Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15701) Oliverda válasza #70869248 (#15700) üzenetére


Oliverda
félisten

"de egyébként szvsz Wéber Gabi fogalmazott frankón...azért nincs szomszédos gumi, mert figyelembe kell venni a 'show'-t is.."

Mármint figyelembe kell venni azt hogy ne legyen show? Mert így hogy még a gumigyilkos Kanadában is szinte simán mentek 60 kört a keményebb keverékkel ez egy elég érdekes nyilatkozat. Amúgy mikor mondott ilyet Wéber?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15702) Viktor77 válasza Oliverda (#15701) üzenetére


Viktor77
titán

A futam közben, egy nézői kérdésre válaszolva.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15703) #70869248 válasza Oliverda (#15701) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez ráadásul nem is mai dolog...az FIA látványos különbséget akart, nem szomszédos keveréket,..és ha olvastad mondjuk a görbe tükröt...akkor lejön a 'cirkusz' része a dolognak....a futam javarészt azért lett fordulatos mert a gumik így viselkedtek,..ez mind tudjuk hogy nem volt ideális, de más érdekek is közbe szólnak mint az ideális tapadás, ami elvileg mindig alap kellene hogy legyen.

(#15704) Oliverda válasza #70869248 (#15703) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem mai és pont azért nincs már értelme mert az idei évre némileg megváltoztak a szabályok. A lágyabb keverékek megválasztása rendben van csak pont azért nem izgalmas a dolog mert a keményebb már túl kemény és lazán le lehet vele tekerni egy egész versenytávot. Ezért kellene szuperlágy-lágy, lágy-közepes, közepes-kemény párosításokat vinni a futamokra. Izgalmasabb lenne tőle a dolog.

Görbe tükröt meg általában nem olvasok mert olyan amilyen. Benne is van a címében, szubjektív. Most is beleolvastam de minek:

"Én egy csöppet már azon is meglepődtem, hogy a McLarent még csak vizsgálatnak sem vetették alá, amikor a kerékcseréje után közvetlenül Fernando Alonso mellé küldték ki Lewis Hamiltont, mert mégis mi a veszélyes kiengedés, ha nem ez? Na jó, annak tükrében, hogy Lewis és Seb Kínában is csak egyszerű megrovást kaptak, amiért dodzsempályának nézték a boxutcát, az ilyesmin talán felesleges is csodálkozni. "

A meglepődések helyett inkább visszanézhetné az esetet a többiről nem is beszélve. Mindegy... kár a szóért...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15705) D@ni88 válasza Oliverda (#15704) üzenetére


D@ni88
addikt

na és akkor mi lenne a közepes-kemény párosítással?:D szted le lehet húzni egy versenytávot a keménnyel, akkor nagyából közepessel is. Így sem lenne több izgalom.
Viszont ha csak szuperlány és lágy lenne akkor igen

(#15706) Oliverda válasza D@ni88 (#15705) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem azt mondtam hogy le lehet húzni egy versenytávot a keménnyel hanem azt hogy a keményebbel. Nem mindegy. Nem tudom hogy az mennyire újdonság, hogy pályánként eltérő a gumikopás...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15707) hunnylander


hunnylander
őstag

MTC (fotó galéria 1)

www.HunnyF1.com

(#15708) !Overdose! válasza hunnylander (#15707) üzenetére


!Overdose!
őstag

Gyönyörű hely! :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#15709) [CS]Blade2 válasza D@ni88 (#15705) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Közepes-kemény esetén ugyanaz lenne, az időérőn használnák a lágyabbat, majd a versenyen az optimálishoz minél közelebb a többiekhez igazítva lecserélnék a keményre, és menne a vonat.

[ Szerkesztve ]

(#15710) #70869248 válasza Oliverda (#15704) üzenetére


#70869248
törölt tag

Alapvetően nem tudok vitázni,
Mindkét dologban nagyjából egy véleményen vagyunk (ritka alkalom :) ), A Görbe Tükör egy ideje már nálam sem akkora jóság (hiányzik a FormaBontó).
A guminál meg inkább azt akartam hangsúlyozni, hogy más sok más dolog is befolyásolja most a Bridgestone, aztán majd más gumiszállító dolgát..

