Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) Zolás válasza aram01 (#6949) üzenetére


Zolás
addikt

Mé mit teszel?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6952) Hobbbyt válasza F_Zolee (#6945) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Szóval azt mondjátok ,hogy a húzott gépeket nem szereti.. hát ez bizony nagy baj mert a HDD-n kívül minden "kicsit" felpiszkált :( És nem véletlenül :O

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#6953) aram01 válasza Zolás (#6951) üzenetére


aram01
nagyúr

ha olyan lennék mint te akkor azt mondanám hogy kicsontozlak,de mivel nem vagyok primitiv ,kinevetlek

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6954) BandiHUN válasza Hobbbyt (#6952) üzenetére


BandiHUN
veterán

procitunning nem számit szerintem...nekem is tuningon megy,és még sosem fagytam ki.szerintem inkább a STABIL tuning ami kell.de ennyi erővel a vidkarim miatt is fagyhatna,amit lustaságból csak 600 megán járatok a 640 helyett,de viszont alulfeszelve ati tray tools-al,és igy jobban járok melegedésileg :D végülis akkor a vidkarim is "tuningolt",mégha kisebben is megy kicsit.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6955) mackosajt válasza gabipaci (#6927) üzenetére


mackosajt
addikt

konkveszt SC
Néha ugyanis kell a lazulás is. Ha másnak nem, de nekem mindenképp.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6956) ciry


ciry
őstag

Sokan panaszkodtak Hitman( vagy Hitmen :U ) nevű játékosra és kérték a kickjét, de mivel semmiféle szabályt nem sértett, nincs ok rá.
Szereti a kempet ez tuti, de ki nem?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6957) BandiHUN válasza ciry (#6956) üzenetére


BandiHUN
veterán

elég baj,ha 1 játékossal nem bánik el 1 csapat :DDD rá kell pazarolni egy légicsapást pl...szerencsére ebben a gémben azért nincsenek annyira tuti fix kemphelyek... a hegyoldalon kempelőket is meg lehetne lepni,ha valaki nagyon akarná,játszottam már el én is párszor,mindig jól jön a 4-5 óvatlan csipafrag :D a killcam azért meg mutatja,kit hol kell keresni,de sokszor ha legalább spotolnák a delikvenst,az is sokat segitene,de hát ez nem megy mindenkinek...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6958) mackosajt válasza Bavid (#6906) üzenetére


mackosajt
addikt

szkjúzmí, de én az M-comra utaztam vóna végül, csak a kolléga lődözött rám, és megkóstoltam. :)

Remélem nincs harag. ;)

Viszont az este az a sok pályaváltás kicsit kikészített. Nem azé mondom, mert már megtárgyaltuk utána a szerón, de ha valaki pályát vált, legalább a bent lévő játékosokat "tisztelje" meg annyival, hogy jelzi nekik, hogy mi fog következni.
Csak pislogtunk, hogy miért vált már 3.jára is pályát a szerver.

Lorenzo: HC szerón mindkét eset ritka xD (No KillCam, No Spot)

Vagyis eddig így volt, hogy nem lehetett azt, amit Gabi is akart, hogy HC, de pár fícsör maradjon a SC verzsönből.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6959) BandiHUN válasza mackosajt (#6958) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaaa,jóvanna,nem volt irva,hogy át lett téve...de nem baj,megyek én is sniperrel majd mérgelni :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6960) mackosajt válasza BandiHUN (#6959) üzenetére


mackosajt
addikt

Most én sem tom, min megy, csak általánosságban igaz amit írtál, de egy HC szerón nehéz lenne kihasználni a lent nevezett eszközöket.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6961) Źşë' válasza BandiHUN (#6950) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk ez is igaz csak érted akk miért nem mennek dm szeróra, én azért lépek be h játsszak egy jót, igaz pontszerzés is cél de első helyen van nálam a játékélmény, maga a cél amiért küzdünk, v már aki küzd ue.

am lehet h pont azért ér csak ennyit mert ha felmennél egy üres szeróra akkor ott megtudnád magad szedni szépen, és ez a játék hibája h elindul 1 emberrel is, szarul írták meg, és még lehetne pár negatívumot felróni neki. a hangulata sztem lenyűgöző és magával ragadó, csak jönne még sok új térkép :D kedvencem a homokviharos pályák, azok állatok szoktak lenni :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6962) JamesHun


