Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16851) quby


quby
őstag

Hát az a merci nem sokkal gyengébb..... :(

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#16852) Gubro válasza mrlujoak (#16847) üzenetére


Gubro
senior tag

Láttad most a Vettel-Scumachert?
Ha Schumi helyett Kubica van, Vettel a füvön végzi. Büntessük Vettelt?

(#16853) Peat;) válasza mrlujoak (#16847) üzenetére


Peat;)
veterán

Úgy láttam tetszett a döntés és általa kialakult Red Bull helyzet, de bizonyára félreértettem. Alonosban lenne vér akkor bejelentené hogy mától nem ül f1-es autóba. Vannak még izgalmas versenysorozatok ahova bármikor elmehet és az f1-nek talán kellene egy ekkora pofon hogy elgondolkodjanak a bürokrata, átláthatatlan rendszerükről.

(#16854) mrlujoak válasza Gubro (#16852) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem vagyok döntéshozó.
Én nem hozhatok ítéletet. Egyedül a két héttel ezelőtti "csaló"-zások miatt szólaltam fel.

Más: Ha Massa autóján lett volna duda, bedudál a srácoknak?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16855) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Vettellel feltekertették a motort, csak most az előtte levőnek nem tudnak szólni, hogy tekerje vissza. De majd legfeljebb belemegy és kiüti...

Látom az magasztalt Vettel előzési képességei még ugyanazok ;]

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#16856) AMD Power


AMD Power
titán

Vettel nem mehet el...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16857) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Button milyen szép helyen van!
a 14. helyről indult...

Szép csata van még az uccsó két körben.

Alooooooooooo! áááááááááááááá

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16858) AMD Power válasza mrlujoak (#16857) üzenetére


AMD Power
titán

Jól tette...

Lewis is hozta ami kell.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16859) Integra


Integra
titán

webber: "not bad for a no2 driver..."
:))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16860) Jarod1


Jarod1
addikt

webber : Great job!!!!

13:51 kor tettem 1 ezrest Markra 4.3 as oddsnál....

(#16861) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Gyönyörű végeredmény!

Hamilton két helyet, Nico szintén, Button 10-et javított!
Webber megérdemli, revansot vett!

Izgalmas verseny volt, gratula a pontszerzőknek!

Az első 4-ben 3 Mercedes motor! ügyik!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16862) Oliverda válasza Jarod1 (#16860) üzenetére


Oliverda
félisten

Húdejó most akkor nekünk... adom privátban a számlaszámot

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16863) SzalaiG válasza mrlujoak (#16861) üzenetére


SzalaiG
addikt

De hogyan került Bari és Koba Schumi elé.... :(

(#16864) eXodus


eXodus
őstag

webber előtt most nem volt senki akit kilökhetett volna :(

(#16865) Jarod1 válasza Oliverda (#16862) üzenetére


Jarod1
addikt

egyébként még arra tettem hogy első kieső Virgin lesz ;] :P

(#16866) mrlujoak válasza SzalaiG (#16863) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nemtom. De Nico már-már irreálisan sokszor iskolázza le.
De legalább előrébb végzett Schumi, mint ahogy rajtolt, nemde?

#16799 - es hsz-em:

"hogy oltják Palikék a McLarent, a félresikerült újítás miatt.
mit röhögnék, ha ma előkelő helyen végezne a csapat..."

...és bejött. 2 és 4.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16867) AMD Power válasza mrlujoak (#16866) üzenetére


AMD Power
titán

Előrébb ha jól tudom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16868) Szólista válasza mrlujoak (#16866) üzenetére


Szólista
senior tag

1helyet javitott.

SzalaiG a kerékcserénél kerültek elé

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#16869) gézu válasza SzalaiG (#16863) üzenetére


gézu
őstag

Elszúrták megint a versenyét a kerékcserével, azért esett hátra. Na meg Alonsoval is hogy kicsesztek. :(

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#16870) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Egyre csak az jut eszembe, hogy ebben a csapatban, hogy fog még egy évet, plusz az ideit végig futni.
Amikor csak az alap csomagot várhatod semmi mást, nem támogatnak és ki tudja milyen utasításokat kapsz, amiről a nyilvánosság nem is tud. Mindig hátrasorolnak csapaton belül. Demoralizáló és idegesítő lehet.
Ilyen környezetben hozni a győzelmeket nehéz lesz.

De ez a mai szép volt Webber!!!
A rajt meglepett, mert nem erőssége Webbernek, de most durván tolta.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#16871) Gyusz


Gyusz
őstag

Webber ezt szépen csinálta, megérdemelten győzött. Button és Vettel sokat lépett előre. Kobayashi megint hozta a pontokat, igaz a pálya is feküdt az autónak.
Alonso büntetése meg érdekes volt, Kubicát nem kell félteni, ha agresszivitásról van szó. Viszont a Ferrari is szólhatott volna, hogy ugyan már engedje vissza a lengyelt, kár volt a büntetést megkockáztatni.

