Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111351) haddent válasza frame>24 (#111346) üzenetére


haddent
addikt

Vectra és Rover (Fordot már leszavazták) szerintem megnézős, aztán amelyik hihetőbb, hogy valós állapotú/korú/futású/szervizelt.

(#111353) tomcsi23 válasza -v- (#111347) üzenetére


tomcsi23
veterán

Pedig ott van (újra) az R5 turbó, nem merik használni vagy csak különleges verziókra tartogatják :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#111354) Csaby25 válasza Csaby25 (#111303) üzenetére


Csaby25
senior tag

Milyen kar, hogy nincs ESP :O , pedig mar azt hittem megtalaltam az igazit: Škoda Octavia
De azert 3000 eu korul ti sem vennetek ESP nelkuli autot igaz??

[ Szerkesztve ]

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#111355) szőröscica válasza Csaby25 (#111354) üzenetére


szőröscica
addikt

Jó bucegi májas... :DDD
Szerintem nem olyan fontos az ESP. Jó dolog, de csak ennek a hiánya miatt nem állnék el egy autótól. Skodás VW-s srácokat megkérdezheted egyébként, hogy utólag beépíthető-e. Laguna2-be pl. egy sörözgetős délután alatt bepakolható. :)

(#111356) Csaby25 válasza szőröscica (#111355) üzenetére


Csaby25
senior tag

Ertem.
Mi ez a bucegi majas? :)

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#111357) szőröscica válasza Csaby25 (#111356) üzenetére


szőröscica
addikt

Ott élsz Erdélyben és nem ismered? :) Én rögtön kiszúrtam az anyósülésen. Nagyon finom. [link]

(#111358) Csaby25 válasza szőröscica (#111357) üzenetére


Csaby25
senior tag

Ja, okes, hirtelen nem esett le.. :P
Nalatok is forgalmazzak?

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#111359) nesa válasza frame>24 (#111346) üzenetére


nesa
veterán

Ilyesmi szeker nem tetszik, bevalt tipus, akar benzinesbe is.

[ Szerkesztve ]

(#111360) szőröscica válasza Csaby25 (#111358) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem, de erdélyi származású a családom, a mai napig sok rokonom él ott, és viszonylag gyakran járok arra. Így épp most is van a konyhaszekrényemben pár ilyen konzerv. :DDD

(#111361) footy válasza bitpork (#111300) üzenetére


footy
addikt

Nézd meg te is hogy mit írtam :P
Sok hengerrel nem lehet olyan szép fogyasztást produkálni főleg nem NEDC-ben.
Nem vitatom hogy az új motorok kevesebbet esznek, sőt tapasztaltam már többször is, de a mért adat azért jókora eltérést mutatott a NEDC értékéhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#111362) -v- válasza tomcsi23 (#111353) üzenetére


-v-
addikt

Nem tudom, hátsókerekes középmotoros élményautóba nem való a turbó ...

(#111363) gzbotii válasza bitpork (#111334) üzenetére


gzbotii
veterán

Most komolyan, van aki valo eletben behajtja tukrot, h sporoljon?:D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#111364) bitpork válasza gzbotii (#111363) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Remélem nincs :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#111365) Def26 válasza bitpork (#111364) üzenetére


Def26
félisten

Chevrolet cruze -hoz mit szólsz? Tudom, hogy kivonultak, de baromi jó áron vannak és elvileg az opel szervizeli őket minden gond nélkül.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111366) bitpork válasza Def26 (#111365) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Csak Lacetis hallomásom van, az full pozitív. Mikori évjárat?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#111367) Csaby25


Csaby25
senior tag

Tud valaki egy Skoda VIN magyarazo linket, mert az osszesen amit atalaltam irrealis adatokat ad:TMBBH25J583113810.
Mindenhol azt mondja, hogy 1.2-es benzines fabia vagy roomster, 2008-as evjarat, kozben ez egy 1.8-as Octavia 2002-es evjarat :F

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#111368) deicide válasza gzbotii (#111363) üzenetére


deicide
veterán

Én tegnap láttam egyet BP-n, simán ment behajtott tükrökkel és nem hinném, hogy nem tűnt fel neki, mert mentünk egymás mellett egy jó ideig a Hungárián.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#111369) Def26 válasza bitpork (#111366) üzenetére


Def26
félisten

[link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111370) bitpork válasza Csaby25 (#111367) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Amiket én találtam 1.2-1.4 motorok FAbia hatchback és magyar rendelés 2008-s dátummal.

