Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) }{3@Đ$}{0ot válasza CoolMan (#6385) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

azt noob-ok szokták használni

noob--->lámák,meg bénák :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6402) Siiiiix válasza }{3@Đ$}{0ot (#6401) üzenetére


Siiiiix
tag

meg te :DD

(#6403) ForRedGlory válasza Siiiiix (#6402) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hogy használná, meg sincs neki eredetiben ;]

(#6404) L4D1K


L4D1K
őstag

Ezt se hittem volna. Megvan az új kártya, végre 70+ fps van akármit is állítok be a grafikán, és végre múlthét szombat óra talán most először tudok leülni játszani. 2 dolog lepett meg nagyon. Az első amikor megláttam milyen a sivatagos pálya(conquest) teljes grafikán + dx11...hát megállt a teás csésze a kezemben, de talán a vízi pipa füstje is egy pár mp re. Basszus milyen játékkal toltam eddig, köze sem volt a mostanihoz...(tudom patch volt :DDD ). Pofa leszakad, áll keresése, illetve bele vetném magam a játékba, de sajnos rá kellett ébrednem, hogy bizony a jót is szokni kell. És itt jön a második dolog. A szűk egy hét kihagyás, illetve a teljesen más játékminőség hatására egyszerűen nem érzem a pályákat. Iszonyat sok lett a füst, a por, kaptam hdr-t, meg hbao csodákat, csak épp az eddig teljesen átlátható pályákon gyakorlatilag eltévedek. Asszem megyek is vissza squad rush olni, talán ott még eligazodom :))

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#6405) BandiHUN


BandiHUN
veterán

lefagyott a sun 1-es! :U lehet restart kellene

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6406) bonat válasza Mrdevil (#6398) üzenetére


bonat
senior tag

jaja
mi már tankban vagyunk mire jön az enemy...vagy a team support :DDD

(#6407) ciry válasza }{3@Đ$}{0ot (#6401) üzenetére


ciry
őstag

Én úgy tudtam, hogy a noob a newbie-ből lett, ami meg újoncot, új fiút jelent.
Amúgy meg mitől béna aki azzal öl, a mortar vagy az rpg sokkal jobb?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6408) HS 2142 válasza ciry (#6407) üzenetére


HS 2142
őstag

Valamivel jobb:
-Mortar csak félpercben legfeljebb egyet tud a sniper lehívni
-Rpg meg engi fegyver azaz nem mindig gugol lőszeres ládán (ahogy a legtöbb assault) meg könnyebb elkerülni/kiszúrni mint a gl-t meg lassabban is tölt újra

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6409) mobal válasza L4D1K (#6404) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

csak aztán bele ne halj a gyönyörködésbe :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6410) gabipaci válasza BandiHUN (#6405) üzenetére


gabipaci
addikt

A világ összes bc2-es szervere lefagyott egy másodpercre. Autómatikusan újraindult.

Logitech hardware tester

(#6411) HS 2142 válasza mobal (#6409) üzenetére


HS 2142
őstag

Miért, szerintem is szép csak már én is hozzászoktam, így legtöbbször a homokvihar minden egyes szemcséjét látni nem okoz olyan örömöt amikor inkább látom a killcamot, a viharon keresztülrepülő golyó eredményeképp.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6412) L4D1K válasza mobal (#6409) üzenetére


L4D1K
őstag

Igyekszem hozzászokni :C

# ANTAL Tuning #

(#6413) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Nocsak!

Emeltem prociórajelet, kikapcsoltam a C:\-n a pagefilet, feltoltam az új patchet és láss csodát, szalad a game, mint kés a vajban. Stabil 55-60 FPS :D

De még mielőtt megdicsérném az EA-s srácokat, hozzátenném, hogy megint kivágott mindenkit a sun II :((( :((( pont az elébb.

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6414) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Na jó, feladom, csalnak is, gyökerek is vannak, meg amúgy sem lehet egy menetet végigjátszani a sünön. :U

(#6415) ciry válasza HS 2142 (#6408) üzenetére


ciry
őstag

Miért ne guggolhatna lőszeres ládán a mérnök?
Az rpg(meg az irányithatós nemtomhogyhivják) messzebbre lő a GL-nél, a mortar meg rohadt sunyi fegyver és ennek is jóval meghaladja a hatótávja a GL-ét.
A kézigránát is nagyot robban, a shotgun is jó közelre és a tank is piszkosul darál, meg a bradley felapritja a gyalogokat.
Ma 2 helit szedtem le a tank lövegével, gondolom az is olyan, mintha egy nagy GL-el lőttem volna az ártatlan játszótársaimat.

