Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16801) Integra


Integra
titán

muhaha:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16802) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Webber, ezaz. Yesssss :D

Remélem most bemutat egyet egy jó versennyel Webber az RBR csapatnak.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#16803) blazsey2


blazsey2
senior tag

A két Red Bull rögtön egymásra talált ;]

PSN ID:blazseydr

(#16804) mrlujoak


mrlujoak
veterán

aztapaszta
szép rajt

button is előrejött

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16805) Oliverda


Oliverda
félisten

A revans a szárnyért megtörtént. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16806) AMD Power


AMD Power
titán

Lewis mekkora király vagy! :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16807) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Na, most Alonso vajon ezért is üvöltözik a rádióba, és Charlie-t kéri?!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16808) Xirtam válasza mrlujoak (#16807) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem kellene megint átesni a ló tulsó oldalára! Szerintem! :)

(#16809) mrlujoak válasza Xirtam (#16808) üzenetére


mrlujoak
veterán

;] Jóvanna!
Csak két héttel ezelőtt kicsit hisztis pics@ként fortyogott, aztán később meg elnézést kért...
Biztos nem tetszik neki, hogy összeakadt Massával.
Bár megnéztem volna, mit viaskodott volna a RedBullokkal - nyilatkozta is - de nem sikerült.

Vettel tesztel.

Jé, ismét együtt a két RedBull... Csak az egyik körhátrányban...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16810) Jarod1


Jarod1
addikt

volt már kieső?

(#16811) AMD Power


AMD Power
titán

Nem!

Kezd uncsi lenni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16812) mrlujoak válasza Jarod1 (#16810) üzenetére


mrlujoak
veterán

Kieső nem - asszem - csak hátraeső.

AMD Power: Nyugi, most jön a taktikai rész... talán majd ez...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16813) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Alo miért nem engedi vissza Kubicát?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16814) AMD Power válasza mrlujoak (#16813) üzenetére


AMD Power
titán

Ezek nem szeretik egymást. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16815) Oliverda válasza mrlujoak (#16807) üzenetére


Oliverda
félisten

Most Kubica kéri Csárlit. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16816) Gubro válasza Oliverda (#16815) üzenetére


Gubro
senior tag

Tulajdonképpen már mindegy is... :)

(#16817) mrlujoak válasza Gubro (#16816) üzenetére


mrlujoak
veterán

Azért... :U

Alonso pont Hamilton sportszerűtlenségével kapcsolatban nyilatkozott, erre meg ő volt az...

háát... :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16818) Oliverda válasza Gubro (#16816) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, csak furcsa mód azért kevesen hőzöngenek mert Alonso nem kapott büntetést. ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16819) Gubro válasza mrlujoak (#16817) üzenetére


Gubro
senior tag

Most nyilatkozott Kubica. Szerinte Alonso előzése szabálytalan volt, Kubica volt a belső íven.

Szerk: fura, hogy csak futam után vizsgálják.

[ Szerkesztve ]

(#16820) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nah, vizsgálat

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16821) Gubro válasza mrlujoak (#16820) üzenetére


Gubro
senior tag

Pfff... drive through...

Szerk: belső kamerából azért ez nem is olyan egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

(#16822) Oliverda


Oliverda
félisten

Vissza kellett volna engedni még ott és akkor.

Hopp...SC

Na most elpróbálják az új szabályt.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16823) Xirtam


Xirtam
veterán

Remélem az év végén a Ferrari kiszál az F1-ből! :) Ez már vicc...

(#16824) mrlujoak válasza Gubro (#16821) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nah, ha most visszamegy a bünti után Alo az 5-ik helyre, akkor ismét pampogás lesz?

SC. fasza!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16825) AMD Power


AMD Power
titán

Eljött az idő Lewis! ;]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16826) Gubro válasza mrlujoak (#16824) üzenetére


Gubro
senior tag

Részemről nem. Az előző futamnál is rendben volt az ítélet. Ez a verseny, egyszer hopp, máskor kop. Igaz, most Alonso nem jön vissza az ötödikre, az tuti.