(#111369) Def26: ahogy látom mellé nem nyúlhatsz mert garanciálisnak hirdetik. Kérd meg az előéletét az autónak és ha azon sincs semmi kifogásolnivaló akkor hajrá! És a fizimiskája elég pofás. :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#111371) !Overdose! válasza frame>24 (#111346) üzenetére


!Overdose!
őstag

Rover 45-ből csak dízel vagy 1.6 automata (Honda motoros), a többivel van baj rendesen. Ráadásul ehhez a kismilliomodik facelifteshez nem igazán van se beltéri, se karosszériaelem. :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#111372) Csaby25 válasza bitpork (#111370) üzenetére


Csaby25
senior tag

Hat ez fura :F

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#111373) tomcsi23 válasza Csaby25 (#111367) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ja, a májkrémes? ;]
Szerintem rossz szám maradt a vágólapon.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#111374) bitpork válasza Csaby25 (#111372) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Írj a Porsche Hungáriának egy levelet. Fotózd fel a törzskönyvet, forgalmit és a személyijét annak akinek a nevén van. Írd meg nekik a dolgot. Nagyon segítőkészek voltak velemi is : Domi előéletét levélben egy munkanappal később küldtél e-mailben ingyen.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#111375) TaaT válasza tomcsi23 (#111353) üzenetére


TaaT
veterán

És persze ott van az új 3.0 VR6 Biturbo is :) [link]

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#111376) TaaT válasza -v- (#111362) üzenetére


TaaT
veterán

Várjuk ki a végét, a porsche-nél általában tudják mit csinálnak. :)

De pl Karotta megmondta az M4-nél hogy nem annyira fájdalmas a magas rpm szívó elvesztése a turbós nyomatékdömpingért cserébe :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#111377) Rick4 válasza Alvin_ti4200 (#111333) üzenetére


Rick4
félisten

Két ilyen gázos autót adtam el egy éven belül, egyik LPG-s, másik CNG-s volt, mindkét esetben 1 hónapon belül elmentek, és mindkét esetben egy fillér alku nélkül vitték el, kifejezetten gázost kerestek abból a típusból, és persze ezzel az üzemmel lényegesen drágább ársávban voltak, mint a sima benzinesek.. Legyen elég az érvre az, hogy perpill a hahun 76500 autóból 36000 db benzines, és mindössze 167 LPG-s autó van eladó. Miért is? Mert 200Ft az LPG literje, tehát ha neked 10-et verne be 100-on ebből, akkor a 100 km költsége is 2000Ft lenne, vagyis kb 5 literes fogyival járnál, ez meg kevesebb, mint amit elképzeltél. ;) Akinek ma van egy jó gázos autója, annak nincs értelme, hogy eladja. Akinek van egy fasza benzinese, az szereltessen bele LPG-t, és +200-250K-ért egy ugyanolyan fasza autója lesz, közel fele annyi km költséggel, Keletre menve szintén 200Ft, északi szomszédnál, horvátoknál van 150Ft-ért is, németek- olaszok 180 körül adják. Totál reális alternatíva, egy normális autó átírás 60-70K, a szokásos vétel utáni móka legalább ugyanennyi, és a meglepi még hátravan. Inkább költsd gázra, ha a mostani autóval minden rendben van.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#111378) Gergőke88 válasza Def26 (#111369) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ennyiert J Astrat is talalsz. Az jobban fogja az arat tartani.

(#111379) frame>24 válasza !Overdose! (#111371) üzenetére


frame>24
addikt

Köszönöm a válaszokat, a többieknek is!
Nálunk a vectra van az egyelőre első helyen, a tippek alapján szinte majdnem minden más ki is esett.
De még csak most kezdtük a nézelődést.

A nesa által említett Skoda sincs totál kizárva, bár nem a kedvenc formavilág.
Azért a Renault-val korábbról sok jó tapasztalatunk van, 9, 19-es széria, ezért van mindig benn az is. (mondjuk a laguna-ról viszont nagyon rosszakat hallottam)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#111380) Def26 válasza Gergőke88 (#111378) üzenetére


Def26
félisten

Nehéz a döntés, csapódok össze vissza. Kicsit úgy érzem, hogy semmi nem elég, ami meg igen, az sokba kerül. 3-4 évre kéne kocsi, és kp. -ben 2.4M áll rendelkezésre. Gondolkodok hitelben, de aztán elriaszt a törlesztő (tudnám fizetni, de az utóbbi évek chf gondjai nem múltak el nyomtalanul).
Tehát olyan autó kéne ami corolla/bravo/308/mazda 3/astra méretű, 2010 évjárat vagy e felett legyen, és azért jó lenne a 150k km alatti darab, vezetett szerviz könyvel.

