Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53995) ubyegon2 válasza #95488640 (#53992) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Én éppen pozitív kritikával illettelek, ha úgy vesszük, mert egy épp aktuális kérdésre válaszoló videó bejelentését hiányoltam, a padokás megjegyzés az csak széljegyzetnek volt szánva. :)

Ettől függetlenül colomb2 kritikai észrevételeivel is azonosulni tudok, mert valóban jobb megelőzni az abból fakadó kérdéseket, hogy viszonylag felkészületlen versenyzők beleszaladnak olyan dolgokba, amit szerinted akár tudniuk is illene (vagy majd megkérdezik, ha nem tudják). Nagyon kezdőknek akarsz segíteni, de kicsit szélesre tárod a lehetőségeket, ezek sok esetben már rutinos kezdőt igényelnének a megértéshez! Egy első látásra roppant egyszerű témakört sem érdemes minden esetben több irányból bemutatni, mert ezekbe belecsúszik a szükségtelen rossz irány is.
Ezeket nem, hogy kezelni nem tudja a kezdő esetenként még kérdezni sem fog tudni....

(a dpkg -i dolgot is azért írtam, mert szerintem, aki már eljut a terminalig és ismeri az apt install-t, annak akár gond is lehet ez. Szerintem elég egy szoros vonalon tartani a kezdőket, majd ha haladnak előre, jöhet a többi.

[ Szerkesztve ]

eladó Samsung 980 M.2 PCIe 3.0 NVMe SSD 1TB 0TB írás, samsung store vásárlás

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.