Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16301) Jarod1 válasza Oliverda (#16296) üzenetére


Jarod1
addikt

nekem is kéne ilyen légzsák... ;]

(#16302) Oliverda válasza Jarod1 (#16301) üzenetére


Oliverda
félisten

[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16303) wildrain válasza Jarod1 (#16301) üzenetére


wildrain
addikt

Nem néznél ki hülyén férfi létedre két ekkora mellel? :D
(gondolom, hihetek az avatarodnak)

(#16304) bambano válasza hackeeeee (#16291) üzenetére


bambano
titán

némelyik leharcolt, mint szuperlágy a q3 végén...:)
meg az egyik tudósítócsajjal nagyon kitoltak ;]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16305) hackeeeee válasza Motion_Blur (#16300) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, van benne valami..

De kétlem, hogy ebből bármi is lesz. Mivel ugye Ő kapott büntetést, és kétlem, hogy megint megbüntetnék...

@Oliverda: :DDD

@bambano: Hát semmi sem lehet tökéletes. :D Vajon rajtuk is mérnek "vastagságot"? :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16306) bambano válasza hackeeeee (#16305) üzenetére


bambano
titán

állítólag a rossznyelvek szerint a régi nagy bajnokok mértek ott még szelephézagot is:)

de hogy a mikrofonról leesett a c betű, az nagyon lol.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16307) hackeeeee válasza bambano (#16306) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Biztos bugos volt. :D ;]

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16308) bobsys


bobsys
addikt

azt lehet tudni webber miert pacsizta le a palya feletti reklamtablat? bena volt vagy fekhiba vagy ... ?
palikek csak hulyesegeket tudnak beszelni

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#16309) proof88


proof88
addikt

azért én még emlékszem a tavalyi Silverstone-i időmérőre, ahol Webber szidta Kimit, hogy esetleg vodkázott vagy nem tudja mit bóklászott előtte a pályán :D hát most kiderült, hogy Webber meg sörözik futam közben :D már lehúzta az üveget, amikor már fékezni se tudott rendesen, és az ütközéskor esett ki a sörös üveg a kocsiból :D végül is megúszta a dolgot, de ugye 2007-ben a Japán Nagydíjon sem véletlenül hányta el magát a kocsiban :N

csak poén volt

(#16310) bambano válasza bobsys (#16308) üzenetére


bambano
titán

privát magánvéleményem az, hogy nem tudta eldönteni, a lotus melyik irányban hagy neki helyet az előzésre, így nekiment.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16311) hackeeeee válasza bobsys (#16308) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát sztem Kov. rovására lesz hajtva a malom, mivel ugye nem húzódott ki... Szal Webber ha akart se tudott volna elmenni mellette...

Véleményem szubjektív...

(#16312) Motion_Blur válasza bobsys (#16308) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Béna volt.

4:1 :C

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#16313) shteer válasza Motion_Blur (#16287) üzenetére


shteer
titán

fatality :)

..szerintem jónak tűnik

(#16314) Oliverda válasza bambano (#16304) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja hogy erről van szó... :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16315) hackeeeee válasza Oliverda (#16314) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát anál nem anál.. Hát ő anál adott interjút. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#16316) [CS]Blade2 válasza hackeeeee (#16311) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Pozícióért ment a csata, szóval Kova nyugodtan mehetett ott, nem volt semmi gáz abban amit csinált. Webbernek várni kellett volna egy kanyart, ahol biztonságosan elfér.

(#16317) Oliverda


Oliverda
félisten

A korábbi Formula-1-es versenyző, Niki Lauda úgy véli, hogy Mark Webber hibája volt az Európa Nagydíjon történt baleset. "Nem kellett volna ennyire agresszív manőverbe kezdenie egy olyan autóval szemben, ami három másodperccel lassabb. Ahogyan a közúti forgalomban, itt is az a hibás, aki hátul van."

"Heikki csak a pozícióját védte, Mark nem hihette, hogy el fogja engedni, mert harcban álltak egymással." – tette hozzá a volt pilóta.

A csapat vezetője, Christian Horner az RTL-nek elmondta, hogy Webber nem sérült meg a balesetben. "Szerencsére rendben van, van egy pár zúzódása, de semmi komoly. Nem akarom mondani, hogy Heikki vagy Mark hibája volt, egyszerűen csak túl nagy volt a sebességkülönbség. Szerencsére ezek az autók nagyon biztonságosak."

Nem akarja mondani... legalább egy valamit tanultak a Török eset óta.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16318) hackeeeee válasza [CS]Blade2 (#16316) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk igaz.

De akkor se a pálya közepén kéne venni a féktávot. Bár én már akkor is írtam, hogyha látta Webber, hogy nem fér, akkor minek nyomta..

