Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) JamesHun


JamesHun
addikt

Most jöttem le szerver 2 ről
elment a kedvem amikor 12 VS 20 esetén kezdőkempelnek és beszól, hogy ne pofázzak
(tankot is loptak a bázisunkról, de az nem érdekelt, de ne kempeljen már)

Ha valakinek sok pont kell , menjen üres szerverre és robbantsa fel ott a bombákat és lesz sok pontja gyorsan :D

SeriesX: JamesSHun

(#6552) tocsek18


tocsek18
senior tag

tud valamit :D
(képet nem én csináltam)

(#6553) rankesz válasza tocsek18 (#6552) üzenetére


rankesz
veterán

Ja, csítelni biztos jól tud...

(#6554) JamesHun válasza rankesz (#6553) üzenetére


JamesHun
addikt

nem, mert jó kis bant fog kapni :D
hacsak nem tört verzióval jutott fel a szerverre, mert ott akkor mind1
vagy lopott serial al :D

SeriesX: JamesSHun

(#6555) }{3@Đ$}{0ot válasza ForRedGlory (#6540) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

és akkor mi van ha megvette?
én legalább nem dobott ki ilyen sok pénzt ezért a gamert,megvárom menjen le,csak ti kockák vagytok!
okoskodásról meg annyit hogy tik meg hülyék vagytok!!!!!!!
nagy bf2-s tapasztalat mögöttem!!!!
és ez a game is olyan mint a BC2,szóval pszzt!!!

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6556) feka007 válasza HS 2142 (#6546) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem izgatna, az ilyeneket ki kell gyomlálni és kész.. A bíró se k.csög azért, mert elítéli a színesfémtolvajt.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6557) PaJa1 válasza }{3@Đ$}{0ot (#6555) üzenetére


PaJa1
őstag

Az utolsó mondatod igaz, A Bad Company 2 tényleg olyan mint a BC2 :D
Mellesleg nekünk kevésbé van leet-ül írva a nickünk. :))

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6558) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Lenne egy észrevételem. Szeretném kérni az adminokat, hogy ne szórakozzanak a szerveren, ha azt látják hogy elcsúszott a balansz. A PH II-n 22 a 8 ellen nyomtuk, és mondhatom én a 8-ban voltam, amíg ki volt egyensúlyozva a dolog 9-1 volt a statom, amikor felborutl, akkor 11-8 lett... Ki is léptem felbasztam az agyam úgy.. a sok kocka biztos élvezte, hogy a spawn pontunkon csücsültek 12-en és kb 5 másodpercig élt mindenki... Hullottunk mint a legyek :W
Szóval szeretném kérni ha ilyet lát valaki admin, akkor valamit csináljon, nem tudom mit lehet, de ez így nagyon gáz :(

JamesHun: üdv a klubban, és is leléptem, most kissé fel vagyok ingerelve :D

[ Szerkesztve ]

(#6559) JamesHun válasza ForRedGlory (#6558) üzenetére


JamesHun
addikt

:P
én akkor 1 pályával előbb kiléptem mint te

és még ők ugatnak le
az ilyet banolnám a szarba
és a legszebb, hogy PH-s egyén
ennyét a magyar szerverekről
i3D-n szoktam nyomni
ott ritkán van ekkora különbség a 2 fél között
és a lécci valaki jöjjön átra mindig jönnek át
néha meg túl sokan is :D

SeriesX: JamesSHun

(#6560) madgie válasza BandiHUN (#6544) üzenetére


madgie
titán

Ugyanígy jártam tegnap, viszont a srác elnézést kért, ami értékelendő ( és én is kiugorhattam volna időben, csak annyira küldtem az ólmot, hogy aszittem csak ereszkedik a gép... közben meg zuhant. hiába, bambának születni kell :D )

(#6561) ForRedGlory válasza }{3@Đ$}{0ot (#6555) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ehh öcsém, hadd ne kezdjek el vitázni, kérdezd már meg hogy kit érdekel itt a véleményed, amikor büszkén vállalod, hogy még csak meg sincs a játék, de ugatni tudsz...
Részemről itt be is fejezve a téma, nem érsz annyit hogy reagáljak a hülyeségeidre.

