Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17955) batt


batt
aktív tag

Hello!

Úgy döntöttem leírom saját tapasztalataimat egy AKG 315-el kapcsolatban!
Mert sokan kérdeztétek,hogy milyen, többek között én is anno!

Sennheiser MX 560
Sennheiser MX 460

Ezekhez hasonlítom!

Maga a fülhallgató nagyon dizájnos,gumi szerű anyag borítja!
Nagyon kényelmes, sok füles köztük az MX 560 és Mx 460 kiesik a fülemből (persze ez lehet a gén hiba miatt :DDD ) de az AKG tökéletes és nem irritálja a fülem,a gumi szerű anyagnak köszönhetően! Az aranyozott jack tök jó de kár hogy egy kicsit hosszabbra hagyták,kicsit fúra!
Bár nem szeretem és nem nagyon használom de nagyon megbarátkoztam a hangérőszabajzóval,könnyen és egyszerűen lehet használni!

A Sennheiser-hez képest az AKG, nem tudok jobban fogalmazni de doboz hang érzést kelt(Halkabb hangerőn)!
Halkabb hangerőn Sennheiser tisztábban szól de amint elkezded hangosítani az AKG-t simán veri az MX 560 és az MX 460-t,eltűnik a doboz hang (ki tisztul) és valami élkepesztően jól szól! Simán meg lehet bocsátani neki minden kicsi hibát!

Az én tapasztalataim alapján és az ezen ár szegmens (4000-5000Ft) alapján az egyértelmű befutó az AKG K315 !!!

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.