(#16872) AMD Power válasza gézu (#16869) üzenetére


AMD Power
titán

Valami nagyon nem stim a Ferkánál.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16873) Lauda


Lauda
félisten

Webber nagyon megerdemelte a gyozelmet! :C

Alonsonak pedig orvos kellene mar, szabalyt szeg majd idegbeteg modon elkezd rodeozni a palyan. Ez nem sportolohoz illo magatartas.

(#16874) szatocs


szatocs
őstag

Szép győzelem Webbertől, nagyon megérdemelte, miután kb. elárulta a csapat.

=== Szatocs ===

(#16875) mrlujoak válasza Lauda (#16873) üzenetére


mrlujoak
veterán

pláne a "régi" orral!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16876) rocket


rocket
nagyúr

Webber megadta a megfelelo valaszt a hetvegen tortentekert.
Kivancsi leszek mikor jon el az ido amikor Webber technikai hiba miatt fog kiesni, mert ugytunik az eddigi Red-Bullos kk kavarasok nem jottek be ugy ahogy szerettek volna.

Alonso nem erdemelt buntetest, belso kamera allasbol egyertelmu, hogy nem volt mas lehetosege mint levagni a kanyart, viszont Vettel utolso elozese nem tunt szabalyosnak, bar pont a vege latszott csak, de abbol ugytunt eleg durvan odebb lokte Sutilt.
Nagy makja volt Vettelnek, hogy bekuldtek a Safety Cart, kulonben a 15. hely kornyeken vegzett volna.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16877) #70869248 válasza rocket (#16876) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem szerezhet előnyt abból ha elhagyja a pályát, ez nagyon régóta így van...régebben amikor Monaco-ban vágta a sikánt akkor elnézhető (?) volt, mert védekezésből tette, de pozíciót nem szerezhet ha elhagyja a pályát.
Vissza kellett volna engedje Kubica-t...ahogy anno Hamilton is visszaengedte Kimi-t, bár még arra is kapott büntetést, szal végül is lehet hogy jól csinálta.

De a lényeg, hogy nem szerezhet valaki pozíciót azért mert elhagyja a pályát. Ez elég régóta így van.

(#16878) Jarod1


Jarod1
addikt

Vettel helyére jön Kimi....van 1 ilyen gyanúm...

(#16879) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Wéber Gábor elmondta a lényeget, az Alonso féle büntetéssel kapcsolatban.
A bünti jogos volt, ám ismét tököltek a bírák.
Ez megint csak Alonsonak nem kedvezett.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16880) venember83 válasza Motion_Blur (#16832) üzenetére


venember83
nagyúr

Heh, majd elmegy Fernando is rallyzni. Button, Hamilton és Vettel bármit is tesz rosszul idén, jól jönnek ki belőle. Idézve a prohardver egyik moderátorát: A szerencse egy ribanc.

Alonso helyzete: legegyszerűbb lett volna maga elé visszaengedni Kubicát, de a Ferrari csapatvezetését is jellemzi, hogy senkinek nem volt annyi esze, hogy ezt az utasítást adja a pilótának. Az év végére tán autó is lesz, de taktikai hozzáértés és gyors futamvezetői döntések terén a Ferrari kb. a Red Bull szintjén van.

(#16881) D@ni88 válasza Jarod1 (#16878) üzenetére


D@ni88
addikt

te valami rohadt jó anyagot szívsz :DDD

(#16882) #70869248 válasza venember83 (#16880) üzenetére


#70869248
törölt tag

Azért Alonso sem rajtolt túl jól, látszott hogy méregből padlóz amiért lerajtolta Hamilton, és ezért elugrott neki Kubica is.
MS már megint rosszul taktikázott, Button-nak megint kegyetlen jól kijött a futam...Vettel pfff, viszont Rubens és a Williams óriásit ugrottak...nem is értem hogy hogy lehetett ennyire pariban Hulkenberg a Cosworth-l Schumacher Mercedes-vel.

(#16883) venember83 válasza #70869248 (#16882) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyilván, nem is mondtam egy szóval se, hogy Alonso nem hibás a kialakult helyzetben. Csak neki mostanság soha nem jön ki a lépés, sokszor rajta kívül álló okok miatt, a két mekisnek és a német tinédzsernek viszont szinte minden esetben összejönnek a bő pontok. That's life.

(#16884) D@ni88 válasza venember83 (#16883) üzenetére


D@ni88
addikt

én már kezdem megszokni :W

(#16885) Flashcash válasza rocket (#16876) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Már nem fér bele a Red Bullnál, hogy bármelyik versenyzőjüket hátrasorolják.

A McLaren egy elrontott fejlesztési lépcsővel és picit zavarodott szabadedzéssel is nagyon jól teljesített a futamon. A McLaren a jelenlegi autóval, a megbízhatóságukkal, a fejlesztési ütemükkel és versenyzőpárosukkal túl erős ehhez.

A Red Bullnak 1-2 helyezések kellenek és meg kell oldaniuk, hogy a két pilóta ne lökje ki egymást ha egymás melletti poziciókban vannak. Ha ez nem jön össze, akkor lemondhatnak a vb-ről. Hiába nyernek felváltva, ha nincs ott a másik versenyző a top3-4-ben, nem szereznek elég pontot.

