Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) r-chee válasza aram01 (#6150) üzenetére


r-chee
őstag

Mármint a szabályokkal?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6152) keIdor válasza aram01 (#6150) üzenetére


keIdor
titán

Egyetértek, bár hidegen hagy.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6153) Siiiiix


Siiiiix
tag

szabályokkal annyi gond van, hogy ha valaki túl jó azt attól nem kell se kickelni se bannolni. Majd a PB elintézi (vagynem). Meg a védő csapat had támadjon rush-ba, ha tudnak támadni akkor az a támadó csapat hibája, mert mindig előnybe van a támadó

(#6154) KVamikaze


KVamikaze
tag

Már túlvagyok a 1000 begyüjtött dögcédulán. ;)

(#6155) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Hellósztok..
Már egy pár napja én is Battlefieldezek :D [(HuN)] Hobbytka néven próbálom nehezíteni a másik csapata dolgát :D

Más : Honnan tudhatom meg hogy melyik DX-ben fut a játék?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#6156) bul07


bul07
nagyúr

Köszönöm nektek hogy eldöntöttétek helyettem hogy megvegyem a játékot vagy ne

a válasz egyértelmű nem (most még frissen élnek bennem cod4 adminok így egyenlőre nem hiányzik, kép hogy mire is gondolok)

elején csak egy két szabály hogy legyen "normális" (kinek mi az* ) játék utána jön a többi miért lőttél/vitted el a tankot/helit kick vagy csak jön az egyik haver és kell neki a hely kick
vagy hogy ne vedd észre hogy szándékosan tettek ki bontja a kapcsolatodat a szerverrel és mire visszamennél már nincs hely
ne értsetek félre megteheti mivel ő fizet érte
ha a való életbe nem rendelkezik a saját sorsa felet akkor valahol ki kell élnie magát

még egy fontos dolog nem PH szervere írtam hanem általánosságba mivel nem ismerem a szervert

* van aki csak szórakozásból játszik napi pár órát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6157) frame>24 válasza KVamikaze (#6154) üzenetére


frame>24
addikt

#mégse

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6158) aram01 válasza r-chee (#6151) üzenetére


aram01
nagyúr

igen azokat

Hobbbyt: párszor összefutottunk a szerón :P

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6159) 용 Bob válasza Siiiiix (#6153) üzenetére


용 Bob
senior tag

És mint tudjuk, legjobb védekezés a támadás.
Bár visszafelé is elsülhet, annál idegesítőbb nincs, mikor a védendő bázisról kiront mindenki, mint vaddisznó az ólból és az mcom-station már el is pukkan.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6160) aram01


aram01
nagyúr

csináljatok helyet légyszi :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6161) Siiiiix válasza 용 Bob (#6159) üzenetére


Siiiiix
tag

ismerős :D Csak conquestbe volt, hogy berepültünk atamaca (vagymi) mapon enemy base-ra meg kocsikkal meg mindennel és mögöttünk mindent elfoglaltak és vesztettünk is :D

(#6162) slett27


slett27
addikt

Egy pici segítség kellene!

Újra kellett telepítenem a Win7-et, lementettem a játékállásomat a C:\User\felhnév\Documents\BFBC2\ ez 3 file-t tartalmaz.

Win reinstall, vissza a 3 file, majd amikor be akarom tölteni a játékállásomat, kilép.

Valaki nem találkozott ilyen problémával ? Természetesen gömbölyű verzió a BC2. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#6163) Siiiiix válasza slett27 (#6162) üzenetére


Siiiiix
tag

Próbáld meg hogy nem rakod vissza elindítod a Bc-t, felmész egy szerverre majd kilépsz és utánna rakod vissza.

