Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15551) [CS]Blade2 válasza prmcsk (#15537) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ha nem feltartják, akkor Massa szerencsétlenkedik előtte, vagy megforgatják, vagy szétmegy a motor, stb. Eddig gyakran szerencsés volt, most meg mindig futamon peches.

(#15552) Gyusz


Gyusz
őstag

A két Vettel rádióbeszélgetés jó volt, amúgy meg a Red Bull kissé eltaktikázta magát. No sebaj, legalább jó verseny volt, Hülkenberg, Massa és még páran aprították egymást rendesen. Ehh, és Valencia jön, pfujj. :(

[ Szerkesztve ]

(#15553) legiaap válasza proof88 (#15547) üzenetére


legiaap
nagyúr

Attól félek, mire eljön már mankóval fog járni.
:(
Nem az igazi már.

All:

Azért fura, hogy a Mercinél mekkora különbség van a két kocsi/sofőr közt és ugyanez a Ferrárinál. Massa nem igen találja magát. Szerintem ez a balesete miatt van.
A többi csapatnál ennyire szerintem nincsenek nagy különbségek.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15554) Peat;) válasza Viktor77 (#15548) üzenetére


Peat;)
veterán

Mondjuk a győzelem szerintem nem lett volna meg, látszódott hogy Alonso gépe nem az egyenesre volt belőve, Hamilton szerintem megelőzte volna a pályán. Inkább a második helyet bukta el, de azt nagyon csúnyán.

(#15555) helkis válasza Flashcash (#15549) üzenetére


helkis
addikt

pont hogy 19kört ment vele, amikor ki kellett volna cserélni az ahhoz képest +10kör lett volna..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15556) Gyusz válasza legiaap (#15553) üzenetére


Gyusz
őstag

A Kubica-Petrov páros között is jó nagy különbség van, meg Sutil is jobban boldogul Liuzzinál.

(#15557) PazsitZ válasza JColee (#15542) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ekkor 17 volt.

Az biztos, hogy jó lett volna hamarabb kihozni, de viszont akkor még túl korán lett volna, utána a lekörözések megkezdésekor meg már majdnem mindegy volt, 1-2 kör alatt összeszedett 5-6 másodpercet, ami már bőven bukó volt. :(

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#15558) proof88 válasza legiaap (#15553) üzenetére


proof88
addikt

hát én még adok neki időt :)

(#15559) Flashcash válasza helkis (#15555) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Megnéztem most a felvételt +5 kör lett volna, ahol forgalomba került. Nem tudom, szerintem jobban járt volna a lággyal.

(#15560) bdav válasza Flashcash (#15546) üzenetére


bdav
őstag

"Egyértelmű, hogy nem akarták egymás mellett látni a két versenyzőjüket. :))"

hát ezt mondjuk meg tudom érteni a múltkoriak után :DDD

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#15561) P00By


P00By
nagyúr

Megint remek futam volt, tetszik ez a szezon! :K
Sok minden történt.

Ez a Mercedes nem vmi jó még mindig, és már nem is lesz sztem.

(#15562) Daweee válasza proof88 (#15558) üzenetére


Daweee
őstag

Igazából szerintem nem is az a gáz hogy a középmezőnyben lavírozik, ok ennyit bír as kocsi, hanem hogy Rosberg folyamatosan jobb nála. A csúcson kell abbahagyni, meg is tette, de hát nem bírt megülni a fenekén, így már nem biztos hogy Úgy fogunk rá emlékezni, mint ahogy megérdemelné...
Azért remélem hogy jövőre összeszedi magát :U

[ Szerkesztve ]

(#15563) legiaap válasza Daweee (#15562) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem nem is a csúcson hagyta abba.
Ha vb elsőként hagyta volna itt a cirkuszt akkor azt mondom a csúcson hagyta el, de nem így történt.
És ahogy múlik az idő, úgy öregszik és lassulni fog, a többi fiatal meg egyre tapasztaltabb lesz.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15564) helkis válasza Flashcash (#15559) üzenetére


helkis
addikt

szerintem is.. :K de ahogy mondták mások is, így utólag könnyű okosnak lenni..
RB-k a biztosra pontra mentek (gondolom ez ki is lett adva a múltkori miatt), és ez egy helyes döntés volt, + ahogy majd kiéleződik a helyzet a vége felé látni fogjuk, hogy ez a mentalítás lesz a nyerő..