(#16827) skylaner


skylaner
senior tag

Ez vicc mért nem mehet ki most letölteni a büntetését.....szánalom...

(#16828) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nah, most Alo és a Ferrari kit fog okolni?
Csakmert a SC után mehet csak ki a büntit letölteni Alo...
Tuti Kubicát!

Gubro!

Teljesen egy véleményen vagyunk!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16829) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Ferrari egyébként nem tudom mit csodálkozik, az a Kubica előzés egyértelműen szabálytalan volt. Látszott.

- http://pazsitz.hu -

(#16830) Peat;) válasza mrlujoak (#16824) üzenetére


Peat;)
veterán

Miért ne lenne? Ki nem pampogna? Nem impotens balfaszok versenyeznek, hanem olyan aki bement igen csak időben az előtte lévő mellé és onnan tette ki Kubica. Az adott büntetés azokra az esetekre vonatkozik általában amikor lendületből átesnek egy sikánon. Itt kitették és baromira nem az az eset, de ettől függetlenül büntethető. Más kérdés hogy kit miért és mikor hogyan büntetnek.

Persze ettől függetlenül lehet megérdemli hogy nulla ponttal fog távozni. Szerintem meg húzzon az f1-ből vagy változtassa meg a nevét és ezt komolyan mondom. Idén nem rajta múlt hogy kiesett a vb harcból, nem tudom kinek jó ez hogy kivágtak egy pilótát a harcból. Immár egyértelműen.

Csárli bácsinak is kellett 10 kör mire megvizsgálta az esetet. Biztos a budin ült.

[ Szerkesztve ]

(#16831) npp


npp
csendes tag

ez a sc...az ev jelenetet tette tonkre :W : 4 koron belul webber lekorozte volna vettelt

(#16832) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Picit átlátszó már ez a dolog, én Alonso helyében beállnék a boxba, Montezemolo helyében meg nem indítanám több futamon a Ferrarit.

Egyébként is egy rakás szar volt a verseny, de megint kellett történnie valaminek, aminek a haszonélvezői a McLarenek és a Ferrarik buknak. Biztos csak véletlen :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#16833) Tomics


Tomics
addikt

Kezdem azt hinni, hogy az FIA minden egyes versenyen arra törekszik, hogy Hamilton nyerjen :(

Nézze az ezt a szart akinek 2 anyja van... :(((

PH! addikt since 2004

(#16834) mrlujoak válasza Peat;) (#16830) üzenetére


mrlujoak
veterán

;)

jogos volt a bünti.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16835) Peat;) válasza Gubro (#16826) üzenetére


Peat;)
veterán

Persze, akik tizenpontokat nyernek egy súlyos vétséggel azoknak nincs olyan bünti ami befolyásolná az előnyszerzést. Az aki a szabályt papíron sérti meg egyértelműen de aki nézi a kamerát látja hogy vitatható, az meg tizenpontot elbukik. Immár másodszor, miközben még az előző két futamot megelőzően is csak szopatták a arcot akkor a feltartók akik semmi büntiben nem részesültek. Fair play...nyóckerben több a fair play.

(#16836) Gubro válasza mrlujoak (#16834) üzenetére


Gubro
senior tag

Szerintem ez nem tlyen egyértelmű. Alonso bent volt Kubica mellett, és Kubica kirakta a fűre.
Alonso így a 16. lett. Mindezt úgy, hogy Kubica nincs versenyben.

(#16837) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Jéééé!

Alonso és egy redbull.
Csak nem az A redbull, és nem a mezőny elején!

Azért bejött Alo nyilatkozata. Csak nem éppen pont úgy, és ott ahogy akarta...

Gubro!

Nézd, a "sztyuárdok" döntöttek. Nekik van döntési joguk. Sajna ez van.