Lassan lesznek etikus fegyverek amivel lehet lőni, lesznek támadható pontok is, ahol az ellenfelet megölheted és végre mindenki a játék felét el tudja szórakozással tölteni, nem pedig azzal, hogy épp mi bosszantó történt vele.
.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6416) HS 2142 válasza ciry (#6415) üzenetére


HS 2142
őstag

Keresek only pistol szervert :DDD

Amúgymeg szőrszálhasogatás az egész nem is ragozom, tudom mire gondolsz, de akkor is a gl okozzam az elhalálozásaim túlnyomó többségét (kb 60% 10% gránát 20% sniper 10 meg az összes többi :)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6417) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

gabipaci akkor PB-ből a legfrissebb van fent,köcce

én ma medic-kel voltam,állati volt a sun-on nyomulni,healeztem mint állat,nyomtam a defibrillátorral a népet,tök sok spin-t kaptam rá ,meg megkaptam a 100 heal-re is a kitüntetést!!! Volt hogy defibri a kezembe , azt sem néztem kiáll velem szembe, hát egy ellenség volt!! Reflexből szemébe nyomtam,aztán gyorsan lepuffantott :DDD :DDD

egy kérdés: a red dot mire jó???

[ Szerkesztve ]

(#6418) BandiHUN válasza gabipaci (#6410) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem tudom,mert én próbálkoztam egy ideig,de a favorites-ben először az 1-esen mutatott 1 embert,utána CSAK ANNAK a neve volt kiszürkitve,a 2-esen mutatott 28-at...bár oda már nem próbáltam felmenni...fene egye meg,pont meglett volna a Carl Gustav a kör után :W ráadásul elég jól is álltunk,pont egy óvatlan helikopteres brigád szállt le majdnem,be is rántottam az lmg-t...hát úgymaradt mindenki...bár kopogjuk le,ilyenem nekem nem volt rég,pedig 2-3 órát nyomok le egyhuzamban,ha felmegyek

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6419) gabipaci válasza 용 Bob (#6413) üzenetére


gabipaci
addikt

[link]

jelen pillanatban az egyiken 23 a másikon 17 ember van fent...

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#6420) BandiHUN válasza ciry (#6415) üzenetére


BandiHUN
veterán

hát igen,végülis alapvetően szórakozás a lényeg...engem max addig érdekel a stat,hogy mennyi kell még valami cuccig,de a k/d rohadtul nem.ha meg úgy áll,nyomom a mortart,avagy a gl-t,mikor mi kell,végülis azért tették bele.na jó,persze az bosszantó tud lenni,ha valaki csak pl.gl-ből él,de ha jó a csapat,azzal sem tud nagy kárt okozni,ha van medic,az meg összekaparja az áldozatot,oda se neki.nagyobb baj,ha se lőszer,se medic,mert nincs kedve senkinek ilyet vinni...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6421) rankesz


rankesz
veterán

Néha bizony iszonyat elkeserítő hogy mennyire nem tartanak össze az emberek... squadból mindenki össze-vissza ténfereg a pályán mikor védők vagyunk... :(((
Meg mindenki ilyen 25-30as szinten nyomul iszonyat csúzlikkal... marha idegesítő, a heti 5-6 órás kocagamer meg ha jut ideje felmenni akkor a kedve is elmegy az egésztől...

(#6422) HS 2142 válasza rankesz (#6421) üzenetére


HS 2142
őstag

Arra a szintre is el kellett jutni valahogy, ne keseredj el, amúgy meg a sunon (nem sün : P ) egész összetartó squadok szoktak lenni (max együtt halunk be )

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6423) ForRedGlory válasza rankesz (#6421) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát igen, osztom a véleményed, nem mindenki érti a dolog lényegét. Nekem 3 hét kellett hogy eljussak 15-ös szintre, mondjuk dolgozom mellette nem keveset, napi 1, jó esetben 2 órát tudom tolni, ráadásul az elején ugye szerver gondok is voltak. Sebaj, a háborúban kell a töltelék is. azért már egyre jobban megy :D