(#6562) ForRedGlory válasza JamesHun (#6559) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerencséd volt, annak is örültem a végén, hogy pozitív lett a K/D arányom :D
Minden esetre most hogy egyre jobban megy a játék, kezdem egyre jobban élvezni :D
Az egyik pályán a zászlóval szembeni ház emeltén voltam huzamosabb ideig, és jött fel az ellen mindenkit leszedtem a francba, néha átgránátoztam assaulttal a szomszéd házba, amikor gruppent tartott az ellen, jó volt. Aztán egyszer leszedtek, mert jöttek 4-en is felfelé a lépcsőn. Repkedtek a gránátok, azt se tudtam merre fussak :D

(#6563) mackosajt


mackosajt
addikt

azt szeretném kérni, hogy aki ilyen mértékű unbalance állapotot tapasztal, és előtte kérte, hogy álljanak át, vagy ne kempeljenek, legalább egy screent dobjon, kik voltak fent.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6564) ForRedGlory válasza mackosajt (#6563) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Oks, ezt megfogadom, legközelebb jön a print screen :)

(#6565) lala42 válasza feka007 (#6541) üzenetére


lala42
őstag

Szerintem is sok a csíter a játékban. Mindenki az, aki engem lelő. ;] :DDD

Egyébként tegnap este és tegnap előtt is jót toltunk a Keldor papáékkal. :K

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6566) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Ehh kifagytam ,pedig nem rossz menetek voltak ,de megint a csapatvándorlók bizonyítottak ,menet elején mi voltunk kevesebben ,aztán a köv menetben átgyüttek mert nyertünk.. :W
Most nem éreztem jól magam a bőrömben ,mert 2x is leragadtam védőként:
Először egy kényszerleszállás folytán a pálya végétől masíroztam vissza és egy-két ellent megtaláltam sorry!
A másik a jungeles pályán volt ,mert beslisszantam a toronyba és már túl távol volt az ellen s a csapat ,így vissza indultam ,közben pár embert lekéseltem stb ,de már ugráltam ,hogy vegyenek észre ,mert rossz érzés volt ,hogy mennyire nem néznek körbe s így álnokul randarílozhatok.. szóval elnézést akit leböktem!
Az enginert is kimaxoltam az utsó fegyó miatt ,de nem érte meg ,mert elég gyöszös stuki!

hkv.hu

(#6567) DieHard


DieHard
senior tag

nagy unbalance esetén én tuti elkezdem hajigálni az emberkéket. ez kb 5-6 plusz embert jelent, vagy felette

(#6568) }{3@Đ$}{0ot válasza PaJa1 (#6557) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

LOOL
A Bad Company 2 tényleg olyan mint a BC2
nem BF2-t akartál írni?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6569) }{3@Đ$}{0ot válasza ForRedGlory (#6561) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

beteszlek téged is a noob-ok közé!!!!

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6570) Bavid


Bavid
senior tag

Lol mekkora bugok. HS 2142 konkrétan úgy nyírt ki hogy nem volt semmi a kezemben:D dobtam egy gránátot aztán nem tudtam smemi fegyverre váltani:D csak az üres kezem látszott.

(#6571) ciry válasza Target78hu (#6566) üzenetére


ciry
őstag

Kifagytam én is, úgy felidegesitett, hogy vissza se mentem.
Kinyirtam vagy 4 tankot, tök jól álltam erre kib@sz.
Bezzeg 3/15-nél nem csinálna ilyet :F

Balance: ott voltam én is, de ts-en voltunk vagy 8-an, akik egy oldalon akartak lenni, ha átlépegetünk, akkor a másik oldalnak szar.
Lövésem sincs, hogy lehet-e embereket átrakni a másik csapatba, ki kell várni amig kiegyenlitődik, amig nincs auto-balance.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6572) mackosajt válasza ciry (#6571) üzenetére


mackosajt
addikt

néha áldozatokat kell hozni

Át lehet állni szerintem, ha nagyon vészes a balansz, mert a másik fél igen rossz szájízzel távozik, mint azt olvashattuk is...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6573) lala42 válasza ciry (#6571) üzenetére