Sok autót néztem már, Kia ceed, astra j, i30, cruze, 308 sw stb. de egyszerűen nem tudok dönteni. Amit az egyik oldal dicsér azt a másik oldal alázza.
Ilyenkor jön képbe az új autó. Voltam Mazda, Toyota, Suzuki, Kia, Opel kereskedésben. Tetszenek az új autók, és szinte maguktól ajánlják fel az alkut, de ugye hiába tolok be 2M -ot akkor is sok marad 5 évre a kb. 50k -s törlesztő amit ugye kibírnánk fizetni és egy 5 éves autót még jó áron el lehet adni, majd beugrani az árából egy új autóba. De ez 50k havonta...
A másik gondolatom, hogy hiába veszek 2-2.5M -ért egy autót, ha ezekre meg 3-4 éven belül rá kell költeni 1 M -ot (csak tippelem). Ilyenkor belegondolok, hogy mi van akkor, ha éppen Horvátország felé rohad le az autó.

Nehéz, na. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111381) EQMontoya válasza Def26 (#111380) üzenetére


EQMontoya
veterán

Miert ragaszkodsz ennyire az evjarathoz? :U

Same rules apply!

(#111382) parandroid válasza Def26 (#111380) üzenetére


parandroid
nagyúr

Próbálj meg szalonautót szerezni, vagy valami garanciás, viszonylag új használtat nézni. Ennyiért vásárolni már lehet, hogy megéri a németektől is (kereskedések tele vannak a 2-3 éves, keveset futott, beszámított autókkal az újkori áruk feléért, általában legalább 1 év garanciával - mobile.de-n és autoscout24-en is hirdet szinte mindegyik), bár nem tudom, hogy a hitelt a német vásárláshoz hogyan tudod fölvenni, ennek utána kell nézni (talán ha magyar kereskedőt bízol meg a német vásárlással, és ő állít ki neked a végén a vételárról számlát, az a legegyszerűbb, és akkor a behozatallal sem neked kell vacakolnod).

Az az érzésem, hogy Mo-n, akinek jó állapotú, pár éves, keveset futott használt autója van, annak esze ágában sincs eladni, ami a piacon van, az mind céges autó, a tényleg jó vételből meg annyira kevés van, hogy gyakorlatilag amikor az eladónak eszébe jut, hogy eladná, már van rá vevő.

A német piac meg annyiban speciális, hogy aki nem teljes egészében kp-ért vásárol, az szinte minden esetben végfinanszírozással veszi az autót, akkor meg már meggondolja, hogy a három-négyévest finanszírozza tovább, vagy inkább számoljon el a bankkal és a kereskedővel, a visszajáró pénzt meg beletegye egy új autó árába - így ha jogilag nem is, de gyakorlatilag lízingeli az autóit folyamatosan, viszont állandóan új, garanciális autóval jár, olaj- és szűrőcserén kívül nincs is vele más költsége, a piacon meg dögivel vannak újszerű használtak, abban a kategóriában, amit te keresel, jellemzően már 10k EUR körül is (ami már nincs is olyan messze a keretedtől).

Mindez csak ötlet persze, neked kell tudnod, hogy neked érdemes-e, illetve hajlandó vagy-e foglalkoznod a továbbgondolással.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#111383) Gergőke88 válasza Def26 (#111380) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szerintem:
- ha ennyi penzed van akkor 1.8-2m ft kozott nezelodnek, igy ha barmi baj lenne akkor lesz kpd javittatni.
- Nem vetnem el a kombi H astrat sem a szivo 1.6-os benzines motorral. Ott nincs semmi amitol tartanod kene. Palyan sima ugy neki a 140es utazo, viszonylag tagas utaster, nagy csomagtarto.