(#6424) BandiHUN válasza rankesz (#6421) üzenetére


BandiHUN
veterán

néha meg jó partik vannak,az a fontos :) a csúzlit meg ha megölöd,vedd el tőle,amig nem jön össze neked is,nekem sincs szinte semmi extra,csak pislogok pl,hogy sima sniperrel se nem látsz messzire,se nem hal az ellen 1 lövéstől nem fejre,néha még kettőben sem...engem meg úgy szednek ki a világ végéről 1 lövéssel,ami nem fejes,hogy csak leszek...magnum lőszer,4x távcső...ez van :D de majd lesz nekem is...a mortart szerencsére már nyomhatom pl...nomeg viszek dokit,engineer-t,hogy legalább azt supportálhassam,akinek ban cucca+képessége :D végülis egy feltámasztás is annyi pont,mint egy kill,a gyógyszer,lőszer meg mindenkinek jólesik.az engineer már gázabb,amikor a sofőr elballag a tankkal,mert nem néz a kijelzőjére,hogy javitod a tankot :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6425) Allien


Allien
veterán

Van még 1 problémám. Nem írja ki a szerver kereső a pingeket. :O Egyet se. :( Így tök lutri, hova kerülök, de, érdekes, mintha azokon a szerverenek ez másnál is így volt. Pl lazán mentem 400-500-s ping értékekkel. :Y

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6426) sutyi^ válasza HS 2142 (#6416) üzenetére


sutyi^
senior tag

TotalBF-en egész jó volt a gém. Persze így a vége fele haza baxta a hangulatot valami kellemetlen illatu agrármérnök az anyázásával. :U

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#6427) drachos


drachos
tag

Ha már a fegyverekről van szó... most jön majd az utolsó unlock fegyver csipának (M95), de nem tudom, ki hogy van vele, de én még mindig a legelső, alap M24-esel tolom, mert szerintem az összes közül az a legjobb. Medicnek meg az M60-as, ott az utolsó kettőt ki se próbáltam, kezdjük ott, hogy majdhogynem fele annyit sebeznek :U Assault most annyira nem jön be, M60-as lealázza az assault fegyókat is :)
Engi kaszt meg nem az én stílusom, nagyon ritkán vagyok vele, csak akkor, ha elkél az anti-tank, vagy esetleg a repair.

(#6428) Źşë' válasza drachos (#6427) üzenetére


Źşë'
addikt

az a barret lesz, nemtom de itt a játékban nem tűnik túl erős fegyvernek, pedig illene 1 lövésre leszedni az ellenfelet vele, de nem. szvsz a legjobb a gol

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6429) Allien válasza drachos (#6427) üzenetére


Allien
veterán

Ha meg lesz az M95, nem veszed többé elő az M24-t, szerintem. :K Alternatíva közelre a VSS, az tök jó sorozatra, és hangtompítós. Csak, a sebzése gagyi, sajnos.
Amúgy, a snipák legnagyobb baromsága, hogy nem dobálják a radarkütyüjüket. Pedig rengeteg pontot össze lehet hozni vele, nem is beszélve, hogy pont saját magukat (IS) védik ezzel a kütyüvel. De, bedobva egy célterületre, óriási segítség lehet. Csak hát... :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6430) sutyi^ válasza drachos (#6427) üzenetére


sutyi^
senior tag

M60 imba a többi LMG-hez képest. Kb. olyan a viszonya mint a többi pisztolynak az M1911-hez. Gyakorlatilag értelmetlen a többit használni.

Engem már néha az agyérgörcs kerülget mikor meglátok 2-3 M60 Rambót egy rakáson, azt jön a da-da-da-da.

Noobtube meg olyan, hogy jobb adni mint kapni. ;)

Barrett... hát... felemás érzelmek. Ugyan ez sem 1 lövés testre csak olyan középtávig tán a magnum upgraddel. Szerintem húsvér célpontokra jobb az M24/GOL. Közelre a VSS vagy SVU. Az M95-nek egyetlen nagy előnye hogy sebzi a light armor járműveket; Humvee, Vodnik, stb. valamint a helikoptereket. De azért valljuk be, tudat alatt bigger the better. :DDD

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#6431) r-chee válasza rankesz (#6421) üzenetére


r-chee
őstag

Fú, engem hányszor ledarálnak medic-ek a brutál gépfegyvereikkel. Tolnom kéne többet nekem is azzal a kaszttal, hogy visszaadhassam az elszenvedett sérelmeket :) . Assaultból sokszor nagyon jól jön az XM8 Prototype. Legjobb assault fegyó talán az STG.77 AUG.