(#6164) ciry válasza gabipaci (#6144) üzenetére


ciry
őstag

Pusztuljak meg, ha értelek :(
Nem akartalak megbántani, tudom, hogy jót akarsz, de: van killcam, ami lehetetlenné teszi a campinget, spawnpointok gyakorlatilag nincsenek, ha meg 1-2 csóka beragad a támadóknál, azt semmi perc alatt felnégyelik.
Ha valaki le tud lőni(mortározni), akkor te is le tudtad volna, én meg erre akartam rávilágitani.
A counquest persze más.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6165) slett27 válasza Siiiiix (#6163) üzenetére


slett27
addikt

OK, próbálom, köszi ! :R

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#6166) Siiiiix


Siiiiix
tag

Xfire javítása Bc2 alatt hátha másnak is gondja van vele, ezért írtam egy GYIK-ot

(#6167) slett27 válasza Siiiiix (#6163) üzenetére


slett27
addikt

Így is kilép, multiban minden ok. Nem értem... biztos jön majd valaki, akinek hasonló problémája volt. Bár mindenki multiban nyomja igazából. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#6168) HS 2142 válasza ciry (#6164) üzenetére


HS 2142
őstag

A szabályozásról:
Én abban egyetértek ciryvel, hogy rushon ez nem szokott problémát jelenteni. Hátramaradt egy kempelő sniper a mi főbázisunkon? Kb 1 percnél nem fog tovább élni utánpótlás nélkül (az ilyenek valószínűleg mellőzik a squadba csoportosulást)

Viszont a Conquest balanc nélkül irdatlan kegyetlen tud lenni a "szerencsétlenebbül" járt csapat számára.
Például van egy Conquest map (nemugrik be a neve) 3 pont van, ilyen "őszi" stílusú, és szerintem ez volt az ahol a bázisról simán rálátni az adott pontra (Usa-nak A-ra, Orosznak B-re) és simán be lehet rongyolni az ellen bázisára, nem úgy, ahogy a jó öreg BF2-ben az meg volt írva, tehát a meglátásom, hogy Conquestre alkalmazni lehet ilyen szabályféleséget:
Mer tha nem a szerencsétlenebb (ez nem a képeségeikre vonatkozik) csapat játékosait vesztjük el , ha szabály van akkor pár nagy arc, aki a fölényt kihasználva gyilkolt orrba szájba, az megy el (értük nem is kár..)
Bár az is igaz, hogy a 2-es szerveren kevesebb a player/admin az egyeshez képest, a szabályok talán admin nélkül is tiszteletet parancsolhatnának.
Ilyne szempontból a rushra nem kell/várhat a szabály, mert én egy jobban kiegyensúlyozottabb módnak látom.

Gabipaci: Szerintem ciry is erre próbált kilyukadni, nem akart egy szóval se rosszat mondani arról, hogy a szabályokat bevezessétek a többi adminnal.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6169) aram01


aram01
nagyúr

jöjjön már fel egy admin az egyes sünire sok a mocskos szájú

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6170) Thome válasza Thome (#6123) üzenetére


Thome
addikt

Ha valakit érdekel, lesse meg, hogy fut a játék egy low kategóriás laposgépen: LINK

(#6171) gabipaci válasza aram01 (#6169) üzenetére


gabipaci
addikt

nem vagzok otthon, de csinalj scrrent, es utolag megpofozom.

szabalyok, a rush-t tenyleg kar szabalyozni, es nem is a beragadt emberekre gondolta, mint irtam is, hanem a direct sunnyogokra, de nekem mindegy.
kivehetjuk, de a csunyabeszed szelektalasara szukseg van sajnos.

Logitech hardware tester

(#6172) mobal válasza gabipaci (#6171) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

és a félreértelmezett taktikázás is sunnyogásnak fog számitani? nincs ellenemre a szabályozás de elég "tág" ez az egész szerintem, hogy most ki minek néz. de a szabály kötelez... nem kötekszem :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6173) Hobbbyt válasza aram01 (#6158) üzenetére


Hobbbyt
őstag

És még fogunk is... remélem :)
Ahogy így olvasgatom a neveket.. hát sok ember fejbe snipereztem már :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#6174) aram01 válasza Hobbbyt (#6173) üzenetére


aram01
nagyúr

jobbára én is csipázom,de itt van nálam már a dögcédulád is ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6175) 용 Bob válasza gabipaci (#6171) üzenetére


용 Bob
senior tag

Pont fent voltam a szerón, mikor a srác agya elkattant a sniperek miatt.
Habár tényleg nem kellett volna káromkodnia, tényleg élvezhetetlen volt a játék a sok kemper csipa miatt. Kéne már vmi max sniper limit.

ui.: Milyen graf beállításokat érdemes levenni a max fps érdekében. Feltételezve, hogy nálam is processzor kraft hiány van?