JamesHun
addikt

ez a veny gyerek sírba visz a szerveren a 45-ös statjával :D

SeriesX: JamesSHun

(#6963) BandiHUN válasza Źşë' (#6961) üzenetére


BandiHUN
veterán

igy van ez nekem is...nem véletlen vagyok még csak lvl10...ha már felmegyek,akkor inkább objektiva,persze azért a kasztokat szelektálom aszerint,mivel mit lehet épp elérni,mert még gyengusz a felszerelés,persze örülök a killnek én is,de pl.nekem sikerélmény akkoris,ha egy kempert kiszedek akár harmadszorra...nem zavar a k/d,beugrok lmg-vel a sűrűjébe,ha az kell,és védeni kell az m-comot,stb...de sajna elég hátrány,hogy az a játékmód,amire igazából kitalálták a játékot,alig hoz arányaiban pontot.vagy mondjuk mondhatnám a helivezetést is,amit szeretek,csakhát kill azzal nincs.és külön mérgelő,ha béna a gunner/arra kellek csak,hogy a bázis felett ejtőernyőzzön egyet,én simán kivenném az ejtőernyőt,nevetséges,hogy mostanában alig lehet összeszedni 1 embert akár,aki tényleg gunnerezni akar.olyanról meg,aki átülne javitani,nem is álmodok,eleve alig van engineer,de a tankból is letaposnak,ki nem szállnának 50%-on javitani pl,a kedvencem meg az,amikor kiugrok a tankból szerelni,erre valami mókus már be is ugrik,és viszi be a kereszttűzbe...a legtöbben SEMMIFÉLE taktikai érzékről nem tesznek ilyen téren tanúbizonyságot...megy birkamód,csakhogy lőhessen,bármivel,bármire

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6964) r-chee válasza Zolás (#6944) üzenetére


r-chee
őstag

Te pedig azt hiszed, egyedül is lehet háborút nyerni? Csak öngyilkosjelöltek mennek egyedül beélesíteni egy M-COM állomást :U . Egyedül beélesíted és azt hiszed, majd lerendezel mindenkit, aki hatástalanítani akarja? Ha csippázik a csapat nagy része, Rambo-t kell játszani? Van pár megoldás a dologra: 1, Meg kell kérni a csapattársakat a hatékonyabb munkára 2, Be kell állni csippázni 3, Át kell menni a másik csapatba, ha nincs jelentős különbség létszámban 4, Ki kell lépni.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6965) F_Zolee válasza r-chee (#6964) üzenetére


F_Zolee
veterán

Itt most csak arról volt szó, hogy dögunalmassá teszik ezek az emberek a menetet. Ha meg átáll az ember mindjárt felborul a "rend".

(#6966) BandiHUN válasza r-chee (#6964) üzenetére


BandiHUN
veterán

ehhez talán hozzátenném,hogy ha nem csipázik az ember,akkor ne álljon már ugyan 3 csipa mellé squadba,hanem keressen aktiv brigádot :) akik ilyen esetben ugye mellé is spawnolnak....egy jó squad bőven elég egy m-com ellen,sőt nyerni is a mapot...főlegha az utolsó sem rambót játszik,hanem bevárja az "erősitést",akkor gyakorlatilag folyamatosan a sűrűjében tud lenni az egész brigád.
Zolee:
egyébként ha ilyen a támadó oldal,állj át nyugodtan...legalább le lesznek jól alázva és ha beszólnak,lehet mondani nekik,hogy nem kéne végigkacsintgatni fél szemmel a menetet támadóban,és akkor már jobban megy a dolog :DDD ha senki nem tett semmit,akkor meg úgyis ennyi.a csipacsapat elégedett igyis magával,az ellen elégedett,mert nyert,csak te mérgelődsz...és ez elég rossz arány.ráadásul utólag már nem sokra mész vele...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6967) Hobbbyt válasza BandiHUN (#6954) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Az a baj ,hogy ez stabil :D Csak itt van gondom :S amúgy meg semmi fagyás csíkozódás melegedés stb-stb.. csak itt nem jó valahogy :S

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#6968) Źşë' válasza BandiHUN (#6963) üzenetére