lala42
őstag

Egyszerü. Meg kell kérni a delikvenseket.
Szerintem mindenki megérti. :U

}{3@Đ$}{0ot
Olvasva itt a hozzászólásaidat ez ötlött az eszembe. :K
Vedd már meg azt a kibaszott játékot és gyere játszani. Ott majd megmérettetel és ha van jó ötleted, arra vevők is leszünk. De amíg csak innen-onnan összeszedegetett információmorzsákból élsz, addig nincs és nem is lehet szavazati jogod. Ha esetleg nem bírja a géped és ezért nem veszed meg, akkor az sem, ha esetleg sokallod az árát, azt sem kell szégyellni.
De nem kell látatlanban fikázni. Én már nem mai gyerek vagyok, de nem ócsároltam le a MW2-t. Kipróbáltam, nem jött be és ezért sokalltam az árát. nem vettem meg. De nem szapulom.
Ennyi. :K :R :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6574) v!ct0y válasza }{3@Đ$}{0ot (#6568) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az a baj, hogy te írtál BC2 t. Olvasd át mielőtt leokézod! ;]

(#6575) Zolás


Zolás
addikt

Na megvolt a nagy ismerkedés a béta utáni verzióval :DDD Hát nem mondom elég érdekes és szemet gyönyörködtető a játék. Viszont iszonyat laggolás van mindefelé. Olyanokat látok mint valami gagyi akciófilm. 2-3 métereket repülnek az emberek. Lekéselni is ilyenformán jön össze mindenkinek. Látom még 5 méterre van elkezdem lőni és már 2méterrel mögöttem fut miközbe le vagyok bicskázva. Occó csájna kungfu de erős ám :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6576) gabipaci válasza lala42 (#6573) üzenetére


gabipaci
addikt

Én be szoktam írni, hogy autobalance or kick?
Ez hatni szokott.
Mindenesetre, azt is mérlegelni kell, mikor 8 ember fent van ts-en, hogy ha nem megy át senki, és ez miatt kilép az ellenfél, úgy elég unalmas játszani.

Logitech hardware tester

(#6577) lala42 válasza Zolás (#6575) üzenetére


lala42
őstag

Amikor bejön a szerverlista, klikk a ping-re. Ott felülre hozza a kisebb számúakat. ha jól emlékszem, (miért ne emlékeznék jól :DDD ;] ) 31-es a legkisebb. :K

#6576) gabipaci

Én úgy vagyok vele, hogy teljesen mindegy melyik csapatban vagyok. Én a játék élvezetéért játszok. Hogy kikapok-e vagy sem - huszadrangú kérdés. Ha vesztünk, akkor bumm. Na akkor mi van? 2012? :DDD ;] Igy pl. a korábbi Bf-ek-ben sem értem még el a tábornoki főgenerálismittudomén milyen rangot. Lexarom. Játszok a mai napig és kész. ;] ;)

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6578) aram01 válasza BandiHUN (#6544) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem az én voltam :D
beugrottam mert azt hittem a pilóta van ott erre én voltam a pilot ;]
viszont helit vezetni nemtudok :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6579) v!ct0y válasza lala42 (#6577) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja 31 de tegyél elé még egy 1 est.

(#6580) lala42 válasza v!ct0y (#6579) üzenetére


lala42
őstag

Nálam ennyit ír ki. 31, a következő talán 41, utána 47, stb. Ritkán laggolok, de amikor észreveszem az a ledobás előjele. :O :K

Ja és még egy }{3@Đ$}{0ot -nek. Én minden egyes játékot,amit érdemesnek itélek évek óta eredetiben a megjelenés idején megveszem. :K Amit nem, azt sem fikázom le. Valakinek ez nem jön be, nekem pl a FIFA és az autós. De nem ócsárolom. :K :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6581) v!ct0y válasza lala42 (#6580) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nézd meg játék közben is. Még 140 alatt se voltam. Pedig keresőbe 40 körül van.

(#6582) BandiHUN válasza aram01 (#6578) üzenetére


BandiHUN
veterán

:DDD de ha szólsz,akkor átülök a pilótafülkébe :D igy meg húztam a ravaszt,aztán mire eszméltem,mi van,már ugrani kellett... :D de végülis legalább az ernyőt még ki tudtam nyitni

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6583) lala42 válasza v!ct0y (#6581) üzenetére


lala42
őstag

Olyankor mivel nézed? Mármint a pinget?