(#15711) Iron Funeral válasza hunnylander (#15707) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Pályázik a legjobb&legszebb munkahely címére :DD

(#15698) wildrain: és mi van a fékezéssel? Ha jól emlékszem másként viselkedtek a KERS-es autók fékezésnél mint azok amikben nem volt KERS :U

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#15712) Oliverda


Oliverda
félisten

[link] :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15713) D@ni88 válasza Oliverda (#15712) üzenetére


D@ni88
addikt

hát a hűtőnyílásnál nagyon durván előrejön az a bádoglemez :D
ilyen ha jól emlékszem nem volt... amúgy meg vajon mért csak a 2007-vagy 2008as modellt bízták rájuk? :))

(#15714) hunnylander válasza Oliverda (#15712) üzenetére


hunnylander
őstag

A poén a végén üt, szegény Garyt így írták bele. :D

www.HunnyF1.com

(#15715) P00By válasza Oliverda (#15712) üzenetére


P00By
nagyúr

:D Aranyos :)

(#15716) Iron Funeral válasza D@ni88 (#15713) üzenetére


Iron Funeral
őstag

De ilyen volt az, csak hiányzik a beömlők elől egy másik terelőlemez ami itt látszik. ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#15717) decibel válasza Oliverda (#15712) üzenetére


decibel
aktív tag

Ez nagyon jó lett. :DDD

"you are a monkey poo-poo"

(#15718) wildrain válasza Iron Funeral (#15711) üzenetére


wildrain
addikt

Valóban, az első időkben volt gondjuk azzal is, de végén, amikor már kiismerték a rendszert, akkor rendben volt az is.

(#15719) Oliverda válasza hunnylander (#15714) üzenetére


Oliverda
félisten

Nehezen tudnék elképzelni egy hasonló kis filmet a Ferrari kettősével vagy éppen a Webber-Vettel duóval. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15720) DopeBob válasza Oliverda (#15712) üzenetére


DopeBob
addikt

Ez nagyon jó lett, messze ők a legszerethetőbb páros szerintem hosszú idő óta... és még jól is mennek :K

MZ/X

(#15721) Motion_Blur válasza Oliverda (#15719) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ha egyszer Button pályán megelőzi Hamiltont, és előtte is marad(hat), több jópofizás itt se lesz :P

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15722) D@ni88 válasza Iron Funeral (#15716) üzenetére


D@ni88
addikt

én az oldalán lévő nagyon előrenyúló bádoglemezről beszéltem :D
mert így eléggé elcsúfítja az autót sztem :W

[ Szerkesztve ]

(#15723) hunnylander


hunnylander
őstag

(#15724) Iron Funeral válasza D@ni88 (#15722) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én is arról beszéltem, és azt mondtam, hogy azért tűnik furának mert hiányzik róla egy másik terelőlemez ami miatt aránytalannak tűnik az autó :U

(#15723) hunnylander: A Merga újításairól nincs valami anyagod? :B Vagy most nem is lesz nekik semmi Valenciára? :DDD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#15725) hunnylander válasza Iron Funeral (#15724) üzenetére


hunnylander
őstag

Melyik Merga? :D

A nagyok közül állítólag a Red Bullnak lesz még jelentősebb frissítése Valenciára. A McLarené (legjobb esetben) Silverstone (merthogy eredetileg a Német Nagydíjra előirányzott frissítést hozták előrébb).

A Mercedes is visz újításokat Valenciába, MS nyilatkozata szerint, de valószínűleg kevésbé radikálisat, mint a Ferrari.

www.HunnyF1.com

(#15726) Iron Funeral válasza hunnylander (#15725) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jajjajjaj Merga csak egy van :DD Ahol a Piros sisakos ember van :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#15727) Oliverda válasza DopeBob (#15720) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát ha már ilyen sosem látott fanklub összejött itt akkor jöjjön két kép :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15728) Peat;) válasza Oliverda (#15719) üzenetére


Peat;)
veterán

Én meg simán. Vettel Webber kalapáccsal szétverné a gépet. Massa-Alonso párosnál Alonso meg hátradőlne és csettintene egyet Maszatnak, hogy kezdheti.

(#15729) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!

Hátha valaki tudna nekem segíteni:

A World Series by Renault Hungaroring-i futamára
igényeltem a WSR weboldalán keresztül 3 db jegyet.
Kitöltöttem az űrlapot, és letöltöttem a belépőjegyeket.
3 db-ot kértem, de a letöltött pdf dokumentumban csak egy példány
szerepel. Ezt furcsának tartottam, mert azt hittem lesz a jegyeken
vonalkód, vagy valami egyéb azonosító.

Ez így rendben van?
Egyszerűen csak 3 példányban ki kell nyomtatni a jegyeket?

Valamint ki lehet vágni a kinyomtatott lapról a jegyet, vagy a
dokumentum szélein lévő ábrákra, szövegre, és dátumra is szükség van?