Most éjjel Africa Harbor pályán volt egy olyan szitu, hogy bejött ellen az "A" M-COM állomást bütykölni a félig szétlőtt épületbe, és pont leburulás előtt adtam az egyik falrésznek gránátvetővel, erre csak úgy dőltek a pontok, az én számlámra írta a katasztrófát, persze adott -20at is, mert két csapattárs is bent rekedt :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6432) BalaNce87


BalaNce87
addikt

DX9-be 1X-es AA a max? csak mert nem értem miért csak DX10-től lehet rá tenni 8X-osig.
Igaz multiba felesleges az AA. Néztem DX10 és DX11 közti különbséget az eredmény minimális látni nem nagyon lehet, igaz le volt írva mi szebb, az árnyékok és a fények minősége, ez lehet így van csak nem hat ki a grafikára olyan téren hogy az változtatna a játékon, DX9 és 10 között meg hát végképp nagyon kicsi lehet a különbség. Ez se az a játék amiért érdemes dx11-es kártyát venni ,bár eddig nem sok volt amiért érdemes lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#6433) Yany válasza mackosajt (#6347) üzenetére


Yany
addikt

Tényleg, te voltál. :) Nahát, emlékezetesen galád lehettem, ha ennyi emberből így megjegyeztél. Egyébként ma már elig bírtunk elindulni pont ugyanazon a szakaszon, csak én most támadó voltam. Folyamatosan jött a már elvileg másikat "lerakót" védő nép a térkép sarkán a "jobb felső ház" mögül.

Egyébként a bokorban csücsülős esetben tiszta opflash érzésem volt, mert utoljára abban izgultam ennyire, hogy mikor szúr ki az ellen és ott jellemző ez a bokorban várós pillanat. Gyakorlatilag mind a 16 nembarát ember körülöttem indult el folyamatosan, nem sok esélyem lett volna tanklopás nélkül. :DDD

Egyébként én is azt gondolom, hogy türelmes voltál, nem egyből pattintottad kifelé azt a kocsog kemper dzsúkbokszot. :K Egyébként az adminoknak jelezném, hogy az _ICU_ emberekkel sosem lesz gond, vagy ha igen, akkor meg lehet velük beszélni, mert érett gondolkodású, emberek, akik szándékosan biztosan nem veszik el mások kedvét, hacsaknem egy jobban sikerült hentszériával. :DDD

Akkor a köv. alkalommal is üdv a harctéren! ;)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#6434) PaJa1 válasza }{3@Đ$}{0ot (#6401) üzenetére


PaJa1
őstag

A kérdés az volt, hogy mi a GL.

A játékban GranadeLaunchert jelent - Gránátvető, amit a fegyverekre lehet akasztani így lesz egy másodlagos robbanó eszköz a golyóköpködőn.

A noob szerintem is a newbieból indult ki.

(#6417) Giinos
A defibrilátoron semmire se jó a red dot :D Amúgy a rendes célzóka helyet egy piros pont lesz az amit mutat, hogy hova várd a golyókat.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6435) Def26 válasza drachos (#6427) üzenetére


Def26
félisten

Én sem használtam többet az M24 -et miután megszereztem az M95 -öt. Állat az a fegyver, főleg hardcore szerveren. Gyerekjáték vele lelőni valakit.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6436) gabipaci


gabipaci
addikt

Logitech hardware tester

(#6437) mackosajt válasza Yany (#6433) üzenetére


mackosajt
addikt

Én inkább azokra emléxem, akikkel lehet normálisan beszélni. ;)

más:
csipa és a motion sensor esete -
Én igyekszem dobálni, amikor csipaként születek. Múltkor azon a pályán, ahol 2 BlackHawk, 1 Bradley, meg pár jetsky és csónak van a támadóknak, a 2 M-com mögötti területről hajigáltam előlre őket, és igen sokáig sikerült is tartanunk a pontokat, mert a többiek látták a célokat.
A pontok meg csak "szaladtak".

Tényleg kevesen használják.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6438) Joe-T válasza BandiHUN (#6418) üzenetére


Joe-T
tag

Én is védőoldalon voltam és nagyon jó kör lett volna, de nekem is akkor fagyott ki amikor a legjobban megy! Még valaki gratulált is ha jól emlékszem, mert az ellenfél túlerőben volt! Tetszett az a menet nagyon és bosszantott egy kicsit, hogy kivágott a szerver!
Nem tudod esetleg, hogy van-e a játékban vállról indítható rakéta amit lehet irányítani repülés közben?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6439) antikomcsi válasza Yany (#6433) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem nehéz emlékezni Rád! ;]

Tegnap míg játszottam, egész végig fent csücsültél a dombtetőn, mint támadó, és sniperkodtál. ;)

Gondosan ügyeltél rá, hogy véletlenül se kerülj az ellenség közelébe egyéb fegyverrel.

