Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) PaJa1 válasza sutyi^ (#7200) üzenetére


PaJa1
őstag

Amit a mögötte keletkező lökéshullám jól fel is gyorsított :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7202) r-chee válasza 용 Bob (#7189) üzenetére


r-chee
őstag

Legszebb az, mikor az ellenféllel egyszerre szúrtok késsel, és mindketten kifekszetek :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7203) Pierre75 válasza PaJa1 (#7194) üzenetére


Pierre75
senior tag

Rpg-vel 5 m-ről 2x seggbe a T90-t, és nem adott pontot. Oldalról, szemből lőve többnyire beadja.

A kés vs. 5m-ről lövöm AK-val bosszantó hiba. De ez van.

M60 ellen is jó az Rpg. Kilőttem a tankjukat, erre ketten a nyomomban. Fedezékbe ugrottam, M60 bátran utánam. Egyszerre lőttünk és haltunk.

(#7204) Doki-HUN1978 válasza Pierre75 (#7203) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

HC szervereken nem kell egy tár az ellenségbe?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7205) drachos


drachos
tag

Én letettem a késelésről, mert még nem jöttem rá, hogy működik... Volt olyan, hogy úgy késeltek le, hogy futott felém, én felugrottam (bunny hope rulz) előre fele, gyakorlatilag átfutott alattam, de így is lekéselt, a levegőben estem össze...

De ha én késelnék... az istennek sem akarja ledöfni. Szóval ha meglátok valakit fél méterre magamtól, akkor is hátba sorozom ezerrel, az legalább biztos. Ja, vagyis SC-ben az sem, de ez már másik történet, mikor kiürítem a tárat bele, és semmi baja... ezért SC-n általában gl meg rpg "lámulok", azok legalább akkor megölik az esetek többségében, mikor telibe találom velük az ellent... HC-ben egyébként eddig egyetlen egyszer mentem gl-el, és másokat sem látni nagyon gl-ezni, mert sokkal hatásosabbak a lőfegyverek.

Szóval én is áttértem HC-ra, nekem sokkal jobban bejön, szerintem ilyenre kellett volna eredetileg is csinálnia a sebzést a DICE-nak (vagyis ha jól tévedek, annyi a HC, hogy 100 helyett 50 élete van a jómunkáskatonának). És már a célzókereszt meg minimap hiányát is megszoktam, na meg persze az is tetszik benne, hogy nem ész nélkül durrogtatnak, lövöldöznek meg társai, mert a team kill-t nem szokták honorálni :)

[ Szerkesztve ]

(#7206) ciry válasza Doki-HUN1978 (#7204) üzenetére


ciry
őstag

Én F2000-el vagy Scar-L-el próbálkoztam legutóbb, egy tárral 3 embert lefektettem és még marad benne ammo.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7207) _Voyage_ válasza Doki-HUN1978 (#7204) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

2-3 golyó elég, de ha 32-esre mész, esel-kelsz.
Én nem mondanám magamat a legbénább játékosnak, de sikerült pár napja egy 32-es HC szerón 0-24-es statot összehozni. Kb 8perc alatt.... :(((

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7208) HS 2142


HS 2142
őstag

MrDevilnek (ja és Spiritnek, ha fórumtag lenne :) ) küldöm ezt, ami igazolja tegnapi felvetésemet.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7209) Źşë' válasza Target78hu (#7195) üzenetére


Źşë'
addikt

jaja, meg 2k3 ill. 2k4 ben is van a flak bogyón smili :D jól néz ki, és ezt egyesek ki is használták videószerkesztés téren, mikor repül a bogyó, leköveti a kamera és animálják a smilit :D kacsint egyet neked XD nagyon durva ))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7210) Doki-HUN1978 válasza _Voyage_ (#7207) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Kösz a választ Urak! :R

Azt hiszem megnézem én azt a HC verziót is magamnak...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7211) HS 2142 válasza ciry (#7151) üzenetére


HS 2142
őstag

Alapból bronzot kapsz egy ellenfél késeléséért.
ha ellenfél_szintje>20, akkor ezüst dögcédula a jutalom,
ha ellenfél_szintje>40, arany dögcédula a jutalom.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7212) aram01


aram01
nagyúr

2-es szerót nem dobjátok át egy kicsit hc-ra? ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7213) bonat válasza HS 2142 (#7208) üzenetére


bonat
senior tag

:C :C

(#7214) Pierre75 válasza Doki-HUN1978 (#7204) üzenetére


Pierre75
senior tag

HC-n most bolyongtam először. Itt tényleg nem kell 1 tár. Onnan vettem észre, hogy HC-re kerültem, hogy nem volt minimap és célkereszt. Belefutottunk BTR-rel egy felfejlődő egységbe. Megérkezett az erősítésünk és 2 tűz közé kerültek...