Alonzo megörökölte Kimi pech-kocsiját? :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15565) Daweee válasza legiaap (#15563) üzenetére


Daweee
őstag

Ok, nem a csúcson, de sokkal magasabban mint ahol most áll. Ha jól emlékszem még VB esélyes is volt az utolsó évében.

(#15566) MPowerPH válasza legiaap (#15563) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az hogy most kikapott Rosbergtől, megint a csapat hibája... 35 körös lágy, az elején egymás után kétszer kihívták, tök fölöslegesen. Nem érezném hibásnak, plusz a Merci is egy rakás sz@r.

Don't Tread On Me

(#15567) Oliverda válasza MPowerPH (#15566) üzenetére


Oliverda
félisten

"Alapjaiban véve a gumicserét remekül időzítettük, de a Kubicával folytatott csata során egy kicsit közel kerültünk egymáshoz, és felhasadt a gumim. Emiatt megint be kellett menni a boxba, a csata azonban nem volt vészes, versenyeztünk."

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15568) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Megbüntették Massát

:))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15569) 1hijjanhusz válasza Motion_Blur (#15568) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Jó sokat ért.

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#15570) SzalaiG válasza MPowerPH (#15566) üzenetére


SzalaiG
addikt

Pedig volt 3. is. :(

(#15571) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

A Ferrarisok megint mit csináltak az egyik a vezetést dobta el a másik a pontszerzést...
Két hét múlva Valenciába kiderül mit ér a 35 millás aero csomag.
Lehet semmit se és akkor party szemöldök nyomhatja a hisztit meg a mutogatást majd mert pakobamaugli beéri őt vb címek tekintetében...

(#15572) JColee válasza SzalaiG (#15570) üzenetére


JColee
őstag

Buemi meg első is :)

(#15573) SzalaiG válasza Misi 007 (#15571) üzenetére


SzalaiG
addikt

De miért nyomják ennyire Hamiltont? :U

(#15574) Lauda


Lauda
félisten

Nem tudom volt-e mar, nem olvastam vissza: Már nem lehet trükközni a benzinnel

(#15575) Gyusz


Gyusz
őstag

Massán kívül úgy néz ki mindenki megúszta a büntetést link, bár szerintem Kubicával túl elnézőek voltak.

(#15576) MPowerPH válasza Lauda (#15574) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, ez így szokott lenni. Így volt idén az összes Hamilton esetnél. Őt még nem, a következő már kapja a büntit. :))

Misi 007: Massaval szemben érthető is, nem volt toppon. Viszont Alonsora nem lehet semmilyen panasz, az hogy hátracsúszott nem az ő hibája, köszönd meg a GP2-es csapatoknak...

Oliverda: Értem. :) Akkor meg is van, azon ment el a futam sajnos. :( De tetszett, hogy nem hagyta magát.

Don't Tread On Me

(#15577) #70869248 válasza Gyusz (#15556) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én Liuzzi-ra még igen kíváncsi lennék, mert sztem itt m@rha nagyot ment...ahhoz képest hogy megforgott+1 kört ment a sérült autóval (első szárny nélkül)és az első kiállása +7mp volt Sutil-hoz képest, valamint mindkét gumin többet ment, végül a csapattársa előtt végzett (és a leggyorsabb köre is jobb volt), valamint így vagy úgy de legyűrte MS-t is...pedig 9 körrel több volt a gumijában.

[ Szerkesztve ]

(#15578) 1hijjanhusz válasza darál0w (#15528) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Kedvenced csak 4 kört kapott:D

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#15579) Qorthral válasza #70869248 (#15577) üzenetére


Qorthral
őstag

Liuzzi nagyot ment, de ne felejtsd el, hogy Sutilnak is volt egy nagyon gyenge köre amit végig a defektes gumija maradékán tett meg. Azzal ő is veszthetett minimum fél percet, anélkül lazán megveri Liuzzit. Ami vitathatatlan tény, az az, hogy mindkét FI jól ment a hétvégén.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#15580) Nowhereman válasza Qorthral (#15579) üzenetére


Nowhereman
őstag

UHH!