Élmény volt.

(#6440) Joe-T válasza BandiHUN (#6424) üzenetére


Joe-T
tag

Én az engineert fejlesztett elég jól, de sajnos a flinták hozzá elég gyengusok! Az nekem is sokszor gond, hogy csak szaladok a tank után amikor javítani akarom, végre utolérem elkezdem javítani és megint elmegy, de most úgy, hogy fedezék nélkül azonnal leszednek!
Kellene figyelni a minimapot, mert ott jelzi a program, ha valaki éppen javítaná a járgányt!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6441) antikomcsi válasza gabipaci (#6436) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

0 ban?

Vasárnap este 5 percenként nyomott bant a szerver AB-ért, és egyebekért.

Még gondoltam is, hogy csal a kölök, és fél perc múlva repült is.

Jó volt látni, hogy dolgozik a PB.

Az rendbe van, hogy valaki szeret sniperkodni, kempelni, késelni, mert a játékban az a fontos, hogy élvezze, aki fizetett érte, és ha xy-nak ez jön be nem szabad szólni érte. Viszont a csalókat nem kéne engedni játszani. :U

(#6442) gabipaci válasza antikomcsi (#6441) üzenetére


gabipaci
addikt

Amit vasárnap láttatok, azt a sok kiírást, az globális üzenet volt, kikapcsoltam.
Úgy működik, hogy amikor valahol születik egy ban, akkor az összes pbbans streamelt szervernek elküldi az üzit, hogy ne tudjon oda se felmenni.
Azt az üzenetet meg lehet jeleníteni, de felesleges.
Tudtommal a mi szerverünkön még nem történt PB miatt autómatikus ban, de az biztos, hogy fog...
Elsődleges célja az, hogy aki egyszer lebukik, az többet ne jöhessen.

Logitech hardware tester

(#6443) mobal válasza gabipaci (#6442) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nagyon helyes!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6444) madgie válasza Joe-T (#6440) üzenetére


madgie
titán

Én is csak szenvedtem az engineer-rel az alapstukival, de aztán elővettem a shotit és szépen összeszedtem a pontokat addig, míg meg nem kaptam a Scar-t. Ez sem tuti, de szvsz jobban használható (persze mikor három assault megcsókolgat a GL-lel, akkor fenét sem ér)

Tankjavítás ügyben ugyanaz a véleményem: tegnap is minimum ötször leszedtek amiatt, mert a láma nyomja a rommálőtt tanknak is, miközben folyamatosan javítanám :U

Ha már láma: hogy is lehet helyet cserélni, mondjuk ha a heliben a minigun helyett javítanék?

(#6445) gabipaci válasza madgie (#6444) üzenetére


gabipaci
addikt

F4 F5
de szerelés közben forgolódj, mert nem minden pozicioban szerel.
Nekem az előttem ülő székén szokott működni

Logitech hardware tester

(#6446) madgie válasza gabipaci (#6445) üzenetére


madgie
titán

OK, meglesz. Kösz a segítséget :)

Egyébként tegnap nyomtam estefelé vagy két órát, alig volt fent PH-s, mivót, pihi?

[ Szerkesztve ]

(#6447) gabipaci válasza madgie (#6446) üzenetére


gabipaci
addikt

én szerver ügyben keccsoltam, volt vagy éjfél, mire játszani is tudtam.
majd talán ma, már szerintem minden be van állítva.

Logitech hardware tester

(#6448) Joe-T válasza madgie (#6444) üzenetére


Joe-T
tag

Az F1-től az F4-ig funkcióbillentyűkkel tudod váltani a helyedet!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#6449) JamesHun


JamesHun
addikt

miért ugrik ki mindenki abból a vacak heliből?
ha jönne 2 engine és 2 lövész kb a szerver végéig körözhetnénk 1 jó pilótával ha nem tudnak megjelölni minket
de néha a 2 lövész is kiugrik amint a fő gócpont közelébe értünk :S

SeriesX: JamesSHun

(#6450) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Így járnak a cheater-ek: [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.