Valamint gondolkoztam, és van a közelbe egy Renault márkakereskedés, és inkább szépen kinyomtatott jegyeket szeretnék. 3 db-ot rendeltem, neten max 5-öt lehet kérni. Ezt így megtehetem még, hogy márkakereskedésbe is kérek 3 jegyet, vagy ott is meg kell adni a nevet, címet, és egyéb adatokat?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#15730) proof88 válasza hunnylander (#15723) üzenetére


proof88
addikt

megváltozott az autó hangja is?

syl5: márkakereskedésbe bemész, akkor ott adnak jegyet. De én olvastam olyat, hogy ha nyomtatottat viszel a WSR-re, akkor is a kezedbe nyomnak rendeset a nyomtatottak helyett. :)

[ Szerkesztve ]

(#15731) Oliverda


Oliverda
félisten

Webber nem találta az előzési gombot?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15732) P00By válasza Oliverda (#15731) üzenetére


P00By
nagyúr

Sokan ennek a miértjére voltak kíváncsiak, amire a választ a német hetilap adta meg: Webber a nagy izgalomban nem találta meg az úgynevezett előzési gombot, ugyanis az idén még egyetlen alkalommal sem volt szüksége rá :DDD

(#15733) hunnylander válasza proof88 (#15730) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem tudnám eldönteni pusztán e videó alapján. Elméletileg változhat ilyen módosítástól az 'összhang', mert a kipufogócsövek is változtak és a kasztni is máshol és máshogyan van 'kinyitva'.

www.HunnyF1.com

(#15734) proof88 válasza Oliverda (#15731) üzenetére


proof88
addikt

kommentek :D
Pedig való igaz, Hamiltonnak is azért ment neki Ausztráliában, mert a csata hevében nem találta a fékpedált, ráadásul azt sem tudta, hogy röviden, vagy hosszan kell nyomni.

(#15735) hunnylander


hunnylander
őstag

Nem hivatalos zenés összefoglaló a Kanadai Nagydíjról (profi munka; ha tetszik, mentsétek el, amíg le nem szedetik)

www.HunnyF1.com

(#15736) attisx válasza proof88 (#15734) üzenetére


attisx
addikt

Igen, ez egy ütős beszólás... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#15737) aesir válasza syl5 (#15729) üzenetére


aesir
veterán

A WSR ingyenes.
Szépen kimész a Ringre jegy nélkül, aztán mindegyik bejáratnál tucatszám nyomják a kezedbe a jegyeket.

Van saját életem...

(#15738) Motion_Blur válasza hunnylander (#15723) üzenetére


Motion_Blur
félisten

F10/F10B/RB6

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15739) Oliverda válasza Motion_Blur (#15738) üzenetére


Oliverda
félisten

Kíváncsi vagyok hogy ezek a kipufogóáthelyezések mennyire fognak beleszólni a megbízhatóságba. A számítógépes szimulációk és az ilyen 10 körös tesztek nem hiszem, hogy meg tudják mondani a tutit egy alapvetően nem ehhez tervezett konstrukciónál.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15740) TESCO-Zsömle válasza hunnylander (#15735) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez tényleg nagyon profi, és a zene is nagyon jó. Ha jól emlékszem a Felpörgetve (Driven) c. filmben is benne van. Kár, hogy a FOM ezt is herélni fogja...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15741) PazsitZ válasza Oliverda (#15731) üzenetére


PazsitZ
addikt

német hetilap Tehát az elfogultságtól mentes, "német Blikk" adja meg a szakértői választ a világnak. Köszönjük! :R

- http://pazsitz.hu -

(#15742) D@ni88


D@ni88
addikt

(#15743) hunnylander válasza D@ni88 (#15742) üzenetére


hunnylander
őstag

Pedig olyan 'jó fejnek' tűnt. :D

Nem tudom mi lehetett a motivációs ok, talán a klímaváltozás, a pénz és egy remélt szakmai előrelépés még magasabb pozícióba.

www.HunnyF1.com

(#15744) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Czollner szerint Massa a VB címért harcol. Hol él ez az ember? :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15745) D@ni88 válasza Motion_Blur (#15744) üzenetére


D@ni88
addikt

lehet hogy gokart VB-ről beszél:D

(#15746) Oliverda válasza hunnylander (#15743) üzenetére


Oliverda
félisten

A tavalyi autó után nekem annyira nem fog hiányozni.

Amúgy pár hónapja John Iley ment át a Ferrari-tól a McLaren-hez. A munkaerő áramlás elég megszokott dolog már a két csapat között.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15747) D@ni88 válasza Oliverda (#15746) üzenetére


D@ni88
addikt

tavalyi Ferrari se volt nagy eresztés ;]

(#15748) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#15744) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A F1-ben mindenki a VB-címért harcol. Még csándok is. ;) :U

Más kérdés, hogy esélyes-e a címre, de harcolni azért még lehet, és kell is, hisz azért fizet(ik).

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15749) tjokai


tjokai
senior tag

Jövőre, azaz 2011-ben a Renault csapatnál szerintetek lesz Kimi Raikonnen & Robert Kubica felállás?Igazak a pletykák vagy lehet vmi valóság alapjuk?Petrov helye semmiképpen sincs biztonságban jövőre,mert Adrian Sutilt akarják áthozni a rönósok!Majd meglátjuk jövőre... :R

Üdv!

(#15750) P00By válasza tjokai (#15749) üzenetére


P00By
nagyúr

Szvsz nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.