De kitudnák tenni a falra egy posztert Franz Tost pofájárol, amint tudatosul benne, hogy még Liuzzi is elöbb lesz VB. mint Vettel...

mondjuk a bukiknál elég jol áll, bár én a 2. helyett kissé tulzásnak tartom...

Utánam a kondenzcsik!

(#15581) Oliverda


Oliverda
félisten

Petrov kissé furcsán állt ott hátul:

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15582) vagamo válasza Oliverda (#15581) üzenetére


vagamo
őstag

Petrov: Voltam mindenhol, csak a pályán nem: :D :D
[link]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#15583) ronaldo


ronaldo
őstag

Kovalainennek meg Chandhoknak nagy grat. Nem elől autóztak, de mégis döntöttek a győztes kilétéről.

(#15584) vagamo


vagamo
őstag

Egy kis érdekesség

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#15585) grabber válasza ronaldo (#15583) üzenetére


grabber
addikt

Ezzel ment el Alonso esélye a győzelemre :W

[ Szerkesztve ]

(#15586) 1hijjanhusz válasza grabber (#15585) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Ez már tényleg nevetséges, ami itt megy. Újra 107%-os szabály kéne.

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#15587) Qorthral válasza 1hijjanhusz (#15586) üzenetére


Qorthral
őstag

Jó lenne, ha mindenki gondolkozna kicsit mielőtt ír/fújtat/hőbörög.
A kanadai időmérőn mindhárom kiscsapat bőven a (képzeletbeli) 107%-os határon belüli időt ért el, még úgy is, ha Hamilton Q3-beli idejét vesszük figyelembe, ami pedig nem lenne teljesen fair, mivel ő többet körözhetett pl Sennánál. (Az egyetlen kivétel Chandhok, de ha nem lett volna gond az autójával, ő is befért volna a 107% alá.) Magyarán semmit nem változtatna a helyzeten a 107%-os szabály.

Egyáltalán nem annyira lassúak az újak mint itt sokan gondolják. Kovalainen pl "csak" 2 kört kapott az elejétől, az pedig nem vészesen sok egy ilyesmi rövidebb pályán. (Ugye a 4 nagy(obb) csapaton és Kubicán kívül mindenki kapott 1et minimum.)

Másfelől persze szerencsétlen dolog, ha 1-1 lekörözésen múlnak pozíciók, de ilyesmi megesik. Régebben is rengeteg ilyen helyzet volt, egy boly utolérése és lekörözése során számtalanszor komolyan változott az élmenők közötti időkülönbség. Ha ez nem tetszik, megértem, de ennek elkerülésére nem 107%-os szabályt kellene bevezetni, hanem 101,5%-os szabályt maximum, mivel azzal talán el lehetne érni, hogy ne legyenek lekörözések... Igaz, ez azt jelentené, hogy pl a tegnapi versenyen csak a TOP10 indult volna, mivel a többieknek (incl. Schumacher, Petrov, Buemi, Williamsek, stb.) nem sikerült 1,5%-on belülre kerülni...

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#15588) grabber válasza Qorthral (#15587) üzenetére


grabber
addikt

Nem azzal van a gond,hogy lassúak,hanem akkor legalább a többieket ne tartsák fel.
Mi ebben a nehéz?
-Kék zászló
-Tükör
-Rádió
Ezek állnak rendelkezésre,tehát kizárható,hogy ne tudna a mögötte lévőről.Már csak el kell engedni őket.Lelassít,félrehúzódik vagy nem csinál semmit,mert amúgy is gyorsabbak és feltartás nélkül meg tudják előzni az egyenesben.
De nem,ők köröznek tovább(tisztelet a kivételnek),mert az ő meccsük fontosabb.
Miért nem lehet elengedni 2 db autót(nagyon ritkán 3-4) ami gyorsabb úgy,hogy ne akadályozza őket?