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6176) Thome


Thome
addikt

Egy kérdésem lenne. Kilehet valahogy lőni az árnyékokat? Merem állítani, ha az nem lenne, 2x ennyi fps-el szaladgálnék... :U

(#6177) Neoteric válasza aram01 (#6169) üzenetére


Neoteric
addikt

felmentem negyed órára rá mikor írtál, akkor már nem pofázott senki :))

PSN: ne0teric_sAN

(#6178) BandiHUN válasza Thome (#6176) üzenetére


BandiHUN
veterán

http://ohlawl.com/liseda.html van más konfigurátor is,de a másikról én hallottam érdekességeket fórumon,hogy lehetséges,hogy serialt lop,stb...de ezt viszont próbáltam én is,javasolt cucc más által is.lehet a gondod inkább,hogy a gém alapból erőltet rád AA-t...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6179) belaazallat válasza 용 Bob (#6175) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

"Milyen graf beállításokat érdemes levenni a max fps érdekében. Feltételezve, hogy nálam is processzor kraft hiány van?"

3200MHz-n elég lesz a proci, 4x élsimítás, minden high. Ha leveszed a grafikai részletességet hamarabb előjön a processzor limit.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6180) aram01 válasza Neoteric (#6177) üzenetére


aram01
nagyúr

tudom írtam is hogy már lelépet

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6181) ciry válasza Neoteric (#6177) üzenetére


ciry
őstag

Biztos megint egy olyat táncoltál, hogy elakadt a szavuk :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6182) 용 Bob válasza belaazallat (#6179) üzenetére


용 Bob
senior tag

Akkor antianalising 4X.
Anisotoph filter-t érdemes rá rakni, mert úgy hallottam keményen leterheli a VGA -t.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6183) belaazallat válasza 용 Bob (#6182) üzenetére


belaazallat
addikt

VGA-t nyugodtan terhelheted, nálam egy 4850-en megy a következő beállításokkal nagyon szépen.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6184) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Sziasztok!
Én azt nem értem, hogy miért nem hozza be a szerverkereső az I.-es (rush) szervert a II-es (conquest) meg mindig, délután csak ott tudtam játszani. Már kipróbálnám a másikat is :)
A másik meg, a szervert nem tudom elmenteni favoritba mindig keresnem kell.
IP cím alapján hogyan kell keresni? már ha lehet mert erre még nem jöttem rá... :U
THX

(#6185) Thome válasza BandiHUN (#6178) üzenetére


Thome
addikt

Hát. Nem igazán vettem észre változást. Az árnyék fogja meg, ez biztos. De azzal mit lehet kezdeni. Metro2033-ban is ezzel szívok... Mindenesetre köszi, lehet hogy javított valamit a cucc. (Nem kell sehova bemásolni, ugyi?)

[ Szerkesztve ]

(#6186) Target78hu válasza 용 Bob (#6175) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Kezdetben jómagam is szinte egy helyben kuporogtam recon ként ,de ugye lehet shotival,géppityuval vagy sorozatlövős csipával is menni és azért elég hasznos cuccai vannak amiket ,ha használ ,akkor az kicsit segíti a csapatot is! De többnyire 0 spott 0 motion bogyó és még sokan is vannak a bokrok ;)
Nekem szinte morzézik a q betűn az ujjam és akit tudok spottolok folyamatosan ,meg minden ketyerét (ki)használok általában ,igen mortart is gyáva módon , de pl valamelyik nap egy volumen szóvá is tette ezt ,majd bementem az m-com épületbe ahol tanyázott és lekéseltem egy társával együtt +élesítettem a ládikát ,aztán elhallgatott. Mindennek megvan a szerepe ,csak sokszor fél pályán át kergetem az assaultot ,hogy aggyá má lőszert - vagy a medik befalazza magát doki ládával és a tőle 5m re lévő squadtársát hagyja "lemerülni".. vagy az enginer az 1kmre lévő csipát lövi rpgvel 20x adjára mellé s közben az ellen tank ledarálja a fél brigádot :D

hkv.hu

(#6187) 용 Bob válasza Target78hu (#6186) üzenetére


용 Bob
senior tag

Váltogatom a kasztokat elég sűrün én is, csipázni többnyire akkor szoktam, mikor tréé a statom :)
Amiket meg felsoroltál, azt bizonyítja,hogy elég sok félnótás szaladgál a pályákon :)