Źşë'
addikt

ez kül tényleg így van ahogy írod, sok a láma, én is jártam már úgy h javítom a tankomat mert egy fia enginer nem volt az egész csapatban, erre beszáll vki és már viszi is... én múltkor beszálltam véletlen de ki is szálltam mivel tudtam h nem ott van a helyem
a helis dolgot is rühellem, odamegy a heli mellé, várja a pilótát! jó mondom vezetem azt a szart, bár a lövés ezerszer jobban megy (le nem zuhanok, de nem egy gta4 a heli irányítása!)
felszállok erre a gyerek gyönyörködik a kilátásban és b@szik lőni :@ mintha csak 30 skulló lenne a heliben úgy tesz! én lövök minden bokrot ha nem látok ellent még akkor is! egyszer voltam fenn ph szerón a port valdez map volt, én ültem az anyósülésen és gyakorlatilag vagy 20 killt csináltam helivel! 1 felszállással! nagyon jó volt a pilóta is, a végén lelőttek minket, írtam is h gg mate) nem tom már h ki lehetett de jók voltunk.

(#6964) r-chee azért valamit lépnie kellett, ha mindenki csak csipázik, nem lehet bevenni az mcomot, legalább az esélyt megadta (nekem is sikerült észrevétlen belopakodnom már sokszor - és kitudja lehet valaki ráküld egy mortar strike-ot és be is van védve, nem is beszélve ha rálátnak az állomásra és vki épp defusol, máris könnyű célpont)... és ez így van ez csapatmunka, sok láma b@szik segíteni a másikon, tudni kell csapatban mozogni/dolgozni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6969) BandiHUN válasza Hobbbyt (#6967) üzenetére


BandiHUN
veterán

én azért megpróbálnék lazitani a tunningon ilyen esetben...gonosz dolog az elektronika,produkál furcsaságokat.egyébként lehet esetleges szinkronproblémának is váratlan hatása,gondolok itt olyanra,hogy a ramod nem jár "kerek" órajelenn,stb...én mondjuk megpróbálkoznék a te esetedben azzal,hogy mi van,ha a ramokat visszaosztod szép kerek 800-ra?és mondjuk úgyis lövöd be a tunningot is mellé.pl.400fsb,10szorzó,2x ram. és hogy erre mit lép.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6970) Zolás válasza aram01 (#6953) üzenetére


Zolás
addikt

Már azzal hogy belémkötöttél bizonyitottad a primitivséged. Utólag már ne legyél okos. Kisfiú...

r-chee: Ezt most komoly? Be kell állni csipázni? Ja és még én vagyok a hülye mert megpróbálom továbbvinni a játékot azzal hogy megpróbálom leütni az M-COM-ot? Szerintem gondold végig még egyszer mielőtt ilyesmit leirsz. Kicsit komolytalanabb vagy mint aram01...

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6971) BandiHUN válasza Źşë' (#6968) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ja,főleg ha az ember még a jó oldalra is ülöget át legalább,mégha szerelni nem is tud...szerintem a játékosok pár %-a ha tudja,hogy F1-4 gyel átülhet másik posztra is.sőt ha egyedül van,akkoris leállhat ugye a tankkal,és lelőheti gépágyúval a bosszantó rakétavetősöket,vagy pl.a csapatszállitó dzsipben vagy miben és a többszemélyes hajóban fegyverposztra pattan,és mobil lövegállásost játszik :) nekem egyébként sokszor bajom a helivel,hogy hiába várják,mindig azt akarják,hogy én vezessem,ritán jutok lövészposztra.eddig 1x sikerült viszont telehelit csinálni úgy,hogy 2 engineer-el hátul szereltünk :) nem tudom,ki volt a brancsban már,de tippelek,hogy tuti ph-s csapat volt :D 2 előrenyomulást éltünk túl,aztán nyertünk,nem zuhantunk le :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6972) BandiHUN válasza Zolás (#6970) üzenetére


BandiHUN
veterán

ne legyél már ennyire öntelt,hallod,ez hihetetlen.mit kell provokálni?kultúrált emberek nem irnak ilyet,hagy "miért,mit teszel?" majd kibannol legfeljebb.itt nem divat a másikkal kötekedni,a szeró szabályzatában meg ottvan,hogy mindenki azt használ,ahogy akarja...ennyi,ha nem tetszik,van épp elég más szerver...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6973) Zolás válasza BandiHUN (#6972) üzenetére


Zolás
addikt

Legalább visszaolvastál ha már beleszólsz? vagy csak beirtál valamit hogy ott legyél másik mellett?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6974) aram01 válasza BandiHUN (#6972) üzenetére


aram01
nagyúr

hagyd biztos fáj neki hogy leszedték a csipások,én nem bánom szeretem az ilyen bónusz embereket :K
más én úgy szoktam helyezkedni hogy belássam az M-COMokat és tudjam támogatni a csapatott mortal-al és csipával is ;)

Zolás: nem illik lecsirázni más embereket,főleg akikkel napi szinten fórumozol,tanulhatnál egy kis rendet

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6975) givi6


givi6
csendes tag

Hát, egyszer néztem már, de tényleg nem nagyon találtam, de lehet hogy már láttam! persze ez rég vol!