Mindig van vmi, ami miatt nehéz abbahagyni.

(#7215) Pierre75 válasza _Voyage_ (#7207) üzenetére


Pierre75
senior tag

Én elég sete-suta vagyok, de most HC 32-sen 0/8 (Africa) és 6/3 (Panama) volt a két végletem.

(#7216) redXIII válasza r-chee (#7164) üzenetére


redXIII
senior tag

Köszi,mindjárt kipróbálom) Az az érdekes hogy nem nyomtam vagy két hétig,és elötte csak a play nowal tudtam játszani.a keresöröl nem.Tegnap megint elövettem,frissitett is,és azóta van forditva.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#7217) aram01


aram01
nagyúr

holnap akkor már minden szerón lesznek új pályák? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7218) HS 2142 válasza aram01 (#7217) üzenetére


HS 2142
őstag

Ma is kipróbálhatók, keresőbe nekem 2 orosz HC szervert dobott ki : D
Amúgy holnap elméletileg globálisan lesz mindenhol

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7219) aram01 válasza HS 2142 (#7218) üzenetére


aram01
nagyúr

azt hiszem megnézem :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7220) :_Lajoska_:


:_Lajoska_:
csendes tag

Halihó!

Nektek előfordult már olyan, hogy simán ki akartok lépni játékból ( teljesen, asztalra ), kifagy a game? CTRL+ALT+DEL+Feladatkezelő segít csak... A legutóbbi frissítés óta csinálja. Nem olyan nagy gáz, mert a statot menti, de nem kellene ilyet csinálnia...
Vkinek hasonló? :F

(#7221) HS 2142 válasza :_Lajoska_: (#7220) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem olyan volt (és ezzel nem vagyok egyedül), hogy NEM akarok kilépni a játékból de szimplán lefagy/kidob asztalra/különböző hibaüzenettel dobálózik.

Te még a jobbik esetben vagy :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7222) Neoteric válasza :_Lajoska_: (#7220) üzenetére


Neoteric
addikt

Jaja, nekem pár napja, talán amióta kijött új frissítés, azóta csinálja ezt.

PSN: ne0teric_sAN

(#7223) :_Lajoska_: válasza Neoteric (#7222) üzenetére


:_Lajoska_:
csendes tag

Nem lehet, ( bár kétlem ) hogy az új Nvidia driver a ludas?? (197.13)

(#7224) Pierre75


Pierre75
senior tag

A Play now működik másnál, nálam not find van? Míg a Server listából tudok játszani. Néhány napja még a Play now is ment. Egyedi vagy másnál is jelentkezik a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#7225) :_Lajoska_: válasza Pierre75 (#7224) üzenetére


:_Lajoska_:
csendes tag

Ha visszaolvasol, azt hiszem többen írták, hogy nem műxik rendesen. Majd valamelyik peccs javítja a hibát, addig meg nyomulj server keresővel. Szerintem jobb is.

(#7226) BalaNce87


BalaNce87
addikt

A srác éppen ugrott, mikor meghalt, ez az eredmény :D
Kés
Bonat és csontos nagyon inkorrektek voltak ma, abszolút egynlőtlen volt a csapat, volt mikor 4-5 ember volt a különbség javukra. Egyikük sem állt át, pedig megkértük őket többször... :F
Mivel ennyivel erősebbek voltak mögéjük lopakodtam és összejött egy kilences kill streak, amiből 7 kés és kettő pisztoly volt:)

(#7227) ciry válasza :_Lajoska_: (#7220) üzenetére


ciry
őstag

Az új "javitás" óta igen.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7228) r-chee


r-chee
őstag

Beírogattam blogomba a pályákat: LINK.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7229) DieHard


DieHard
senior tag

nekem általában map végén behal. és természetesen pontokat buktam. tegnap csak 3x. :(

paci: privit megkaptam, valszeg egyben rendezem. üdv

[ Szerkesztve ]

(#7230) Jakesz


Jakesz
őstag

Hali!
Aki még nem vett fel a friends listbe, az felvehetne Jakesz néven

(#7231) BandiHUN


BandiHUN
veterán

üdv!
készül a honlap, a http://battlephield.eu tegnapi gyártás,sok időm még nem volt rá...de arra azért jó,hogy futó pillantást lehessen vetni a szerókra és a Teamspeakra...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7232) r-chee válasza BandiHUN (#7231) üzenetére


r-chee
őstag

Battlephield az melyik játék? :D :D Viccen kívül, nem rossz.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7233) Pierre75 válasza :_Lajoska_: (#7225) üzenetére


Pierre75
senior tag

Próbálok naprakész lenni, de ez most tűnt fel.
Kösz!