AMD Power:

Látod, mégicsak lett még izgalom... ;)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16838) pappnet


pappnet
csendes tag

Érdekes, hogy a törmelék már ott volt több kör óta, erre meg pont akkor hirdetik ki Alonso büntetését mielőtt beküldik az SC-t, és utána meg nem töltheti le a büntetését közben csak utána

mintha ezt direkt így számolták volna ki, egy kis FIA bosszú a múltkori Ferrari nyilatkozatokért

(#16839) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#16832) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"Picit átlátszó már ez a dolog, én Alonso helyében beállnék a boxba, Montezemolo helyében meg nem indítanám több futamon a Ferrarit."

Ámen :DDD

Amúgy ennek az esetnek mi köze van a McLarehez?
Btw amikor Kimi rakta ki LH-t spaban mindenki milyen boldog volt most meg jön.... :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#16840) Peat;) válasza mrlujoak (#16837) üzenetére


Peat;)
veterán

Most igen sok fórumozó előtt megmutattad hogy a SPORTÉRTÉK egy olyan fogalom számodra amit az értékrended megvet. Egészségedre. Te legalább élvezed a modernkori F1-et :)

[ Szerkesztve ]

(#16841) AMD Power válasza Tomics (#16833) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt te komolyan el is hiszed?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16842) Oliverda válasza IreN!CuS (#16839) üzenetére


Oliverda
félisten

Az hogy Börninek van egy távirányítója amivel szabályozni tudja az összes autót. Börni a távirányítóval belenyúlt Sutil gázpedáljába amiért az belerohant de la Rosa-ba, akinek leszakad a hátsószárnya és ezért be kellett küldeni az SC-t. Mit nem lehet ezen érteni....? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16843) Gubro válasza mrlujoak (#16837) üzenetére


Gubro
senior tag

Ezt nem is vitattam, nekik van döntési joguk. Azt mondom, hogy a "megérdemelte" nem is olyan egyértelmű.

(#16844) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát nem azért mondom,de ez már kész vicc.. :((( Alonso helyében én csesztem volna kimenni letölteni a büntetést, intsék ki black flag-el, ha akarják.. Vagy bemenni a boxba, és ottmaradni..

Nem volt elég, hogy igencsak vitathatóan kap büntetést, akkor még véletlenül épp az SC alatt kapja meg hirtelenjében, és kijönni sem engedik.. Hát ezután nem csodálkozom, hogy ha az egész Ferrari csapat agya elborult.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16845) pappnet


pappnet
csendes tag

bezzeg ha Hamilton csinálta volna azt amit Alo, akkor tuti Kubicát büntetik meg, amiért leszorította szegény kicsi Lewist!!!

(#16846) Jarod1


Jarod1
addikt

az első kieső DE grassi volt?

(#16847) mrlujoak válasza Peat;) (#16840) üzenetére


mrlujoak
veterán

Dehogy.

Félreértettél.

Múltkor hibázott Hamilton - nem volt szép, nem volt sportszerű - és meg is kapta érte a büntetést.
Most Alonso hibázott - szintén nem volt sportszerű - kapott is érte büntit.

Mindkét esetben beleszólt az ítélet meghozásának ritmusa.
Múltkor ez Hamiltonnak nagyon kedvezett, most Alonsonak nagyon nem.

Ez a döntéshozók sara, az ő döntéshozási metódusaikat kellene megregulázni.
De lehet? Nem biztos.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16848) pethYeti válasza pappnet (#16845) üzenetére


pethYeti
addikt

Ilyen esetben Kubuca fekete zászló...

Az egész F1 most már egy vicc döntések szempontjából...

(#16849) AMD Power


AMD Power
titán

Ferrari kicsit szét van csúszva.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16850) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Masssssaaa!!!! Ferrrari!!!
Mi volt ez?!

Kiesett a boxba?! ááááááááááááá

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.