(#111384) Def26 válasza EQMontoya (#111381) üzenetére


Def26
félisten

Nem tudom mihez ragaszkodjak. :U Most ezt találtam, gondolom magánszemély, de már ebben sem vagyok biztos, hogy jó ötlet e. Opel astra j 1.7

Vannak olyan gondolataim is, hogy pl. egy 2009 -es Corolla felér egy 2011 -es peugetot 308 -al. :D

peterkeT: Sajnos elriaszt a külföldi vásárlás, az ilyen műbőrkabátos rossz arcú kereskedő meg főleg. Jó lenne valami használt-autó kereskedő ajánló/tapasztalat topik. Sokat lehetne tanulni belőle.

Gergőke88: Igen, most nagyon az astra felé húzok. A 2.4M úgy lőttem be, hogy van még tartalék, csak nem akarom az összes megtakarításom autóba fektetni.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111385) mycso válasza deicide (#111368) üzenetére


mycso
veterán

Múltkor láttam én is egy behajtott tükrös autót. Pirosnál megálltam mellette és kiszálltam, majd kihajtottam a tükrét. A benne ülő hölgy úgy tett, mintha észre sem venne.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#111386) gzbotii válasza mycso (#111385) üzenetére


gzbotii
veterán

igazi lovag :C

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#111387) EQMontoya válasza Def26 (#111384) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mennyit mennel?
Mekkora auto kell?
Mekkora teljesitmenyhez ragaszkodsz?

Same rules apply!

(#111388) Alvin_ti4200 válasza parandroid (#111382) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hazabeszélek és vállalom, de Volvo S40? 1.6-1.8-as szívó benzinesek állítólag "elpusztíthatatlanok". Vagy, ha kombi kell, akkor V50.

(#111389) Def26 válasza EQMontoya (#111387) üzenetére


Def26
félisten

Évi 22k körül, de inkább alatta. Felcsút-Budaörs autópálya napi rendszerességgel.

Corolla, Asrta, ceed méret kb. Jó lenne egy kombi méret, gyerek/anyós áldás miatt. Biciklik miatt is jobb lenne kombi.

Nem akarok állat módon menni, a fenti mérethez képest jó lenne kicsivel 100LE felett lenni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111390) Def26 válasza Alvin_ti4200 (#111388) üzenetére


Def26
félisten

Volvo nekem is tetszik de ott meg szidják az 1.6 psa motorokat (nem is tudom, hogy ez dízel vagy benzin).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111391) EQMontoya válasza Def26 (#111389) üzenetére


EQMontoya
veterán

Corolla e12 kombi 1.4 d4d? Fogyasztas 5 alatt, es a dizel idozitett bombakbol sincs benne sok.
Asszem, a Ceed 1.7d kombi is egy lancos motor, kettostomegu nelkul.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#111392) Alvin_ti4200 válasza Def26 (#111390) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A kisebb benzinesek Ford motorok, a dízelek PSA motorok (alias HDI, Fordnál TdCi), azokat én is kerülném.

[ Szerkesztve ]

(#111393) parandroid válasza Alvin_ti4200 (#111388) üzenetére


parandroid
nagyúr

Szívó benzinesek általában, viszont a V50-S40 szériával kapcsolatban rengeteg a méretbeli panasz bármilyen más kompakthoz hasonlítva, ezt azért érdemes szem előtt tartani - ismerős család itt pl kénytelen volt a hiperszuper, drága babakocsit lecserélni, mert nem fért be a V50 csomagtartójába (és ugye még mindig olcsóbb volt így, mint a kvázi új autót visszavinni), de a hátsó ülés helykínálatától sem voltak elragadtatva, pedig ott még csak egy gyerek volt, csak pici, és anyukának is sokszor hátul kellett ülnie mellette. Előtte G Astrájuk volt, azzal nem volt gond, csak ugye mégiscsak kell a kényelmesebb, prémium autó, meg főleg a biztonság, ha már gyerek is van, csak elfelejtették a próbaúton a csomagtartót és a hátsó üléssort is kipróbálni. Aztán ment a sakkozás a Mo-ra hazafelé utakon, hogy mi (ki) hova fér. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#111394) Alvin_ti4200 válasza parandroid (#111393) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ezt meg tudom erősíteni, hátul nem túl tágas az S40, a csomagtartó nekem elég nagy, a V50-nél nem tudom, mi a helyzet. Ugyanakkor benzines V50-ből konkrétan 6 darab van eladó jelenleg (abból az egyik LPG-s), amit választéknak nem nagyon hívnék. S40-ből lényegesen jobb a helyzet.