balaazallat : dankesőn :R

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6188) BalaNce87 válasza 용 Bob (#6175) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az én gépemen ment a single a nagy update után 60-100 fps-el minden fullon kivéve AA ami 1X-esen volt, előtte 30-40 mediumon, szóval remélem majd a multi is menni fog így. 60 minimum kell ahhoz hogy simán lehessen játszani vele, pláne egy multiba ahol a folyamatosság a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#6189) BandiHUN válasza Thome (#6185) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem,nem kell bemásolni semmit...ráadásul nekem Steames van,és azzal is rendesen megy...az árnyék részletességét viszont le tudod venni,ami érhet valamit,én próbálkoztam más butitásokkal is,de rájöttem,hogy nem sokat ér...kellett a full hd-hez a 3.2 giga procituning,pedig eddig különösebben nem volt gondom a gyári 2.66-on sem,mert a full hd úgyis eszi a videokarit jobban...ennél a gémnél már ennyi mindenképp kell.most full mediumon a cuccommal,8xaf,2xaa-val azért 50 alá nem megy az fps,ennyi pont elég is itt.a Metro meg egyszerűen vacakul megcsinált.esetleg tedd fel a 10.3-as drivert,az most állitólag javit sok mindenen,végre valahára a 48-as szérián is,nomeg a bc2 és még pár játékon is kifejezetten...mondjuk még én is most próbálom ki majd,épp végzett az uninstall...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6190) belaazallat


belaazallat
addikt

Nem tudok fellépni a játékba Ea connection failed hiba. Valaki másnál is van ilyen?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#6191) gabipaci válasza CoolMan (#6184) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha a szerverkeresőt használod, akkor kis és nagybetű számít.
hungarian sun ph ranked-re nem adja ki, de ha csak PH-t írsz, akkor már kiadja.

Logitech hardware tester

(#6192) _Voyage_ válasza BandiHUN (#6189) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

FullHD+4850 és nincs 50 alatt az fps full mediummal, 8xaf-el meg 2xaa-val? :U
Ez nem kicsit gyanús.
Nekem a Phenom 2 X4 955-el ami 3.6-on volt, meg 4850-el full mediumon 1920x1080-ban 50 fölé csak akkor ment, ha a földet néztem. Átlag 28-32 volt.
5850-el minden high-on, 8xaf meg 4xaa így az átlagom 43-45 között van... :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6193) gabipaci válasza ciry (#6164) üzenetére


gabipaci
addikt

Ezek szerint félreértettelek, bocsesz.
Igazából ugyanarról beszélünk, mert nem attól kell félni, aki beragad, mert az pár perc alatt úgyis elpusztul, hanem amikor már 5 perce ugyanazt a két pontot támadjuk, és akkor jön egy kölök nagy ívben nyakat szegni.
De mindegy, nem érdemes ezen vitázni. Igazából csak az a fontos, hogy conquestben a main base védve legyen a hülyék ellen.

Logitech hardware tester

(#6194) Mrdevil válasza _Voyage_ (#6192) üzenetére


Mrdevil
addikt

Voyage nem jössz game? :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6195) Thome válasza BandiHUN (#6189) üzenetére


Thome
addikt

10.3a van fenn, és nekem szar vga-m van... ;)
Levettem mindent, akkor se akar 30-35-nél több kijönni belőle. OFF-olni nem lehet azt a szart? :DD

(#6196) 용 Bob válasza belaazallat (#6190) üzenetére


용 Bob
senior tag

Nekem is nyomja most a fail connectet :F :F

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6197) CoolMan válasza gabipaci (#6191) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Köszi megnézem :R

(#6198) Def26


Def26
félisten

Végre találtam egy szervert amin csak port valdez pálya van, mint a demóban. :DD Kiéltem magam rendesen és végre letettem a qrva sniper puskát, mert kezdek belejönni az assault kasztba.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6199) Siiiiix


Siiiiix
tag

megvan a 3. magyar BC2 ban :D

(#6200) Def26 válasza Siiiiix (#6199) üzenetére


Def26
félisten

Miért? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.