@Oliverda: Azért látszik, az öreg tudja a tutit... :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16319) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Hello mindenki!
A futam jó volt, de arra kíváncsi lennék, hogyha Alonso és Massa gyakorlatilag egyszerre cserélt kereket, akkor hogy lehet, hogy Alonso a 9., míg Massa a 17. helyre jött vissza.
Ugyanis akkor ment el a mezőny a Safety Carral, és így elvben meg kellett volna állnia Alonsonak a boxutcában. Akkor ez hogy is van?

bambano: :C :C

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#16320) hackeeeee válasza X3B6O0X (#16319) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Massa-nak várni kellett Alonso-ra. Kb ezért...

Miért kellett volna megállnia? :U

Véleményem szubjektív...

(#16321) hackeeeee válasza hackeeeee (#16320) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az Origó cikke az esetről. Mármint Alonso nyilatkozata.

Véleményem szubjektív...

(#16322) Oliverda válasza hackeeeee (#16321) üzenetére


Oliverda
félisten

[link] :D

Flavio papa is ott volt a helyszínen. Lehet hogy véletlenül rossz frekvenciára hangolta a kalózrádióját és így a "let's overtake the safety car" üzenetet nem Alonso hanem Hamilton kapta meg.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16323) hackeeeee válasza Oliverda (#16322) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe.... Naja...

1szer megy ki az öreg valami futamra, ott máris gond van. :D

Nade, Webber nem tartja magát bűnösnek. [link]

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16324) Oliverda válasza hackeeeee (#16323) üzenetére


Oliverda
félisten

meglepő... lehet hogy nem ártana egy alaposabb CT-t is csináltatni a fejéről

[link]

Kova szépen lassan húzódik balra Webbo meg megy utána mintha annyira nagy szükség lenne még a szélárnyékára ahhoz hogy simán megelőzze a kanyar előtt.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16326) papi77 válasza tjokai (#16325) üzenetére


papi77
addikt

Ja,akármelyik csapatban volt eddig,mindegyikben volt csalás!

Az első: NOKIA 1611

(#16327) Oliverda


Oliverda
félisten

5 second penalty for all drivers under investigation. Apart from Timo Glock who gets 20 seconds.

Alo szélütést fog kapni...

[link]

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16329) PazsitZ válasza Oliverda (#16324) üzenetére


PazsitZ
addikt

Webber is elbaszta, de Kova balra húzodása úgy történik, hogy az első másodpercben elindul balra, a 2.-3.ban visszabillenti jobbra és aztán indul ténylegesen balra.

Webber meg az inga mozgást pont lekövette. :(

- http://pazsitz.hu -

(#16330) Motion_Blur válasza Oliverda (#16327) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nevetséges... miért nem 1mp-et adtak?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#16331) Oliverda válasza Motion_Blur (#16330) üzenetére


Oliverda
félisten

Azért mert Hamilton nem volt köztük. :))

PazsitZ: Webber valahogy szeret elbambulni ha közel kerül az autók hátuljához... biztos hipnotizálják ezek a spec. diffúzorok... ;]

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16332) proof88


proof88
addikt

Glock gondolom a 20 mp-et az "elengedésért" kapta, de ott volt egy HRT is úgy emlékszem, azzal mi van? Egyébként nem értem a dolgot, versenyezzenek egymással, de ha ott van a rohadt kék zászló, akkor álljanak félre ... de ők akkor is ott nyomták egymással a meccset...

(#16333) Jarod1 válasza Oliverda (#16302) üzenetére


Jarod1
addikt

:O :DD vicces OliverdA

(#16334) skylaner válasza Oliverda (#16327) üzenetére


skylaner
senior tag

LoooL, sok értelme van.
Ezen csak röhögni lehet :C

(#16335) bobsys válasza Oliverda (#16327) üzenetére


bobsys
addikt

tul lassan mentek ?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#16336) Nowhereman válasza hackeeeee (#16323) üzenetére


Nowhereman
őstag

A kettön áll a vásár nálad mit jelent?

Szimplán a nyakára ment, hogy a féktávon meglephesse Kovát, mint Nyikolájt a tevek, csak épp Kova 80m-rel elöbbre vette a féktávot. Annyiban biztos, hogy abban Webbo volt a hibás, hogy nem ugy kezelte Kovát, mint egy részeg biciglist - nagy ivben kell kikerülni, mintha kombájn lenne, különben a kereked alá perecel...

Utánam a kondenzcsik!