(#6976) r-chee válasza Zolás (#6970) üzenetére


r-chee
őstag

Leírtam négy lehetőséget, hogy szerintem mit lehet tenni, ha nem mennek veled a társaid segíteni. Hogy Te ebből mit választanál, a te dolgod. Én személy szerint az elsőt.
Amúgy gondold végig még egyszer mielőtt ilyesmit leirsz. ;]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6977) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nah látom megy itt a szópárbaj:D azért zolásnak igaza van abban hogy legtöbb esetben szeretnék egy társ mögé spawnolni és az több km-re van a lerakótól mert ott csipázik, vagyok egy squadba és abból 3 csipa. Tényleg idegesítő tud lenni nem is értem miért nem tettek bele limitet. Én ha csipával vagyok mozgok előre megállok körülnézek de túl sokáig nem vagyok egy helybe, mert kiszúrhatnak, de ha tényleg a sniperek teszik ki a csapatot abból valószínűleg komolyabb támadás nem lesz, mert legtöbbjük végig egy helyben dekkol, biztos van kivétel, de tényleg annyira gáz hogy mindenki egyből sniperbe áll, mégha full szarul áll a csapat akkor se állna be hasznosabb kasztba. Egyszerűen kéne egy limit hogy max 5 és kész megoldódna ez a probléma, bár azért biztos ebben sem vagyok, de mindenképp jobb lenne. Mondjuk függhet ez attól hogy ki hogyan játszik vele, de legtöbben egy helybe vannak és egyáltalán nem segítik a támadást.

aram: Hát assaultot én nem limitálnám az ilyen alap kaszt, engit se mert azzal alíg szoktak lenni, csomószor ki se használni a kaszt tulajdonságait azaz hogy javítja a járműveket. Talán a medic lenne amit még korlátoznék, de nem úgy mint a snipert.

[ Szerkesztve ]

(#6978) aram01 válasza BalaNce87 (#6977) üzenetére


aram01
nagyúr

azzal egyet értek én is hogy limitálni kéne a dolgot,de ezt más kasztoknál is meg lehetne csinálni :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6979) Kartács


Kartács
aktív tag

Mi a szar van hogy minden egyes kör végén kilép a játék?!
Megcsinálhatnák már...

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#6980) Bavid


Bavid
senior tag

GYertek a 2es szeróra 1edül unatkozom fent.

(#6981) F_Zolee válasza Bavid (#6980) üzenetére


F_Zolee
veterán

Voltam de négynél többen nem lettünk... Amúgy nem tudom betenni a kedvencek közé. Kínkeservesen kivártam míg befrissíti az összes szervert aztán hiába nyomtam, hogy tegye be csak forgott az "állapotjelző". :((( Mondom akkor majd history-ból elmentem. Kétszer is felmentem a szerverre de 1x se jelent meg ott. :( Ja és az a pangás...pedig jó az a hódítás, nem tudom miért csak a rush-ért vannak oda sokan.

(#6982) Źşë' válasza aram01 (#6974) üzenetére


Źşë'
addikt

de nem csak only ph-sok járnak fel oda, +elfogult volt azaz qvázi nem pont azokra érthette akik itt vannak, nem kell mindenben kapásból a legrosszabbra gondolni és vitatkozni
ő kidobta az éterbe a csíra szót, gondolom nem gondolván arra h ezzel megsért bizonyos embereket, te meg rosszul reagáltál rá

nem célom senkinek sem a védése de Zolás ha jól emlékszem még feljárt gta4 topikba is és nem volt vele gond, szóval nem szabad elsőre ítélni, hanem higgadtan megbeszélni a dolgokat

am nekem az jött le h kapásból magadra vetted mintha kajak neked írta volna ezt a dolgot, pedig nem neked ment célzás, csak némi elégedetlenség volt részéről... részemről meg elolvastam de nem találtam benne sértőt, csak egy olyan bc2 játékos írását akit idegesítenek a kemperek... én ilyenkor azt szoktam csinálni hogy előveszem az én csipám és vagy fejbe lövök párat vagy rájuk zúdítom a mortar esőmet!

