324elektromo1.jpg

Egyre kisebb motorok - pipa
Direkt doboz/kicsi kasznik alkalmazása (vw up stb..) - pipa
Elektromosság - pipa
MŰANYAG? http://www.vezess.hu/hirek/olcso_lesz_karbonszal/39807/ - pipa

:De hiányzik a régi klasszikus nagy böszme motoros korszak.... :(

(#25035) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Igaz nem autó de érdekes.
Kíváncsi vagyok ,hogy miként reagál a szervezete ha átlépi a hangsebességet.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#25036) latyak17 válasza -secret- (#25027) üzenetére


latyak17
tag

úgy tudom, hogy ez nem olyan egyszerű.. csak abban az esetben engedélyezik meg, ha a normál méretű rendszámtába felfogatása, biztonságos elhelyezése nem megoldható, tehát konkrétan amerikai szabványnak megfelelő a csomagtérajtón elhelyezett mélyítés ahol a lámpa is van, vagy mint régen volt az alfáknál, hogy egyszerűen olyan íves volt, hogy a nagyobb táblát nem lehetett rongálás nélkül feltenni..ilyenkor adtak még régebben matrica rendszámot, szerintem ez már nincs, vagy kis alakú motoros rendszámot.. kvázi ha igényelni akarsz akkor vagy összebarkácsolod a te lökhárítódat (csomagtérajtódat), de logikusabb, ha a bontóból kerítesz egyet és akkor nem eredetit gányolod össze.. számolj azzal, hogy ez nem olcsó, és akkor van cumi, ha még nem is engedik meg... :U :K

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#25037) -secret- válasza latyak17 (#25036) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

golf4en jobban néz ki a kicsi, és oldalt valahogy így :

vagy mondjuk azt nem büntetik, hogy gondolok egyet .. kocsi elejéről leveszem, csak hátul marad rendszám..?!

[ Szerkesztve ]

(#25038) Szplöttyy válasza -secret- (#25037) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Hát ez olyan dolog, szerencse kérdése. Egyik haverom a G Astrájára rakott tuning lökhárítót, több hónapig járt úgy, hogy elöl nem volt rendszám, a csomagtartóba volt. Majd egyszer csak összeakadt egy olyan rendőrrel(volt olyan is aki "csak az ablakba tedd ki legalább") aki végignézte amint facsavarral szépen belecsavarozta a gyönyörűen fényezett tuning lökhárítóba :) De pl a másik, hogy volt egy autó, aminek tört az eleje, és megsemmisült a rendszám. Kapott egy igazolást hogy gyártás alatt van az új vagy mittudomén. Hónapokig járt szintén rendszám nélkül, soha senki meg nem állította, csak 1-2szer de akkor se kérdeztek rá a rendszámra se semmire. Pedig akkor már hibátlan volt az autó eleje, csak nem volt rendszám rajta.

Smoke & Torque

(#25039) TaaT válasza -secret- (#25037) üzenetére


TaaT
veterán

"kocsi elejéről leveszem, csak hátul marad rendszám..?!"

pár éve még meg lehetett úszni egy ejnye bejnyével vagy 3.000ft-al (majd egy évig jártam első rendszám nélkül mert jól nézett ki úgy az autó), de azóta szigorítottak... simán forgalmi elvétel vagy feljelentés a vége a mutatványnak, legyen az akár szélvédő mögötti megoldás...

B-tip rendszám: ha fogsz egy EU G4 lökhárítót és átalakítod US szabványúra, akkor szó nélkül meg adják rá a kicsi rendszámot az nkh-ban vagy hol...

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#25040) Dicker válasza TaaT (#25039) üzenetére


Dicker
őstag

Rájöttek, hogy így nem buli nekik, mert ha szemből mérnek egy ilyen autót, akkor nem jön össze a dolog ...:DDD

(#25041) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Aszongya rendőr barátom épp ma,hogy tervbe van véve az évenkénti vizsga egy bizonyos kor után. Pontosabban már beszélnek róla náluk. Kell a lé ,kell a lé, nagyon kell:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#25042) Balupapa válasza Dicker (#25040) üzenetére


Balupapa
senior tag

egyértelmű h azért.
a fólia is azért szabálytalan mert be akarnak látni a kocsimba. röhej.

_-=*WheelWhores*=-_

(#25043) Kornel válasza _NCT (#25032) üzenetére


Kornel
veterán

nekem mondta a gyerek, pont egy megane II dci-nél :D
azt mondja sokan mondták már neki, hogy vissza van tekerve, de ő kikéri magának!
mondom oké kösz, szia. (a kormány hasonló volt, talán kicsit jobb, de 110k km-t hazudott)

(#25044) Varoz válasza Tökmindegy (#25041) üzenetére


Varoz
őstag

Őrültség. Semmi köze a valósághoz, de ezt már megszokhattuk...
Még véletlenül sem a pénzről szól, á dehogy is. ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25045) TaaT válasza Tökmindegy (#25041) üzenetére


TaaT
veterán

Nemrég pont azt feszegettem hogy én 2évente, azaz kb 66**km-enként viszem műszakira az autót... totál felesleges... :((

Volt egy cikk, megírták hogy a balesetek hány %-ért felelős a rossz műszaki állapot... kevesebb mint 0.1%... :W

Give them hell Ukraine!

(#25046) MunezXBK válasza TaaT (#25045) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az mindegy. Pénz legyen belőle. :W

(#25047) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Felezzék szépen az árat, akkor elviszem én évente is. Ha ettől biztosabbak benne, hogy jó a gépem, hát legyen :)

kornelka:Egy éve mikor műszakizott,(2005ös a gép) nem tudtak mibe belekötni, azért megjegyezte, hogy a kipufogórendszer felületileg rozsdás... Hát magas szinten leszarom, amíg át nem rohad :)

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#25048) Kornel válasza Varoz (#25044) üzenetére


Kornel
veterán

teljesen felesleges... plusz zsetonért eddig is átment mindenféle romhalmaz a vizsgán, még mindig látok néha olyan kamazokat, hogy az alvázvédő tartja egybe kb, szerintem több olajat eszik, mint üzemanyagot, de azért érvényes műszakija van. nem beszélve a fék nélküli bkv buszokról. :W

(#25047) Szplöttyy: a tiedet se évente, se 2 évente nem engedném át, te kocsigyilkos ;]

(#25049) Tökmindegy:azért 8 évesen egy kocsi már erősen megérett a cserére, legalábbis én így vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#25049) Tökmindegy válasza TaaT (#25045) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

És ami meglepett nem ilyen tizenöt fölötti kort emlegetett hanem 8 tól ha jól emlékszem. Az a baj ,hogy nem zörög a haraszt mint tudjuk,és lévén az autósok ezt is ki fogják köhögni ha lenne ,így bizton állíthatjuk,hogy lesz is.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#25050) Varoz válasza Kornel (#25048) üzenetére


Varoz
őstag

Ez meg a másik. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.