6332000 Már csak 6194000 kell. Holnap megcsinálom. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6584) F_Zolee válasza lala42 (#6583) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az összemosódott szöveges oszlop jelöli a pinget. ;]

(#6585) lala42 válasza F_Zolee (#6584) üzenetére


lala42
őstag

Nálam semmi nincs elmosódva. ;] :P Tiszta éles a kép. :K :C :C :R

Na hali én lépek, mert meló van. :O

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6586) Target78hu válasza lala42 (#6577) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Jómagam is a játék élvezetéért tolnám és nem kapok szívrohamot sem ,ha vesztünk épp ,csak a kérdés ,hogy hogyan.. túlerőben szemben és/vagy egy egész HCwarproüber klán ellen szenvedve és keserű szájízzel vagy kiegyenlített létszám mellett remek csaták közepette s a végén gg-vel jelezve!

hkv.hu

(#6587) F_Zolee válasza lala42 (#6585) üzenetére


F_Zolee
veterán

De ha a játékban megnyomod a TAB-ot akkor neked is össze van keveredve azaz oszlop. A pontok előtti... Nem kint a szerver keresőnél.

(#6588) v!ct0y válasza F_Zolee (#6587) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor frissítsd fel mert az új verzió óta már nincs összemosódva kiírja rendesen, hogy ping.

(#6589) F_Zolee válasza v!ct0y (#6588) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ma már játszottam szóval frissült. Igaz most nem is figyeltem az oszlop címet, mert csak a számokat néztem. :) Bár ha ezt megnézed akkor még nem az igazi. [link]

[ Szerkesztve ]

(#6590) PaJa1 válasza }{3@Đ$}{0ot (#6568) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem BF2-t akartam írni. A te mondatod értelmeztem másképp mint ahogyan azt szeretted volna, hogy mások értelmezzék.

Megyek végre lövöldözni egy kicsit :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6591) v!ct0y válasza F_Zolee (#6589) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ilyen volt de mostmár jó legalábbis nálam:)

(#6593) bonat


bonat
senior tag

hát ma is jó volt a TS-es csapat :C :))

(#6594) Mrdevil válasza bonat (#6593) üzenetére


Mrdevil
addikt

Micsodaaaa nem kicsit,várom csontos üzijét.(rám ne uszítsd,me lelőlek) :O :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6595) HS 2142 válasza Mrdevil (#6594) üzenetére


HS 2142
őstag

Kár, pedig már beígérted a Lan partit meg a szendvicset :)

A balancról: Én is ottvoltam, de amikor beléptem akkor 15vs15 volt átálltam a TS-en lévők csapatában és aztán elkezdett csökkeni az ellenfelek száma. Mondom segítek átállok, erre kiírja hogy ilyen gyakran nem válthatok csapatot. Annyival viszont megtiszteltem a másikat, hogy ha átállni nemtudok nem spawnkempelek, meg glezek, hogy javítsam a statom, nem úgy, ahogy azt pár emeber csinálta.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6596) SzlobiG válasza tocsek18 (#6592) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nembaj, de legalább a PB dolgozik nem úgy mint MW2-be a vac.:D

(#6597) r-chee válasza mackosajt (#6542) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem szombaton jutott ez eszembe, hogy kéne egy ilyen csoportkép, jórészt PH!-sokkal az egyik pályán, ahol van elég hely beállni valamilyen alakzatban, két csapat egymás mellé/mögé, és lőni pár printscreent. De nem mertem felvetni az ötletet, hátha valaki betegnek néz a végén :D :D .
Hétvége felé össze lehetne hozni, és kitenném a listába a képeket.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6598) bonat válasza Mrdevil (#6594) üzenetére


bonat
senior tag

:DD

(#6599) 용 Bob válasza mackosajt (#6542) üzenetére


용 Bob
senior tag

Ez mekkora basszus :DDD :DDD :DDD én benne lennék!

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6600) 용 Bob válasza r-chee (#6597) üzenetére


용 Bob
senior tag

Szerintem tegyél ki majd egy vastagon kiemelt hsz-t hogy hánykor és hanyadikán legyen a fényképezkedés.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.