szó mi szó nem kell bolhából elefántot csinálni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6983) Zolás válasza Źşë' (#6982) üzenetére


Zolás
addikt

Köszönöm. Irásodból rájöttem hogy magára vette és ezért támadott le. Habár gondolom azért is vette magára mert ö is csipázott végig .
Az ellen kemperei egyáltalán nem izgatnak hamar rátalálok mindre és megy a kés a hátába . De teli szerón nincs 3 ember akivel tudnák érdemben is harcolni az elég idegesitő. Ha beirom a közösbe akkor se reagálnak ahogy a balance beirására se.
Valamit a saját csapat kempereire is ki kéne találni. Ez igy idővel unalmas.

A csira szóval nem akartam senkit személyesen megsérteni. Ugyanugy ahogy leirtátok hogy ha nem tetszik ami van menjek máshova én is ideirnám hogy akinek nem inge ne vegye magára.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6984) gabipaci válasza F_Zolee (#6981) üzenetére


gabipaci
addikt

Írd be légyszi a keresőbe jobb oldalt fent, hogy favorite
És ennyi

Logitech hardware tester

(#6985) aram01 válasza Zolás (#6983) üzenetére


aram01
nagyúr

én nem bánnom lépjünk tovább,csak azért vettem magamra mert kicsit feljebb írtam hogy nekem a csipás kaszt fekszik.felejtsük el a dolgot

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6986) Target78hu válasza Zolás (#6983) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ugyan ez az állóháborúsdi előferdült néhány menetben nálam is ,de nem csak a csipákra jellemző (ha sok van belőlük ,akkor veszett ügy az tény) ,hanem bármilyen kaszt képes rá .. inkább játékos függő ez szerintem! Ha nem mozdul a nép ,akkor én sem erőlködöm ,keresek egy szerintem jó helyet a pályán és puffogtatok távolba.. vagy adom a lőszert a csubakkáknak vagy javítani próbálom az előlem menekülő saját tankot stb
Eddig ph-sokkal többnyire mindig jó játék volt akár ellen akár velük -amit írtál máshol jellemző(bb) ;)
Mostanában igaz inkább lone wolf ként(vagy egy üres squadban) nyomom nehogy elfoglaljam valakinek a helyét .. bár néha kifogok egy jó squadot ,ahol nem önzőek ,de ritka sajnos!

hkv.hu

(#6987) v!ct0y válasza r-chee (#6964) üzenetére


v!ct0y
veterán

1: Mindenki a saját statjával van elfoglalva (csipásokra értem)
2: Ezt most komolyan gondolod ? :R
3:Ez a legkönyebb. Te biztos így tennél ha vesztésre állna a csapatod de én 1x se fogok átállni azért mert vesztésre állunk.
4:Szerverek 75%-án ez megy 5 full kemper. Tegnap kicsit meglepőtdem a PH rush szerón mikor valaki beírta a szigetes pályán, hogy ammo-t a kezdőre mikor mi támadtunk.
Vajon hány embert lőtt le ? Van vagy 1km távolság. A többi RAMBO meg támad mint az ökör. De legalább jól csipázzon. De a 3/4 azt se tudja mi van.

.

(#6988) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nah most léptem ki játékból mert falbaszott, mind3 zászló az ellené volt és akárhonnan akartam megközelíteni a pontokat mindig hátbalőttek vagy a szokásos hogy én kezdem el lőni, az meg ugra bugrál és pisztollyal lelő. Kezdem úgy érezni hogy megbántam, akkora szabad területek vannak hogy képtelenség észrevétlenül bemenni, mi a retekért nem írja ki az ellenek hogy húzodjál vissza különben meghalsz, simán mögénk jönnek azt kész, full értelmetlen. Még jó hogy szar a k/d arányom ha mindig ez van, nem minha érdekelne medicként is alap hogy többet halsz mint ölsz, de mediccel nem is ez a lényeg, csak valaki ezt elfeljeti, azt inkább elkezd rusholni leszarva a társak gyógyítását. Szerintem sok ember azt hiszi hogy ez cod, mert ott mit se számít a csapat, itt is csak arra mennek hogy jó statjuk legyen, ha pl lerakják bombát megvárja míg feláldozzák magukat a többiek ő meg szépen sunyul, azt felrobban, mert ha odamenne akkor rontaná fasz kis k/d arányát. Nem is értem minek kell ilyen opció hogy megmutatja a statod, mert akkor bepar az ember és inkább a stat javításán van minthogy arra menne rá hogy nyerjenek.