(#16886) Oliverda válasza rocket (#16876) üzenetére


Oliverda
félisten

Az ilyenekért ahogy Wéber is mondta megszokott az ilyen büntetés. Ezért is járt anno egy ugyanilyen áthajtásos.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16887) Male


Male
nagyúr

A Ferrari ismét hozta a szokásosat :(
Hiába szurkolok nekik lassan 20 éve, de mint csapat nem is érdemelnek idén jobb helyezést, mint ahol most befutottak... hányszor hibázhat még ekkorát ez a csapatvezetés?

(#16888) JJános


JJános
addikt

Webbó gr! A többit hagyjuk.

2007-05-06 óta itt!

(#16889) D@ni88


D@ni88
addikt

Webber: Többen is felajánlották nekem a saját első szárnyukat
Azért néztem volna, ha más csapat szárnya lett volna a Redbull-on. ;]

[ Szerkesztve ]

(#16890) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Érdekes, hogy a Gyula-Palik-Wéber álomtriónak meg se fordult a fejében, hogy Vettel defektjét Hamilton első szárnya okozta, mert mindent néznek, csak a lényeget nem. Pedig ez a 2. visszajátszás után nagyon valószínűnek tűnt. Vettel nyilatkozata meg egyértelművé tette.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#16891) AMD Power válasza Motion_Blur (#16890) üzenetére


AMD Power
titán

Palik sokszor a Pro7-t nézi. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16892) shev7 válasza Motion_Blur (#16890) üzenetére


shev7
veterán

ha valaki talal videot az elso korrol linkelje pls. Kerestem youtube-on de meg nincs :(

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#16893) proof88 válasza Oliverda (#16886) üzenetére


proof88
addikt

Nekem nem azzal van gondom, hogy büntit kapott, mert járt, hanem mert miért akkor hozták ki a büntit, amikor az SC-t beküldték ... illetve, most a megváltozott SC szabály része vagy eddig sem lehetett SC alatt áthajtásos büntit letölteni?

(#16894) Oliverda válasza proof88 (#16893) üzenetére


Oliverda
félisten

Nyomd be a gombot a kormányodon és kérdezd meg Csárlit hogy miért.

Büntetést szerintem sosem lehetett SC alatt letölteni.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16895) proof88 válasza Oliverda (#16894) üzenetére


proof88
addikt

:DDD

(#16896) D@ni88 válasza proof88 (#16893) üzenetére


D@ni88
addikt

Miértre a válasz.
Nem tán a Ferrari eszéből pattant ki a másik széria indításának ötlete?
Sztem valahonnan erről fúj a szél :(

(#16897) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Meglepően jó futam volt bár ez az új vonalvezetés nekem nem jön be.
Kíváncsi lennék melyik okosnak pattant ki a fejéből hogy a party szemöldököt leigazolja a Finn helyére.
Akkor kellett volna addig rúgni amíg nyög...
Ez több kárt csinál mint hasznot se rajtolni nem tud se előzni csak az idegbetegeskedés megy felső fokon csak nem tudom mire mikor csak annyit kellett volna tennie hogy visszaengedi Kubicát és nem büntetik meg...
Nem bánnám ha visszatérne Briós az ne félj gatyába rázná ezt a csürhe bandát! :W

(#16898) Race-Face


Race-Face
tag

Valószínűleg a Ferrari azért nem szólt Alonsonak, hogy engedje vissza Kubicát, mert a megfogalmazás elég pongyola. Az a baj ugyebár, hogy Alonsonak a versenybírák szerint előnye származott a kanyarlevágásból, ezért valóban járna büntetés. De tényleg származott előnye? Abban a jobbosban Alonso a belső íven volt, a két autó kb. egymás mellett, ha Kubica nem nyomja ki a fűre, Alonso jön ki hamarabb a kanyarból. Alonso nem azért ment ki a fűre, mert csak ott tudta megelőzni Kubicát, hanem mert Kubica gyakorlatilag oda lökte.
Ami még szép, Kubica nyilatkozata:
"A kiállásomat követően jót csatáztam Alonsóval, de aztán a 8-as kanyart levágva megelőzött engem. Én a belső, ő a külső íven volt, és úgy előzött meg, hogy mind a négy kerekével elhagyta a pályát. " - fogalmazott a lengyel.
Szóval Kubica szerint ő volt a belső íven... akkor Alonso hogy tudta megelőzni a kanyart levágva?
Félreértés ne essék, nem Alonsot akarom védeni, valószínűleg fordított esetben ugyanez történt volna, akkor most Kubicát "védeném".
Szóval a szereplőktől függetlenül az a véleményem, hogy a büntetés alapja, miszerint előnye származott a kanyarlevágásból, nem ilyen egyértelmű. Eleve a kanyarlevágás nem önszántából történt, tisztán látszik, hogy Kubica tessékelte ki.

Kelj fel és járjunk!

(#16899) -Mike- válasza Race-Face (#16898) üzenetére


-Mike-
addikt

:D

(#16900) Misi 007 válasza Race-Face (#16898) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Wéber Gábor fogalmazta ezt meg jól mit csinált volna a spanyol ha ott fal van?
Jogos volt a büntetés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.