(#111395) Def26 válasza EQMontoya (#111391) üzenetére


Def26
félisten

Csak 1db -ot linkelj mindkettőből amire Te azt mondanád, hogy rendben lehet, had nézegessem és barátkozzam a gondolattal. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111396) Dorien válasza deicide (#111368) üzenetére


Dorien
veterán

Az ám az igazi spórolás, ha a behajtott tükör miatt összetöri a kocsit... Barom.
Vannak bizonyos emberek akik a volán mögött is csak kb. magukat nézegetik a tükörben.

A 60k-s csekket megúsztad? :)
Én tegnap este néztem be egy stoptáblát. A rendőr leintett, de szerencsére rendes volt és a 15k-s helyszíni bírság helyett szóbeli leb@szással elengedett. :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#111397) Rick4 válasza Def26 (#111380) üzenetére


Rick4
félisten

amit ugye kibírnánk fizetni és egy 5 éves autót még jó áron el lehet adni

Ami innen jónakj tűnik, az onnan nem az. A haverom még 2012 decemberében vett egy Citroen C5 kombit 163 lovas 2.0 hdi motorral, bőrön kívül full extrásan 6.6M-ért, 4 hónappal azelőtt forgalomba helyezett bemutató autó volt a citroen szalonban, 1m-val vette az új ára alatt. használta alig 1.5 évig, majd a körülményei miatt gondolta, hogy eladja, vállalkozásban inkább kisteherautóra lett volna szüksége. 85 ezer km-nél járt, au autó makulátlan volt, jellemzően egyedül járt vele, megkérdezte a szalont, ahol vette és ahol szervizelték, 2 évesen mit adnak érte, venne mást, mennyiért számolják be. 3 milla. AAA auto telefonban 3.4M-t mondott, hahura fel lett téve 4.2M-ért, 2 hónap alatt elvitték 4M-ért, de ennyi idő alatt 5-6 érdeklődő volt. A szervizelést ne számoljuk, de 2012 decembertől 2014 júliusig belebukott az autó árába 2.6M-t, ha újonnan vette volna 4 hónappal korábban, akkor 3.6M-t. Most is kapni egy évvel idősebb C5 kombikat 2.5M körül, szóval jól is adta el. 5 éves kocsik meg 2M alatt vannak, szóval az elég erős kifejezés, hogy egy 5 éves kocsit még jó áron el lehet adni, szerintem megvenni lehet jó áron, eladni nem. Egy 7M-s autóba 100K-t tuti belebuksz, ezt rögtön kalkuláld bele, vagyis 3 év alatt minimum 3.6M-t. Ha fele annyiért veszel autót, a havi 50 bukó garantált. És akkor a szokásos szerviz, gumiztatás, tankolás még hozzájön.

Ja, a 2012 augusztusi autót eladva vett pár hónapra egy megane kombit, aztán körbenézett, 2009-es ugyanolyan c5 kombit vett 2m-ért. 3 évvel öregebb, de 2M a zsebében van.

Ja, Corolláról annyit, hogy először ülj már bele, aztán tapogasd körbe, apóséknak csak toyotájuk van 30 éve, a 2005-öst eladták 3 évesen, és vették az újat, hát úgy néz ki, tapasztalati alapon megállapítható, hogy az új mindig szarabb mint az előző. Ráadásul volt olyan, hogy az öreg este beált a garázsba, reggel már nem tudott kiállni, mert a csoda villanyszervó megadta magát, kész van 3 nap alatt de 200 ezret tessék hozni. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#111398) gzbotii válasza Rick4 (#111397) üzenetére


gzbotii
veterán

Nálunk azt mondják, ha az új autó csak kigördül a szalon ajtaján, már akkor esett 30%-ot az értéke.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#111399) Rick4 válasza gzbotii (#111398) üzenetére


Rick4
félisten

Én se hittem el a %-okat, míg ezen a példán keresztül be nem bizonyosodott. Ráadásul ez egy nagyon jó autó, mindenhol dícsérik, nem jellemző rá semmi hiba, szóval még az sincs, hogy hírhedt, és ezért nem veszik meg normális áron.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#111400) sasa134 válasza Def26 (#111384) üzenetére


sasa134
addikt

Jazz? 1.4 benzin, 100 ló, gondod nem lesz vele, 6liter körül eljár, ennyi pénzért kapsz egy szépet, az újból. Kicsinek sem kicsi, sőt, nagyon jól pakolható és variálható. Az árát is jól tartja.

Avanti Roma

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.