[ Szerkesztve ]

(#6989) aram01 válasza v!ct0y (#6987) üzenetére


aram01
nagyúr

1km? 12x optikával egy kilométerről kényelmesen takarítom az útat a rambóknak hogy odaérjenek az M-COM hoz közben szedem az ellen csipáit is megfűszerezve egy kis mortallal ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6990) L4D1K


L4D1K
őstag

Ezek szerint csak én használok csipat M14 / Saiga + C4 felszereléssel? Mit ér az ellen GL-e ha én tudom hogy hol "kempel". Mellesleg Recon is kommandó, m-com élesít, c4 körbe lepakolva, szenzor eldobva, utána már csak túl kell élni valahogy.

# ANTAL Tuning #

(#6991) v!ct0y válasza aram01 (#6989) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mindjárt gondoltam hogy te vagy a kivétel.

(#6992) Pierre75 válasza F_Zolee (#6981) üzenetére


Pierre75
senior tag

Szóval te voltál a Végzetem, öreg fiú. Szegény öreg Musterbild-et (ich) 8x szedtél ki. Okosan játszottál, kihasználva a mellékutakat. Én meg mentem fejjel a falnak. Még van hova fejlődnöm, de előbb utóbb visszavágok. (Addig kergetem az illúziót.)

(#6993) belaazallat válasza v!ct0y (#6987) üzenetére


belaazallat
addikt

Tegnap én is ott voltam, vicces volt a beírás, viszont mellé ültem egy snipernek, és jelöltem az ellent, rengeteg embert ki lőtt, szépen megszedtem magam a spotokból, de a többiek egyáltalán nem figyelték a jelölést. 3an mentek az m-comra, jelöltem a hátukban az ellent, erre arra rohantak, amerre nem volt senki, ezért hátulról lelőtték mind a hármat.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6994) aram01


aram01
nagyúr

na ledobott megint az 1-es

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6995) r-chee


r-chee
őstag

Játszottam egy külföldi szerón, ahol olyan szuper volt a csapatjáték, hogy pl. Africa Harbor pályán (sivatagos) a nagy nyitott tér ellenére úgy nyomultunk előre, hogy az ellen egyszerűen nem tudott velünk mit kezdeni. Voltunk jópáran medic-ek, nem feküdt senki sokáig a földön, hullottak az elsősegélyládák. Hamar szétkaptuk az M-COM-okat. Sniper talán max. 3 volt csapatonként, ők sem maradoztak le hátul és jelöltek mindenkit. Assault-osok is szórták a lőszeresládákat, egyszóval mindenki tudta a dolgát, akármilyen rangja volt. Jó lenne ezt egyszer nálunk is tapasztalni.

A jobb katonai feeling-ért ösztönzésképpen: The United States Marine Corps . Van itt egy nagy rakás kép, tessék nézegetni őket :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6996) F_Zolee válasza Pierre75 (#6992) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem voltunk sokan, hogy elkerüld a figyelmem. :) Nem szabad sokat egy helyben állni. :P

(#6997) Pierre75 válasza F_Zolee (#6996) üzenetére


Pierre75
senior tag

Délelőtt franciákkal volt egy meccs, és ott konzekvensen ugyanott folytak le a tankcsaták. Így elkényelmesedtem a tankban, közelharcban meg még kissé gyengécske vagyok.

De majd mint a főnixmadár.... :B

(#6998) agemate


agemate
addikt

Nálatok is ilyen ocsmány az árnyék :F

HBAO bekapcsolva, árnyék high, 1280x1024, 2xAA
1., 2.

(#6999) Pierre75 válasza agemate (#6998) üzenetére


Pierre75
senior tag

Szintén 4850-nel HBAO kikapcsolva, nem ilyen.

(#7000) BalaNce87 válasza agemate (#6998) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nálam is ilyen recés egyszerűen ilyen a játékba az árnyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.