(#16337) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Michael Schumacher (16th)
"Micsoda verseny! Megerősítést várunk a kialakult biztonsági autós szituációról, mivel az első boxkiállásomkor piros lámpát kaptam a boxutca kijáratánál, amely teljesen tönkretette a versenyem, amelyen egyébként nagyon jó lehetőségeket kínált volna. A mi vélemyényünk az, hogy a biztonsági autó elhagyta a boxutca kijáratot, úgy hogy mögötte az autók még nem sorakoztak fel, és emiatt nem szabadott volna piros jelzést adni. Egy pillanatra a zöld világított és ezután hirtelen pirosra váltott megint. Mi úgy gondoljuk, hogy ez így nem volt helyes. A mi stratégiánk jó volt a kialakult helyzetben, mivel kihasználtuk a lehetőséget, amivel közel végezhettünk volna a dobogóhoz."

(#16338) P00By


P00By
nagyúr

Bele se olvasok a kommentekbe! :D

Szvsz ismét jó verseny volt. Webber repülése -> :Y :Y :Y
Merci(tök mindegy kinek a hibája) egy nulla!

Kobayasi pedig a nap embere! :C

(#16339) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hamilton:

„Remek dolog olyan eredményeket elérni, amiket megérdemlünk."

poénos srác :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#16340) dokar válasza P00By (#16338) üzenetére


dokar
addikt

Kobayashi a legtökösebb a mezőnyben! :R

extra - SEXRay

(#16341) Nowhereman válasza Oliverda (#16327) üzenetére


Nowhereman
őstag

Szerintem azoknak kéne már kiosztani jonéhánytizezerdolcsis büntit, akik a szabályokat ilyen kreténmod hozzák össze....

Lonzi meg a nyavajgás helyett elözhetne is, mert már kezd nagyon ellustulni - meddig nézte azt a hátsot, amit Koba secperc alatt maga mögé gyürt?...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#16342) Oliverda válasza Flashcash (#16337) üzenetére


Oliverda
félisten

"mi stratégiánk jó volt a kialakult helyzetben"

Nem tudom hogy Brawn hol járt fejben, talán a 2004es Magny-Cours juthatott eszébe mert négy kiállás azért így elég meredek volt. A Kobayashi féle taktika volt a nyerőbb és szvsz talán a Mercedes-szel még többet is ki lehetett volna hozni ebből a taktikából.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16343) bambano válasza Flashcash (#16337) üzenetére


bambano
titán

Szerintem ms-nek hólyaghurutja volt, azért járt annyiszor a depóba, csak nem akarja bevallani...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16344) skylaner válasza Motion_Blur (#16339) üzenetére


skylaner
senior tag

Ő se vágja meg magát borotválkozás közben.....
Van rendesen bőr az orcáján.....

Nem baj Hami, én egyáltalán nem csalódtam benned, csak hoztad a formádat, nincs ezen semmi meglepő. :R

(#16345) Stay


Stay
tag

Lewis Hamilton, McLaren, 2. helyezés:
"Az első kanyarban nagyon közel voltam Sebastian Vettelhez, próbáltam kifékezni, és az első kanyarban egymás mellett fordultunk. Hagyott helyet nekem, de összeértünk, és sérült az első szárnyam. Amikor bejött a biztonsági autó a csapat remek munkát végzett a boxban a szárnnyal és a kerekekkel. Azután jobb volt a tempóm, és üldöztem Seb-et, de itt nehéz lett volna megelőzni őt, főleg, hogy az autók sebessége olyan közel van egymáshoz. Amikor a Safety Car kiment a pályáról nehéz volt az információkat összeegyeztetni, mondták a fülemre is, a fények is villogtak a műszerfalon. Van két Safety Car vonal, ami között lehet gyorsan menni, de ez kicsit bonyolultabb annál. Azt hittem minden oké, de aztán a csapat szólt, hogy büntetést kaptam. Amikor megtudtam nagyon keményen nyomtam neki, és sikerült visszajönnöm a második helyre."

(#16346) Integra


Integra
titán

hm...
a fél banda kap kemény 5 sec-et, jogosulatlan előnyszerzésért, és glock meg kap 20-at kék zászló miatt??? komolyan számolgathattak mire megszülték az 5 sec-et.
én gondolom így, vagy itt tényleg nagy a baj.....?!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16347) sh4d0w válasza Motion_Blur (#16339) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Enyhén szólva sem volt arányban a büntetése a szabálytalanság miatti előnyszerzésével. Egy 10-es Stop & Go talán megfelelőbb lett volna.

https://www.coreinfinity.tech

(#16349) eXodus


eXodus
őstag

....és megint Webber... micsoda "véletlen". Ki gondolta volna.
Persze gondolom megint Webber a jófiú.

(#16350) venember83 válasza Integra (#16346) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs itt baj, kérem szépen. Ezek után pedig ne csodálkozzunk, ha mindenki gyors kört megy majd teljes pályás sárga zászló és SC felirat alatt, vagy a boxból kihajtó biztonsági autót előzi meg, mert siet. Ha meg is büntetik bármelyikért, bőven megéri. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.