(#7234) mackosajt válasza r-chee (#7232) üzenetére


mackosajt
addikt

Gabi ötlete volt, de találó. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7235) BandiHUN válasza r-chee (#7232) üzenetére


BandiHUN
veterán

gabipaci ötlete volt... :DDD de tetszett nekem is.esetleg a blogodat át lehetne emelni oda is,ha nem gond...meghát remélem,némi mozgás néha lesz,amint támogatja a játék,és megoldható,lesz mazsolázható statisztika meg ilyenek is a tervek alapján...tegnap kezdtem még csak el,a fórum és a képtár még kategorizálva sincsen...gyorsan kilöktem pár cuccot,hogy valami haszna is legyen

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7236) ToxLee válasza 용 Bob (#7189) üzenetére


ToxLee
őstag

GL-nél ha közelre lősz nem robban, ez nem bug.

(#7237) PaJa1 válasza :_Lajoska_: (#7223) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem is ez van fent, de nem fagy kilépéskor.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7238) Habib[HUN] válasza r-chee (#7232) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Végre találtam egy pontot ahol meg tudom verni az M60-as csőcselét :) Általában assault a kedvenc kasztom, de nem akárhogyan. 40mm shotgunt választom a gránátvető helyett. Közelről, halálos. Eddig csak kamilláztam, ha bekanyarodik elém egy medic a nagy puskával, most már menekülhetnek ők előlem. Kis távolságban, sansztalan hogy túlélik :)

(#7239) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

lehet hülye kérdés, de amikor játékon belül bejelentkezek, és kéri a nevem. Jelen esetben [VP]MaC, ..akkor ha én beírok mást akkor csak a nevem változik meg vagy az egy teljesen új katona lesz? 1es ranggal?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#7240) r-chee válasza medvezsolt (#7239) üzenetére


r-chee
őstag

Új soldier név esetén új profil lesz egyes ranggal. A clan tag átírása nem változtat a rangon.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7241) medvezsolt válasza r-chee (#7240) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Értem, akkor mind1, a [VP]-t egyébként se klántagként használom. Köszi az infót.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#7242) ciry


ciry
őstag

Fasza volt ma a játék :C
Azt azonban nem értettem, hogy sokszor mi a rákért nem tudtunk átállni, hogy legyen balance is :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7243) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

******Battlefield: Bad Company 2 Limited Edition 7990.- CDGalaxisban!!****** :C :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#7244) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Kinek milyen gyakran írja ki, hogy megszakadt a kapcsolat, és mehet kapálni?

Nekem a Sun-on állandóan, és vissza sem tudok menni, mert tele a szerver.

Vagy mindíg engem dobtok ki? Ne már, mindenki várja ki a sorát, míg ürül egy slot.

(#7245) Bavid


Bavid
senior tag

Gondolom ez mindnekit érdekelni fog :U . Elég jó lett :C

(#7246) aram01 válasza antikomcsi (#7244) üzenetére


aram01
nagyúr

hehe én fel sem jutok rá ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7247) ciry válasza aram01 (#7246) üzenetére


ciry
őstag

A II.-es 26 fővel megy.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7248) aram01 válasza ciry (#7247) üzenetére


aram01
nagyúr

az 1-re gondoltam

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7249) mackosajt válasza }{3@Đ$}{0ot (#7243) üzenetére


mackosajt
addikt

Akkor ideje megvenned... :P

Ja, és siess vele. "Normál ára: 11 990 Ft – 33%-os, kedvezményes ár,
április 9-ig, a készletek erejéig:"

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7250) Zolás


Zolás
addikt

Gratulálok a sok okos és ügyes embernek aki 3 pályán keresztül a védők spawn aerája mögé került és születésükkor azonnal lelövi a védőket. Nagyon ügyesek voltak remélem sokszor lesz ilyenbe részük. Nagyon jó érzés volt.
Ja mielőtt nagy sértődés lenne hogy milyen jogon szólok be akinek nem inge ne vegye magára a többi meg bekaphatja :(((

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.