(#15589) -Mike- válasza grabber (#15588) üzenetére


-Mike-
addikt

Leírva roppant egyszerű, kivitelezni 100szor nehezebb. Sokkal többet dolgozik egy olyan pilóta , sokkal többet kivesz belőle aki lassabb autóval halad. Ld. pl Le Mans.

[ Szerkesztve ]

(#15590) 1hijjanhusz válasza Qorthral (#15587) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Igen, ez igaz. De régen nem volt ennyi gond a lekörözésekkel. Szvsz ezzel kéne vmit kezdeni.
2008-ban a 13. Sébastien Bourdais kapott csak egyedűl 1 kör hátrányt Kubicatól.

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#15591) DeckardCain válasza MPowerPH (#15566) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Érdemes megnézni a lágy gumik állapotát a végén. Rossz volt nézni, hogy küszködik.... Bár azért becsülendő, ahogy próbálta tartani a pozícióját.
[link]

(#15592) #70869248 válasza 1hijjanhusz (#15590) üzenetére


#70869248
törölt tag

2008-ban 2 Safety Car pályáraküldés volt, 2007-ben 4 SC volt....2010-ben meg egy sem.

(#15593) #70869248 válasza Qorthral (#15579) üzenetére


#70869248
törölt tag

Liuzzi többet bukott, Liuzzi ~45mp, Sutil ~42-43mp.
Véleményem szerint nem tudta volna megverni Sutil, amikor Liuzzi elengedte akkor is végig ott ment mögötte rá-ráfutva Schumacher által kergetve.

(#15594) 1hijjanhusz válasza #70869248 (#15592) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Most lehet itt vitatkozni, de ezzel, akkor is kell vmit kezedeni.

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#15595) wildrain válasza 1hijjanhusz (#15594) üzenetére


wildrain
addikt

Max annyit kell kezdeni velük, hogy gyúrniuk kell az elengedésre. Nem egyszerű dolog ez, és főleg nehéz úgy, hogy ők is versenyben vannak egymással, de nem a sebességükkel van baj, ahogy azt már korábban is írta valaki, mind beférnének a 107-be.

Nyilván nem volt 100%-os az elengedés (Alonsot rendesen leszivatták nem is egyszer), de ezt a mostani lekörözős flémet megint főleg a kommentátoraink kezdték azzal, hogy a többiek kerékcseréje miatt hetedik hely környékén versenyző Kovalainennek szerintük el kellett volna engednie mindenkit, aki mögötte volt, és ezt a verseny alatt többször is felemlegették, pedig nekik kellett volna az eredményjelzőre pillantaniuk.

Ja, és még annyit, hogy szerintem Alonso a Button-féle előzést ki tudta volna védekezni, de ő azzal volt elfoglalva, hogy büntetésképpen ráhúzzon a lekörözöttre, és ezzel frankón helyet adott Buttonnak, aki így mellé tudott menni.

[ Szerkesztve ]

(#15596) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Kíváncsi vagyok, meddig nézik el a McLarennek azt, hogy állandóan a riválisokra engedik az autóikat a boxban. Az elmúlt időszakban már nem az első eset, de gyanítom, hogy nem is az utolsó.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#15597) 1hijjanhusz válasza wildrain (#15595) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Sutil példaszerűen csinálta szerintem. Többinek vhogy úgy kéne.
Persze néha becsúszik, hiba a lekörözés miatt meg lassúlás, de ott a konkrét pléda Alonso, akit feltartottak és szívott emiatt.

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#15598) wildrain válasza sh4d0w (#15596) üzenetére


wildrain
addikt

Vissza kéne nézni, de szerintem amikor a táblát felemelték, a közlekedő sávban nem volt autó, vagyis nem volt szabálytalan az elengedés.

(#15599) 1hijjanhusz válasza wildrain (#15598) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Akkor az normális, hogy 2 autó egymás melett megy a boxban, közvetlenűl a szerelők közelében?

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#15600) sh4d0w válasza wildrain (#15598) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, Alonso fénypostával került oda, nem?

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.